Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018/ Tallinna noorte MV-d males - EV 100 sari, Tallinn 08.12. - 09.12.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | Facebook

A-turniir: 1. Sofiya Orlova (Tallinna MK) [5,5p 6-st]; 2. Matvei Balabonin (MK Areng) [5p]; 3.-5.  Aaron Rajandu (Nõmme Noortemaja), Laura Kamp (MK Areng) ja Roman Stepanov (MA Vabaettur) [4p].

B-turniir: 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6p 6-st]; 2. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [5p]; 3. Ott-Robert Luik (MA Vabaettur) [4,5p].

C-turniir: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p 6-st]; 2.-4. Mikk Tomson (SK Reval-Sport), Karl Erik Olde (Tallinna MK) ja Grete Olde (Tallinna MK) [4p].

Tallinna noorte MV medalid:

U8 noormehed: 1. Matvei Balabonin (MK Areng); 2. Aaron Rajandu (Nõmme Noortemaja); 3. Roman Stepanov (MA Vabaettur)

U8 neiud: 1. Sofiya Orlova (Tallinna MK); 2. Laura Kamp (MK Areng); 3. Elo-Mirtel Luik (MA Vabaettur).

U10 noormehed: 1. Vladimir Dukov (MA Vabaettur); 2. Andrei Dudakov (MA Vabaettur); 3. Artjom Aleksejev (MA Vabaettur).

U12 noormehed: 1. Ott-Robert Luik (MA Vabaettur); 2. Artur Mihhailov (MA Vabaettur); 3. Uku Schneider (Tallinna MK).

U12 neiud: 1. Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK); 2. Eva Šadrina (Tallinna MK); 3. Dinara Anis (MA Vabaettur).

U14 noormehed: 1. Karl Erik Olde (Tallinna MK); 2. Matvei Savinov (MK Areng); 3. Nikita Rõtšagov (Malekool 64).

U18 noormehed: 1. Mikk Tomson (SK Reval-Sport); 2. Rauno Veski (MA Vabaettur); 3. Uku Gross (SK Reval-Sport).

U18 neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK); 2. Grete Olde (Tallinna MK); 3. Sofia Blokhin (Tallinna MK)

 

European Rapid and Blitz Chess Championship 2018, Makedoonia 05.12. - 09.12.

koduleht | Chess-results | LIVE

2018. aasta Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused toimuvad Makedoonias, Skopjes. Eestist osaleb Georg Abozenko.

Eesti veteranide 2018.a. kiirmale meistrivõistlused, Tartu 08.12.

Chess-results

1.-2. Kalle Peebo (Tartu Kalev) ja Peep Narusberg (Põlva) [5,5p 7-st); 3.-5. Eino Vaher (Rakvere MK), Tatjana Fomina (Võru MK) ja Kalev Pagar (Rakvere MK) [5p].

Vanuseklasside parimad on toodud allpool:


U65+ Naised
I Aalo Põvvat
II Epp Viller

U50+ Naised
I Tatjana Fomina
II Kersti Kõrge
III Silvi Salupere

U65+
I Kalle Peebo
II Kalev Pagar
III Viktor Kass

U50 +
I Peep Narusberg
II Eino Vaher
III Sergei Novikov

MK Areng meistrivõistlused 2018, Tallinn 02.12.

tabel | kuni 8-aastased

1.-2. Triin Narva (SK Reval-Sport) ja Viktoria Baškite (MA Vabaettur) [5,5p 7-st]; 3.-6. Rain Mölderkivi (Tallinn), Laivi Pani (Tartumaa), Kersti Kõrge (Põlva MK) ja Silvi Salupere (Tartu) [5p].

Kuni 8-aastased: 1.-2. Timur Reinsalu (MK Areng) ja Laura Kamp (MK Areng) [6p 7-st]; 3. Matvei Balabonin (MK Areng) [5,5p].

Pilistvere XX jõuluturniir - EV 100 sari, Pilistvere, 02.12.

tabel | Facebook

1.-3. Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Robert Dubrovin (Kadrioru MK) ja Margus Sööt (Viimsi MS Apones) [6,5p 8-st].

Eesti meistrivõistlused kiirmales 2018 - EV 100 sari, Tallinn 01.12.

Chess-results | naiste MV | Facebook

1. Maxim Turov (Venemaa) [8,5p 9-st]; 2.-4. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK), Robert Dubrovin (Kadrioru MK) ja Aleksandr Volodin (MA Vabaettur) [7p].

Kiirmale MV medalid: 1. Andrei Šiškov: 2. Robert Dubrovin; 3. Aleksandr Volodin.

Naised: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [6,5p 7-st]; 2. Margareth Olde (Tallinna MK) [6,5p]; 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5p].

Esikoha selgitamiseks toimus kahepartiiline järelmatš välkmales, mille võitis Grete Olde 1,5-0,5.

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore