15. Balti sõjaväespordi mängud, Tartu 20.06. - 21.06.

chess-results.com

1. Georg Abozenko (EST) [7p], 2. Karmen Viikmaa (EST) [6,5p], 3. Martins Ivbulis (LAT) [6p],

Tartu Suvi 2017, Tartu 03.06. - 04.06.

kiirturniir | välkturniir

Kiirturniir: 1.Tarvo Seeman [7,5p], 2.-3. Andrei Šiškov ja Dmitri Petrov [6,5p].

Välkturniir: 1.-2. Roland Berzinsh ja Tarvo Seeman [17,5p], 3. Grigori Sharankov [16p].

X Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males, Tartu 01.04.

tabel

1.-2. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) ja Dmitri Derevjanko (Lootuse Malekool) [6,5p], 3.-4. Liisa Maasik (Tartu Kalev) ja Andrei Shvedov (Lootuse Malekool) [6p].

VII Nipernaadi kiirmaleturniir, Võnnu 19.02.

tabel | noorteturniir kuni 1400

1. Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK) [7,5p], 2.-3. Dmitri Petrov (Kohtla-Järve Kalev) ja Peep Narusberg (Põlva) [6,5p].

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales, Tartu 12.02.

1.-6. klass | 7.-12. klass

1.-6. klass: 1. Narva Pähklimäe Gümnaasium (Deniss Andrijaškin, Aleksei Ganjukov, Arina Poluektova, Mark Lazojev) [22,5p], 2. Narva Keeltelütseum (Vlad Protassov, Deniss Mõskovski, Robert Rodin, Dmitri Maslov) [21,5p], 3.-4. Kiviõli Vene Kool I (Jelizaveta Bitkova, Emilin Bondarevskaja, Vladislav Nazarov, Jekaterina Smirnova) ja Narva Vanalinna Riigikool (Artur Rikas, Arseni Nikitin, Julia Bussel, Pavel Brjuzgin) [18,5p].

7.-12. klass: 1. Tallinna Reaalkool (Rene Lumiste, Margareth Olde, Georg Nero, Grete Olde, Kristiina Liiv) [24p], 2. Gustav Adolfi Gümnaasium (Mai Narva, Erwin Liebert, Mathias Robert Uibokant, Taniel Tokar, Emil Laanemets) [21p], 3. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium (Dmitri Petrov, Andrei Timošin, Daniil Ovsjannikov, Daniil Šnurov) [20p].

Dzintars Sprivulise VIII Memoriaal, Tartu 13.11.

tabel | noored (U12)

1. Boris Trohhelev [6p], 2.-4. Peep Narusberg, Kalle Peebo ja Hugo Päären [5p].

noored: 1. Oskar Saareall [8p], 2.-4. Janis Kaldmaa, Lola Hannus ja Karl Mattias Kokk [6p].

Tartu meistrivõistlused 2016, Tartu 27.12.-28.12.

tabel

1. Pavel Vorobjov [4,5p], 2.-3. Karmen Viikmaa ja Karl Mattias Kokk [4p].

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Tartu 26.11.

tabel | U18/U14 | U10

1. Eke Tominga [6,5p], 2. Jüri Raidväli [5,5p], 3.-4. Boris Trohhelev ja Ago Tominga [5p].

U18/U14: 1. Karel Paan [6,5p], 2. Liisa Maasik [5,5p], 3.-4. Jürgen Güsson ja Markus Hansson [5p].

U10: 1. Rondo Mikko [6,5p], 2. Robin Randrüüt [6p], 3.-5. Karl Mattias Kokk, Kaspar Allas ja Fredi Karis [5p].

Veel artikleid...

