SK Diagonaal - 35, Kohtla Järve 18.11.- 19.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1.-2. Andrei Timošin (Kohtla-Järve SK Kalev) ja Rihard Aga (SK Maletäht) [5p]. 3.-4. Juri Firstov (SK Maletäht) ja Vlad Protassov (SK Maletäht) [4,5p].

B-turniir: 1. Aleksei Ganjukov (SK Maletäht) [5p]. 2.-4. Deniss Mõskovski (Narva SK Maletäht), Robert Rodin (SK Maletäht) ja Gleb Makarov (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p].

C-turniir: 1.-3. Marek East (Kohtla-Järve SK Kalev), Aleksandr Seržant (SK Maletäht) ja Ivan Kuzmits (Sillamäe SK Kalev) [5p].

 

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Kuimetsa 18.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir (täiskasvanud): 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Tõnu Heinmets (Pärnumaa SK) [5p]. 3. Rain Kilumets (Saaremaa MK) [5p].

Naised: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Ülle Laasner (Rapla MK) [4p]. 3. Tiina Põlendik (Kose) [4p].

B-turniir (U18): 1. Ander Tiisler (Tartu Kalev) [5p]. 2. Shrek Tankler (Järva Noorte MK) [3,5p]. 3. Voiteh Karnatsevitš (Järva Noorte MK) [3,5p].

Teise ja kolmanda koha selgitamiseks toimus järelmatš kiirmales, mille võitis Tankler 1,5-0,5.

C-turniir (U14): 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Mihkel Tomson (Tartu Kalev) [5,5p]. 3. Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [5,5p].

Neiud: 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Karoliina Liiv (MK Areng) [4,5p]. 3. Ragne Gromov (Pärnumaa MK) [4p].

D-turniir (U10): 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6,5p]. 2. Ostap Mertins (Tallinna MK) [5,5p]. 3. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p].

Neiud: 1. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]. 2. Eva Šadrina (Talinna MK) [5p]. 3. Linda Maria Pool (Tartu Kalev) [4p].

Karutapja karikas, Valka 11.11.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [7,5p]. 2. Ivo Saksis (LAT) [6,5p]. 3. Guntars Bondars (Valga MK) [5,5p].

Valka välkturniir, Valka 28.10.

tabel

1. Viesturs Hemmelis (LAT) [7p]. 2. Andis Strumpe (LAT) [7p]. 3. Viktors Markuss (LAT) [5,5p].

Harjumaa võistkondlikud MV kiirmales 2017, Kernu 11.11.

tabel

1. Saue Male-Kabeklubi (Tarvo Piip, Karel Uurits, Taavi Kalvik, Valve Vahar).

2. Keila Maleklubi (Ants Põldoja, Koit Rannas, Elmar Niinepuu, Lea Vahter).

3. Kose Male-Kabeklubi (Jaan Urgas, Tõnu Kalvet, Clint Hunter Purre, Tiina Põlendik).

NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva noorteturniir, Tallinn 18.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir: 1.-2. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) ja Fredi Karis (Tartu Kalev) [6p]. 3.-4. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) ja Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

B-turniir: 1.-2. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [6,5p]. 3.-4. Arseni Pronin (MA Vabaettur) ja Uku Schneider (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [6p]. 2. Hannes Tõnso (MA Vabaettur) [5,5p]. 3. Ott Robert Luik (MA Vabaettur) [5p].

D-turniir: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [7p]. 2.-4. Grete Olde (Tallinna MK), Margareth Olde (Tallinna MK) ja Igor Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

Võistluste parimatele pani auhinnad välja SK Reval-Sport, sh U18 vanuseklassi parimale on auhinnaks 30 päevane limiteerimata ajaga kuukaart spordiklubi ja veekeskuse külastuseks. Lisaks on iga vanusegrupi parimale noormehele ja neiule auhinnaks Reval-Spordi veekeskuse perepakett (2 täiskasvanut + 2 last)

Sarja järgmine etapp toimub 9.-10. detsembril.

Isadepäeva turniir 2017, Kilingi-Nõmme 11.11.

tabel

1. Hendrik Olde / Grete Olde [10,5p]. 2. Margareth Olde / Karl Erik Olde [9,5p]. 3. Timo Tamm / Randar Rätsep [9,5p].

 

Aksel Rei 75!

Täna tähistab 75. sünnipäeva teenekas maletreener, alati abivalmis ja ettevõtlik Aksel Rei.

 

Aksel, palju õnne sulle kogu malerahva poolt!