Partiid PGN-lehitsejaga

 

2011

Meenutades Paul Kerest finaalturniir    

Meenutades Paul Kerest    

2010

Tallinna meistrivõistlused    

CSIT Töölissportlaste Mängud    

SELL üliõpilasmängud    

Eesti juunioride MV    

Tartu kiirturniir    

Itella Eesti MV    

Paul Kerese mälestusturniir    

2009

Tallinna meistrivõistlused    

Läänemere maletähed    

Karksi ratsu kiirturniir    

Hiiumaa Suvi    

Saaremaa karikaturniir    

Eesti noorte K-14 meistrivõistlused    

Eesti meistrivõistlused    

Eesti juunioride MV    

Meenutades Paul Kerest    

Meenutades Paul Kerest, eelturniir    

ESS Kalev firmasport MV    

2008

Põlva suveturniir    

Eesti juunioride MV    

Saaremaa Karikas    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Eesti meistrivõistlused    

Eesti - Soome 100 lauda    

Paul Kerese memoriaal    

2007

Läänemere maletähed    

Eesti juunioride MV    

Põlva suveturniir    

Hiiumaa Suvi    

Eesti MV eelring    

Eesti kuni 10-a MV    

Eesti kuni 12-a MV    

Anna-Maria Galojani Karikas    

Eesti meistrivõistlused    

Paul Kerese mälestusfestival    

2006

Läänemere Maletähed (VII voor)    

Läänemere Maletähed (VI voor)    

Läänemere Maletähed (V voor)    

Läänemere Maletähed (IV voor)    

Läänemere Maletähed (III voor)    

Läänemere Maletähed (II voor)    

Läänemere Maletähed (I voor)    

Eesti juunioride meistrivõistlused    

Liepajas Rokade    

Maleolümpia    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Eesti meistrivõistlused    

ESS KALEVi Meenutades Paul Kerest    

Paul Kerese mälestusfestival    

2005

Juunioride maailmameistrivõistlused    

Viljandimaa meistrivõistlused    

Gausdal Bygger'n Masters    

Seenioride maailmameistrivõistlused    

Euroopa noorte meistrivõistlused    

Põhjamaade meistrivõistlused    

Paul Kerese mälestusfestival (rsm, rm)    

Paul Kerese mälestusfestival (Open)    

Liepajas Rokade    

Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused    

Noorte maailmameistrivõistlused    

Valged Ööd    

Zappa - Jaan Ehlvest    

Euroopa naiste meistrivõistlused    

Eesti maleklubide meistrivõistlused    

Eesti naiste meistrivõistlused    

Eesti meeste meistrivõistlused    

Gausdal Classics    

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused    

Akropolise rahvusvaheline turniir    

Aeroflot Open    

ESS KALEVi Meenutades Paul Kerest    

2004

Paul Kerese malefestival    

Jüri Vetemaa mälestusturniir    

Eesti meeste meistrivõistluste valikturniir    

Eesti meeste meistrivõistlused    

XIII Erandio Open    

E. I. Bõkova memoriaal    

Marshalli maleklubi meistrivõistlused    

Külaots - Timman    

Paul Kerese mälestufestival    

Noorte maailmameistrivõistlused    

Viljandimaa meistrivõistlused    

Maleolümpia    

Monarch Assurance of Man Island    

Üliõpilaste maailmameistrivõistlused    

Novoteli malefestival    

Aeroflot Open    

Neckar Open    

CCA - Internet Chess Club International    

New York Masters    

Euroopa noorte meistrivõistlused    

Hallsbergi IM-turniir    

Rilton Cup    

Sevilla Open    

Capelle-le-Grande Open    

Reikjavik Open    

 

Reikjavik Open 2004   |   Reikjavik2004.pgn

Votre navigateur n'est pas compatible Java / Your browser isn't Java compatible.

 

George Washington Open (USA)    

Meenutades Paul Kerest    

Euroopa naiste meistrivõistlused    

2003

Soome klubide meistrivõistlused    

Rector Cup    

Neckar Open    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Aeroflot Open    

Eesti meeste meistrivõistlused    

Euroopa meeste meistrivõistlused    

Eesti naiste meistrivõistlused    

New York Masters    

Euroopa noorte meistrivõistlused    

Alušta Sügis    

Euroopa võistkondlikud MV    

Noorte maailmameistrivõistlused    

II Gausdal Classics    

Curacao Open    

Paks Cup 2003    

Santo Domingo Open    

13. Põhja-Ameerika Open    

Viljandimaa meistrivõistlused    

Juunioride maailmameistrivõistlused    

2002

Meenutades Paul Kerest    

Eesti naiste meistrivõistlused    

Eesti meeste meistrivõistlused    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Maleolümpia (Bled)    

Dubai Open    

Gausdal Classics    

Euroopa meeste meistrivõistlused    

World Open    

Bergen Open    

Andorra Open    

Euroopa juunioride meistrivõistlused    

2001

Tallinna Vesi    

Saaremaa karikaturniir    

FIDE maailmameistrivõistlused    

Meenutades Paul Kerest    

Eesti meistrivõistlused    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Eesti 3. emaili meistrivõistlused    

2000

Tallinna Vesi    

Balti tsoonideturniir    

Saaremaa karikaturniir    

Eesti meeste meistrivõistlused (poolfinaalmatš)    

Põlva Suveturniir    

Pärnu turniir    

Maleolümpia (Istanbul)    

Eesti meistritiitlimatš    

Euroopa noorte meistrivõistlused    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Eesti meistrivõistlused    

Eesti 2. emaili meistrivõistlused (B-grupp)    

Eesti 2. emaili meistrivõistlused (A-grupp)    

Matš Jaan Ehlvest - Eesti olümpiakoondis    

Eesti meeste meistrivõistluste poolfinaal    

Eesti - Läti 100 laua matš    

Meenutades Paul Kerest    

1999

M. Chigorini Memoriaal    

Euroopa naiste võistkondlikud meistrivõistlused    

Saaremaa karikaturniir    

Pärnu turniir    

15. Euroopa Klubide Karikas    

Noorte maailmameistrivõistlused    

Meenutades Paul Kerest    

Eesti klubide meistrivõistlused    

Eesti meeste meistrivõistlused    

Eesti 1. emaili meistrivõistlused    

Eesti meeste meistrivõistluste poolfinaal    

1997

Ortvin Sarapuu