FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2017, Itaalia 12.11. - 26.11.

chess-results.com | ametlik koduleht | LIVE

2017. aasta juunioride maailmameistrivõistlused (WJCC2017) toimuvad Itaalias Tarvisios. Eestist osaleb GM Ottomar Ladva.

Voorud algavad kell 16.00 (25. novembril kell 10.00) Eesti aja järgi.

21. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee, Saksamaa 28.10. - 05.11.

chess-results.com

1.-4. Ahmed Adly (EGY), Kaido Külaots (EST), Chanda Sandipan (IND) ja Bartlomiej Heberla (POL) [7,5p 9-st].

Noorte kiir- ja välkmale MM-lt Eestile 6 medalit!

kiirmale: U14 | U16 | U18 välkmale: U14 | U16 | U18

Kreekas toimuvatel 1. noorte maailmameistrivõistlustel kiirmales võitis WIM Mai Narva (SK Reval-Sport) G18 vanuseklassis esimese koha ning WFM Margareth Olde (Tallinna MK) võitis samas kategoorias III koha. G16 vanuseklassis saavutas Grete Olde (Tallinna MK) II koha ning G14 arvestuses saavutas Kristiina Liiv (Tallinna MK) 4. koha.

Noorte maailmameistrivõistlustel välkmales võitis Mai Narva G18 vanuseklassis esimese koha ja Margareth Olde võitis samas kategoorias III koha. G16 vanuseklassis saavutas Grete Olde III koha.

 

 

 

 

Loe edasi: Noorte kiir- ja välkmale MM-lt Eestile 6 medalit!

Euroopa naiste meistrivõistlused kiir- ja välkmales 2017, Monaco 21.10. - 23.10.

kiirmale | välkmale

Võistlused toimusid 21.-23. oktoobril Monacos.

Kiirmale: Kokku osales 91 mängijat. 1. Anna Muzychuk (UKR) [9p 11-st]. 2. Kateryna Lagno (RUS) [8,5p]. 3. Aleksandra Goryachkina (RUS) [8p]... 20. Mai Narva (EST) [7p]... 48. Regina Narva (EST) [5,5p]... 49. Triin Narva (EST) [5,5p]... 69. Merike Rõtova (EST) [4,5p].

Välkmale: Kokku osales 78 mängijat. 1. Alexandra Kosteniuk (RUS) [10,5p 13-st]. 2. Kateryna Lagno (RUS) [10p]. 3. Valentina Gunina (RUS) [9,5p]... 24. Mai Narva (EST) [7,5p]... 31. Triin Narva (EST) [7p]... 56. Regina Narva (EST) [5,5p].

Kiir- ja välkmale koondarvestuses sai Mai Narva parima noore (U18) auhinna ja Triin Narva reitinguauhinna (kuni 2000).

Järvenpää 45. lahtised MV, Soome 14.10. - 15.10.

tabel

A-turniiril tuli võitjaks Mai Narva 6,5p 7-st. Lisaks osalesid Eestist Merika Rõtova (A-turniir) ja Robin Liebert (C-turniir).

World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017, Uruguay 16.09. - 26.09.

võistluse koduleht | chess-results.com | Pildigalerii (Monika Tsõganova)

Male maailmameistrivõistlused noortele (WYCC 2017) vanuseklassides U14, U16 ja U18 toimusid 16.-26. septembril Uruguays Montevideos.

Eesti mängijatest kogus Mai Narva U18 tüdrukute kategoorias 7,5 punkti 11-st ning jagas sellega 3.-5. kohta (koefitsient andis 5. koha).

Lisaks osalesid Eestist Karl Kristofer Orgse (O14; 5,5p; 47. koht); Marta Pauliine Sild (G14; 5p; 43. koht) ja Grete Olde (G16; 5p; 42. koht).

European Youth Chess Championship 2017, Rumeenia 04.09. - 15.09.

võistluse koduleht | chess-results.com | LIVE

2017. aasta Euroopa noorte meistrivõistlused toimusid Mamaias Rumeenias. Eestist osalesid

Vladimir Dukov (O8, 4p 9-st, 63. koht); Ostap Mertins (O8, 3,5p, 84. koht); Rondo Mikko (O10, 3,5p, 103. koht); Vlad Protassov (O12, 4,5p, 77. koht); Herman Pedmanson (O12, 4,5p, 73. koht); Georg Aleksander Pedoson (O14, 5p, 42. koht); Aleksei Garanin (O16, 4,5p, 53. koht), Kirill Chukavin (O16, 4p, 57. koht); Platon-Jaan Ivanov (O18, 4,5p, 49. koht); Maria Ioanna Haapsal (G8, 3p, 45. koht); Nadežda Pritulina (G8, 3,5p, 39. koht); Marina Levchenko (G10, 5,5p, 18. koht); Sofia Blokhin (G12, 5p, 40. koht); Elizavetta Bitkova (G14, 3,5p, 69. koht); Liina Tõnso (G16, 4p, 55. koht) ja Margareth Olde (G18, 5,5p, 12. koht).

FIDE World Chess Cup 2017, Gruusia 02.09. - 28.09.

võistluse koduleht | LIVE | tabel

Male maailmakarikaturniir 2017 toimub Tbilisis Gruusias. Võistluse auhinnafond on 1,6 miljonit dollarit ning 128-st mängijast kaks parimat pääsevad edasi kandidaatide turniirile.

Eestist pääses osalema Balti tsooniturniiri võitja Kaido Külaots. Esimeses ringis mängis Külaots Venemaa suurmeister Nikita Vitiugoviga. Kohtumine lõppes Vitiugovi võiduga 1,5:0,5.

Veel artikleid...

  1. Eesti malepiigad võitsid Euroopa võistkondlikel MV-l pronksi!
  2. Riga Technical University Open 2017, Läti 07.08. - 13.08.
  3. Malefestival "Liepajas rokade 2017" Open, Läti 03.08. - 04.08.
  4. Malefestival "Vidzeme Summer 2017", Läti 20.07.- 23.07.
  5. Czech Open 2017 Pardubice Open, Tšehhi 21.07.-29.07.
  6. Kaido Külaots võitis Heart of Finlandi maleturniiri
  7. Baltija Cup 2017, Leedu 19.06. - 23.06.
  8. Balti tsooniturniiri parim on Kaido Külaots
  9. I kadettide kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused, Valgevene 01.06. - 05.06.
  10. Euroopa meistrivõistlused males 2017, Valgevene 30.05. - 10.06.
  11. Euroopa naiste meistrivõistlused, Läti 11.04 - 22.04.
  12. Amatööride maailmameistrivõistlused males, Itaalia 01.04 - 08.04.
  13. 28. NATO meistrivõistlused, Ungari 27.03. - 31.03.
  14. Balti tsooniturniiri II osavõistlus, Leedu 21.03. - 27.03.
  15. Grete Oldele III koht Euroopa noorte MV-l maleülesannete lahendamises!
  16. Noorte maailmameistrivõistlused U8-U12, Gruusia 19.-30.10.
  17. Noorte maailmameistrivõistlused U14-U18, Venemaa
  18. Naiskonna kapten maleolümpiast
  19. XVI liikumispuudeliste maailmameistrivõistlused, 22.-29.07. Novi Sad
  20. 42. Maleolümpia, Bakuu 02.-13.09.
  21. Euroopa noorte meistrivõistlused, Tšehhi 18.-27.08.
  22. Riga Technical University Open 2016, 08.-14.08.
  23. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Tšehhi 06.-14.08.
  24. GM Algimantas Butnoriuse 70. juubeliturniir, Leedu 01.-08.08.
  25. 14. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Austria 03.-11.08.
  26. Euroopa naiste meistrivõistlused, Rumeenia 27.05.-07.06.
  27. 17. Euroopa meistrivõistlused, Kosovo 12.-23.05.
  28. Amatööride maailmameistrivõistlused, Kreeka 19.-27.04.
  29. Jurmala GM ja IM normiga turniirid, Läti 29.02.-04.03.
  30. Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused, Valgevene 17.-20.12.
  31. FIDE noorte maailmameistrivõistlused, Kreeka 25.10.-05.11.
  32. Kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused, Berliin 09.-15.10.
  33. 25. Euroopa noorte meistrivõistlused, Horvaatia 21.-30.09.
  34. HSK XVII sügisturniir, Soome 21.-23.08.
  35. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Tšehhi 19.-27.08.
  36. XV liikumispuudeliste maailmameistrivõistlused, 18.-27.06. Slovakkia
  37. 5. Riga Technical University Open 2015, Läti 10.-16.08.
  38. 15. Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlused, Serbia 31.07.-06.08.
  39. Mai Narva ja Margareth Olde tulid Euroopa meistriks!
  40. Euroopa noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Poola 12.-20.07.
  41. HSK XXXVI kevadturniir, Soome 22.-24.05.
  42. Amatööride maailmameistrivõistlused, Kreeka 14.-21.04.
  43. IV GM A. Shirov Winter Cup, Läti 01.-06.03.
  44. Tata Steel Chess Tournament 2015, Holland 16.-25.01.
  45. 2015 Australian Women's Masters, 12.-20.01.
  46. Spassky Cup-2015, Venemaa 02.-08.01.
  47. 2015 Australian Open, 02.-11.01.
  48. Euroopa meistrivõistlused välk- ja kiirmales, Poola. 19.-21.12.
  49. Balti tsooniturniiri II osavõistlus, Leedu 19.-26.11.
  50. XIV liikumispuudeliste maailmameistrivõistlused, 16.-23.09. Serbia
  51. Järvenpää maleturniir, 20.-21.09.
  52. Noorte maailmameistrivõistlused, Durban 19.-30.09.
  53. Kirill Chukavin ja Georg Aleksander Pedoson võitsid Euroopa Liidu noorte meistrivõistlustel kuldmedalid
  54. X Baltic School Chess Festival 2014, Läti 26.-30.08.
  55. 4. Riga Technical University Open 2014, Läti 15.-24.08.
  56. 12. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Austria 29.07.-07.08.
  57. XXI International Chess Festival ''Liepajas rokade-2014'', Läti 10.-12.07.
  58. Heart of Finland 2014, Soome 07.-13.07.
  59. V ShakkiNet International, Soome 09.-17.06.
  60. Balti tsooniturniiri esimene osavõistlus, Läti 06.-12.06.
  61. XXXV kevadturniir, Soome 23.-25.05.
  62. Chess Festival "OPEN IASI", Rumeenia 10.-18.05.
  63. 18th Neckar Open, Saksamaa 17.-21.04.
  64. Latvian Railway Open, 28.-30.03
  65. Tatjana Fomina on seenioride Euroopa meister!
  66. Tata Steel Chess 2014, Holland 17.-26.01.
  67. Australian Women’s Masters, Austraalia 20.-27.01.
  68. Noorte maailmameistrivõistlused, Araabia Ühendemiraadid 17.-29.12.
  69. Euroopa meistrivõistlused kiir- ja välkmales, Poola
  70. XIII liikumispuudeliste maailmameistrivõistlused, 17.-26.06. Tšehhi
  71. Euroopa noorte meistrivõistlused tavamales, Montenegro 28.09.-09.10.
  72. Euroopa noorte meistrivõistlused, Montenegro 24.09.-09.10.
  73. IX Baltic school chess festival, Läti 26.-31.08.
  74. IX Baltic school chess festivali välkturniir, 28.08.
  75. XV Open Internacional de Sants, Hispaania 23.08.-01.09.
  76. Riga Technical University Open 2013, 05.-11.08.
  77. Chess Festival Liepajas rokade 01.-04.08.
  78. Vidzemes summer blitz, Läti 26.07.
  79. Heart of Finland 2013, Soome 08.-14.07.
  80. Euroopa meistrivõistlused, Poola 04.-17.05.
  81. Seenioride Euroopa meistrivõistlused, Bulgaaria 10.-22.03.
  82. Vladimir Petrov Memorial - 2013, Läti 15.-17.02.
  83. Erwin Liebert võitis turniiri Hollandis
  84. Algas Gibraltari malefestival
  85. Euroopa välk- ja kiirmale meistrivõistlused, Varssav 14.-16.12.
  86. London Chess Classic, Inglismaa 01.-10.12.
  87. Noorte maailmameistrivõistlused, 07.-19.11.
  88. Oslo Chess International, Norra 30.09.-07.10.
  89. Dnipropetrovsk Autumn 2012, Ukraina 16.-23.09.
  90. Izmir open, Türgi 12.-20.09.
  91. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Austria 31.07.-09.08.
  92. Eesti U18 koondis võitis Euroopa noorte kiirmale MV-l esikoha!
  93. Euroopa noorte kiirmale MV-l on mängitud seitse vooru
  94. Juri Firstov võitis Iirimaa meistrivõistlused
  95. Heart of Finland, Soome 09.-15.07.
  96. Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlused, Bosnia ja Hertsegoviina 14.-19.07.
  97. Füüsilise Puudega Inimeste Male Assotsiatsiooni maailmameistrivõistlused, Horvaatia 18.-25.06.
  98. Paleros 2012, Kreeka 16.-23.06.
  99. XXVIII Selli mängud, Soome 18.-19.05.
  100. Warwickshire lahtised meistrivõistlused, 03.03.
  101. Euroopa meeste meistrivõistlused, Bulgaaria 19.03.-01.04.
  102. 28. Cappelle la Grande, Prantsusmaa 03.-10.03.
  103. Euroopa naiste meistrivõistlused, Türgi 01.-14.03.
  104. Inglismaa ülikoolide meistrivõistlused, 25.-26.02.
  105. Vladimir Petrovi memoriaal, Läti 15.-20.02.
  106. Tradewise Gibraltari malefestival, 23.01.-02.02.
  107. Tata Steel Chess, Holland 12.01.-29.01.
  108. Euroopa kiirmale meistrivõistlused, Poola 17.-18.12.
  109. Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused, Poola 16.-18.12.
  110. 21. seenioride maailmameistrivõistlused, Opatija 14.-27.11.
  111. Noorte maailmameistrivõistlused, 17.-27.11.
  112. Oslo Chess International, Norra 02.-09.10.
  113. Barclays malefestival, Itaalia 04.-11.09.
  114. Peter Gravese mälestusturniir, Läti 10.09.
  115. Euroopa noorte meistrivõistlused, Bulgaaria 10.-21.09.
  116. Balti koolide malefestival, Riia 24.-28.08.
  117. HSK 125-juubeliturniir, Helsingi 26.-28.08.
  118. XV mõttespordi maailmameistrivõistlused, 20.-28.08. London
  119. Eestlaste tulemused välismaal
  120. Riia Open 2011, Riia 09.-14.08.
  121. 24th Panevezys Open, Leedu 09.-15.08.
  122. Euroopa Liidu meistrivõistlustel saavutasid noormaletjad kolm medalit!
  123. 37th "Ciutat de Badalona" International Chess Open, Hispaania 01.-09.08.
  124. Eestlased välismaal
  125. Eesti koolinoorte II koht rahvusvhelisel võistlusel VALGE VANKER
  126. XI liikumispuudeliste maailmameistrivõistlused, 01.-10.07. Slovakkia Piestany
  127. Rahvusvaheline seenioride turniir, Stockholm/Täby 01.-06.06
  128. 2ème rapide de Bachelard, Fleurey-sur-Ouche 10.04.
  129. Ameerika Ühendriikide meistrivõistlused, 15.-28.04.
  130. Partii Külaots - Sokolov, Euroopa meistrivõistlused 2011
  131. Euroopa meistrivõistlused, Prantsusmaa 21.03-03.04
  132. SM-LIIGA 2010-2011, Soome
  133. Elitserien 2010-2011, Rootsi
  134. Superettan 2010-2011, Rootsi
  135. 14 Open Jeunes FLDE - Mondorf, Luksemburg 13.03.2011
  136. Gibraltari malefestival, 24.01.-03.02.
  137. ChessBase'i artikkel
  138. III Max-Gutmanni memoriaalturniir, Augsburg 27.12.-05.01.
  139. Euroopa välk- ja kiirmale meistrivõistlused, Varssav 17.-19.12.
  140. Seenioride maailmameistrivõistlused, Itaalia 26.10.-06.11.
  141. Noorte maailmameistrivõistlused, Halkidiki 19.-31.10.
  142. 26. Euroopa klubide karikaturniir, Plovdiv 17.-23.10.
  143. J38 JärvSK 75-vuotisjuhlaturnaus, 25-26.09.
  144. XXXIX Maleolümpia, Hantõ-Mansiisk 19.09.-04.10.
  145. Euroopa noorte meistrivõistlused, Batumi 19-29.09.
  146. 14. mõttemängude maailmameistrivõistlused, London 21.-30.08.
  147. Eero Böök'i 100. sünniaastapäeva mälestustuniir, Helsingi 27.-29.08.
  148. Paneveþyse lahtised võistlused, 18.-24.08. Leedu
  149. Juunioride maailmameistrivõistlused, 02.-17.08. Poola
  150. Eesti võistkond noorte Euroopa Liidu meistrivõistlustel
  151. Rahvusvaheline turniir Poola 2010, 13.-19.08.
  152. Liepajas rokade, 05.-08.08.
  153. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, 04.-12.08. Austria
  154. Baltija Cup, 20.-24.06. Palanga
  155. Tðernobõli lapsed, 23.05.-01.06. Anapa
  156. Baltikumi malefestival, 12.-16.07. Jurmala
  157. Aleksandr Volodin mängis Prantsusmaal
  158. Tðehhi lahtised võistlused, 15.07.-01.08.
  159. Ottomar Ladva võitis Euroopa välkmale MV-l hõbemedali
  160. Eesti noormaletajad jätkavad edukat esinemist Euroopa meistrivõistlustel Serbias
  161. Ottomar Ladva tuli 3. korda Euroopa meistriks
  162. Heart of Finland, 05.-11.07.
  163. Helsingi turniir, 28.-30.05.
  164. 2. Kahraman Olgac Memorial, Istanbul 23.-29.05.
  165. Rahvusvaheline Poola karikaturniir, 28.04.-03.05.
  166. Vantaa turniir 24.-25. 04.
  167. Philadelphia Open
  168. Lisainfo Luksemburgi võistluse kohta
  169. Triin Narva võitis Luksemburgis turniiri
  170. Reykjavik Open, Island 24.02.-03.03.
  171. Novy Bor Open, Tðehhi 13.-20.02.
  172. Capelle La Grande, 13.-20.02.
  173. Aeroflot Open, Moskva 08.-19.02.
  174. 8. Gibtelecom Chess Festival Masters, Gibraltar 26.01.-04.02.
  175. Rilton Cup, Rootsi 27.12. - 05.01.
  176. V kuberneride karikas, Hantõ-Mansiisk 24.11.-04.12.
  177. Maailmakarikaturniir, Hantõ-Mansiisk 20.11.-15.12.
  178. Noorte maailmameistrivõistlused, Türgi 11.-23.11.
  179. Seenioride maailmameistrivõistlused, Itaalia 27.10.-08.11.
  180. Manheimi turniir
  181. Corsica Masters, 25.-31.10.
  182. Järvenpään 37. avoin mestaruus, Soome 26.-27.09.
  183. Euroopa klubide karikaturniir, Makedoonia 04.-10.10.
  184. Olga Rubtðova mälestusturniir, Moskva 22.08.
  185. 4. XtraCon EMT 2009, Taani 04-13.09.
  186. Euroopa noorte meistrivõistlused, Fermo 31.08.-09.09.
  187. Soome maleklubide välkmale meistrivõistlused, 15.-16.08.
  188. Panevezys Open, Leedu 17.-23.08.
  189. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Mureck 05.-13.
  190. Arad Open, Rumeenia 08.-14.08.
  191. Valge Vankri võistkondlik võistlus, Venemaa 13.-17.07.
  192. Ameerika kontinendi meistrivõistlused, Brasiilia 25.07.-02.08.
  193. Manhemi RM-normiga turniir, Rootsi 01.-09.08.
  194. Artic Chess Challenge, Norra 01.-09.08.
  195. Czech Open, Pardubice 16.07.-02.08.
  196. Ottomar Ladva tuli Euroopa välkmale noortemeistriks
  197. Ottomar Ladva tuli Euroopa kiirmale noortemeistriks
  198. Euroopa noorte kiir- ja välkmale MV, Subotica 10.-15.07.
  199. Heart of Finland, Jyväskylä 07.-12.07.
  200. World Open, Philadelphia 29.06.-05.07.
  201. Marshalli maleklubi turniir, New York 19.-23.06.
  202. Aluðta suvi, 13.-21.06.
  203. Skandinaavia maleturniir, Rootsi 17.-25.06.
  204. Las Vegase malefestival, 04.-07.06.
  205. Helsingi klubi turniir, 15.-17.05.
  206. Ameerika meistrivõistlused, 07.-17.05.
  207. Grand Pacific Open, 10.-13.04.
  208. Foxwoods Open, 08.-12.04.
  209. Mai Narva Luksemburgis teine ja Ann Narva viies
  210. Aeroflot Open, Moskva 16.-27.02.
  211. Moskva Open, 31.01.-08.02.
  212. Finek 2009, 28.01.-04.02.
  213. 7th Gibtelecom Festival, Gibraltar 27.01.-05.02.
  214. Gjovik malefestival, Norra 29.12.-07.01.
  215. Konstantin Asejevi mälestusturniir, Sankt-Peterburg 21.12.
  216. Carlos Torre memoriaal, Mehhiko 13.-22.12.
  217. Tournoi de la présidence européenne, Pariis 02.-04.12.
  218. Liberec Open, 15.-22.11.
  219. 38. maleolümpia, Dresden 12.-25.11.
  220. Suurmeister Jaan Ehlvest pääses Maailma Karikaturniirile
  221. Seenioride maailmameistrivõistlused, Bad Zwischenahn 28.10. - 08.11.
  222. Pan America meistrivõistlused
  223. Kaido Külaots mängib Ungaris
  224. Noorte maailmameistrivõistlused, Vietnam 20.10. - 30.10.
  225. I mõttemängude festival, Peking
  226. Aleksandr Volodin on Euroopa noorte kiirmale meister
  227. Euroopa noorte meistrivõistlused, Herceg Novi 15.-24.09.
  228. Eesti noored said kiirmale Euroopa meistrivõistlustel neljanda koha
  229. Panevezys 2008, 19.-21.09.
  230. Järvenpään 36. avoin mestaruus 20.-21.09.
  231. 51. probleemmaletajate maailmakongressil Lätis Jurmalas
  232. Kaido Külaots mängib Taanis
  233. Soome turniir
  234. Riga Open
  235. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Mureck 06.-14.08.
  236. Liepajas Rokade põhiturniir, Läti 07.-10.08.
  237. Liepajas Rokade, Läti 07.-10.08.
  238. Aleksander Volodin mängib Venemaal, 12.-19.08.
  239. Paneveþys Open, Leedu 12.-18.08.
  240. Göteborgi turniir
  241. Moskva turniir, 07.-12.07.
  242. Baltijos taure - 2008
  243. Czech Open, Pardubice 10.-27.07.
  244. Avoin SM Naantalssa, 30.06. - 06.07.
  245. Aluðta suvi, 04.-12.06.
  246. Heart of Finland, 12.-18.07.
  247. World Open
  248. Mezezers 2008
  249. IV Baltic School Chess Festival, Riia 13.-17.06.
  250. Marshalli maleklubi MV, New York 21.-25.06.
  251. Euroopa K-8 meistrivõistlused, Batumi 04.-16.06.
  252. Aluðta suvi, 04.-12.06.
  253. Klubin XXIX turnaus, Helsinki 23.-25.05.
  254. Vantaa turniir, 10.-11.05.
  255. Euroopa meistrivõistlused, Plovdiv Bulgaaria 21.04. - 02.05.
  256. Amatööride maailmameistrivõistlused, Kreeka 28.04.-06.05.
  257. Skandinaavia naisteturniir, Stockholm 20.-25.03.
  258. Neckar Open, 20.-24.03.
  259. 4. ISC ülesannete lahendamise võistlus
  260. 11. Jugendopen von Luxemburg
  261. Capelle la Grande, 16.-23.02.
  262. Marshalli maleklubi meistrivõistlused, 08.-16.12. 2007
  263. B. Spasski karikaturniir, 27.01.
  264. Rilton Cup, Rootsi 27.12. - 05.01.
  265. Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused, Kreeka 27.10.-07.11.
  266. Konstantin Asejevi matðturniir, Sankt-Peterburg 27.10.
  267. 50. probleemmaletajate maailmakongressil Kreekas Rhodosel, 13.-20.10.
  268. Kuni 8-aastaste Euroopa meistrivõistlused, 12.-23.10.
  269. Juunioride maailmameistrivõistlused, Armeenia 02.-17.10.
  270. Seenioride maailmameistrivõistlused, Austria 16.-29.09.
  271. Järvenpää, 22.-23.09.
  272. Klubin IX syysturnaus, Soome 31.08.-02.09.
  273. Istanbuli malefestival, Türgi 28.08.-08.09.
  274. Triin ja Regina Narva mängisid Leedus
  275. Ilja Vovk mängib Rootsis
  276. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, Mureck 31.07.-09.08.
  277. Liepajas Rokade, 02.-05.08.
  278. Czech Open, Pardubice 18.-29.07.
  279. 28. Plunge-2007, Leedu 16.-22.07.
  280. 12. Euroopa Maccabi mängud, 05.-11.07.
  281. Czech Open, Pardubice 18.-29.07.
  282. Heart of Finland, Jyväskylä 16.-20.07.
  283. 28. Plunge-2007, Leedu 16.-22.07.
  284. Aleksander Veingold mängis Hispaanias
  285. Ameerika kontinentide vaheline turniir, 10.-20.07.
  286. Kubok Volgi, Kostroma 03.-11.07.
  287. Eestlased Lätis
  288. Jaan Ehlvest osales World Openil
  289. Sparkassen Open
  290. Sparkassen Open
  291. Aluðta Suvi, 15.-23.06.
  292. 3. Euroopa Liidu individuaalsed MV, Itaalia 15.-24.06.
  293. Baltikumi koolide malefestival, Läti 11.-16.06.
  294. Euroopa seenioride meistrivõistlused, Hockenheim 02.-10.06.
  295. Eestlased Soomes, 25.-27.05.
  296. 16. Chicago Open, 25.-28.05.
  297. Euroopa seenioride meistrivõistlused, Hockenheim 02.-10.06.
  298. Uku Valner mängib Saksamaal
  299. Oxford vs Cambridge
  300. Ameerika Ühendriikide meistrivõistlused, 15.-23.05.
  301. Dubai Open, 21.-30.04.
  302. Gausdal Classics, Norra 18.-26.04.
  303. Euroopa meistrivõistlused, Dresden 02.-16.04.
  304. FoxFood Open, 05.-08.04.
  305. 11. Neckar Open, 05.-09.04.
  306. Milleeniumi malefestival, 02.-04.03.
  307. Ehlvest - Rybka 2.5 - 5.5
  308. Rybka - Ehlvest 2-0
  309. Jaan Ehlvest vs Rybka, New Jersey 06.-08.03.
  310. Aeroflot Open, Moskva 14.-22.02.
  311. Finek 2007, Sankt-Peterburg 25.01.-02.02.
  312. Jaan Ehlvest mängib Gibraltaril
  313. Boris Spasski karikaturniir, 14.01.
  314. Rilton Cup, 27.12.-05.01.
  315. Carlos Torre mälestusturniir, Merida 14.-22.12.
  316. J. I. Bõkova mälestusturniir, Vladimir 14.-23.12.
  317. Kaido Külaots saavutas Lätis II koha
  318. Jaan Ehlvest osaleb Marshalli Maleklubi mesitrivõistlustel
  319. National Chess Congress, Philadelphia 25.-27.11.
  320. Manheim Open, 02.-05.11.
  321. Noorte maailmameistrivõistlused, Batumi 18.-29.10.
  322. M. Tðigorini mälestuturniir, 23.-29.10.
  323. Euroopa klubide karikas, Austria 08.-14.10.
  324. Gausdal Bygger'n Masters, 24.09. - 02.10.
  325. Jaan Ehlvest mängis Iisraelis
  326. SK Reval-Sport Soomes
  327. Soome klubide meistrivõistlused
  328. Seenioride maailmameistrivõistlused, 11.-22.09.
  329. Euroopa noorte meistrivõistlused, 09.-20.09.
  330. Valentina Golubenko mängib suurmeistrinormiga turniiri
  331. Izmir Open, 10.-19.09.
  332. MA Vabaettur Poolas
  333. Eestlased Soomes
  334. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused, 08.-17.08.
  335. Euroopa seenioride meistrivõistlused
  336. Mark Lapidus mängis Dortmundis
  337. Probleemmale kongressil Hollandis Eestit esindamas
  338. Liepajas Rokade, 03.-06.08.
  339. Liepajas Rokade välkturniir, 04.08.
  340. Heart of Finland, Jyväskylä 11.-16.07.
  341. Valged Ööd, Peterburg 23.06. - 01.07.
  342. Vladimir Dvorkovitði karikaturniir, Moskva 24.06. - 01.07.
  343. Vjatðeslav Sõskov mängib Manheimis
  344. Ilja Vovk mängib Rootsis
  345. 37. maleolümpia
  346. SK Reval-Spordi õpilased Soomes, 19.-21.05.
  347. Maleolümpia, 10. voor 31.05.
  348. Maleolümpia, 9. voor 30.05.
  349. Maleolümpia, 5. voor 25.05.
  350. Maleolümpia, 4. voor 24.05.
  351. Maleolümpia, 3. voor 23.05.
  352. Maleolümpia, 2. voor 22.05.
  353. Maleolümpia, 1. voor 21.05.
  354. Aleksander Volodin Venemaal
  355. Aleksander Volodin mängib Venemaal
  356. Vantaa nädalalõputurniir
  357. Gausdal Classics, Gausdal 23.04.-01.05.
  358. Halkidiki Open, 25.04.-01.05.
  359. 16. Heart of Finland
  360. Euroopa meistrivõistlused, Kusadasi 03.-17.04.
  361. Neckar Open, 13.-17.04.
  362. Valentina Golubenko täitis naissuurmeistrinormi
  363. Alvar Kangur aitas Oxfordi Ülikooli võidule
  364. Jaan Ehlvest osaleb Reykjavikis
  365. B. Spasski karikaturniir, Sankt-Peterburg 18.-25.02.
  366. Cappelle la Grande Open, 18.-25.02.
  367. Põhjamaade noorte meistrivõistlused, Espoo 17.-19.02.
  368. Aeroflot Open, Moskva 07.-17.02.
  369. Aeroflot Open, Moskva 07.-17.02.
  370. Sankt Peterburgi poolfinaal, 27.01.-04.02.
  371. Jaan Ehlvest Ameerikas
  372. Jaan Ehlvest mängis Ameerikas
  373. J. I. Bõkova mälestusturniir, Vladimir 07.-18.12.
  374. Skandinaavia maleturniir
  375. Skandinaavia maleturniiri III etapp, Stockholm 10.-11.12.
  376. J. I. Bõkova mälestusturniir, Vladimir 07.-18.12.
  377. Aleksander Volodin mängis Venemaal
  378. Jaan Ehlvest võistles Ameerikas
  379. Juunioride maailmameistrivõistlused, Istanbul 08.-21.11.
  380. Calvia II malefestival, 21.10.-05.11
  381. Jaan Ehlvest võistles Ameerikas
  382. Jaan Ehlvest võitis Ameerikas turniiri
  383. M. I. Tšigorini mälestusturniir, 15.-23.10.
  384. Pirsam Bolsi memoriaal, Valka 15.-16.10.
  385. Kaido Külaots osaleb Rootsi maleklubide meistrivõistlustel
  386. Gausdal Bygger'n Masters, Gausdal 01.-09.10.
  387. Seenioride maailmameistrivõistlused, Itaalia 27.09.-10.10.
  388. Skandinaavia maleturniir, Ahvenamaa 01.-02.10.
  389. Euroopa noorte välkmale meistrivõistlused, Herceg Novi 27.09.
  390. Eestlased Soomes
  391. Euroopa noorte meistrivõistlused, Herceg Novi 13.-28.09.
  392. Euroopa Klubide Karikas, St. Vincent 17.-25.09.
  393. Jaan Ehlvest Ameerikas
  394. 48. Ülemaailmsel Probleemmale Konverentsil oli esindatud ka Eesti
  395. Viktoria Baškite mängis Rootsis
  396. Eestlased Soomes
  397. Euroopa Klubide Karikas, St. Vincent 17.-25.09.
  398. Põhjamaade meistrivõistlused, Vammala 24.08.-04.09.
  399. Aleksander Volodin mängis Venemaal
  400. Jaan Ehlvest võitis Atlantic Openi
  401. Liepajas Rokade, 11.-14.08.
  402. Liepajas Rokade, 11.-14.08.
  403. Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused, 29.07.-07.08.
  404. Curacao malefestival, 21.-31.07.
  405. Noorte maailmameistrivõistlused, Belfort 18.-29.07.
  406. Mihhail Rõtšagov tuli Soome meistriks!
  407. Curacao malefestival, 21.-31.07.
  408. Ehlvest kaotas maleprogrammile Zappa 1 - 3
  409. 33. World Open, 28.06.-04.07.
  410. Rahvusvaheline turniir Valged Ööd, Sankt-Peterburg
  411. Las Vegase rahvusvaheline maleturniir
  412. Euroopa naiste meistrivõistlused, 10.-25.06.
  413. Eestlased Soomes
  414. Chicago Open, 27.-30.05.
  415. HB Global Chess Challenge, Minneapolis 18.-22.05.
  416. HB Global Chess Challenge, Minneapolis 18.-22.05.
  417. CCA-ICC maleturniir, New York 11.-15.05.
  418. CCA-ICC maleturniir, New York 11.-15.05.
  419. V. G. Šaka mälestusturniir, Sankt-Peterburg 26.03.-03.04.
  420. Kaido Külaots sai Norras teise koha
  421. Vantaa nädalalõputurniir, 16.-17.04.
  422. Gausdal Classics, 13.-21.04.
  423. Pobeskydi maleturniir, Tšehhi Frydek-Mistek 24.-28.03.
  424. Jaan Ehlvest Ameerikas
  425. V. G. Šaka mälestusturniir, Sankt-Peterburg 26.03.-03.04.
  426. Pobeskydi maleturniir, Tšehhi Frydek-Mistek 24.-28.03.
  427. Akropolise rahvusvaheline turniir, 06.-14.03.
  428. Aeroflot Open, 14.-24.02.
  429. Jaan Ehlvest võitis Ameerikas turniiri
  430. Veingold mängis aasta lõpus Hispaanias
  431. Hallsbergi rahvusvaheline noorteturniir
  432. Hallsbergi rahvusvaheline noorteturniir, 28.12.-05.01.
  433. Kalle Kiik võitis Soomes turniiri
  434. Edward Laskeri memoriaal, New York 11.-19.12.
  435. Kaido Kulaots drew with Jan Timman 1:1
  436. E. I. Bõkova mälestusturniir, 07.-18.12.
  437. Kaido Külaots mängis Jan Timmaniga 1-1 viiki
  438. Kaido Külaots mängib matši Jan Timmaniga
  439. National Chess Congress, 26.-28. 11. Philadelphia
  440. Youth World Championship, Nov 3rd - 14th
  441. I Calvia International Chess Festival, Nov 1st - 9th
  442. Noorte maailmameistrivõistlused, 03.-14.11.
  443. I Calvia rahvusvaheline malefestival, 01.-09.11.
  444. Manhemi lahtised võistlused, 04.-07.11.
  445. I Calvia rahvusvaheline malefestival, 01.-09.11.
  446. 36th Chess Olympiad, 14th-30th October Calvia (Spain)
  447. 36. maleolümpia, Calvia 14.-31.10.
  448. 6. Bilbao rahvusvaheline malefestival, 12.10.
  449. 13 th Monarch Assurance Isle of Man International
  450. 13. Monarch Assurance, 25.09.-03.10.
  451. 8. üliõpilaste meistrivõistlused, Türgi 04.-12. 09.
  452. V. Baškite ja M. Brokko-Olde mängisid Venemaal
  453. GM Kaido Kulaots second in Hungary
  454. Kaido Külaots lõpetas Ungaris teisena
  455. Riia Open 2004, 15.-21.08.
  456. Soome võistkondlikud välkmale MV, Espoo 07. - 08.08.
  457. Euroopa noorte MV, 28.07. - 08.08.
  458. Mainzi malefestival 2004, 4.-8.08.
  459. Eestlased võitsid Liepaja mõlemad turniirid
  460. Tarvo Seeman täitis teistkordselt rahvusvahelise suurmeistri normi
  461. Jaan Ehlvest Ameerikas
  462. 32. World Open, 26.06.-05.07. Philadelphia
  463. Jaan Ehlvest jagas Las Vegases esikohta
  464. Eesti noored mängisid Poolas
  465. Narvalaste Venemaa turniiride tulemused
  466. Narvalased mängivad Venemaal
  467. Jaan Ehlvest USAs kolmas
  468. Jaan Ehlvest võitis Chicago Openi, 28.-31.05.
  469. Igor Švõrjov jagas Ukrainas esikohta
  470. Decameron Open, 23.-30.04.
  471. Neckar-Open,08.-12.04.
  472. Foxwoods Open, Ledyard 07.-11.04.
  473. Euroopa naiste MV, Dresden 20.03.-04.04.
  474. Millennium Chess Festival, Virginia Beach 02.-04.04.
  475. Millennium Chess Festival, Virginia Beach 02.-04.04.
  476. Aleksander Veingold Hispaanias
  477. FIDE 1. aprilli reitingud
  478. Eesti võistlejad naaberriikide klubides
  479. Jaan Ehlvest mängis Islandil, 07.-16.03.
  480. Cappelle-le-Grande Open, 28.02.-06.03. - Kaido Külaots teine !
  481. Jaan Ehlvest võitis 93. New York Mastersi
  482. Jaan Ehlvest võitis 93. New York Mastersi
  483. Aeroflot Open 2004, Moskva 16.-26.02.
  484. Hollandi lahtised välkmale MV, 07.02.
  485. Viktoria Baškite mängis Venemaal
  486. Jaan Ehlvest Ameerikas
  487. Jaan Ehlvest New York Masters'il väga edukas
  488. XXIX Ciudad de Sevilla, Sevilla 09.-17.01.
  489. XXIX Ciudad de Sevilla, Sevilla 09.-17.01.
  490. Rilton Cup, Stockholm 27.12.-05.01.
  491. 13. Põhja-Ameerika lahtised, Las Vegas 26.-29.12.
  492. Hallsbergi IM-normiga turniir