Lembit Olli mälestusturniirid, Kohtla-Järve 23.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Juri Firstov (SK Maletäht) 2. Rihard Aga (SK Maletäht) 3. Andrei Skladtsikov (Kohtla-Järve Kalev).

B-turniir: 1. Aleksandra Leontjeva (Kohtla-Järve Kalev), 2. Karina Karpetsenkova (SK Maletäht), 3. Ksenia Ivanova (SK Maletäht).

C-turniir: 1. Milena Müürsepp (MK Lootus), 2. Maksim Sevchenko (Kohtla-Järve Kalev), 3. Andrei Pepeljaev (MK Lootus).

 

Noorte kiirturniiride sarjas on mängitud VI etappi

Koondtabelid: A-turniir | B-turniir | C-turniir

Tallinna Maleklubi poolt korraldatav noorte kiirturniiride sari on jõudnud üle poole. Võistlused peetakse neljas erinevas vanusegrupis ning peale VI etappi juhivad U8 vanuseastmes Ostap Mertins (Tallinna Maleklubi), U10 vanuseklassis Rondo Mikko (Pärnu Spordikool), U12 vanuseklassis Nikita Rõtšagov (Malekool 64) ja U16 vanuseklassis Georg A. Pedoson (Vabaettur). Kokku on sarjas osalemas üle 190 lapse ning mängida on jäänud veel kolm etappi.

Järgmine etapp toimub juba 29.aprillil Paul Kerese Malemajas ning eelregistreerimine kestab kuni 28. aprillini (kell 20:00) aadressil: http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-71.

Valga meistrivõistlused välkmales, Valka 22.04.

tabel

Mehed: 1. Guntars Bondars (Valga MK) [14p], 2. Viktors Markuss (LAT) [12p], 3. Gundars Šmits (LAT) [12p].

Neiud: 1. Triin Tammes (EST) [5p], 2. Laura Kasesalu (EST) [5p].

Parim noormees oli Aleksandrs Fedotovs (LAT) [10p].

18. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 23.04.

chess-results.com

1. Ottomar Ladva (Tõnu Truusi MKK) [6,5p], 2.-3. Jüri Krupenski (MA Vabaettur) ja Sander Kukk (SK Reval-Sport) [6p].

Lihavõttepühade välkturniir, Valka 15.04.

tabel

1. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [12p], 2.-3. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) ja Kalle Peebo (Tartu Kalev) [11p].

13. Venevere kiirturniir noortele, Venevere 19.04.

U10 | U14 | U18

U10: 1.-3. Lev Sizov (SK Valge Ratsu), Janis Kaldmaa (Tartu Kalev) ja Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [6p].

U14: 1. Vladislav Nazarov (Lootuse Malekool) [6,5p], 2. Emilin Bondarevskaja (Lootuse Malekool) [6p], 3. Diana Beljajeva (Lootuse Malekool) [5p].

U18: 1.-2. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) ja Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [5p], 3. Dmitri Derevjanko (Lootuse Malekool) [4,5p].

U18 turniiril toimus esikoha selgitamiseks järelmatš välkmales, mis lõppes 1:1 viigiga. Seejärel toimunud armageddon-partii võitis Herman Pedmanson.

Firmaspordi kevadspartakiaad 2017, Tallinn 17.04.

tabel

1. Lauri Teelem (Elisa Spordiklubi) [6,5p]. 2.-3. Georg Abozenko (Cinamon Operations) ja Roman Abramov (Eesti Energia SK) [6p].

 

K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 19.03.

tabel

1. Agu Kipso (Rapla MK) [6p], 2.-5. Madis Staub (MK Faalanks), Ants Põldoja (Keila MK), Aleksei Lõgun (Saku MK), Jaan Sander (Nõmme Paul Kerese MK) [5p].