Värska Originaal 2017 kiirturniir, Põlva 13.05.

chess-results.com

1. Kaido Külaots (K. Külaotsa MK) [7,5p], 2. Toms Kantans (LAT) [7p], 3.-6. Igor Švõrjov (T. Truusi MKK), Pavel Vorobjov (Tartu Kalev), Ottomar Ladva (T. Truusi MKK) ja Grigory Sharankov (RUS) [6p].

Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused, Laagri 07.05.

U16 | U10

U16: 1. Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [5p], 2.-7. Robin Liebert (SK Reval-Sport), Mirko Lainevool (Rae Huvialakool), Joosep Laanela (Laagri Huvikool), Viktor Nesterov (Mustamäe Laste Loomingumaja), Marttin Allese (Lahmuse Kool) ja Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [4p].

U10: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [5p], 2.-3. Akira Kivi (Nõmme Noortemaja) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [4,5p].

Läti Vabariigi taasiseseisvumispäeva kiirturniir, Valka 01.05.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [6,5p], 2. Kalle Peebo (Tartu Kalev) [6p], 3.-4. Andis Strumpe (LAT) ja Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [4,5p].

Valka-Valmiera veteranide turniir, Valka 29.04.

tabel

Valka - Valmiera 9,5 : 15,5

Vello Kiiver 80!

Eesti Maleliit õnnitleb teenekat maletegelast ja noortetreenerit 80nda juubeli puhul ning soovib jaksu ja vastupidamist!

Värska Originaal kiirturniir 13. mail Põlvas!

juhend

Kümme aastat korraldati igal kevadel Põlvas kiirturniir, mida toetas peasponsorina Mati Tusov. On hea meel, et Põlva kevadturniiride traditsioon jätkub ka 2017. aastal ning võistlus kannab uue peasponsori AS Värska Vesi järgi nime “Värska Originaal kiirturniir”. Võistlus viiakse läbi 13. mail Põlva Kultuurikeskuses ning eelregistreerimine toimub kuni 11. maini EML-i veebipõhises kalenderplaanis: http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-126 ja/või peakorraldaja e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Lisainfo telefonil 50 54308 (Heikki Ots). Turniiri auhinnafond on üle 1000 euro, sh. I koht 250 eurot.

Kõik maletajad on taas oodatud 13. mail Põlvasse!

Eesti U18 ja U12 noorte meistrivõistlused, Tallinn 04.05. - 07.05.

U18 noormehed | U18 neiud | U12 noormehed | U12 neiud | U18 neidude järelturniir

U18 noormehed: 1. Aleksei Garanin (MK Avesta) [6p], 2. Rene Lumiste (Tallinna MK) [6p], 3. Kirill Chukavin (Tallinna MK) [5p].

Esikoha selgitamiseks toimus Aleksei Garanini ja Rene Lumiste vahel järelmatš kiirmales, mille võitis Garanin 2:0.

U18 neiud: 1. Mai Narva (SK Reval-Sport) [5,5p], 2. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5,5p], 3. Grete Olde (Tallinna MK) [5,5p].

Esikoha selgitamiseks toimus järelturniir kiirmales: 1. Mai Narva [1,5p], 2. Liina Tõnso [1p], 3. Grete Olde [0,5p].

U12 noormehed: 1. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [6p], 2. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht) [5,5p], 3. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [5,5p].

U12 neiud: 1. Arina Poluektova (Narva SK Maletäht) [6p], 2. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [5p], 3. Anastassia Belaja (MK Avesta) [4,5p].

Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 VII etapp, Tallinn 29.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [6p], 2.-4. Tigran Martirosian (Tartu Kalev), Ostap Mertins (Tallinna MK) ja Fredi Karis (Tartu Kalev) [5p].

B-turniir: 1. Rondo Mikko (Pärnu Linna SK) [7p], 2. Igor Snitsarenko (MA Vabaettur) [5,5p], 3.-5. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK), Rasmus Pallum (Rae Huvialakool) ja Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [5p].

C-turniir: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [7p], 2. Karl Kristofer Orgse (MA Vabaettur) [6p], 3.-6. Sofia Blokhin (Tallinna MK), Maksim Nitšiportšik (MA Vabaettur), Jürgen Güsson (Tartu Kalev) ja Vladislav Nazarov (MK Lootus) [5p].

Sarja järgmine osavõistlus toimub 14.mail.