Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Sporditegevuse juhendid alates 17.05.2021

sporditreeningute korraldamise juhend 17. maist 2021 (pdf)

spordivõistluste korraldamise juhend 17. maist 2021 (pdf)

Ülal on toodud 17. maist 2021 kehtivad sporditegevuse juhendid. Alates 31. maist kehtima hakkavate piirangutega juhised ilmuvad hiljemalt 28. mail.

Olulisemad muudatused:

Välistingimustes on lubatud gruppide suurused nii treeningutel kui võistlustel kuni 25 inimest, inimeste koguarv võib olla maksimaalselt 250 inimest. Kui võistluse korraldamisega otseselt seotud isikud ei puutu kokku osalejatega, siis neid osalejate hulka ei arvata.

Seni pidi üritus lõppema kell 21.00, edaspidi on selleks 22.00. (Osalejad ei tohi viibida ürituse toimumise kohas ajavahemikus 22.00-06.00).

Rühma- ja kellaajapiirangut ei kohaldata edaspidi lisaks muudele erisustele ka Eesti täiskasvanute meistri- ja karikavõistlustel osalevatele sportlastele.

Sisetingimustes jätkuvad praegu kehtivad piirangud kuni 30. maini. Sisetingimustes jätkuvad praegu kehtivad piirangud kuni 30. maini. Kui Vabariigi Valitsus ei otsusta tulenevalt viiruse levikust teisiti, siis on alates 31. maist lubatud sisetingimustes grupitreeningud kuni 10 inimeselistes gruppides, sh juhendaja. Seejuures ei tohi ruumi täituvus ületada 25% maksimaalsest täituvusest ning kokku võib ühe sportimispaigas viibida kuni 100 inimest. Kui spordihoones on mitmeid teineteisest eraldatud sportimispaikasid, siis kehtib seatud piirmäär ühe sportimispaiga kohta. Nt kui spordikompleksis on ujula, jõusaal ja pallimängusaalid, siis võib igas neis olla kuni 100 inimest, kuid mitte rohkem kui 25% ruumi maksimaalsest täituvusest, mida arvestatakse riietusruumi kappide või nagide arvu järgi.

Tags: ,