  1. Tartu kiirmale meistrivõistlused, Tartu 20.12.
  2. Välgukunn 5, Tartu 01.11.
  3. Noor Välguäss 5, Tartu 28.10.
  4. Välgukunn 4, Tartu 25.10.
  5. Noor Välguäss 4, Tartu 21.10.
  6. Välgukunn 3, Tartu 18.10.
  7. AVRO-38 mälestusturniir kiir– ja välkmales pühendatud Paul Kerese 100. sünniaastapäevale, Tartu 05.-06.11.
  8. Välgukunn 2, Tartu 11.10.
  9. Noor Välguäss 2, Tartu 07.10.
  10. Välgukunn 1, Tartu 04.10.
  11. Noor Välguäss 1, Tartu 30.09.
  12. Gunnar Uusi Memoriaal noortele, Tartu 10.-11.09.
  13. Gunnar Uusi Memoriaal, Tartu 09.-11.09.
  14. Tartu Suvi, Tartu 13.-14.08.
  15. Eesti välkmale lahtised meistrivõistlused, Tartu 24.07.
  16. Eesti klubide lahtised välkmale meistrivõistlused, Tartu 23.07.
  17. Projekti “Male koolis” laste malepäev Tartus!
  18. Tartu välkmale 2016, Tartu 05.04.
  19. IX Tartu koolide lahtised karikavõistlused males, Tartu 02.04.
  20. VI Nipernaadi kiirmaleturniir, Võnnu 06.03.
  21. Tartu tavamale meistrivõistlused, 27.-28.12.
  22. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 15.12.
  23. D. Sprivulise mälestusturniir, 29.11.
  24. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Tartu 29.11.
  25. AVRO-38 Memorial, Tartu 07.-08.11.
  26. V. Heueri mälestusturniir 2015, Elva 03.10.
  27. Gunnar Uusi memoriaal 2015, Tartu 04.-06.09.
  28. Tartu Suvi kiir- ja välkturniir, 06.-07.06.
  29. Tartu koolimale kiirturniir, Tartu 05.05.
  30. Tartu Kalevi kevadturniir, 30.04.
  31. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused, Tartu 08.-10.05.
  32. Tartu meistrivõistlused välkmales, 22.04.
  33. Tartu Winter Cup, Tartu 17.02.-10.03.
  34. VIII Tartu koolide lahtised karikavõistlused, Tartu 28.03.
  35. Nipernaadi kiirmaleturniir, Võnnu 22.02.
  36. Tartu meistrivõistlused kiirmales, 28.12.
  37. Tartu meistrivõistlused, 27.-28.12.
  38. Tartu Kalevi noorte jõuluturniir, Tartu 20.10.-20.12.
  39. AVRO-38 mälestusturniir kiir- ja välkmales, Tartu 01.-02.11.
  40. G. Uusi memoriaal/Eesti seenioride meistrivõistlused, Tartu 05.-07.09.
  41. G. Uusi memoriaal noortele, Tartu 06.-07.09.
  42. IV Jõustruktuuride spordimängud, Tartu 23.08.
  43. Tartu Suvi kiir- ja välkturniir, 07.-08.06.
  44. XXX SELLi mängud, Tartu 16.-17.05.
  45. Maleturniir „Male koolidesse“ programmi läbinutele, Tartu 28.04.
  46. Tartu välkmale meistrivõistlused, 15.04.
  47. VII Tartu koolide lahtised karikavõistlused, Tartu 05.04.
  48. Kuni 10-aastaste noorte meistrivõistlused, Tartu 28.-30.03.
  49. Eesti meistrivõistlused Fischeri males 2014, Tartu 08.03.
  50. IV “Nipernaadi” kiirmaleturniir, Võnnu 16.02.
  51. Tartu SS Kalev jõuluturniir, 30.11.-20.12.
  52. Tartu mv males, Tartu 14.-15.12.
  53. Tartu meistrivõistlused kiirmales, 05.12.
  54. D. Sprivulise V mälestusturniir, Luunja 17.11.
  55. AVRO-38 mälestusturniir, Tartu 02.-03.11.
  56. Gunnar Uusi memoriaal, Tartu 06.-08.09.
  57. Tartu suvi, 08.-09.06.
  58. Tartu KrattMeistrid, 08.01-21.05.
  59. Eesti noorte välkmale meistrivõistlused, 01.05.
  60. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Tartu 02.-05.05.
  61. VI Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 06.04.
