Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlused, Narva 25.05. - 28.05.

U14 noormehed | U14 neiud | U8 noormehed | U8 neiud

U14 noormehed: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6p], 2. Rihard Aga [Narva SK Maletäht) [5,5p], 3. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht) [5,5p].

U14 neiud: 1. Elizavetta Bitkova (MK Lootus) [5,5p], 2. Emilin Bondarevskaja (MK Lootus) [5p], 3. Marta Pauliine Sild (MK Areng) [4,5p].

U8 noormehed: 1. Ostap Mertins (Tallinna MK) [6p], 2. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) [5,5p], 3. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [5,5p].

U8 neiud: 1. Sofiya Orlova (Tallinna MK) [7p], 2. Nadežda Pritulina (Kohtla-Järve Kalev) [6p], 3. Maria Ioanna Haapsal (Eesti MAK) [4p].

Lembit Olli mälestusturniirid, Kohtla-Järve 23.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Juri Firstov (SK Maletäht) 2. Rihard Aga (SK Maletäht) 3. Andrei Skladtsikov (Kohtla-Järve Kalev).

B-turniir: 1. Aleksandra Leontjeva (Kohtla-Järve Kalev), 2. Karina Karpetsenkova (SK Maletäht), 3. Ksenia Ivanova (SK Maletäht).

C-turniir: 1. Milena Müürsepp (MK Lootus), 2. Maksim Sevchenko (Kohtla-Järve Kalev), 3. Andrei Pepeljaev (MK Lootus).

 

Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 08.04 - 09.04.

A-turniir | B-turniir | neiud | artikkel ja fotogalerii (sekundomer.ee)


A-turniir: 1. Kirill Chukavin (Tallinna MK), 2. Andrei Timošin (Kohtla-Järve Kalev), 3. Vlad Protassov (Narva SK Maletäht).

Neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK), 2.Grete Olde (Tallinna MK), 3. Varvara Vorobieva (RUS).

B-turniir: 1.Aleksei Zubehhin (Narva SK Maletäht), 2. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht), 3. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht).

Eesti U12 ja U14 noorte MV `2017 valikturniir, Kohtla-Järve 18.03. - 20.03.

A-turniir | B-turniir

A-turniir: 1. Vlad Protassov (Narva SK Maletäht) [6,5p], 2.-6. Karl Erik Olde (Tallinna MK), Ott-Robert Luik (MA Vabaettur), Sofia Blokhin (Tallinna MK), Vladislav Nazarov (MK Lootus) ja Nikita Mihhailov (Narva SK Maletäht) [5,5p].

B-turniir: 1.-2. Eva Šadrina (Tallinna MK) ja Jelizaveta Bušujeva (MA Vabaettur) [6p], 3. Anastassia Krivitskaja (Narva SK Maletäht) [5p].

Mäetaguse MV males, Mäetaguse, 10.01.

tabel

1. Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu) [4p],  2.-4. Andrus Aamer (Mäetaguse vald), Veronika Nazarova (MK Lootus) ja Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu) [3,5p].

2. SK Valge Ratsu lahtised MV males 2017, Kohtla-Järve, 14.01.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

14. jaanuaril toimusid SK Valge Ratsu lahtised meistrivõistlused. Läbi viidi 3 turniiri: A-turniir (täiskasvanud), B-turniir (noormaletajad reitinguga kuni 1500) ja C-turniir (noormaletajad reitinguga kuni 1200).

Loe edasi: 2. SK Valge Ratsu lahtised MV males 2017, Kohtla-Järve, 14.01.

Kiviõli linna lahtised MV males 2016, Kiviõli 10.12.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir | E-turniir

10. detsembril toimusid Kiviõli linna lahtised meistrivõistlused. Läbi viidi 5 turniiri, kus kokku osales 98 maletajat.

Loe edasi: Kiviõli linna lahtised MV males 2016, Kiviõli 10.12.

Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 22.-23.10.

U14 | U12 | B10 | G10

U14: 1. Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) [5p], 2. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht) [4,5p], 3. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [4p].

U12: 1. Dmitri Postanogov (Venemaa) [5,5p], 2. Egor Fomin (Venemaa) [4,5p], 3.-4. Vlad Protassov (Narva SK Maletäht), Varvara Vorobieva (Venemaa) [4,5p].

B10: 1. Vladislav Nazarov (Lootuse MK) [5p], 2. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [5p], 3. Konstantin Iljin (Venemaa) [5p].

