Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 13.10.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1.-4. Eva Šadrina (Tallinna MK), Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev), Arseni Poleštšuk (MK Areng), Robert Rodin (Narva SK Maletäht) [6p].

B-turniir: 1. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [6p]. 2.-4. Albert Pedmanson (Tartu Kalev), Rihard Aga (Narva SK Maletäht), Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [5,5p].

C-turniir: 1. Karl Erik Olde (Tallinna MK) [6,5p]. 2. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [6p]. 3. Elizavetta Bitkova (MK Lootus) [4,5p].

 

Maletreenerite kutse taotlemine ning taastaotlemine!

EOK maletreenerite kutsekomisjon kuulutab välja kutse andmise ja kutse taastaotlemise vooru. Dokumendid tuleb esitada Spordiregistri elektroonilises keskkonnas hiljemalt 19. oktoobriks 2017 https://www.spordiregister.ee/et/esitamine#elektrooniline_esitamine Kutseeksam ja hindamine toimub 27. oktoobril Tallinnas, Paul Kerese Malemajas.

Kutse taotlemiseks ja taastaotlemiseks on  kindlasti vajalik nõutavas mahus  üld- ja erialakoolituse läbimine. Kutse taastaotlemise korral on nõutav vähemalt 60-ne tunnine erialane täiendkoolitus viimase nelja aasta jooksul.

Täiendav info telefonil 5251623 (Hendrik Olde).

M.Narvale, M. ja G.Oldele määrati spordistipendium!

2017. aasta II poolaasta riiklikud spordistipendiumid

Kultuuriminister määras 2017. aasta II poolaasta riiklikud spordistipendiumid kokku summas 86 000 eurot. Stipendiumi said 32  spordiala 80 sportlast ning ühte sportlast toetatakse 1075 euroga. Teiste hulgas määrati stipendium ka  kolmele noormaletajale (Mai Narva, Margareth ja Grete Olde), kes augustis võitsid Euroopa neidude võistkondlikel meistrivõistlustel III koha.

Juba oktoobri lõpus võistlevad neiud Kreekas, kus toimuvad noorte maailmameistrivõistlused kiir-ja välkmales.

Harjumaa MV kiirmales 2017, Kernu 08.10.

tabel | noored

mehed: 1. Tarmo Tuul (Tõnu Truusi MKK) [6p], 2. Tarvo Piip (Saue MK) [5.5p], 3. Ain-Valdo Müütnik (Kadrioru MK) [5p].

naised: 1. Tiina Põlendik (Kose), 2. Valve Vahar (Saue MK), 3. Enda Lõhmus (Rae vald).

noored: 1. Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja) [6,5p], 2. Karoliina Liiv (MK Areng) [5.5p], 3.-8. Tarmo Kasak (SK Vanad Olümpiaalad), Jakob Luts (Rae Spordikool), Mirko Lainevool (Rae Spordikool), Tuudur Jakob Padari (Rae Spordikool), Joosep Laanela (Laagri Huvialakool) ja Lem-Leonhard Roots (Rae Spordikool) [5p].

Noorte parimad vanusekategooriate arvestuses on toodud allpool:

Loe edasi: Harjumaa MV kiirmales 2017, Kernu 08.10.

Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused 2017, Kohtla-Järve 06.10. - 08.10.

chess-results.com

1. Tallinna MK 1 (Kirill Chukavin, Mathias Robert Uibokant, Karl Erik Olde, Grete Olde, Kristiina Liiv) [10p].

2. Tallinna MK 2 (Rene Lumiste, Karl Aleksander Sirp, Karl Oskar Uibokant, Margareth Olde, Sofia Blokhin) [7p].

3. SK Maletäht 2 (Deniss Andrijaškin, Rihard Aga, Vlad Protassov, Anastassia Moissejeva, Arina Poluektova) [6p].

In memoriam Larissa Volpert (30.03.1926 - 01.10.2017)

ESBL

Teatame kurbusega, et 1. oktoobril lahkus meie seast male suurmeister ja kirjandusteadlane Larissa Volpert. Larissa Volpert oli kolmekordne Nõukogude Liidu tšempion, lisaks saavutas ta 1955. aasta MM-pretendentide turniiril II koha.

I Kose malefestival, Kose 30.09. - 01.10.

individuaalturniir | noorteturniir

1.-4. Ottomar Ladva (Tõnu Truusi MKK), Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Jüri Krupenski (MA Vabaettur) ja Nikolai Kunitsõn (Kaido Külaotsa MK) [6,5p].

noored: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [7p]. 2. Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [6p]. 3. Wilhelm Tomingas (Tõnu Truusi MKK) [5p].

Gunnar Uusi mälestusturniirid 2017, Tartu 29.09. - 01.10.

Gunnar Uusi memoriaal / Tartu MVnoorteturniir (A) | noorteturniir (B) | noorteturniir (C)

Põhiturniir: 1. Pavel Vorobjov (Tartu) [4,5p]. 2.-4. Andres Kuusk (Tartu Kalev), Henrik Haavamäe (Tallinna MK) ja Dmitri Petrov (SK Diagonaal) [4p].

A-grupp: 1. Markuss Berzinsh (LAT) [5,5p]. 2.-5. Tigran Martirosian (Tartu Kalev), Janis Kaldmaa (Tartu Kalev), Markus Apenitis (LAT) ja Linda Maria Pool (Tartu Kalev) [4p].

B-grupp: 1. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [5p]. 2.-4. Fredi Karis (Tartu Kalev), Marija Kuznecova (LAT) ja Matvei Balabonin (MK Areng) [4p].

C-grupp: 1. Daniils Gulnevs (LAT) [5p]. 2.-4. Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja), Sofia Blokhin (Tallinna MK) ja Viktoria Rudnik (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p].