Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Malega COVID-19 vastu II   ( id=1015 )
17. jaanuar 2022 (kell 20:00) - 27. veebruar 2022
Avalik registreerimine on suletud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
mõttemängude portaalis www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Vint.ee
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (10. jaanuar 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
5 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Turniirisari algab 17, jaanuaril ning toimub 6 nädalat järjest. Turniirid toimuvad esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti algusega kell 20:00. Turniirisarjas toimub 30 turniiri millest koondarvestuses arvestatakse parima 20 turniiri tulemusi.
48
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 2117 2044 1892 N 2006 Maleklubi Vektor WCM 140712 Margus Sööt
2022-01-20 20:22:50
2.AGarber Vjatšeslav 2093 1950 1961 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:41
3.AGvozdev Artjom 1224 1355 1293 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Margus Sööt
2022-01-19 12:20:44
4.AHaitin Ilja 2328 2420 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Margus Sööt
2022-01-19 12:16:32
5.AHansen Jüri 1983 1946 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:05
6.AIvanova Lidia 1627 1708 1671 N 1999 Vabaettur 110331 Margus Sööt
2022-01-25 07:38:55
7.AJuhtund Margus 0 1605 1605 M - - - 121012 Margus Sööt
2022-01-19 12:20:52
8.AKais Kaarel 1457 1744 1605 M 1974 Harjumaa 170526 Margus Sööt
2022-01-19 12:18:44
9.AKais Kristofer 1025 1137 1045 M 2014 MK Areng 181255 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:49
10.AKaldoja Frederik 0 0 0 M 2013 - - - 181466 Margus Sööt
2022-01-19 12:20:36
11.AKaris Fredi 1397 1557 1582 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2022-01-10 18:56:47
12.AKirst Rein 1868 1839 1839 M 1946 Saaremaa MK 051214 Margus Sööt
2022-01-20 20:24:12
13.AKonovalkin Eduard 2177 2004 2053 M 1973 Narva MK Kaissa 091102 Margus Sööt
2022-01-19 12:16:59
14.AKorotkikh Miron 0 0 0 M 2009 u-28976 Margus Sööt
2022-01-19 12:15:20
15.AKukk Sander 2254 2325 2295 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:19
16.AKull Tormi 1926 2029 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:42
17.AKuznetsov Erik 1000 1002 1012 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Margus Sööt
2022-01-27 17:03:32
18.AMashkov Sergei 1723 1816 1823 M 1983 - - - 181308 Sergei Mashkov
2022-01-17 10:18:25
19.AMedar Marti 2046 2156 2229 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Margus Sööt
2022-01-19 12:18:49
20.ANestor Kaarel 2175 2300 2328 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:55
21.AOjakäär Mihkel 1000 1051 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Margus Sööt
2022-01-20 20:22:15
22.APetrov Dmitri 2241 2316 2245 M 1998 Kadrioru MK 060411 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:33
23.APritulina Svetlana 2023 1957 1903 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Margus Sööt
2022-01-25 07:39:10
24.APunning Andero 1000 1189 1198 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-01-16 15:14:55
25.APõlendik Tiina 1682 1548 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Margus Sööt
2022-01-19 12:18:56
26.ARomanov Aleksandr 0 0 0 M 2006 u-29011 Margus Sööt
2022-01-20 20:21:19
27.ARosenberg Trevor Runo 0 0 0 M u-29116 Margus Sööt
2022-01-27 16:59:15
28.ARosental Urmas 1664 1767 1597 M 1969 - - - 161236 Margus Sööt
2022-01-19 12:20:14
29.ASiemer Tambet 2146 2258 2143 M 1969 Rapla MK mk 030385 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:32
30.ASirp Karl Aleksander 2001 2173 2135 M 1999 Tartu Kalev 070701 Margus Sööt
2022-01-19 12:16:39
31.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 SK Diagonaal 071214 Margus Sööt
2022-01-25 07:39:44
32.ASmorodkin Andrey 1561 1729 1647 M 1968 - - - 170529 Margus Sööt
2022-01-25 07:40:11
33.ATedrema Ardi 2127 2104 2018 M 1967 Saue MK 101101 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:24
34.ATeelem Lauri 2126 2197 2114 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Margus Sööt
2022-01-20 20:22:39
35.ATiisler Ander 1527 1760 1699 M 1999 Tartu Kalev 110211 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:49
36.ATiisler Tanel 1801 2077 2074 M 1997 Tartu Kalev 100701 Margus Sööt
2022-01-19 12:16:46
37.ATrohhelev Boris 2041 2119 2037 M 1960 Tartumaa 030468 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:57
38.ATšerezov Aleksandr 1482 1394 1306 M 1994 - - - 080200 Margus Sööt
2022-01-19 12:18:35
39.AUljas Väino 0 0 0 M 1967 u-29115 Margus Sööt
2022-01-27 16:57:39
40.AUurits Karel 1878 1854 1739 M 1970 Saue MK 071202 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:26
41.AVaino Einar 1883 1854 1833 M 1951 SK Diagonaal 030493 Margus Sööt
2022-01-19 12:20:30
42.AVendel Jens 0 1617 1617 M - - - 110305 Margus Sööt
2022-01-27 17:01:54
43.AVeski Rauno 1544 1731 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:12
44.AViidu Raivo 1891 1838 1872 M 1950 Saue MK 030512 Margus Sööt
2022-01-19 12:19:18
45.AVisnapu Kevin 0 1181 0 M - - - 181117 Margus Sööt
2022-01-19 12:20:07
46.AVolodin Aleksander 2459 2499 2499 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Margus Sööt
2022-01-19 12:14:22
47.AŠiškov Andrei 2383 2380 2401 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Margus Sööt
2022-01-19 12:16:23
48.AŠnurov Daniil 1999 2097 1975 M 2006 Vabaettur 160433 Margus Sööt
2022-01-19 12:17:10