Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2022   ( id=1023 )
07. mai 2022 (kell 11:00) - 07. mai 2022 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Laagri, Saue vald, 76401 Harjumaa
Veskitammi 22
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
05. mai 2022, kell 15:30
KorraldajaKORRALDAJA
Laagri Huvikool ja Laagri Kool, Rainer Raud (tel. 5155864)
KontaktKONTAKT
moc.liamg@duarreniar
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (11. veebruar 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (05. mai 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Mängitakse 5 vooru ajakontrolliga 15 minutit mõlemale mängijale.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtt on kõigile tasuta.
Osaleda võivad kõik 2005. a. ja hiljem sündinud mängijad, kelle Eesti kiirmale reiting ei ole kõrgem kui 1350. --- Läbi viiakse neli turniiri: U8 (A-grupp), U10 (B-grupp), U12 ja U14 (C-grupp) ning U17 (D-grupp)
157
Kokku
27
Grupp A
60
Grupp B
60
Grupp C
10
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAdrik Georg Voldemar 0 0 0 M 2015 MK Kaksikodad 181836 Tarmo Tuul
2022-05-04 05:40:19
2.AAntonenko Ervin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181834 Tarmo Tuul
2022-05-03 17:37:57
3.ABezuhlyi Mykyta 0 0 0 M 2016 MK Areng 181840 Monika Tsõganova
2022-05-04 16:37:48
4.ADibou Amir 0 0 0 M 2014 Tallinna Reaalkool 181872 Tarmo Tuul
2022-05-07 09:09:21
5.ADukov Aleksandr 0 0 0 M 2015 MK Areng 181677 Monika Tsõganova
2022-05-03 19:18:06
6.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-05-04 13:26:27
7.AGuštšin Georgi 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181862 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:25:39
8.AIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-05-03 19:19:38
9.AKelder Randel 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool 181810 Tarmo Tuul
2022-04-28 06:10:05
10.AKirichenko Platon 0 0 0 M 2016 MK Areng 181849 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:29:05
11.AKivi Marduk 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 181830 Tarmo Tuul
2022-05-03 14:28:27
12.AKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2022-05-04 20:01:10
13.AKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent 181820 Tarmo Tuul
2022-05-03 17:38:14
14.ALootus Gabriela 0 0 0 N 2014 MK Kaksikodad 181825 Tarmo Tuul
2022-05-01 18:38:55
15.AMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:28:47
16.ANaarits Oliver 0 0 0 M 2014 Vanalinna Hariduskolleegium 181837 Tarmo Tuul
2022-05-04 05:40:35
17.ANikolenko Elina 0 0 0 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:25:56
18.APallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Rainer Raud
2022-05-04 19:01:14
19.APanarin Yaroslav 0 1126 0 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-05-02 13:29:42
20.APost Raimond 0 0 0 M 2014 Viljandi Huvikool 181696 Margit Simenson
2022-05-04 12:33:31
21.AReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:24:53
22.ARoht Kaarel 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2022-05-04 12:36:49
23.ARüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:30:44
24.ATamm Villiam 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 181846 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:20:16
25.ATuul Ronan Thor 0 0 0 M 2014 Laagri Huvialakool 181803 Tarmo Tuul
2022-04-14 10:45:21
26.AVoropaiev Vladislav 0 0 0 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2022-05-04 09:59:01
27.AZabelina Jelizaveta 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181666 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:28:58
28.BAleksandrov Nikolas 0 0 0 M 2012 SK Valge Ratsu 181408 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:25:16
29.BArumäe Andero 0 0 0 M 2013 Viljandi Huvikool 181850 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:29:13
30.BBerezjuk Laura 0 0 0 N 2012 Harjumaa 181848 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:20:27
31.BBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2022-05-04 08:45:03
32.BBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-05-01 21:38:19
33.BDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2022-05-04 08:44:02
34.BDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2022-05-04 07:43:54
35.BDiptan Martin 0 0 0 M 2013 Tallinna Nõmme Huvikool 181833 Tarmo Tuul
2022-05-03 17:35:46
36.BGridin Mihail 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2022-05-05 10:55:03
37.BIvanov Denis 1155 1159 1132 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-05-03 19:19:38
38.BJakobson Mauri 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181584 Tarmo Tuul
2022-05-07 06:16:39
39.BJakobson Sixten 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181585 Tarmo Tuul
2022-05-07 06:16:39
40.BJans Holger 0 0 0 M 2012 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181856 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:11:12
41.BKahro Henri 0 0 0 M 2012 Harjumaa 181843 Tarmo Tuul
2022-05-04 18:02:04
42.BKalabanova Liliana 0 0 0 N 2013 MK Areng 181207 Monika Tsõganova
2022-05-04 12:13:51
43.BKaljuste Gregor 0 0 0 M 2013 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181857 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:11:22
44.BKaljuvee Saskia 0 0 0 N 2012 Laagri Huvialakool 181827 Tarmo Tuul
2022-05-02 18:05:55
45.BKasatkin Konstantin 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181828 Tarmo Tuul
2022-05-02 18:09:37
46.BKharkhan Igor 1117 1312 1342 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-05-02 18:35:55
47.BKirs Rasmus 0 0 0 M 2012 Laagri Huvialakool 181874 Tarmo Tuul
2022-05-07 12:12:23
48.BKivimägi Lauri 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool 181314 Margit Simenson
2022-05-04 12:35:11
49.BKuivallik Johannes 0 0 0 M 2013 Kose Male-kabeklubi 181813 Tarmo Tuul
2022-04-28 06:10:45
50.BKurakin Martin 0 0 0 M 2013 MK Areng 181733 Monika Tsõganova
2022-05-04 19:31:54
51.BLaats Karolina 0 0 0 N 2012 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181870 Tarmo Tuul
2022-05-06 17:52:31
52.BLaur Mark 0 1238 0 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2022-05-04 08:40:05
53.BLeht Karl Samuel 0 0 1016 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-05-05 20:01:30
54.BMihhailov Maksim 0 0 0 M 2013 Mustamäe Huvikool 181699 Tatjana Fomina
2022-05-04 07:39:18
55.BMorgenson Janeli 0 0 0 N 2013 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181858 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:11:40
56.BMuga Jette 0 0 0 N 2012 Harjumaa 181867 Tarmo Tuul
2022-05-06 09:44:15
57.BMäesepp Stella 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2022-05-04 08:43:14
58.BNafthal Brita 0 0 0 N 2013 Maleklubi Gambiit 181871 Tarmo Tuul
2022-05-06 19:44:58
59.BNikolai Markus 0 0 0 M 2012 Harjumaa 181831 Tarmo Tuul
2022-05-03 14:28:53
60.BNõlvak Gregor 0 0 0 M 2012 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181855 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:11:00
61.BOlek Cristian 0 0 0 M 2012 Harjumaa 181847 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:20:36
62.BPadam Leonhard 0 0 0 M 2012 Kose Male-kabeklubi 181811 Tarmo Tuul
2022-04-28 06:10:19
63.BPalm Hendrik 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 181361 Rainer Raud
2022-04-12 21:31:46
64.BPechonkin Andrii 1092 1161 1116 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-05-03 16:21:26
65.BPeus Mihhail 1000 1035 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-05-04 08:44:37
66.BPoležajev Matvei 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181851 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:29:22
67.BPravlinš Stiven 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181860 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:25:05
68.BPrushinskii Gleb 0 0 0 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2022-05-04 19:18:21
69.BRassokhin Vitaly 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev 181399 Svetlana Pritulina
2022-05-05 10:54:14
70.BReinholm Krete Riin 0 0 0 N 2013 Rae Huvialakool 181336 Rainer Raud
2022-04-18 11:06:40
71.BRudis Jan 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181406 Svetlana Pritulina
2022-05-05 10:55:03
72.BRüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:30:44
73.BSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Tiina Raud
2022-05-04 15:40:27
