Karutapja karikas, Valka 11.11.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [7,5p]. 2. Ivo Saksis (LAT) [6,5p]. 3. Guntars Bondars (Valga MK) [5,5p].

Valka välkturniir, Valka 28.10.

tabel

1. Viesturs Hemmelis (LAT) [7p]. 2. Andis Strumpe (LAT) [7p]. 3. Viktors Markuss (LAT) [5,5p].

Valka meistrivõistlused kiirmales, Valka 21.10.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [9p]. 2. Viktors Markuss (LAT) [7,5p]. 3.-4. Aivar Koemets (Valgamaa) ja Guntars Bondars (Valga MK) [6p].

Piers Bohli mälestusturniir, Valka 07.10.

tabel

1. Andis Strumpe (LAT) [4p]. 2. Guntars Bondars (Valga MK) [4p]. 3. Gundars Šmits (LAT) [4p].

Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 23.09.

tabel

A-grupp: 1. Rihards Babris (LAT) [3,5p]. 2. Andrejs Zareckis (LAT) [3,5p]. 3. Daniels Zareckis (LAT) [3p].

Esikoha selgitamisel arvestati omavahelise kohtumise tulemust.

B-grupp: 1. Aleksandrs Fedotovs (LAT) [3p]. 2. Benjamins Zareckis (LAT) [2p]. 3. Edzus Jirgensons (LAT) [1p].

C-grupp: 1. Sivert Raide (EST) [3p], 2. Arturs Levickis (LAT) [2p]. 3. Gunars Niedre (LAT) [1p].

Valka välkturniir, Valka 16.09.

tabel

1. Guntars Bondars (Valga MK) [15p]; 2. Viesturs Hemmelis (LAT) [13p]; 3.-4. Vsevolods Dudzinskis (LAT) ja Aivar Koemets (Valgamaa) [11,5p].

Valka kiirturniir, Valka 09.09.

tabel

1. Viesturs Hemmelis (LAT) [5p], 2. Guntars Bondars (Valga MK) [4,5p], 3. Vsevolods Dudzinskis (LAT) [4,5p].

 

16. Tõrva-Helme maleturniir / Eesti seenioride MV-d 50+ ja 65+ vanuseklassis, Tõrva 26.05. - 28.05.

tabel | Ants Kadaku mälestusturniir välkmales

1. Pavel Vorobjov [6,5p], 2. Kalle Peebo [6p], 3.-4. Anton Manukyan ja Juri Poltan [5p].

Seeniorid 65+: 1. Kalle Peebo, 2. Teet Raudsepp, 3. Nikolai Dunajev.

Seeniorid 50+: 1. Juri Poltan, 2. Andres Tobre, 3. Tiit Parts.

Välkturniir: 1.-2. Anton Manukyan ja Gundars Šmits [9p], 3. Dmitri Derevjanko [7,5p].

Veel artikleid...

