Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

 

 

World Junior Chess Championship 2019, India 15.10. - 25.10.

koduleht | Chess-results | LIVE

2019. aasta juunioride (U20) maailmameistrivõistlused toimuvad Indias New Delhis. Eestist osalevad Mai Narva ja Margareth Olde.

Tallinnas toimuvate Euroopa meistrivõistluste info

ametlik koduleht ja registreerimine

Rahvusvahelise Maleföderatsiooni (FIDE) kalenderplaani kohaselt toimuvad Tallinnas 30. novembrist kuni 4. detsembrini Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlused ning 4.-8. detsembrini Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused. Mõlemad võistlused on plaanis läbi viia Original Sokos Hotel Viru konverentsiruumides https://www.viru.ee

Võistlused toimuvad Eesti Maleliidu ja Euroopa Maleliidu koostöös. Eesti Maleliidu poolt veab projekti meie maleliidu president Ken Koort, kes on ka mõlema turniiri direktor. Eelregistreerimine turniiridele lõpeb 31. oktoobril 2019.a.

Malemaja välkturniiride sari seenioridele, Tallinn 03.10. - 19.12.

juhend | etappide tabelid: I | II | III

Traditsiooniline seenioride võistlussari Tallinnas Paul Kerese malemajas mängitakse sügisperioodil oktoobris-novembris-detsembris 2019.a. Välkturniiride sari algab 3. oktoobril 2019.a., sealtpeale mängitakse igal neljapäeval kuni jõuludeni. Kokku toimub 12 turniiri 3. oktoobrist kuni 19. detsembrini 2019.a. Osavõtumaksu ei ole, turniirid on kõikidele osalejatele tasuta, sarjas saavad osaleda kõik soovijad sünniaastaga 1969 ja vanemad.

Malemaja välkturniiride sarja seenioridele korraldavad Eesti Maleliit ja Paul Kerese malemaja koostöös, peasponsor on Rahva Raamat www.rahvaraamat.ee Sarja kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat erinevates vanuseklassides rahaliste auhindadega (vanuseklassides 50-65-aastased ja üle 65-aastased), lisaks on mitmeid eriauhindu. Lisainfo võistlusjuhendis.

Etappide parimad on toodud allpool:

Loe edasi...

Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020

juhend | koondtabel (xlsx) | osaturniiride tabelid: I | II

Sarja osaturniirid toimuvad iga kuu kolmandal nädalal Paul Kerese Malemajas algusega kell 18.30. Osaleda võivad kõik malehuvilised, kes on ennast vastavaks osavõistluseks eelnevalt registreerinud EML kalenderplaanis või saatnud oma osalemissoovi aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Osaturniiride parimad on toodud allpool:

Loe edasi...

Moskva üliõpilaste sportmängud, Venemaa 05.10. - 19.10.

Chess-results

Võistlusel osaleb Ilja Siroš Moskva Füüsika- ja Tehnikainstituudi (МФТИ) võistkonna koosseisus.

Vint.ee ja Eesti Maleliidu turniirisari 2019, 01.11. - 30.11.

juhend

Eesti Maleliit korraldab esimest korda koostöös Eesti mõttespordi portaaliga Vint.ee turniirisarja males. Turniirisari toimub terve novembrikuu jooksul (01.11 - 30.11.2019). Turniirid toimuvad iga õhtu kell 20:00. Mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru ajakontrolliga 5 min + 2 sek. Turniirisarja parimatele auhinnad! Võistluse täpsema juhendi leiab ülalolevast viitest.

Viimati arvutatud eesti reitingud

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore