Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

 

 

Koroonaviiruse puhanguga seotud info

info online malevõistluste korraldamise võimalustest 

spordivõistluste korraldamine vabas õhus (pdf) est | rus

treeningute korraldamine vabas õhus

treeningute korraldamine siseruumides (pdf) est | rus

tippsportlaste treeningute korraldamine siseruumides (pdf): est | rus

haridusvaldkonna eraettevõtjate kriisitoetuse täiendav taotlusvoor

Seoses eriolukorra lõppemisega on alates 18. maist lubatud lisaks online-võistlustele ka spordivõistluste korraldamine vabas õhus pealtvaatajateta, kui tegevustes osalejaid (koos korraldajatega) on maksimaalselt 100 isikut. Samuti on alates 18. maist lubatud sporditreeningud siseruumides, kui ruumi täituvus on 50% tavapärasest täituvusest ning grupi suurus on kuni 10 inimest. Alates 1. juunist ei kehti grupi suurusele piiranguid. Siseruumides toimuvate avalike ürituste korraldamine on lubatud alates 1. juulist.

Ülalolevatel linkidel on toodud täiendav koroonaviiruse puhanguga seotud info.

54. Ilmar Raua mälestusturniir on Eesti meistrivõistluste valikturniir

Juhend

54. Ilmar Raua mälestusturniir toimub 6.-12. juulini 2020.a. Viljandi Spordikeskuses. Tänavune Ilmar Raua mälestusturniir on üksiti 8.-16. augustini 2020.a. Tallinnas toimuvate klassikalise male Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste valikturniiriks, samuti U20 vanuseastme noormeeste ja neidude Eesti meistrivõistlusteks.

Igor Švõrjov 65!

ESBL

24. mail tähistab oma 65-ndat sünnipäeva suurmeister ning treener, 2019. aasta Eesti välkmale meister ja mitmekordne Eesti kiir- ja välkmale meistrivõistluste medalist Igor Švõrjov.

Palju õnne!

Postimees Sport: "Paul Kerese viimasest EM-tiitlist möödub 50 aastat"

täistekst | Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi postitus ja pildigalerii Facebookis

1970. aastal Austrias Kapfenbergis peetud neljandatel Euroopa meistrivõistlustel võitis Paul Keres NSV Liidu võistkonna koosseisus oma kolmanda EM-tiitli alistades sealjuures kõik vastased.

Eesti Maleliidu juhtkonna avatud koosolek 26. mail MS Teams keskkonnas

Järgmine avatud koosolek toimub teisipäeval, 26. mail kell 18.00 võrgukoosolekuna Microsoft Teams keskkonnas. Palume kutse saatmiseks osavõtusoovist eelnevalt teada anda meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Euroopa online kiirmale meistrivõistlused, Chess.com 16.05. - 31.05.

registreerimisvorm | juhend (pdf, inglise keeles) | Chess-Results.com | ajakava (png)

Euroopa online kiirmale meistrivõistlused (European Online Chess Championship 2020) toimuvad 16. kuni 31. mai 2020 Chess.com maleportaalis. Osaleda võivad kõik maletajad, kellel on FIDE ID ja kes kuuluvad mõne Euroopa riigi maleföderatsiooni. Samuti peab mängijal olema Chess.com-i konto, mis on ühildatav tema pärisnimega.

Võistlused toimuvad viies reitingugrupis ning reitingugruppide turniirid viiakse läbi eri päevadel. Täpsem turniiride ajakava on leitav ülaltoodud lingilt. Registreerimine konkreetsele turniirile lõpeb kaks päeva enne selle algust. Toimunud turniiride parimad ning Eesti mängijate tulemused on leitavad allpool:

Loe edasi...

Haridusvaldkonna eraettevõtjate kriisitoetuse täiendav taotlusvoor

info Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel

20. mail avas Haridus- ja Teadusministeerium täiendava taotlusvooru eraüldhariduskoolide, -lapsehoidude, -lasteaedade ja huvikoolide pidajatele ning huvitegevuse pakkujatele, kes saavad taotleda kriisi leevenduseks toetust möödapääsmatute kulude katmiseks.

Viimane taotluse esitamise päev on 29. mai. Täpsem info ülaltoodud lingil ja e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Regina Narva 50!

Margus Sööt: "Palju õnne, Regina Narva!"

19. mail tähistab oma 50ndat sünnipäeva maletaja, mitmekordne Eesti meistrivõistluste medalist, suure maleperekonna liige Regina Narva. Juubeliintervjuu on kirja pannud Margus Sööt.

Palju õnne!

Suurtoetajad

Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
NG Investeeringud NG Investeeringud
Spacecom Spacecom

Toetajad

Pühajärve Pühajärve
Alexela Alexela
Windrox grupp Windrox grupp
Rahva Raamat Rahva Raamat
Advokaadibüroo Triniti Advokaadibüroo Triniti