  62. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Tartu 09.03.
  63. III Nipernaadi kiirmaletunriir, Võnnu 10.02.
  64. Tartu kiirmale MV, 16.12.
  65. Tartu Sossmeistrid, Grande Finale!
  66. Tartu Sossmeistrid XIV, Tartu 11.12.
  67. Tartu Sossmeistrid XIII, Tartu 04.12.
  68. Tartu Sossmeistrid XII, Tartu 27.11.
  69. Tartu Sossmeistrid XI, Tartu 20.11.
  70. Tartu Sossmeistrid X, Tartu 13.11.
  71. Tartu Sossmeistrid IX, Tartu 06.11.
  72. Tartu Sossmeistrid VIII, Tartu 30.10.
  73. Tartu Sossmeistrid VII, Tartu 23.10.
  74. AVRO-38 mälestusturniir välkmales, Tartu 04.11.
  75. AVRO-38 mälestusturniir kiirmales, Tartu 03.11.
  76. D. Sprivulise IV mälestusturniir, Luunja 28.10.
  77. Tartu Sossmeistrid VI, Tartu 16.10.
  78. Tartu Sossmeistrid V, Tartu 09.10.
  79. Tartu Sossmeistrid IV, Tartu 02.10.
  80. Tartu Sossmeistrid III, Tartu 25.09.
  81. Tartu Sossmeistrid II, Tartu 18.09.
  82. Eesti SVL kiirmale meistrivõislused, Tartu 14.10.
  83. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, Tartu 22.-23.09.
  84. Tartu Sossmeistrid I, Tartu 11.09.
  85. Gunnar Uusi memoriaal, Tartu 07.-09.09.
  86. Mängi lapsega partii malet 29. juunil Tartus !
  87. XVIII malefestival Tartu Suvi, 09.-10.06.
  88. Tartu Vussermeistrid 14, 10.04.
  89. V karikavõistlus, Tartu 22.04.
  90. Tartu meistrivõistlused välkmales, 25.03.
  91. Tartu Vussermeistrid 10, 13.03.
  92. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Tartu 10.03.
  93. Tartu Vussermeistrid 9, 06.03.
  94. Tartu Vussermeistrid 8, 28.02.
  95. Tartu Vussermeistrid 7, 21.02.
  96. Tartu Vussermeistrid 6, 14.02.
  97. Tartu Vussermeistrid 4, 31.01.
  98. Nipernaadi kiirturniir, Võnnu 19.02.
  99. Tartu Vussermeistrid 5, 07.02.
  100. Tartu Vussermeistrid 3, 24.01.
  101. Tartu Vussermeistrid 2, 17.01.
  102. Tartu Patsermeistrid 14, 20.12.
  103. Tartu Patsermeistrid, kuradeid, neid oli detsembris tosin
  104. Tartu Patsermeistrid 12, 06.12.
  105. Tartu Patsermeistrid 11, 29.11.
  106. Tartu Patsermeistrid 10, 22.11.
  107. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 20.11.
  108. Tartu Patsermeistrid 9, 15.11.
  109. Tartu Patsermeistrid 8, 08.11.
  110. AVRO-38 välkmaleturniir, Tartu 06.11.
  111. AVRO-38 kiirmaleturniir, Tartu 05.11.
  112. Tartu Patsermeistrid 7, 01.11.
  113. V. Heueri III mälestusturniir, Elva 29.10.
  114. Tartu Patsermeistrid 6, 25.10.
  115. Tartu Patsermeistrid 5, 18.10.
  116. Dzintars Sprivulise III mälestusturniir, Luunja 16.10.
  117. Tartu Patsermeistrid 4, 11.10.
  118. Tartu kiirmaleturniir, 08.10.
  119. Tartu Patsermeistrid 3, 04.10.
  120. Pildigaleriid
  121. Tartu Patsermeistrid 2, 27.09.
  122. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, 24.-25. 09.
  123. Tartu Patsermeistrid 1, 20.09.
  124. I. Kullamaa mälestusvõistlus, Tartu 15.07.
  125. Malefestival Tartu Suvi välkturniir, 05.06.
  126. Malefestival Tartu Suvi kiirturniir, 04.06.
  127. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, Tartu 07.-08.05.
  128. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, 07.-08.05.
  129. Tartu vägavägevad 16, 03.05.
  130. Tartu MV välkmales, 24.04.
  131. Tartu vägavägevad 15, 26.04.
  132. Tartu vägavägevad 14, 19.04.
  133. IV Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 17.04
  134. Malle Oja - 70!
  135. Tartu vägavägevad 13, 12.04.
  136. Elva kiirmale MV, 09.04.
  137. Tartu vägavägevad 12, 05.04.
  138. Larissa Volperti 85. a. juubeliturniir, Tartu 01.04.
  139. Tartu MV Finaal 2011, 03.-31.03.
  140. Tartu vägavägevad 11, 29.03.
  141. Larissa Volpert - 85!
  142. Kevadvaheaja turniir, Tartu 25.03
  143. Tartu vägavägevad 10, 22.03.
  144. Tartu vägavägevad 9, 15.03.
  145. Tartu vägavägevad 8, 08.03.
  146. Tartu vägavägevad 7, 01.03.
  147. Tartu vägavägevad 6, 22.02.
  148. Nipernaadi kiirturniir, Võnnu 20.02.
  149. Tartu vägavägevad 5, 15.02.
  150. Tartu vägavägevad 4, 08.02.
  151. Tartu vägavägevad 3, 02.01.
  152. Tartu vägavägevad 2, 25.01.
  153. Tartu vägavägevad 1, 18.01.
  154. Tartu aastalõputurniir, 29.-30.12.
  155. Tartu välkmaleturniiride sari 12, 21.12.
  156. Tartu välkmaleturniiride sari 11, 14.12.
  157. Tartu välkmaleturniiride sari
  158. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 21.11.
  159. AVRO-38 kiirturniir, Tartu 06.11.
  160. Ago Marksoo 80. a. juubeliturniir, Tartu 22.10.
  161. G. Uusi mälestusturniir noortele, Tartu 25.-26.09.
  162. II Dzintars Sprivulise mälestusturniir, Luunja 09.10.
  163. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 10.-12.09.
  164. Igor Kullamaa IV mälestusturniir, Tartu 09.07.
  165. Tartu Suvi, 05.-06.06.
  166. Rahvusvaheline noorteturniir, Tallinn 03.-06.06.
  167. Tartu meistrivõistlused, 21.-23.05.
  168. XXVI SELL'i MÄNGUD, Tartu 21.-22.05.
  169. Tartu välkmale meistrivõistlused, 24.04.
  170. Tartu koolide III lahtised karikavõistlused, 18.04.
  171. Elva kiirmale meistrivõistlused, 10.04.
  172. Tartu kiirturniir, 28.03.
  173. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, Tartu 19.-21.03.
  174. EASL 18. aastapäeva maleturniir, Tartu 08.01.
  175. Kagu-Eesti seenioride jõuluturniir, Tartu 11.12.
  176. Pimedate Ööde maleturniir, Tartu 20.12.
  177. AVRO-38 välkturniir, Tartu 08.11.
  178. AVRO-38 kiirturniir, Tartu 07.11.
  179. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 01.11.
  180. Dzintars Sprivulise mälestusturniir, Luunja 10.10.
  181. Gunnar Uusi noorteturniir, Tartu 26.-27.09.
  182. Tartus Toomemäel mängiti elavmalet
  183. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 11.-13.09.
  184. III Igor Kullamaa mälestusturniir, Tartu 17.07.
  185. Kagu-Eesti seenioride kiirmale karikaturniir, Tartu 28.08.
  186. Jaanipäeva kiirturniir, Tartu 19.06.
  187. Tartu Suvi välkturniir, 07.06.
  188. Tartu Suvi kiirturniir, 06.06.
  189. Eesti kuni 10-aastaste MV, Otepää 22.-24.05.
  190. Tartu meistrivõistlused, 15.-17.05.
  191. Elva lahtised kiirmale meistrivõistlused, 09.05.
  192. Tartu Descartes'i Lütseumi kevadturniir, 04.04.
  193. Tartu välkmale meistrivõistlused, 12.11.
  194. II Tartu linna koolide lahtised KV males, 28.03.
  195. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 14.12.
  196. Valter Heueri mälestusturniir, Tartu 30.11.
  197. Meistrite memoriaal, Tartu 14.11.
  198. AVRO-38 välkmale mälestusturniir, Tartu 02.11.
  199. AVRO-38 mälestusturniir, Tartu 01.11.
  200. Luunja II karikaturniir kiirmales, 12.10.
  201. G. Uusi mälestusturniir noortele, 27.-28.09.
  202. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 12.-14.09.
  203. Kagu-Eesti II kiirmale karikaturniir seenioridele, 29.08.
  204. Igor Kullamaa mälestusturniir, Tartu 18.07.
  205. Eesti MV individuaalses mõttemitmevõistluses, Tartu 19.07.
  206. V. Heueri II mälestusturniir, Tartu 12.07.
  207. Tartu linna päevade kiirturniir seenioridele, 27.06.
  208. Tartu Suvi välkturniir, 09.06.
  209. Tartu meistrivõistlused, 25.-27.04.
  210. Elva lahtised meistrivõistlused, 19.04.
  211. Tartu SVK lahtised kiirmale meistrivõistlused, 11.04.
  212. Tartu välkmale MV, 20.04.
  213. Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 29.03.
  214. Tartu SVK karikaturniir, 15.02.
  215. Tartu SVK uue aasta kiirturniir, 25.01.
  216. Tartu kiirmale MV, 09.12.
  217. Tartu SVK jõuluturniir, 05.12.
  218. Luunja karikaturniir, 10.11.
  219. Tartu SVK karikaturniir, 19.10.
  220. AVRO - 38 välkturniir, Tartu 04.11.
  221. AVRO - 38 kiirturniir, Tartu 03.11.
  222. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, Tartu 29.-30.09.
  223. Tartus mängiti elavmalet
  224. Epitar - 85, Tartu 23.09.
  225. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 14.-16.09.
  226. Igor Kullamaa mälestusturniir, Tartu 05.09.
  227. Kagu-Eesti kiirmale karikaturniir veteranidele, Tartu 15.08.
  228. Tartu Suvi välkturniir, 11.06.
  229. Tartu Suvi, 09.-10.06.
  230. Tartu välkmale meistrivõistlused, 29.04.
  231. Tartu meistrivõistlused, 30.03.-04.01.
  232. AVRO-38 välkturniir
  233. AVRO-38 mälestusturniiri välkturniir, Tartu 05.11.
  234. AVRO-38 mälestusturniiri kiirturniir, Tartu 04.11.
  235. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 29.10.
  236. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 22.-24.09.
  237. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, 16.-17.09.
  238. Tartu Suvi, välkturniir 12.06.
  239. Tartu Suvi kiirturniir, 10.-11.06.
  240. Tartu Descartes'i Lütseumi kevadturniir, 22.04.
  241. Larissa Volperti juubeliturniir
  242. Tartu meistrivõistlused, 24.-26.03.
  243. Tartu välkmale meistrivõistlused, Tartu 10.12.
  244. Tartu kiirmale meistrivõistlused, Tartu 20.11.
  245. AVRO-38 memoriaalturniir, Tartu 05.-06.11.
  246. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 23.-25.09.
  247. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 17.-18.09.
  248. Tartu Suve välkturniir, 13.06.
  249. Tartu Suve kiirturniir, 11.-12.06.
  250. Tartu linna meistrivõistlused, 18.-20.03.
  251. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, 10.-12.12.
  252. Tartu kiirmale meistrivõistlused
  253. AVRO-38 memoriaalturniir, Tartu 06.-07.11.
  254. Tartu välkmale meistrivõistlused, 17.10.
  255. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 24.-26.09.
  256. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, 17.-19.09.
  257. Malefestival Tartu Suvi, Tartu 12.-14.06.