G10: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p], 2. Arina Poluektova (Narva SK Maletäht) [4,5p], 3. Viktoria Rudnik (Kohtla-Järve SS Kalev / SK Diagonaal) [4p].

Veel artikleid...

  1. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 21.-23.10.
  2. Noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Kohtla-Järve 07.-09.10.
  3. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  4. U18 ja U12 vanuseastme Eesti meistrivõistlused, Narva 14.-17.04.
  5. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 09.-10.04.
  6. Laste kiirmaleturniiri 6. etapp, Kohtla-Järve 27.03.
  7. Kohtla-Järve meeste meistrivõistlused tavamales, 30.01.-28.02.
  8. Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2016 valikturniir, Kohtla-Järve 18.-20.03.
  9. Kiviõli linna lahtised mv males 2015, Kiviõli 12.12.
  10. Baltic Sea Stars 2015, Narva 09.-13.12.
  11. SK Diagonaal meistrivõistlused, Kohtla-Järve 27.-28.11.
  12. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 23.-25.10.
  13. Kohtla-Järve linna noorte MV 2015 (U10), 10.-11.10.
  14. Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev 2015 lahtised esivõistlused, 07.11.
  15. Laste CUP SK Diagonaal I etapp, Kohtla-Järve 20.09.
  16. Eesti noorte võistkondlikud MV-d, Kohtla-Järve 11.-13.09.
  17. Laste kiirmaleturniir, Kohtla-Järve 17.05.
  18. Eesti kuni 8-aastaste meistrivõistlused, Kohtla-Järve 29.-31.05.
  19. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 27.01.-07.03.
  20. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 26.04.
  21. Eesti maleklubide 2015. aasta meistrivõistlused, Narva 01.-03.05.
  22. XVIII traditsiooniline noorte kiirmaleturniir; Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 11.-12.04.
  23. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Narva 16.-19.04.
  24. Kiviõli mv kiirmale, 20.12.
  25. SK Diagonaal mv, Kohtla-Järve 29.-30.11 ja 02.-04.12.
  26. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 03.-05.10.
  27. U14 Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Narva 12.-14.09.
  28. Narva linna kiirmaleturniir, 10.05.
  29. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 12.-13.04.
  30. Eesti 14- ja 12-aastaste noorte mv valikturniir, Kohtla-Järve 15.-17.03.
  31. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 21.01.-09.03.
  32. Talveturniir, Kohtla-Järve 28.02.-01.03.
  33. 22. Eesti valdade talimängud, Jõhvi 01.-02.03.
  34. Kuni 16-aastaste noorte meistrivõistlused, Narva 06.-09.03.
  35. Narva - Kohtla-Järve malematš
  36. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused, Kiviõli 15.02.
  37. SK Diagonaal meistrivõistlused, Kohtla-Järve 13.-14.12.
  38. Kiviõli linna lahtised meistrivõistlused, 07.12.
  39. Spordiselts "Kalev" lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 01.-02.11.
  40. Läänemere maletähed, Narva 27.10. - 01.11.
  41. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 18.-20.10.
  42. Sillamäe linnapäeva maleturniir
  43. Sillamäe meistrivõistlused
  44. Eesti kuni 10-aastaste noormeeste ja neidude meistrivõistlused, Narva 24.-26.05.
  45. XVI traditsiooniline noorte kiirmaleturniir - Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 27.-28.04.
  46. Eesti maleklubide meister on SK Maletäht
  47. Eesti noorte võistkondlikud MV-d, Kohtla-Järve 16.-18.03.
  48. Paul Kerese mälestusturniir, Sillamäe 26.12.
  49. CUP SK Maletäht 4. etapp, Kiviõli 15.12.
  50. SK Diagonaal-30, 17.-18.11.
  51. Ida-Virumaa lahtised lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 02.-04.11.
  52. Eesti noorte klubide meister on T. Truusi Malekoolkond!
  53. Kohtla-Järve Spordiselts "Kalev" lahtised esivõistlused, 13.-14.10.
  54. XII Lembit Olli Mälestusturniir, Kohtla-Nõmme 22.09.
  55. Narva SK Maletäht reitinguturniir, 27.08.-12.09.
  56. Narva SK Maletäht reitinguturniir, 18.-21.06.
  57. Narva linna kiirmaleturniir, 16.06.
  58. Eesti noorte lahtised kiirmale MV-d, Kohtla-Järve 28.-29.04.
  59. SK Maletäht Cup 2012, 20.-21.04.
  60. SK Maletäht Cup 2012
  61. Eesti kuni 14-a. meistrivõistlused, Kohtla-Järve 12.-15.04.
  62. SK Maletäht Cup 2012, 25.03.
  63. 58. Sillamäe meistrivõistlused
  64. Narva meistrivõistlused tüdrukutele, 20.-21.01.
  65. SK Maletäht turniir, Narva 19.-21.01.
  66. SK Maletäht turniir, Narva 24.11.-22.12.
  67. Kohtla-Järve SS Kalev esivõistlused, 05.-06.11.
  68. Narva meistrivõistlused, 11.-13.11.
  69. SK Maletäht Cup 3, Narva 11.-12.11.
  70. SK Maletäht Cup 2, Narva 28.-29.10.
  71. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 21.-23.10.
  72. Narva turniir, 26.09.-10.10.
  73. SK Maletäht Cup, Narva 24.09.
  74. Narva-Jõesuu maleturniir, 17.-19.06.
  75. Sillamäe meistrivõistlused välkmales, 14.03.-26.04.
  76. Sillamäe meistrivõistlused kiirmales, 14.03.-26.04.
  77. Kohtla-Järve linna MV, 15.05.
  78. Narva Cup 2011, 30.04.
  79. SK Maletäht turniir, Narva 07.04.-29.04.
  80. Laste Kevad turniir, Kohta-Järve 19.04.-20.04.
  81. L. Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  82. Eesti noorte lahtised kiirmale esivõistlused, Kohtla-Järve 16.04-17.04
  83. 57. Sillamäe meistrivõistlused 2011, 27.01-10.03
  84. SK Maletaht Cup 2011, Narva 25.-26.03
  85. Narva MV U10, 18.-19.03.
  86. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused 2011, 25.01. - 01.03.
  87. Eesti kuni 18-a meistrivõistlused, Kohtla-Järve 10.-13.02.
  88. SK Maletähe turniir, 28.-29.01.
  89. Narva neidude meistrivõistlused, 28.-29.01.
  90. SK Maletäht Cup 5, 21.-22.01.
  91. Paul Kerese mälestusturniir, Sillamäe 15.11.-20.12. 2010
  92. P. Kerese mälestusturniir, Narva 08.01.
  93. Kohtla-Järve Talve maleturniir, 18.-19.12.
  94. Narva reitinguturniir, 19.-22.12.
  95. Jerevani karikas, Tallinn11.12.
  96. SK Maletäht Cup 4, 10.-11.12.
  97. Narva meistrivõistlused, 11.11.-05.12.
  98. Narva reitinguturniir, 10.10.-26.11.
  99. SK Maletäht Cup 3, 06.-07.11.
  100. Kohtla-Järve SS KALEV esivõistlused, 30.-31.10.
  101. Kohtla-Järve kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 30.-31.10.
  102. SK Maletäht Cup 2, 26.-27.10.
  103. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 24.-26.09.
  104. SK Maletäht Cup, 17.-18.09.
  105. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 04.-05.09.
  106. Narva Cup finaal, 22.05.
  107. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused, 16.05.
  108. Narva reitinguturniir, 12.04.-05.05.
  109. Kohtla-Järve noorte kiirturniir, 17.-18.04.
  110. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  111. Sillamäe kuni 10-aastaste MV, 20.02.-14.04.
  112. Narva reitinguturniir, 12.02.-16.04.
  113. Narva Cup 7, 10.04.
  114. Narva Cup 6, 03.04.
  115. SK Maletäht Cup 6, 26.-27.03.
  116. Laste kevadturniir, Kohtla-Järve 20.-21.03.
  117. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 20.-26.02.
  118. Sillamäe meistrivõistlused, 14.01.-04.03.
  119. Narva kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 19.-20.03.
  120. Narva Cup 5, 06.03.
  121. SK Maletäht Cup 5, 27.-28.02.
  122. Narva Cup 4, 20.02.
  123. Narva Cup III, 06.02.
  124. Narva noorte meistrivõistlused, 28.-30.01.
  125. SK Maletäht Cup 4, 23.-24.01.
  126. Narva neidude meistrivõistlused, 15.-16.01.
  127. Narva Cup II, 09.01.
  128. Narva Cup I, 06.01.
  129. Kohtla-Järve laste jõuluturniir, 26.-27.12.
  130. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, Narva 19.11.-18.12.
  131. Kohtla-Järve kuni 8-a MV, 7.-8.11.
  132. SK Diagonaal esivõistlused, 14.-22.11.
  133. Kohtla-Järve kiirmale MV 2., 3. ja 4. etapp
  134. Narva Cup finaal, 20.12.
  135. P. Kerese mälestusturniir, Sillamäe 09.11.-17.12.
  136. SK Maletäht Cup 3, 12.-13.12.
  137. Narva reitinguturniir, 10.11.-07.12.
  138. Narva meistrivõistlused, 14.-29.11.
  139. Narva reitinguturniir, 25.09.-27.11.
  140. Narva reitinguturniir, 11.-23.11.
  141. Narva Cup VII, 15.11.
  142. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, 10.09.-12.11.
  143. SK Maletäht Cup 2, 06.-08.11.
  144. Narva Cup VI, 01.11.
  145. Narva Cup V, 27.10.
  146. Ida-Virumaa esivõistlused, Kohtla-Järve 23.-25.10.
  147. SK Maletäht Cup, 17.-18.10.
  148. Narva reitinguturniir, 18.09.-16.10.
  149. Narva reitinguturniir, 04.09.-16.10.
  150. Läänemere maletähed, Narva 04.-09.10.
  151. Kohtla-Järve Kalev esivõistlused, 09.-11.10.
  152. Kohtla-Järve kuni 10-a MV, 10.-11.10.
  153. Viktor Kortðnoi andis Narvas simultaani
  154. Kohtla-Järve kiirmale MV 1, 27.09.
  155. Narva Cup III, 27.09.
  156. Narva Cup II, 20.09.
  157. Narva Cup I, 13.09.
  158. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 05.-06.09.
  159. Narva Suvi, 24.-28.08.
  160. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 19.-21.06.
  161. Narva reitinguturniir, 11.05.-05.06.
  162. Narva reitinguturniir 4, 28.04.-26.05.
  163. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, Narva 02.04.- 25.05.
  164. Narva reitinguturniir 3, 27.04.-20.05.
  165. Narva Cup, 17.05.
  166. Kohtla-Järve kiirmale MV, 17.05.
  167. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 26.04.
  168. Narva Cup, 26.04.
  169. Eesti noorte kiirmale MV, Kohtla-Järve 18.-19.04.
  170. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused VII-VIII
  171. Narva reitinguturniir II, 09.-27.03.
  172. Pähklimäe gümnaasiumi K-12 turniir, Narva 13.02. - 28.03.
  173. Narva kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 16.-18.03.
  174. SK Maletäht K-10 noorte reitinguturniir, 27.02.-13.03.
  175. Kohtla-Järve kevadturniir, 14.-15.03.
  176. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, Narva 13.02. - 06.03.
  177. Narva turniir 2, 17.02.-09.03.
  178. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 27.01.-10.03.
  179. Sillamäe meistrivõistlused, 12.01.-02.03.
  180. Narva turniir, 16.-25.02.
  181. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused VI, 22.02.
  182. Narva Cup, 22.02.
  183. Kohtla-Järve K-18 noorte meistrivõistlused, 14.-15.02.
  184. Narva kuni 18-aastaste noormeeste MV, 05.-08.02.
  185. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused V, 25.01.
  186. Narva kuni 16-aastaste neidude MV, 22.-25.01.
  187. Narva reitinguturniir, 06.-23.01.
  188. Kohtla-Järve jõuluturniir noortele, 27.-28.12.
  189. Paul Kerese mälestusturniir , Sillamäe 13.11. - 15.12.
  190. Tere, Talv ! Narva 05.-19.12.
  191. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused III-IV
  192. SK Diagonaal meistrivõistlused, 08.-16.11.
  193. Narva Cup 2008 Sügis, 14.12.
  194. Narva meistrivõistluste finaal, 15.-30.11.
  195. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, Narva 18.09. - 21.11.
  196. Narva meistrivõistluste poolfinaal, 07.-09.11.
  197. Ida-Virumaa esivõistlused, Kohtla-Järve 24.-26.10.
  198. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused II, 19.10.
  199. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused I, 28.09.
  200. Kohtla-Järve Kalev esivõistlused, 03.-05.10.
  201. Kohtla-Järve kuni 10-a meistrivõistlused, 04.-05.10.
  202. Narva Sügis, 15.-25.09.
  203. Narva Cup 2008 Sügis, 14.09.
  204. Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, 06.-07.09.
  205. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 27.-29.06.
