Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Kuimetsa 18.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir (täiskasvanud): 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Tõnu Heinmets (Pärnumaa SK) [5p]. 3. Rain Kilumets (Saaremaa MK) [5p].

Naised: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Ülle Laasner (Rapla MK) [4p]. 3. Tiina Põlendik (Kose) [4p].

B-turniir (U18): 1. Ander Tiisler (Tartu Kalev) [5p]. 2. Shrek Tankler (Järva Noorte MK) [3,5p]. 3. Voiteh Karnatsevitš (Järva Noorte MK) [3,5p].

Teise ja kolmanda koha selgitamiseks toimus järelmatš kiirmales, mille võitis Tankler 1,5-0,5.

C-turniir (U14): 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Mihkel Tomson (Tartu Kalev) [5,5p]. 3. Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [5,5p].

Neiud: 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Karoliina Liiv (MK Areng) [4,5p]. 3. Ragne Gromov (Pärnumaa MK) [4p].

D-turniir (U10): 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6,5p]. 2. Ostap Mertins (Tallinna MK) [5,5p]. 3. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p].

Neiud: 1. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]. 2. Eva Šadrina (Talinna MK) [5p]. 3. Linda Maria Pool (Tartu Kalev) [4p].

Karutapja karikas, Valka 11.11.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [7,5p]. 2. Ivo Saksis (LAT) [6,5p]. 3. Guntars Bondars (Valga MK) [5,5p].

Valka välkturniir, Valka 28.10.

tabel

1. Viesturs Hemmelis (LAT) [7p]. 2. Andis Strumpe (LAT) [7p]. 3. Viktors Markuss (LAT) [5,5p].

Harjumaa võistkondlikud MV kiirmales 2017, Kernu 11.11.

tabel

1. Saue Male-Kabeklubi (Tarvo Piip, Karel Uurits, Taavi Kalvik, Valve Vahar).

2. Keila Maleklubi (Ants Põldoja, Koit Rannas, Elmar Niinepuu, Lea Vahter).

3. Kose Male-Kabeklubi (Jaan Urgas, Tõnu Kalvet, Clint Hunter Purre, Tiina Põlendik).

NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva noorteturniir, Tallinn 18.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir: 1.-2. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) ja Fredi Karis (Tartu Kalev) [6p]. 3.-4. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) ja Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

B-turniir: 1.-2. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [6,5p]. 3.-4. Arseni Pronin (MA Vabaettur) ja Uku Schneider (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [6p]. 2. Hannes Tõnso (MA Vabaettur) [5,5p]. 3. Ott Robert Luik (MA Vabaettur) [5p].

D-turniir: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [7p]. 2.-4. Grete Olde (Tallinna MK), Margareth Olde (Tallinna MK) ja Igor Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

Võistluste parimatele pani auhinnad välja SK Reval-Sport, sh U18 vanuseklassi parimale on auhinnaks 30 päevane limiteerimata ajaga kuukaart spordiklubi ja veekeskuse külastuseks. Lisaks on iga vanusegrupi parimale noormehele ja neiule auhinnaks Reval-Spordi veekeskuse perepakett (2 täiskasvanut + 2 last)

Sarja järgmine etapp toimub 9.-10. detsembril.

Isadepäeva turniir 2017, Kilingi-Nõmme 11.11.

tabel

1. Hendrik Olde / Grete Olde [10,5p]. 2. Margareth Olde / Karl Erik Olde [9,5p]. 3. Timo Tamm / Randar Rätsep [9,5p].

 

Aksel Rei 75!

Täna tähistab 75. sünnipäeva teenekas maletreener, alati abivalmis ja ettevõtlik Aksel Rei.

 

Aksel, palju õnne sulle kogu malerahva poolt!

FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2017, Itaalia 12.11. - 26.11.

chess-results.com | ametlik koduleht

2017. aasta juunioride maailmameistrivõistlused (WJCC2017) toimusid Itaalias Tarvisios. Eestist osales GM Ottomar Ladva.

1. Aryan Tari (NOR) [8,5p]. 2. Manuel Petrosyan (ARM) [8,5p]. 3. Chithambaram Vr. Aravindh (IND) [8,5p]... 61. Ottomar Ladva (EST) [6p].