Eesti Maleliit
Facebook
Blogi
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

AUS SPORT

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus

KÜSI JULGELT ABI!

Päeva ülesanne

Laual klikates viiakse teid ülesande lahendamise lehele. 

 

XXI Pühajärve rahvusvaheline kiirturniir, Pühajärve 26.11. - 28.11.

juhend (pdf) | regulations in English (pdf)

Chess-Results | LIVE

Facebook

21. traditsiooniline Pühajärve handicap-turniir, kus saavad kokku tippmaletajad, kultuuritegelased, ajakirjanikud ja ärimehed, et omavahel kiirmales mõõtu võttu, toimub 26. kuni 28. novembril 2021 Pühajärve SPA Puhkekeskuses. 

 

US Masters 2021, USA 24.11. - 28.11.

Chess-Results | LIVE

Võistlusel osaleb WGM Mai Narva.

7. Tallinna Maleklubi sari "Sügis 2021" - VI etapp, Tallinn 13.11.

tabelid ja pgn-formaadis partiid (Vint.ee):
 A-turniir
| B-turniir | C-turniir

eelmiste etappide tulemused: [I] | [II] | [III] | [IV] | [V]

A-turniir: 1. WCM Sofia Blokhin (MK Vektor) [6p 7-st]; 2.-3. Tormi Kull (Rae Huvialakool) ja WIM Margareth Olde (Tallinna MK) [5p],

B-turniir: 1. Aaron Rajandu (Tallinna Nõmme Huvikool) [6,5p 7-st]; 2.-3. Mikhail Cherentsov (MK Vektor) ja Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool) [5,5p].

C-turniir: 1. Denis Ivanov (MK Areng) [7p 7-st]; 2. Toomas Tüür (Pärnumaa) [6p]; 3.-6. Kristofer Kais (MK Areng), Emma Viktoria Rüdiger (MK Vektor), Lukas Kojus (Pärnu Spordikool) ja Igor Kharkhan (MK Kuningas) [5p].

Maailmameistrimatš Carlsen-Nepomniachtchi

võistluse koduleht | LIVE (Chess24.com)

ERR Sport: "Carlsen ja Nepomnjaštši alustavad Dubais heitlust MM-tiitlile"

ERR Sport: "Male MM-tiitlimatš - kas Carlsen kaitseb taas tiitlit?"

Maailmameistrimatš tiitlikaitsja Magnus Carlseni ja väljakutsuja Jan Nepomniachtchi vahel toimub 24. novembrist 16. detsembrini 2021 Dubais. Mängitakse 14-partiiline matš. Selle viigilise tulemuse korral toimuvad 15. detsembril lisapartiid.

Matši esimene partii mängitakse 26. novembril. Mängud algavad igal võistluspäeval kell 14.30 Eesti aja järgi (29. novembril ning 2., 6., 9. ja 13. detsembril on puhkepäevad, kus mänge ei toimu).

Turniirisari "Malega COVID-19 vastu!"

võistlusjuhend ja tulemused

Eesti Maleliit koostöös portaaliga vint.ee korraldab 8. novembrist kuni 19. detsembrini vältava male turniirisarja "Malega COVID-19 vastu!" Turniirisari algas 8. novembril ning toimub 6 nädalat järjest. Turniirid toimuvad esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti algusega kell 20:00.

Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused

juhend (pdf)

Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused males toimuvad Tallinnas 11.-19. detsembrini 2021.a. Mängitakse ringsüsteemis klassikalise male ajakontrolliga, kokku üheksa päeva ja üheksa vooru, igal päeval mängitakse üks voor algusega kell 12:00.

Kõik finaalturniiril osalusõigust omavad maletajad, samuti varuvõistlejad ja vabadele kohtadele pretendeerivad võistlejad, peavad kinnitama oma osalussoovi tehes registreerimise Eesti Maleliidu kalenderplaani veebipõhisel vormil mängija või klubi volitatud esindaja poolt hiljemalt 01.12.2021.

Võistluse auhinnafondi ja läbiviimist toetavad Alexela Group OÜ, Advokaadibüroo TRINITI OÜ ja Kodumasinad kauplustekett.

Partiid Chessbase'i ja pgn-formaadis (Eesti klubide MV, Eesti noorte MV ja Läänemere Maletähed 2021)

Chessbase:
Eesti klubide MV 2021
| Eesti noorte MV 2021 | Läänemere Maletähed 2021

pgn:
Eesti klubide MV 2021
| Eesti noorte MV 2021 | Läänemere Maletähed 2021

võistluste tulemused:
Eesti klubide MV 2021
| Eesti noorte MV 2021 | Läänemere Maletähed 2021

Ülar Lauk on sisestanud Chessbase'i ja pgn-formaati 2021. aasta klubide meistrivõistluste, noorte meistrivõistluste ning "Läänemere Maletähed" turniiri partiid, mis on alla laaditavad ülaltoodud linkidelt.

In memoriam Dhea Helistvee (24.09.1962 - 05.11.2021)

Teatame kurbusega, et lahkunud on omaaegne Eesti koolinoorte tšempion (1977.a.) ja paljukordne Eesti naiste meistrivõistluste finalist Dhea Helistvee (neiupõlvenimega Teder).

Sügav kaastunne lähedastele.

Narva U18 kiirmale meistrivõistlused 2021, Narva 20.11.

tabel

1. Rihard Aga (Narva SK Maletäht) [6,5p 7-st]; 2. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht) [6p]; 3. Vladislav Protassov (Narva SK Maletäht) [5,5p].

Mõttespordi olümpiaad 2021/2022 - I etapp, Vint.ee 22.11. - 26.11.

tabelid ja pgn-formaadis partiid (Vint.ee):
algkoolid
| põhikoolid | gümnaasiumid

juhend, ajakava ja tulemused (Vint.ee)

Mõttespordi olümpiaadi esimene etapp toimub 22.-26. novembril 2021 portaalis Vint.ee. Maleturniirid mängiti 22. novembril. Allpool on toodud individuaal- ja koolide arvestuse tulemused.

Loe edasi...

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Viljandi linn Viljandi linn
NG Investeeringud NG Investeeringud
Spacecom Spacecom

Toetajad

Pühajärve Pühajärve
Hotell Saaremaa Hotell Saaremaa
Alexela Alexela
Windrox grupp Windrox grupp
Rahva Raamat Rahva Raamat
Advokaadibüroo Triniti Advokaadibüroo Triniti
ChessBase ChessBase
Tradehouse Ilukaubamaja Tradehouse Ilukaubamaja

Eraisikud

raamita
raamita
raamita
raamita