Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - U12   ( id=1028 )
14. aprill 2022 (kell 12:00) - 17. aprill 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Küütri 1, Peetri Kool
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. aprill 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Spordiselts Kalev koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (12. veebruar 2022 )
Muutis: Andres Karba  (28. märts 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - Open

B - Neiud
47
Kokku
30
Grupp A
17
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABeškin Lev 0 1018 0 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-04-05 20:36:40
2.ABlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:10:00
3.AGorkov Kirill 1634 1733 1478 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2022-03-17 12:04:42
4.AGridin Maksim 1285 1443 1130 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2022-03-23 22:12:42
5.AGvozdev Artjom 1244 1441 1358 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Svetlana Pritulina
2022-03-24 20:42:21
6.AJarts Nikita 1239 1240 1329 M 2010 Kadrioru MK 171202 Roman Jezov
2022-03-17 12:04:58
7.AKaasik Meelis Markus 1079 1124 1160 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Meelis Markus Kaasik
2022-04-07 21:54:32
8.AKais Kristofer 1110 1205 1089 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-03-29 22:36:45
9.AKojus Lukas 1000 1044 1004 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-04-05 12:56:32
10.AKöösel Hans-Georg 1510 1684 1588 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2022-04-05 12:55:17
11.ALehes Ott Oskar 1272 1371 1392 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2022-03-29 17:02:16
12.ALillepruun Aleksander 1020 1218 1210 M 2011 MK Kaksikodad 181349 Rainer Raud
2022-03-29 21:46:20
13.ALinnamägi Alexander 1024 1090 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Margus Sööt
2022-04-10 18:14:36
14.AMaripuu Karl 1108 1133 1108 M 2011 Laagri Huvialakool 181388 Rainer Raud
2022-04-04 14:15:15
15.AMartirosian David 1043 1129 1082 M 2012 Tartu Kalev 181060 Andres Karba
2022-04-13 11:57:17
16.AMartirosian Tigran 1466 1655 1539 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2022-03-23 13:27:28
17.APeus Mihhail 1000 1035 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-04-03 19:31:06
18.APunning Andero 1000 1237 1186 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-03-10 08:16:27
19.ARaid Erki 1039 1208 1208 M 2010 Tartu Kalev 181640 Andre Uibos
2022-04-05 13:35:51
20.ARaid Marek 0 0 0 M 2012 Tartu Kalev 181639 Andre Uibos
2022-04-05 13:35:51
21.ARajandu Aaron 1572 1714 1524 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-03-03 13:41:45
22.AReinsalu Timur 1149 1153 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2022-04-05 23:13:48
23.AReintam Lennart 1223 1309 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-03-27 14:16:56
24.ARiar Mayra 0 0 0 N 2010 - - - 181542 Andreas Haunmanni
2022-03-10 21:54:25
25.ARoi Kristjan 1000 1056 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2022-02-26 15:33:02
26.ASild Aron 1202 1399 1313 M 2011 Tartu Kalev 180322 Andres Karba
2022-03-24 17:17:27
27.ATorkin Edward 1000 1090 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2022-03-31 15:12:54
28.ATsotsov Fedor 1000 1107 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-04-07 18:16:36
29.AVaar Mart 1052 1083 1102 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-04-05 12:56:48
30.AÕim Ruudi Johannes 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 181642 Andres Karba
2022-04-08 18:59:35
31.BAndreeva Olga 1000 1190 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-03-25 10:37:45
32.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1116 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-03-25 10:38:08
33.BGludina Alia 0 1098 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2022-04-03 02:15:15
34.BJeltsova Jelizaveta 1000 995 1121 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2022-04-03 19:31:50
35.BKanger Saskia Lee 0 0 0 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andre Uibos
2022-04-07 18:38:11
36.BKarba Karoliina 1121 1162 1123 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2022-03-19 02:35:08
37.BLagoda Linda-Alisia 1086 1136 1079 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2022-03-23 22:13:14
38.BLantova Jaroslava 1007 1051 1000 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Maris Korstin
2022-03-01 16:41:08
39.BNikitina Anna 1000 1000 1049 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2022-03-28 16:40:26
40.BOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:10:00
41.BPritulina Nadezda 1407 1452 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-03-24 20:41:14
42.BProtassova Evelina 1204 1310 1182 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2022-03-07 16:33:31
43.BRajandu Mirjam 0 0 0 N 2012 Kaksikodad u-30331 Andres Karba
2022-04-12 11:50:54
44.BReinholm Krete Riin 0 0 0 N 2013 Rae Huvialakool 181336 Rainer Raud
2022-03-09 20:59:11
45.BRüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:10:00
46.BRüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:10:00
47.BRüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:10:00