Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - U18   ( id=1027 )
14. aprill 2022 (kell 12:00) - 17. aprill 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Küütri 1, Peetri Kool
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. aprill 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Spordiselts Kalev koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (12. veebruar 2022 )
Muutis: Andres Karba  (28. märts 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - Open

B - Neiud
43
Kokku
34
Grupp A
9
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2032 2131 2168 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2022-03-24 19:51:17
2.AAllas Kaspar 1449 1664 1691 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2022-03-28 12:33:38
3.AAndrijaškin Deniss 2092 2163 2019 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2022-03-09 18:46:40
4.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:08:43
5.AHajanen Oliver 1228 1294 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2022-04-05 19:09:32
6.AJõgi Henry 1348 1488 1417 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2022-03-20 13:33:21
7.AKala Carlos 1005 1117 1133 M 2008 Tartu Kalev 170569 Andre Uibos
2022-03-28 17:42:14
8.AKaldmaa Janis 1441 1469 1410 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2022-03-24 17:13:11
9.AKaris Fredi 1346 1538 1540 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2022-03-28 12:32:49
10.AKikkas Daniel 1328 1536 1344 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2022-04-06 09:08:01
11.AKokk Karl Mattias 1653 1835 1801 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-04-08 18:20:31
12.AKrivenko Dion 2114 2174 2056 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-03-28 15:29:00
13.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2022-03-18 14:06:53
14.AKäo Kermo 1447 1628 1524 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andres Karba
2022-03-28 12:35:44
15.ALaanemets Emil 1438 1661 1658 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2022-04-01 11:28:28
16.ALain Sander 1464 1523 1703 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2022-03-28 12:35:09
17.ALehes Erik Johannes 1465 1753 1704 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2022-03-28 12:33:26
18.ANaestema Joonas Aditya 1598 1604 1624 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2022-03-20 13:33:52
19.ANikitin Arseni 1907 2046 1989 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2022-03-28 16:39:34
20.AOlde Karl Erik 1925 2035 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-04-08 18:08:22
21.APallum Rasmus 1638 1828 1696 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2022-03-18 14:46:36
22.APedak Egert 1136 1270 1198 M 2007 MK Areng 181568 Monika Tsõganova
2022-03-20 13:33:39
23.APedmanson Albert 2066 2088 2080 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2022-03-28 12:32:27
24.APedmanson Herman 2053 2126 2139 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2022-03-28 12:32:27
25.AProtassov Vladislav 1903 2041 1972 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2022-03-07 16:32:56
26.ARaide Sivert 1703 1801 1813 M 2005 Tartu Kalev 131220 Andres Karba
2022-04-10 13:49:46
27.ARodin Robert 1566 1643 1685 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2022-03-30 15:21:06
28.ARoots Lem-Leonhard 1426 1562 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2022-04-04 17:11:39
29.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-04-08 10:34:01
30.ASadekov Maksim 2109 2022 1992 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2022-04-07 20:28:44
31.ASinitsõna Anastassija 2133 2261 2198 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2022-04-07 18:15:19
32.ASäga Aarne 1114 1259 1336 M 2006 Tartu Kalev 181367 Andres Karba
2022-04-05 15:06:58
33.AUibokant Karl Oskar 1792 1778 1706 M 2004 SK Reval-Sport 130309 Karl Oskar Uibokant
2022-04-05 23:02:00
34.AÕim Mikk Kaarel 1532 1757 1768 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2022-03-28 12:33:06
35.BBlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-04-04 10:08:43
36.BHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-04-07 13:03:20
37.BJõerand Jenna 1503 1494 1615 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2022-03-20 13:38:05
38.BKarba Kertu 1298 1372 1312 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2022-03-24 17:12:37
39.BKuzmina Oleksandra 1295 1386 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-03-25 10:36:41
40.BLevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-04-06 00:59:35
41.BPool Linda Maria 1476 1605 1459 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2022-03-24 17:12:52
42.BSild Marta Pauline 1677 1707 1619 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2022-03-20 13:37:48
43.BSmirnova Jekaterina 1598 1715 1621 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2022-03-25 10:36:19