  1. Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 20.05
  2. Valga meistrivõistlused välkmales naistele, Valka 20.05.
  3. Valka välkturniir, Valka 13.05.
  4. Läti Vabariigi taasiseseisvumispäeva kiirturniir, Valka 01.05.
  5. Valka-Valmiera veteranide turniir, Valka 29.04.
  6. Valga meistrivõistlused välkmales, Valka 22.04.
  7. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 15.04.
  8. Valgamaa linnade ja valdade talimängud, Valga 25.03.
  9. Valga MV välkmales noortele, Valka 25.03.
  10. Valka meistrivõistlused kiirmales, Valka 18.03.
  11. Valga meistrivõistlused Fischeri males, Valka 11.03.
  12. 13. Eestimaa talimängud, Valga 03.02. - 05.02.
  13. Eesti Vabariigi aastapäeva kiirturniir, Valka 25.02.
  14. Valka välkturniir, Valka 11.02.
  15. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir, Valka 04.02.
  16. Valka-Valga kiirturniir noortele, Valka, 28.01.
  17. Valka välkturniir, Valka 21.01.
  18. Karutapja karika osavõistlus kiirmales, Valka 14.01.
  19. Valka jõuluvälk, Valka 26.12.
  20. Valka välkturniir, Valka 17.12.
  21. Valka välkturniir, Valka 11.12.
  22. Valga meistrivõistlused noortele, Valga 10.12.
  23. Valga meistrivõistlused, Valka 26.11.
  24. Valka välkturniir, Valka 19.11.
  25. Karutapja karikas kiirmales, Valka 12.11.
  26. Valka kiirturniir, Valka 29.10.
  27. Piers Bohli mälestusturniir kiirmales, Valka 15.10.
  28. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 08.10.
  29. Valka välkturniir, Valka 24.09.
  30. Karutapja karika osavõistlus kiirmales, Valka 17.09.
  31. Tõrva – Helme XV maleturniir, Tõrva 27.-29.05.
  32. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 28.05.
  33. Valka välkturniir, 30.04.2016
  34. Valka ringkonna meistrivõistlused kiirmales, Valka 23.-24.04.
  35. Valka kiirmale noortele, 02.04.
  36. Valka meistrivõistlused tavamales, 13.02.-02.04.
  37. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 26.03.
  38. Valgamaa valdade ja linnade 2016. a. talimängud, Valga 19.03.
  39. Valga meistrivõistlused kiirmales, 19.03.
  40. Valga meistrivõistlused Fischeri males, 12.03.
  41. Valka-Valga kiirturniir, Valka 27.02.
  42. Valka välkturniir, Valka 06.02.
  43. Valka - Valga noorteturniir kiirmales, Valka 23.01.
  44. Karutapja karika 1. osavõistlus, Valka 16.01.
  45. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir kiirmales, Valka 09.01.
  46. Valka uusaasta välkturniir, 02.01.
  47. Valka jõuluvälk, Valka 26.12.
  48. Valga välkturniir noortele, Valka 13.11.
  49. Valga meistrivõistlused noortele, Valka 12.12.
  50. XVI Pühajärve kiirmaleturniir, 27.-29.11.
  51. Valga välkturniir noortele, Valka 28.11.
  52. Valga maleturniir, Valka 14.11.
  53. Karutapja karikas kiirmales, Valka 07.11.
  54. Valka välkturniir, Valka 31.10.
  55. Valka välkturniir, Valka 24.10.
  56. Piers Bohli mälestusturniir kiirmales, Valka 17.10.
  57. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 10.10.
  58. P. Grave mälestusturniir välkmales, Valka 19.09.
  59. Valka meistrivõistlused välkmales, 12.09.
  60. Valka suveturniir välkmales, Valka 06.06.
  61. Tõrva – Helme XIV maleturniir, Tõrva 29.-31.05.
  62. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 30.05.
  63. Valka kiirturniir, Valka 16.05.
  64. Valka välkturniir, Valka 09.05.
  65. Läti Vabariigi Taasiseseisvumispäeva kiirturniir, Valka 02.05.
  66. Valka kiirturniir, Valka 25.04.
  67. Valka ringkonna meistrivõistlused kiirmales, Valka 11.04.
  68. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 04.04.
  69. Valka ringkonna meistrivõistlused, Valka 28.03.
  70. Valgamaa valdade ja linnade 2015. a. talimängud, Ritsu 14.03.
  71. Valga meistrivõistlused Fischeri males, Valka 21.03.