74.BSulg Sander 0 0 0 M 2013 Kose Male-kabeklubi 181812 Tarmo Tuul
2022-04-28 06:10:33
75.BTali Toomas 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181469 Rainer Raud
2022-05-03 10:47:34
76.BToomast Nora 1000 1018 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-05-03 23:57:39
77.BToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-05-04 16:11:42
78.BTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2022-04-27 13:51:56
79.BTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Tarmo Tuul
2022-05-07 06:15:57
80.BVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2022-05-04 08:40:49
81.BVasser Kertu 0 0 0 N 2012 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181853 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:10:36
82.BVeer Mihkel 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181434 Mihkel Veer
2022-05-05 07:36:21
83.BVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Rainer Raud
2022-05-05 19:58:26
84.BVoropaiev Illia 0 0 0 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-05-04 09:59:01
85.BYurov Maxim 1094 1070 1094 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-05-02 14:28:10
86.BZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2022-05-04 08:42:04
87.BÕisnurm Rasmus 0 0 0 M 2012 Harjumaa 181852 Tarmo Tuul
2022-05-05 09:27:17
88.CAasma Sander 1022 1253 1141 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2022-05-04 15:41:07
89.CAndreeva Olga 1000 1190 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-05-04 08:46:04
90.CBeškin Lev 0 1018 0 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-04-18 18:01:59
91.CBlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:30:44
92.CChernov Iakov 1000 1040 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-05-01 20:47:37
93.CDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1116 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-05-04 08:40:05
94.CDukova Sofia 1077 1126 1026 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-05-03 19:18:06
95.CGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-05-04 13:26:27
96.CHajanen Oliver 1228 1294 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2022-04-12 16:39:37
97.CHani Eke Elmer 1134 1220 1234 M 2010 Viljandi Huvikool 181120 Margit Simenson
2022-05-04 12:36:37
98.CHertmann Eva-Lotta 0 0 0 N 2010 Laagri Huvialakool 181226 Rainer Raud
2022-04-20 14:53:38
99.CJakobson Merten 1044 1135 1144 M 2010 MK Kaksikodad 181583 Tarmo Tuul
2022-05-06 17:47:22
100.CJeltsova Jelizaveta 1000 995 1121 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2022-05-04 08:45:34
101.CJevdokimova Aleksandra 0 0 0 N 2010 Mustamäe Huvikool 181185 Tarmo Tuul
2022-05-06 06:25:45
102.CKaasik Meelis Markus 1079 1124 1160 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Meelis Markus Kaasik
2022-05-03 23:24:07
103.CKolbin Helena 1029 1100 1174 N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170818 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:07:44
104.CKoppel Elis 0 0 0 N 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 181421 Rainer Raud
2022-05-04 19:19:22
105.CKoppelmann Marta 0 0 0 N 2009 Harjumaa 181809 Tarmo Tuul
2022-04-28 06:09:50
106.CKotsar Bert 0 0 0 M 2010 Viljandi Huvikool 181315 Margit Simenson
2022-05-04 12:36:17
107.CKruusiauk Uma Maria 0 0 0 N 2011 MK Kaksikodad 180927 Rainer Raud
2022-04-22 21:26:37
108.CKukk Kirke 1001 1084 1101 N 2008 Rae Huvialakool 181756 Rainer Raud
2022-05-03 15:06:36
109.CKull Arman 0 1096 0 M 2010 Vabaettur 181552 Tarmo Tuul
2022-05-02 18:10:40
110.CKuznetsov Erik 1000 1031 1012 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Rainer Raud
2022-05-03 15:03:47
111.CLoorand Martin 1034 1158 1167 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181418 Martin Loorand
2022-05-03 22:59:33
112.CMaripuu Karl 1108 1133 1108 M 2011 Laagri Huvialakool 181388 Rainer Raud
2022-04-20 14:54:26
113.CMazajev Ilja 1000 1015 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-05-04 08:47:01
114.CMoroz Leonardo 1004 1139 1147 M 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium 180722 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:07:06
115.CMuga Mirtel 0 0 0 N 2010 Harjumaa 181866 Tarmo Tuul
