E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

18. Lembit Olli mälestusturniir   ( id=101 )

Aeg 23. aprill 2017 (kell 10:45) - 23. aprill 2017 (kell 17:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 20. aprill 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (11. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks 10€ (noored ja seeniorid 7€); alates 21.04 on osavõtutasd 15€ ja 10€. GM kuni 20.04 registreerimisel - tasuta
LisainfoRegistreerimine võistlusele toimub EML-i veebipõhise kalenderplaani keskkonnas: www.maleliit.ee/kalender
Kontakttelefon 5251623 (Hendrik Olde)

Turniirile registreeritud mängijad ( 104 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-04-12 18:25:24
2. Aro Andres   1659 1791 M 1970 - - - 140301 Hendrik Olde
2017-04-18 15:38:18
3. Arulaid Enno 1807 1599 1618 M 1951 Saku MK 030025 Enno Arulaid
2017-04-13 16:13:46
4. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-04-18 17:25:05
5. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-04-15 17:21:56
6. Braschinsky Ralf 1372 1494 1494 M 2007 MA Vabaettur 141124 Rainer Raud
2017-04-16 11:59:21
7. Braschinsky Roland   1266 1266 M 2008 MA Vabaettur 160133 Rainer Raud
2017-04-16 11:59:39
8. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2017-04-20 20:47:02
9. Denikin Boris   1804 1813 M 1959 - - - 161252 Hendrik Olde
2017-04-04 17:32:35
10. Domoskanov Ivan 1739 1596 1471 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2017-04-18 15:39:19
11. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Hendrik Olde
2017-04-20 13:42:01
12. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-04-16 12:06:22
13. Gaav Arnold   1763 1556 M 1943 - - - 150200 Hendrik Olde
2017-04-18 15:41:38
14. mk Garber Vjatšeslav 2129 2120 2103 M 1936 Kadrioru MK 030058 Hendrik Olde
2017-04-18 15:38:49
15. Haabu Aare   1729 1759 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Hendrik Olde
2017-04-18 15:39:35
16. Hanzatjan Elvira 1884 1717 1717 N 1995 MA Vabaettur 060613 Hendrik Olde
2017-04-17 23:54:56
17. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-04-11 23:08:11
18. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-04-11 12:57:25
19. mk Ilves Jüri 2028 1964 1953 M 1938 - - - 030086 Hendrik Olde
2017-04-18 15:37:57
20. Ioganson Oleg 1860 1776 1712 M 1972 - - - 030102 Hendrik Olde
2017-04-04 17:32:28
21. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2017-04-11 13:11:56
22. Jakimenko Aleksandr 1684 1841 1841 M 1942 - - - 130715 Hendrik Olde
2017-04-18 15:38:59
23. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-04-18 16:12:04
24. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Rein Ruus
2017-04-19 09:02:24
25. Karba Andres 1993 2131 2125 M 1980 Tartu Kalev 030129 Hendrik Olde
2017-04-21 13:16:45
26. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2017-04-18 18:55:40
27. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Hendrik Olde
2017-04-19 08:31:43
28. mk Kortšagin Oleg 2162 2084 2101 M 1965 MK Chess Continent 030167 Oleg Kortšagin
2017-04-18 23:57:33
29. Kosõhh Kirill 1688 1815 1834 M 2003 MA Vabaettur 110403 Natalia Glušakova
2017-04-11 13:11:01
30. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Hendrik Olde
2017-04-13 10:51:16
31. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-04-20 17:12:41
32. IM Krupenski Jüri 2393 2439 2486 M 1982 MA Vabaettur 030179 Jüri Krupenski
2017-04-19 14:46:57
33. mk Kukk Sander 2219 2365 2414 M 1987 SK Reval-Sport 030183 Sander Kukk
2017-04-12 16:29:03
34. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-04-11 13:09:28
35. GM Ladva Ottomar 2522 2449 2469 M 1997 T. Truusi MKK 040133 Ottomar Ladva
2017-04-16 16:07:03
36. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Hendrik Olde
2017-04-21 13:16:34
37. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-04-11 13:09:58
38. Liebert Erwin 1897 1816 1790 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Ervin Liebert
2017-04-13 19:22:39
39. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-04-18 22:30:30
40. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2017-04-18 10:27:48
41. Lõgun Aleksei 1932 2024 1988 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2017-04-18 21:30:30
42. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-04-16 12:06:02
43. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2017-04-13 08:23:02
44. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2017-04-18 13:57:53
45. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Natalia Glušakova
2017-04-18 16:12:34
46. Mogilnõi Jevgeni 1903 1889 1892 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2017-04-20 11:00:09
47. mk Moltšanov Ivan 2123 2251 2251 M 1992 MA Vabaettur 030251 Natalia Glušakova
2017-04-18 16:48:36
48. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-04-20 22:29:06
49. mk Neff Sergei 2272 2253 2237 M 1954 Kadrioru MK 030265 Hendrik Olde
2017-04-18 15:38:30
50. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2017-04-18 19:52:14
51. mk Nestor Kaarel 2177 2223 2237 M 1990 SK Reval-Sport 030269 Kaarel Nestor
2017-04-17 08:37:14
52. mk Nikitin Pjotr 2053 2018 1960 M 1941 Kadrioru MK 030273 Hendrik Olde
2017-04-18 15:40:46
53. Nikulin Oleg 2030 2058 2058 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Oleg Nikulin
2017-04-17 23:58:43
54. Nitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Natalia Glušakova
2017-04-19 21:07:15
55. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-04-17 10:54:17
56. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-04-20 13:42:27
57. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-04-14 09:19:09
58. Ossipov Aleksei 1227 1564 1564 M 2004 MA Vabaettur 120625 Natalia Glušakova
2017-04-18 16:13:20
59. Park Peeter 1780 1580 1610 M 1952 Saku MK 030299 Enno Arulaid
2017-04-13 16:14:16
60. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2017-04-17 02:29:52
61. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2017-04-17 02:29:52
62. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-04-16 21:51:59
63. FM Pelešev Leonid 2150 2085 2131 M 1951 Narva SK Maletäht 030307 Leonid Pelešev
2017-04-17 11:32:44
64. mk Petrov Aleksander 2013 2001 2003 M 1941 Kadrioru MK 030310 Hendrik Olde
2017-04-18 15:42:39
65. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Hendrik Olde
2017-04-13 10:50:42
66. Petrov Sergei 1613 1740 1740 M 1965 SK Valge Ratsu 071209 Sergei Petrov
2017-04-18 07:04:59
67. Poom Mati 1775 1822 1882 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Hendrik Olde
2017-04-19 08:55:37
68. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-04-20 10:06:14
69. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Hendrik Olde
2017-04-20 11:00:19
70. mk Remmel Anto 2248 2252 2154 M 1946 SK Reval-Sport 030346 Hendrik Olde
2017-04-18 15:37:47
71. Rosenvald Helmuth 1751 1753 1912 M 1929 - - - 030351 Hendrik Olde
2017-04-18 15:41:51
72. m Rõtova Merike 1711 1743 1733 N 1936 SK Reval-Sport 030607 Hendrik Olde
2017-04-13 22:06:40
73. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-04-20 17:12:31
74. Rozenblit David 1365 1813 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Hendrik Olde
2017-04-17 23:54:21
75. Ruus Rein 2038 1998 2003 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2017-04-18 12:08:17
76. Sadekov Maksim 1663 1633 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2017-04-20 23:33:20
77. mk Saraikin Sergei 1917 1841 1857 M 1934 - - - 030365 Hendrik Olde
2017-04-18 15:39:08
78. mk Sarv Arvo 2179 2070 2036 M 1943 T. Truusi MKK 030367 Hendrik Olde
2017-04-18 15:40:34
79. Schmidt Mait 1656 1745 1720 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Hendrik Olde
2017-04-17 23:54:08
80. Semjonov Anatoli 1800 1775 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2017-04-10 18:06:47
81. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Hendrik Olde
2017-04-04 17:32:45
82. Sild Eero Kristjan 1463 1595 1622 M 1998 MK Areng 061101 Monika Tsõganova
2017-04-05 18:29:15
83. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-04-14 10:14:44
84. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2017-04-13 10:50:51
85. Smorodkin Andrey   1655   M 1968 - - - 170529 Hendrik Olde
2017-04-18 11:18:37
86. Smorodkin Kirill 1616 1848 1847 M 2005 - - - 120623 Hendrik Olde
2017-04-18 11:17:45
87. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-04-17 15:22:53
88. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-04-17 15:22:53
89. mk Tarakanov Oleg 2152 2183 2169 M 1953 Kadrioru MK 030450 Hendrik Olde
2017-04-18 15:38:08
90. Taruta Ilja 1683 1750 1727 M 2000 MA Vabaettur 080327 Natalia Glušakova
2017-04-19 21:04:39
91. mk Teelem Lauri 2128 2258 2247 M 1983 T. Truusi MKK 030453 Lauri Teelem
2017-04-13 10:12:49
92. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Hendrik Olde
2017-04-18 15:38:39
93. Telliskivi Laur   1678 1678 M 1989 - - - 131116 Hendrik Olde
2017-04-22 15:22:20
94. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-04-19 11:10:31
95. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-04-16 11:58:53
96. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-04-16 11:58:53
97. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2017-04-17 10:54:08
98. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2017-04-17 10:54:08
99. Uurits Karel 1875 1913 1913 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2017-04-05 13:56:28
100. GM Volodin Aleksander 2461 2478 2464 M 1990 MA Vabaettur 030519 Aleksander Volodin
2017-04-20 20:05:04
101. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Ilja Vovk
2017-04-20 12:14:07
102. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-04-18 21:26:51
103. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Andrei Šiškov
2017-04-17 19:29:10
104. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Hendrik Olde
2017-04-13 10:50:20
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017