Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lydia Barbot de Marny 1.mälestusturniir - täiskasvanute turniir   ( id=1018 )
07. mai 2022 - 07. mai 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Vene tn 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
04. mai 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ Vabaettur, Robert Dubrovin, 56837993, robert.dubrovin1986@gmail.com
KontaktKONTAKT
moc.liamg@6891nivorbud.trebor
Info sisestajaSISESTAJA
Igor Krupenski  (18. jaanuar 2022 )
Muutis: Igor Krupenski  (10. aprill 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit (+ 3 sekundit igale käigule)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Puudub
Täpsem info toodud juhendis
48
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2092 2163 2019 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Igor Krupenski
2022-05-06 22:22:19
2.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:28:37
3.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-05-03 23:28:37
4.AChukavin Kirill 2416 2533 2349 M 2002 SK Reval-Sport FM 080381 Kirill Chukavin
2022-05-04 19:21:56
5.ADudakov Andrei 1381 1512 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-05-03 08:31:11
6.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-05-04 19:09:59
7.ADzaniašvili Georgi 1960 1994 1994 M 1992 Vabaettur 030044 Georgi Dzaniašvili
2022-04-09 13:49:05
8.AGarber Vjatšeslav 2093 1973 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Natalia Glušakova
2022-05-03 12:40:25
9.AHaitin Ilja 2328 2412 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Igor Krupenski
2022-05-06 13:12:34
10.AKalvet Tõnu 1589 1605 1743 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2022-04-12 18:14:01
11.AKrivenko Dion 2114 2174 2056 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-05-04 13:46:35
12.AKrupenski Jüri 2374 2405 2389 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2022-04-08 06:50:27
13.AKruusiauk Heda 1780 1722 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2022-04-30 12:32:41
14.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-05-04 16:01:54
15.AKušnir Roman 1785 1903 1857 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2022-05-03 12:10:48
16.ALevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-04-09 10:07:59
17.AMashkov Sergei 1723 1807 1814 M 1983 - - - 181308 Sergei Mashkov
2022-04-08 09:02:04
18.AMaznitsa Leonid 1686 1621 1654 M 2001 Vabaettur 160148 Leonid Maznitsa
2022-04-24 12:11:48
19.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-04-08 13:07:10
20.AMogilnõi Jevgeni 1898 1790 1914 M 1948 - - - 030250 Igor Krupenski
2022-05-04 23:04:26
21.AMüütnik Ranno 1049 1150 1166 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2022-04-24 17:14:12
22.ANaestema Joonas Aditya 1598 1604 1624 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2022-05-04 22:16:41
23.ANarva Regina 2003 1962 1905 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2022-04-17 14:41:17
24.ANarva Triin 2093 2083 2116 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-04-11 22:40:24
25.ANikitin Pjotr 2053 1912 1929 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Natalia Glušakova
2022-05-03 12:41:17
26.APadari Tuudur Jakob 1683 1763 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2022-05-04 15:38:04
27.APalchuk Andrii 2267 2151 2338 M 2006 FM 14176688 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:15:27
28.APallum Rasmus 1638 1828 1696 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2022-05-04 22:05:27
29.APanfilov Sergei 1552 1357 1292 M 1935 - - - 111026 Natalia Glušakova
2022-05-03 12:40:49
30.ARoots Lem-Leonhard 1426 1562 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2022-05-04 19:02:29
31.ARuus Rein 1973 1920 1853 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2022-04-26 12:29:13
32.ARõtova Merike 1625 1650 1722 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2022-04-15 11:13:14
33.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-05-04 16:01:05
34.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-05-04 16:00:48
35.ASadekov Maksim 2109 2022 1992 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2022-04-20 14:09:54
36.ASamberk Vahur 1678 1747 1585 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2022-04-26 12:30:15
37.ASeeman Tarvo 2389 2387 2359 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2022-04-20 20:35:04
38.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-04-24 19:28:08
39.ASnitsarenko Igor 1738 1845 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2022-05-04 10:58:17
40.ATammela Ranel 1836 1778 1772 M 1993 Mustamäe Loomingumaja 061001 Ranel Tammela
2022-05-04 16:41:03
41.ATimošin Juri 2220 2213 2220 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2022-04-19 15:15:40
42.ATochyan Albert 1612 1544 1573 M 2001 T. Truusi MKK 081129 Albert Tochyan
2022-05-02 19:56:44
43.AVolodin Aleksander 2453 2513 2499 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-04-10 20:48:07
44.AWartiovaara Oliver 2158 1592 1971 M 2004 513024 Tarmo Tuul
2022-05-05 06:15:37
45.AŠiškov Andrei 2371 2364 2405 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2022-04-08 09:15:39
46.AŠiškov Anton 1902 1902 1902 M - - - 030426 Anton Šiškov
2022-04-11 09:55:52
47.AŠleimovitš Viktor 2068 2070 2070 M Vabaettur 030428 Viktor Šleimovitš
2022-04-29 14:39:20
48.AŠvõrjov Igor 2359 2273 2281 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2022-04-11 20:10:49