2022-05-06 09:44:15
116.CMägi Ramon 1193 1193 1304 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-04-14 08:37:00
117.CMölder Tau Sebastian 1092 1180 1192 M 2008 Tallinna Reaalkool 181348 Tarmo Tuul
2022-05-06 06:30:44
118.CNaarits Henri 0 0 0 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 181873 Tarmo Tuul
2022-05-07 10:17:17
119.CNõlvak Rebeka 0 0 0 N 2008 Harjumaa 181844 Tarmo Tuul
2022-05-04 18:02:22
120.COja Feliks 1214 1163 1279 M 2008 Viljandi Huvikool 180942 Margit Simenson
2022-05-04 12:35:52
121.COrel Yaroslav 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181864 Tarmo Tuul
2022-05-06 06:25:21
122.COrgse Jaanus 0 0 0 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 181868 Tarmo Tuul
2022-05-06 17:49:17
123.COrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:30:44
124.CPalm Piia 0 0 0 N 2011 Harjumaa 181826 Tarmo Tuul
2022-05-02 18:05:17
125.CPikh Akim 1153 1287 1253 M 2014 MK Areng 181816 Monika Tsõganova
2022-05-03 22:57:26
126.CPikh Denys 1100 1208 1200 M 2011 MK Areng 181817 Monika Tsõganova
2022-05-03 19:14:19
127.CRassokhin Valery 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2022-05-05 10:54:14
128.CReinholm Karl Kristjan 1201 1188 1115 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2022-04-12 16:42:36
129.CReintam Lennart 1223 1309 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-05-02 21:08:52
130.CRoi Kristjan 1000 1056 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2022-04-28 13:53:02
131.CRüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:30:44
132.CSagalaev Milan 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181691 Tarmo Tuul
2022-04-29 13:46:54
133.CSai Oskar 1065 1221 1061 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2022-04-12 16:41:21
134.CSandberg Laur-Markus 1095 1120 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2022-05-05 10:06:28
135.CSeer Alfred Hasso 0 0 0 M 2009 Laagri Huvialakool 181814 Tarmo Tuul
2022-04-28 06:12:00
136.CSokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:30:44
137.CStrenner Sofia Nicole 0 0 0 N 2011 SK Valge Ratsu 181861 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:25:28
138.CSturm Kristjan 0 0 0 M 2011 Põltsamaa Ühisgümnaasium 181869 Tarmo Tuul
2022-05-06 17:52:17
139.CTorkin Edward 1000 1090 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2022-04-27 13:50:42
140.CTrutsi Tristan 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool 181832 Tarmo Tuul
2022-05-03 17:35:30
141.CTuul Tristan Tormi 1000 1082 1089 M 2011 Laagri Huvialakool 181417 Rainer Raud
2022-04-13 13:59:27
142.CUnt August 0 1137 0 M 2009 Tallinna Nõmme Huvikool 181428 Rainer Raud
2022-05-04 14:18:34
143.CValk Kaspar 0 0 0 M 2011 Harjumaa 181389 Tarmo Tuul
2022-04-14 10:52:00
144.CVares Bagrat 1041 1121 1077 M 2009 Mustamäe Huvikool 180519 Rainer Raud
2022-04-28 23:55:23
145.CVernik Nelis 1217 1268 1248 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2022-04-29 10:57:40
146.CŠafigullin Raul 1266 1218 1364 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2022-05-02 22:06:52
147.CŠmidt Riko 0 0 0 M 2011 Viljandi Huvikool 181681 Margit Simenson
2022-05-04 12:35:34
148.DGomez Kõlar Kennet Nikola 1127 1265 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Rainer Raud
2022-05-05 18:55:11
149.DHaavistu German 0 0 0 M 2006 SK Reval-Sport 181863 Tarmo Tuul
2022-05-06 06:20:45
150.DKällo Kaur 1251 1375 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2022-04-27 22:19:25
151.DLoopere Katarina 1000 1000 1011 N 2005 MK Areng 181741 Monika Tsõganova
2022-05-03 19:11:11
152.DNool Devis 1180 1236 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:08:06
153.DOrgse Kalev 1000 1282 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Rainer Raud
2022-05-02 20:56:32
154.DParon Robert 0 0 0 M 2007 Maleklubi Gambiit 150250 Robert Paron
2022-04-22 16:26:35
155.DSegasaar Sandri 1009 1100 1109 M 2006 Laagri Huvialakool 180523 Tarmo Tuul
2022-05-07 06:15:34
156.DVilk Juss 1207 1289 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Tarmo Tuul
2022-05-05 18:08:18
157.DZirk Karel 0 0 1184 M 2007 Rae Huvialakool 181824 Tiina Raud
2022-05-04 15:39:32