Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

14. Venevere noorte kiirturniir - EV 100 sari, Venevere 18.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Lev Sizov (SK Valge Ratsu) [7p]; 2. Mihhail Hudilainen (MK Lootus) [6p]; 3. Janis Kaldmaa (Tartu Kalev) [5,5p].

B-turniir: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]; 2. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6p]; 3. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [5p].

C-turniir: 1.-2. Margareth Olde (Tallinna MK) ja Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [4,5p]; 3. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [3p].

Eesti meistrivõistluste registreerimistähtaeg on 16. aprill

Tuletame meelde, et 2018. aasta Eesti meistrivõistlustele eelregistreerimise tähtaeg on 16. aprill kell 23:59. Eelregistreerimine toimub elektrooniliselt Eesti Maleliidu kalenderplaani (http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-228) kaudu. 

Eesti meistrivõistlused toimuvad sõltuvalt osavõtjate arvust 25/26. aprillist 1. maini Tallinnas, Paul Kerese Malemajas. Täpne võistluste alguse kuupäev ja mängitavate voorude arv teatatakse EML-i kodulehel hiljemalt 17. aprillil 2018.

2018. aasta Eesti meistrivõistlused on aluseks maleolümpia koondvõistkonna (kvalifitseeruvad I ja II koht) ja Balti tsooniturniiri koosseisu (kvalifitseeruvad I-III koht) komplekteerimisele. Lisaks toetatakse Eesti meistrivõistluste parimate malelist ettevalmistust maleolümpiaks kokku ligi 4500 euroga (sealhulgas meeste MV esikohta 1600 euro ulatuses).

European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
voor: 10
1
Paehtz Elisabeth 2468
7
½ - ½
8
Gunina Valentina 2507
2
Atalik Ekaterina 2452
7
½ - ½
7
Stefanova Antoanet 2479
3
Ushenina Anna 2422
7
½ - ½
Osmak Iulija 2361
4
Kulon Klaudia 2319
½ - ½
Goryachkina Aleksa 2495
5
Dzagnidze Nana 2507
1 - 0
6
Girya Olga 2470
voor: 11
1
Gunina Valentina 2507
½ - ½
Atalik Ekaterina 2452
2
Stefanova Antoanet 2479
½ - ½
Dzagnidze Nana 2507
3
Paehtz Elisabeth 2468
½ - ½
Ushenina Anna 2422
4
Shuvalova Polina 2389
7
1 - 0
7
Muzychuk Mariya 2540
5
Goryachkina Aleksa 2495
7
½ - ½
7
Javakhishvili Lela 2467
2nd Sharjah Masters International Chess Championship
voor: 8
1
Maghsoodloo Parham 2615
7
½ - ½
6
Safarli Eltaj 2653
2
Wang Hao 2707
1 - 0
6
Sethuraman S.P. 2631
3
Inarkiev Ernesto 2680
½ - ½
Artemiev Vladislav 2701
4
Adhiban B. 2661
½ - ½
Eljanov Pavel 2700
5
Kryvoruchko Yuriy 2703
5
1 - 0
5
Vishnu Prasanna. V 2510
voor: 9
1
Kryvoruchko Yuriy 2703
6
½ - ½
Maghsoodloo Parham 2615
2
Safarli Eltaj 2653
½ - ½
Wang Hao 2707
3
Artemiev Vladislav 2701
6
½ - ½
6
Adhiban B. 2661
4
Mareco Sandro 2645
6
½ - ½
6
Naiditsch Arkadij 2701
5
Eljanov Pavel 2700
6
½ - ½
6
Adly Ahmed 2626

 

 

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (V etapp), Tallinn 14.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [7p]; 2. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5,5p]; 3.-4. Matvei Balabonin (MK Areng) ja Sofiya Orlova (Tallinna MK) [5p].

B-turniir:  1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]; 2. Tuudur Jakob Padari (Rae Huvialakool) [6p.]; 3.-7. Mariel Aedla (Nõmme Noortemaja), Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool), Vladimir Dukov (MA Vabaettur), Karl Eric Ott (Tartu Kalev) ja Eva Šadrina (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [7p]; 2.-3. Kristiina Liiv (Tallinna MK) ja Karl Erik Olde (Tallinna MK) [5p].

XI Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males, Tartu 07.04.

tabel

1.-4. Ander Tiisler (Hugo Treffneri Gümnaasium) , Lola Hannus (Kivilinna Kool), Janis Kaldmaa (Tamme Kool), Erik Johannes Lehes (Tartu Erakool).

Koolid: 1. Kiviõli Vene Kool; 2. Kivilinna Kool; 3. Tartu Erakool.

Eesti U18 ja U12 noorte meistrivõistlused 2018, Tallinn 29.03. - 01.04

U18 noormehed | U18 neiud | U12 noormehed | U12 neiud 

U18 noormehed: 1. Kirill Chukavin (Tallinna MK) [6p]; 2. Aleksei Garanin (MK Avesta) [5,5p]; 3. Platon-Jaan Ivanov (Narva MK Kaissa) [4,5p].

U18 neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [6p]; 2. Grete Olde (Tallinna MK) [6p]; 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5p].

U12 noormehed: 1. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [6p]; 2. Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) [5,5p]. 3. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [5,5].

U12 neiud: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]; 2. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]; 3. Marina Levchenko (MA Vabaettur) [5p].

 

Joosep Grents: "Ajalugu ei kordu"

artikkel (pdf)

Kokkuvõte Berliinis toimunud kandidaatide turniirist. Novembris mängitakse tiitlimatš maailmameister Magnus Carlseni ning väljakutsuja Fabiano Caruana vahel.

Veebimajutus

Eenet Eenet

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore

VI Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 06.04.

tabel

1. Tanel Tiisler (TKG) [7p], 2.-6. Emil Zeludkov (Kommertsgümnaasium), Christopher Leetna (MRK), Liisa Maasik Veeriku kool), Karlis Vebers (RIGA), Margareth Olde (Inglise kolledž) [6p].

Tags: