Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - U14   ( id=1029 )
19. mai 2022 (kell 12:00) - 22. mai 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene tn 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. mai 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
T. Truusi MKK koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (12. veebruar 2022 )
Muutis: Margus Sööt  (19. märts 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - Open

B - Neiud
53
Kokku
41
Grupp A
12
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAasma Sander 1022 1253 1141 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2022-05-12 21:33:09
2.AAleksejev Artjom 1329 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-05-10 17:45:27
3.AAndrejev Arseni 1073 1305 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Margus Sööt
2022-05-15 10:56:39
4.AAnton Julius 1027 0 0 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181627 Julius Anton
2022-05-12 21:57:48
5.ABeškin Lev 0 1018 0 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-05-13 17:19:04
6.ABlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-05-13 16:46:43
7.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-05-13 01:06:08
8.ADudakov Andrei 1381 1512 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2022-04-23 12:12:45
9.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-05-08 17:29:22
10.AEast Marek 1315 1458 1481 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2022-05-12 18:43:03
11.AGorkov Kirill 1634 1733 1478 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2022-04-21 11:00:19
12.AGridin Maksim 1285 1443 1130 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2022-04-25 23:03:20
13.AHajanen Oliver 1228 1294 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2022-05-12 15:53:35
14.AIlin Anton 1061 1227 1101 M 2008 Narva SK Maletäht 181094 Maris Korstin
2022-04-11 15:17:49
15.AIvanov Denis 1155 1159 1132 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-04-26 19:18:53
16.AKaasik Meelis Markus 1079 1124 1160 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Meelis Markus Kaasik
2022-05-13 19:35:53
17.AKala Carlos 1005 1117 1133 M 2008 Tartu Kalev 170569 Andre Uibos
2022-04-27 16:15:27
18.AKaldmaa Janis 1441 1469 1410 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2022-05-15 23:03:21
19.AKaris Fredi 1346 1538 1540 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andre Uibos
2022-05-04 17:08:12
20.AKäo Kermo 1447 1628 1524 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andre Uibos
2022-04-27 16:13:00
21.AKöösel Hans-Georg 1510 1684 1588 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2022-05-11 11:17:42
22.ALain Sander 1464 1523 1703 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2022-04-27 16:12:08
23.ALeht Karl Samuel 0 0 1016 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-05-12 19:42:35
24.ALehtpuu Lucas 0 0 1295 M 2009 Maleklubi Gambiit 181875 Tarmo Tuul
2022-05-14 11:24:33
25.ALeito Erik 1256 1379 1331 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2022-05-12 20:29:29
26.ALillepruun Aleksander 1020 1218 1210 M 2011 MK Kaksikodad 181349 Rainer Raud
2022-05-13 19:55:57
27.ALoorand Martin 1034 1158 1167 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181418 Martin Loorand
2022-05-12 19:24:16
28.AMaapalu Ralf 1355 1628 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-05-12 21:36:45
29.AMägi Ramon 1193 1193 1304 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-05-10 22:17:32
30.APallum Rasmus 1638 1828 1696 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2022-05-11 15:38:00
31.APomaznev Aleksei 1478 1545 1410 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Maris Korstin
2022-04-11 15:18:01
32.APunning Andero 1000 1237 1186 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andre Uibos
2022-05-04 17:07:59
33.ARajandu Aaron 1572 1714 1524 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-05-07 00:40:31
34.AReintam Lennart 1223 1309 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-05-08 21:32:31
35.ARiar Krish 1146 1187 1272 M 2008 Rakvere MK 181177 Andreas Haunmanni
2022-03-10 21:55:15
36.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-05-13 00:34:21
37.ASeer Alfred Hasso 0 0 0 M 2009 Laagri Huvialakool 181814 Rainer Raud
2022-05-13 15:37:10
38.ASizov Lev 1397 1500 1443 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2022-05-09 09:26:51
39.ATorkin Edward 1000 1090 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2022-05-13 13:39:37
40.ATsotsov Fedor 1000 1107 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-04-25 16:53:14
41.AÕim Mikk Kaarel 1532 1757 1768 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2022-04-27 16:14:03
42.BAndreeva Olga 1000 1190 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-05-10 19:11:19
43.BDukova Sofia 1077 1126 1026 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-05-11 22:34:35
44.BHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-05-11 10:49:55
45.BKarba Karoliina 1121 1162 1123 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2022-05-05 15:10:23
46.BKarba Kertu 1298 1372 1312 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2022-05-05 15:10:23
47.BKuzmina Oleksandra 1295 1386 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-05-04 08:53:55
48.BOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-05-12 21:26:22
49.BPritulina Nadezda 1407 1452 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-05-09 09:26:51
50.BRüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Margus Sööt
2022-05-16 10:47:18
51.BRüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-05-12 21:26:22
52.BSokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-05-12 21:26:22
53.BŠadrina Eva 1526 1699 1583 N 2008 SK Reval-Sport 160153 Eva Šadrina
2022-05-09 17:41:21