Lilienfeld Cup 2017, Põltsamaa 17.06.

chess-results.com

1. Herman Pedmanson [6p], 2.-3. Jüri Hansen ja Tarmo Sukk [5,5p].

Kuni 8-aastaste Eesti noorte meistrivõistlused, Jõgeva 30.05.-01.06.

noormehed | neiud

Noormehed: 1. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [7p], 2. Joonas Naestema (Vabaettur) [5,5p], 3. Mihhail Gladõšev (Narva SK Maletäht) [5p].

Neiud: 1. Arina Poluektova (Narva SK Maletäht) [7p], 2. Grettel Bauman (Kadrioru MK) [6p], 3. Viktoria Rudnik (SK Diagonaal) [5p].

Jõgevamaa noorte male meistrivõistlused, 23.11.

tabel

Sünd 2002 ja hiljem: 1. Daniel Aganitš [4p], 2. Piivo Piibe [4p], 3. Marcus Kruuleht [3p].

Sünd 2001-1998: 1. Romet Martjan [2p], 2. Holger Saarik [1,5p].

Sünd 1997-1993: 1. Janus Pinka [1,5p], 2. Elev-Ermo Kask [1p].

Jõgeva Gümnaasiumi meistrivõistlused, 15.11.

tabel

K-10: 1. Riivo Piibe [4p], 2. Romeo-Andro Moora [3p], 3. Marcus Kruuleht [2p].

Absoluutarvestus: 1. Holger Saarik [5,5p], 2. Sten Sootla [5p], 3. Taisto Liivandi [4p].

Põltsamaa kiirmaleturniir, 30.06.

tabel

1.-2. Jaan Ehlvest, Meelis Kanep [7p], 3.-4. Kaido Külaots, Mark Lapidus [6,5p].

Noorte kiirmaleturniir Jõgeva Šahh, 19.05.

põhiturniir | reitinguta turniir

Põhiturniir: 1. Dmitri Petrov (SK Diagonaal) [6p], 2. Ants Marten Prii (SK Illi) [5,5p], 3.-4. Karl Aleksander Sirp (SK Tartu Kalev), Tanel Tiisler (SK Tartu Kalev) [5p].

Reitinguta turniir: 1. Ralf Aron Rebane (Kadrioru MK) [7p], 2. Mattias Uibokand (Kadrioru MK) [6p], 3.-4. Uku Neeme (SK Tartu Kalev), Maria Krutskova (Kadrioru MK) [4p].

Jõgeva Gümnaasiumi kevadvaheaja maleturniir, 19.03.

tabel

Reitinguga: 1. Aarne Kalep [5p], 2. Arnold Jakobi [3,5p], 3. Ants Marten Prii [2p].

Reitinguta: 1. Taisto Liivandi [4p], 2. Holger Saarik [1p], 3. Viktor Smoljar [1p].

Algajad: 1. German Smoljar [6p], 2. Riivo Piibe [5p], 3. Joonas Pärtelpoeg [4p].

20. Eesti valdade talimängud, Kuremaa 03.-04.03.

üldtabel | 1. laud | 2. laud | 3. laud | 4. laud | 5. laud

1. Luunja vald [45,5p] (I. Kuusk [10p], K. Peebo [11,5p], S. Salupere [6,5p], H. Vija [7p], L. Maasik [10,5p]), 2. Tartu Vald [43p] (P. Vorobjov [8p], M. Muru [5p], K. Kõrge [9,5p], T. Tiisler [9p], M. Iher [11,5p]), 3. Paikuse vald [42p] (K. Külaots [11,5p], R. Mironov [10p], K. Viikmaa [9p], M. Hansson [6,5p], M. Kits [5p]).