  72. Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 14.03.
  73. Valka välkturniir, Valka 07.03.
  74. Valka-Valga meistrivõistlused, Valka 14.02.
  75. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir, Valka 07.02.
  76. Valga-Valka välkturniir noortele, Valka 14.12.
  77. Valga-Valka meistrivõistlused noortele, Valka 13.12.
  78. XV Pühajärve kiirmaleturniir, 28.-30.11.
  79. Karutapja karikas kiirmales, Valka 08.11.
  80. Valga-Valka sügisturniir noortele, Valka 25.10.
  81. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 11.10.
  82. Tõrva linna kiirmaleturniir "Tuld kuningale!", Valgamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales, Tõrva 21.09.
  83. XIII Tõrva-Helme turniir, Tõrva 30.05.-01.06.
  84. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 31.05.
  85. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 19.04.
  86. Noorte kevadturniir, Valka 12.04.
  87. Valga meistrivõistlused, 29.03.
  88. Valga meistrivõistlused Fischeri males, 22.03.
  89. Valgamaa valdade ja linnade 2014.a talimängud, Sihva 15.03.
  90. Valka-Valga meistrivõistlused, Valka 22.02.
  91. Rahvusvaheline P. Kerese mälestusturniir, Valka 08.02.
  92. Valga-Valka maleturniir noortele, Valka 18.-19.01.
  93. Eestimaa Spordiliidu Jõud mv, Valga 30.11.
  94. XIV Pühajärve kiirmaleturniir, 29.11.-01.12.
  95. Valga - Valka noorte meistrivõistlused, Valka 16.-17.11.
  96. Karutapja karikas välkmales, Valka 09.11.
  97. Tõrva-Helme XII maleturniir, Tõrva 31.05.-02.06.
  98. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 01.06.
  99. Valgamaa valdade-linnade talimängud, Valge 16.03.
  100. Valka - Valga meistrivõistlused, 09.02.
  101. Rahvusvaheline P. Kerese mälestusturniir, Valka 02.02.
  102. XIII Pühajärve kiirturniir, 23.-25.11.
  103. Valga-Valka kiirmale noortele, Valka 17.11.
  104. Karutapja karikas, Valka 10.11.
  105. Valga-Valka noorteturniir, Valka 13.10.
  106. Valga-Valka sügisturniir noortele, Valka 15.-22.09.
  107. Valga-Valka suveturniirid, Valka 23.-24.07.
  108. XI Tõrva - Helme maleturniir, Tõrva 01.-03.06.
  109. Ants Kadaku mälestusturniir, Tõrva 02.06.
  110. Valka-Valga individuaalsed meistrivõistlused, Valka 11.02.
  111. Paul Kerese mälestusturniir, Valka 28.01.
  112. Aastavahetuse kiirturniir noortele, Valka 03.01.
  113. Valga - Valka noorteturniir, Valka 17.12.
  114. Jõulukuu kiirturniir, Valka 10.12.
  115. XII Pühajärve kiirmaleturniir, 25.-27.11.
  116. Karutapja karikas, Valka 12.11.
  117. Tõrva kiirmaleturniir, 25.09.
  118. Jaanikuu kiirturniir, Valka 28.-29.06.
  119. Vidzeme regiooni meistrivõistlused, Valka 19.06.
  120. Tõrva kiirturniir, 27.-29.05.
  121. Tõrva - Helme X Maleturniir, Tõrva 26.-29.05.
  122. Valka meistrivõistlused kiirmales, 09.04.
  123. Valgamaa valdade ja linnade talimängud 2011, 19.03.
  124. Vana-aasta kiirturniir, Valka 31.12.
  125. Valka jõuluturniir, 18.12.
  126. Karutapja karikas kiirmales, Valka 13.11.
  127. Talvekuu kiirturniir, Valka 28.11.
  128. Pühajärve kiirturniir, 26.-28.11.
  129. Juri Fomin - 80!
  130. IX Tõrva-Helme turniir, 27.-30.05
  131. Valga noote meistrivõistlused, 20.02.
  132. Naistepäeva kiirturniir, Valga 09.03.
  133. X Pühajärve kiirmaleturniir, 27.-29.11.
  134. Tõrva-Helme maleturniir, 28.-31.05.
  135. IX Pühajärve kiirmaleturniir, 28.-30.11.
  136. Valga noorte kiirmale meistrivõistlused, 08.11.
  137. Valga noorte välkmale meistrivõistlused, 11.10.
  138. VII Tõrva-Helme maleturniir, Tõrva 29.05.-01.06.
  139. Tõrva-Helme maleturniir, 31.05.-01.06.
  140. Pühajärve kiirturniir, 24.-26.11.
  141. V Tõrva-Helme maleturniir, 01.-04.06.
  142. Tõrva - Helme 4. maleturniir
  143. Pühajärve kiirturniiri võitis Riho Liiva
  144. Tõrva-Helme maleturniir, 03.-06. 06.