TURNIIRIDE TULEMUSED

... algussse ...

 

Eestlaste tulemused maailmas ( id = 20 )

302  Acropolise rahvusvaheline turniir (naised)
276  Aeroflot Open
380  Ameerika Idaranniku meistrivõistlused
331  Atlantic Open
394  Berkeley Masters
264  Calvia rahvusvaheline turniir
476  Capelle la Grande
318  CCA-ICC maleturniir
322  Chicago Open
330  Curacao malefestival
545  Ðirovi karikaturniir
289  E. I. Bõkova mälestusturniir
340  Eastern Chess Congress
308  Eastern Class meistrivõistlused
294  Erandio Open
275  Euroopa kiirmale meistrivõistlused
556  Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused (K-10)
555  Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused (K-12)
554  Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused (K-14)
557  Euroopa Liidu noorte meistrivõistlused (K-8)
323  Euroopa meeste meistrivõistlused
282  Euroopa naiste meistrivõistlused
544  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused
362  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (Neiud T10)
361  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (Neiud T12)
360  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (Neiud T14)
359  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (Neiud T16)
358  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (Neiud T18)
622  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (Neiud T8)
357  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (P10)
356  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (P12)
355  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (P14)
354  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (P16)
353  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (P18)
621  Euroopa noorte kiirmale meistrivõistlused (P8)
352  Euroopa noorte kiirmale võistkondlikud meistrivõistlused (U14)
351  Euroopa noorte kiirmale võistkondlikud meistrivõistlused (U18)
37  Euroopa noorte meistrivõistlused
350  Euroopa noorte meistrivõistlused (neiud T10)
349  Euroopa noorte meistrivõistlused (neiud T12)
348  Euroopa noorte meistrivõistlused (neiud T14)
347  Euroopa noorte meistrivõistlused (neiud T16)
346  Euroopa noorte meistrivõistlused (neiud T18)
345  Euroopa noorte meistrivõistlused (noormehed P10)
344  Euroopa noorte meistrivõistlused (noormehed P12)
343  Euroopa noorte meistrivõistlused (noormehed P14)
342  Euroopa noorte meistrivõistlused (noormehed P16)
341  Euroopa noorte meistrivõistlused (noormehed P18)
618  Euroopa noorte meistrivõistlused (noormehed P8)
366  Euroopa noorte välkmale meistrivõistlused (Neiud T14)
365  Euroopa noorte välkmale meistrivõistlused (Neiud T18)
364  Euroopa noorte välkmale meistrivõistlused (Noormehed P14)
363  Euroopa noorte välkmale meistrivõistlused (Noormehed P18)
285  Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused
225  FiNet Open
374  Gausdal Bygger'n Masters
316  Gausdal Classics
598  Gibraltari malefesival
292  Hallsbergi rahvusvaheline noorteturniir
228  Heart of Finland
319  HP Global Chess Challenge
441  Istanbul Open
40  Juunioride maailmameistrivõistlused
386  Juunioride maailmameistrivõistlused (neiud)
385  Juunioride maailmameistrivõistlused (noormehed)
381  King Island Open
280  Koolide maailmameistrivõistlused
549  Leedu turniirid
295  Liberty Bell Open
226  Liepajas Rokade Open
227  Liepajas Rokade suurmeistrite turniir
546  Läti lahtised meistrivõistlused
375  M. I. Tšigorini mälestusturniir
38  Maleolümpia
251  Maleolümpia (mehed)
252  Maleolümpia (naised)
288  Marshalli maleklubi meistrivõistlused
233  Monarch Assurance Isle of Man International
221  Moskva Oblasti meeste lahtised MV
387  National Chess Congress
39  Noorte maailmameistrivõistlused
262  Noorte maailmameistrivõistlused (neiud T10)
261  Noorte maailmameistrivõistlused (neiud T12)
260  Noorte maailmameistrivõistlused (neiud T14)
259  Noorte maailmameistrivõistlused (neiud T16)
258  Noorte maailmameistrivõistlused (neiud T18)
457  Noorte maailmameistrivõistlused (neiud T8)
257  Noorte maailmameistrivõistlused (noormehed P10)
256  Noorte maailmameistrivõistlused (noormehed P12)
255  Noorte maailmameistrivõistlused (noormehed P14)
254  Noorte maailmameistrivõistlused (noormehed P16)
253  Noorte maailmameistrivõistlused (noormehed P18)
456  Noorte maailmameistrivõistlused (noormehed T8)
211  Novoteli malefestival
224  Ordix Open
551  Panevezys Open
309  Pittsburgh Open
402  Põhja-Ameerika lahtised meistrivõistlused
335  Põhjamaade naiste meistrivõistlused
336  Põhjamaade seenioride meistrivõistlused
272  Rahvusvaheline Malekongress
222  Riia Open
468  Rilton Cup
373  Seenioride maailmameistrivõistlused (naised)
439  Soome sariturniirid
223  Soome võistkondlikud välkmale meistrivõistlused
328  Valged Ööd
220  Venemaa noorte karikas
332  Vladimir Open
327  World Open
312  Woxwoods Open
41  Üliõpilaste maailmameistrivõistlused