Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused 2017, Kohtla-Järve 06.10. - 08.10.

chess-results.com

1. Tallinna MK 1 (Kirill Chukavin, Mathias Robert Uibokant, Karl Erik Olde, Grete Olde, Kristiina Liiv) [10p].

2. Tallinna MK 2 (Rene Lumiste, Karl Aleksander Sirp, Karl Oskar Uibokant, Margareth Olde, Sofia Blokhin) [7p].

3. SK Maletäht 2 (Deniss Andrijaškin, Rihard Aga, Vlad Protassov, Anastassia Moissejeva, Arina Poluektova) [6p].

In memoriam Larissa Volpert (30.03.1926 - 01.10.2017)

ESBL

Teatame kurbusega, et 1. oktoobril lahkus meie seast male suurmeister ja kirjandusteadlane Larissa Volpert. Larissa Volpert oli kolmekordne Nõukogude Liidu tšempion, lisaks saavutas ta 1955. aasta MM-pretendentide turniiril II koha.

Veteranid 50+ sügisvälk sarjaturniirid 2017, Tallinn 25.09 - 18.12.

I etapp

25. septembril toimus traditsioonilise veteranide välkturniiride sarja esimene etapp. Võistlused viiakse läbi Tallinnas, Paul Kerese Malemajas (Vene tn.29) 25. septembrist kuni 18. detsembrini igal esmaspäeval. Algus on kell 17.30, registreerimine kuni 17.15.

Osaleda võivad kõik soovijad sünniaastaga 1967 ja vanemad. Lisaks peetakse eraldi 1937 ja vanemate (80+) seenioride arvestust.

I Kose malefestival, Kose 30.09. - 01.10.

individuaalturniir | noorteturniir

1.-4. Ottomar Ladva (Tõnu Truusi MKK), Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Jüri Krupenski (MA Vabaettur) ja Nikolai Kunitsõn (Kaido Külaotsa MK) [6,5p].

noored: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [7p]. 2. Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [6p]. 3. Wilhelm Tomingas (Tõnu Truusi MKK) [5p].

Gunnar Uusi mälestusturniirid 2017, Tartu 29.09. - 01.10.

Gunnar Uusi memoriaal / Tartu MVnoorteturniir (A) | noorteturniir (B) | noorteturniir (C)

Põhiturniir: 1. Pavel Vorobjov (Tartu) [4,5p]. 2.-4. Andres Kuusk (Tartu Kalev), Henrik Haavamäe (Tallinna MK) ja Dmitri Petrov (SK Diagonaal) [4p].

A-grupp: 1. Markuss Berzinsh (LAT) [5,5p]. 2.-5. Tigran Martirosian (Tartu Kalev), Janis Kaldmaa (Tartu Kalev), Markus Apenitis (LAT) ja Linda Maria Pool (Tartu Kalev) [4p].

B-grupp: 1. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [5p]. 2.-4. Fredi Karis (Tartu Kalev), Marija Kuznecova (LAT) ja Matvei Balabonin (MK Areng) [4p].

C-grupp: 1. Daniils Gulnevs (LAT) [5p]. 2.-4. Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja), Sofia Blokhin (Tallinna MK) ja Viktoria Rudnik (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p].

Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 23.09.

tabel

A-grupp: 1. Rihards Babris (LAT) [3,5p]. 2. Andrejs Zareckis (LAT) [3,5p]. 3. Daniels Zareckis (LAT) [3p].

Esikoha selgitamisel arvestati omavahelise kohtumise tulemust.

B-grupp: 1. Aleksandrs Fedotovs (LAT) [3p]. 2. Benjamins Zareckis (LAT) [2p]. 3. Edzus Jirgensons (LAT) [1p].

C-grupp: 1. Sivert Raide (EST) [3p], 2. Arturs Levickis (LAT) [2p]. 3. Gunars Niedre (LAT) [1p].

Noorte sari "SÜGIS 2017"; I etapp - Septembri kiirturniir, Tallinn 23.09.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir: 1. Fredi Karis (Tartu Kalev) [6p], 2.-4. Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK), Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) ja Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

B-turniir: 1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]. 2. Anton Rõtšagov (Malekool 64) [5,5p]. 3.-7. Henry Jõgi (MK Areng), Uku Schneider (Tallinna MK), Eva Šadrina (Tallinna MK) ja Alfred Kidron (Nõmme Noortemaja) [5p].

C-turniir: 1. Igor Snitsarenko (MA Vabaettur) [6p]. 2.-3. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) ja Ott-Robert Luik (MA Vabaettur) [5,5p].

D-turniir: 1.-2. Rene Lumiste (Tallinna MK) ja Karl Aleksander Sirp (Tallinna MK) [6p]. 3.-4. Mathias Robert Uibokant (Tallinna MK) ja Margareth Olde (Tallinna MK) [5p].

Sarja järgmine etapp toimub 15. oktoobril.

Valka välkturniir, Valka 16.09.

tabel

1. Guntars Bondars (Valga MK) [15p]; 2. Viesturs Hemmelis (LAT) [13p]; 3.-4. Vsevolods Dudzinskis (LAT) ja Aivar Koemets (Valgamaa) [11,5p].