  206. Pähklimäe gümnaasiumi turniir III, 30.05.
  207. Narva Cup, 18.05.
  208. Narva turniir, 28.04.-19.05.
  209. Kohtla-Järve kiirmale MV, 18.05.
  210. Narva turniir, 07.04.-12.05.
  211. Kohtla-Järve kiirmale 8. etapp, 27.04.
  212. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 20.04.
  213. Avesta MK K-14 neidude meistrivõistlused, 07.03.-18.04.
  214. Narva noorteturniir, 28.02.-03.04.
  215. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, 06.03.-16.04.
  216. Kohtla-Järve kiirmale 7. etapp, 16.03.
  217. Kohtla-Järve kevadturniir, 22.-23.03.
  218. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 23.01. - 03.03.
  219. Kohtla-Järve kiirmale, 17.02.
  220. Narva kuni 10-a meistrivõistlused, 13.-16.03.
  221. Sillamäe naiste MV, 17.01.-10.03.
  222. Narva talve turniir
  223. Sillamäe meeste MV, 08.01.-27.02.
  224. Kohtla-Järve kuni 16-a MV, 16.-17.02.
  225. Narva kuni 18-a noorte MV, 08.-10.02.
  226. Narva neidude kuni 18-a MV, 26.-27.01.
  227. Kohtla-Järve kiirmale 6. etapp, 20.01.
  228. Kohtla-Järve jõuluturniir, 22.-23.12.
  229. Kohtla-Järve kiirmale, 16.12.
  230. Narva Cup finaal, 16.12.
  231. Narva meistrivõistlused
  232. Kohtla-Järve kiirmale 3. etapp, 25.11.
  233. Narva Sügis, 10.-20.10.
  234. Narva Cup, 23.09., 30.09., 21.10.
  235. Kohtla-Järve kuni 10-a MV, 13.-14.10.
  236. Kohtla-Järve kiirmale 2. etapp, 21.10.
  237. Ida-Virumaa esivõistlused, 26.-28.10.
  238. Paul Kerese malefestival, Narva 07.-13.10.
  239. SS Kalev lahtised esivõistlused, 29.-30.09.
  240. Kohtla-Järve kiirmale 1. etapp, 09.09.
  241. VII L. Olli mälestusturniir, Uusküla 01.-02.09.
  242. Narva Suvi, juuni
  243. Narva kiirturniir, juuni
  244. Narva-Jõesuu NLT turniirid, 16.-17.06.
  245. Narva Cup 8 ja 9
  246. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 22.04.
  247. Sillamäe meistrivõistlused, 11.01.-19.03.
  248. Kohtla-Järve kuni 16-a. noorte MV
  249. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 26.01.-07.03.
  250. Narva Cup 7
  251. Narva Cup I, 14.01.
  252. SS Kalev esivõistlused, 09.-10.12.
  253. Narva Cup V
  254. Kohtla-Järve noorte sügisturniir
  255. Läänemere Maletähed, Narva 08.-12.11.
  256. Narva Cup 2, 08.10.
  257. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, 13.-15.10.
  258. Narva Cup
  259. Narva Sügis
  260. VI Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 02.-03.09.
  261. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 16.-18.06.
  262. Narva-Jõesuu noorte meistrivõistlused
  263. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 23.04.
  264. Kohtla-Järve kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 08.-09.04.
  265. MK Avesta meistrivõistlused, 08.-09.04.
  266. Narva kuni 18-a. noorte meistrivõistlused
  267. Kohtla-Järve noorte kevadturniir, 23.-24.03.
  268. Kohtla-Järve meistrivõistlused
  269. Narva kuni 10. a. meistrivõistlused
  270. Sillamäe meistrivõistlused 2006
  271. Narva Grand Prix 6
  272. Narva kuni 14-a. noorte meistrivõistlused
  273. Narva kuni 14-a. neidude meistrivõistlused
  274. Narva Grand Prix 5
  275. 4. Narva Grand Prix
  276. Narva linna meistrivõistlused, 05.-27.11.
  277. Narva Grand Prix 3, 19.-20.11.
  278. Narva Grand Prix 2, 22.-23.10.
  279. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, 14.-16.10.
  280. Läänemere maletähed, Narva 06.-09.10.
  281. Turniirid Narvas
  282. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 03.-04.09.
  283. Narva-Jõesuu esivõistlused, 17.-19.06.
  284. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
  285. Narva noorte meistrivõistlused
  286. Male-lauatennise turniir, Narva 20.02.
  287. Narva neidude meistrivõistlused
  288. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused