Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - U8   ( id=1030 )
20. mai 2022 (kell 12:00) - 22. mai 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. mai 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
T. Truusi MKK koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (12. veebruar 2022 )
Muutis: Margus Sööt  (19. märts 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - Open

B - Neiud
25
Kokku
13
Grupp A
12
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChernov Iakov 1000 1040 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Roman Jezov
2022-04-21 11:01:16
2.ADukov Aleksandr 0 0 0 M 2015 MK Areng 181677 Monika Tsõganova
2022-05-11 22:35:40
3.AGorkov Artjom 0 0 0 M 2015 Narva SK Maletäht 181880 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:25:18
4.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-04-06 15:18:34
5.AKais Kristofer 1110 1205 1089 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-05-03 23:46:23
6.AKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Oleg Kortšagin
2022-05-14 13:29:52
7.ALiivo Mihkel Luukas 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 181884 Tarmo Tuul
2022-05-17 06:54:10
8.AMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2022-05-11 23:21:23
9.AMälberg Markus Johannes 0 0 0 M 2014 MK Kaksikodad 181845 Tarmo Tuul
2022-05-04 18:37:30
10.APallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Tiina Raud
2022-05-11 15:01:26
11.APanarin Yaroslav 0 1126 0 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-05-12 15:21:31
12.AShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:25:07
13.AÕim Ruudi Johannes 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 181642 Andre Uibos
2022-05-09 16:00:36
14.BFomina Uljana 0 0 0 N 2014 Kohtla-Järve SK Kalev 181882 Tarmo Tuul
2022-05-15 16:02:35
15.BHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:26:20
16.BIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-04-26 19:19:30
17.BKorjus Loore 0 0 0 N 2014 MK Kaksikodad 181451 Rainer Raud
2022-05-09 23:21:10
18.BLootus Gabriela 0 0 0 N 2014 MK Kaksikodad 181825 Tarmo Tuul
2022-05-17 12:06:37
19.BMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:26:34
20.BNõmmemees Serafima 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181877 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:26:08
21.BPaliychuk Tatjana 0 0 0 N 2014 Kadrioru MK 181754 Roman Jezov
2022-05-11 12:49:29
22.BRüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-05-11 11:24:06
23.BSundja Simona 0 0 0 N 2014 MK Areng 181746 Margus Sööt
2022-05-16 22:46:50
24.BThimm Leelo Mia 0 0 0 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Rainer Raud
2022-05-13 17:20:04
25.BTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:25:56