Mai Narva tuli Euroopa noorte meistriks ja Anastasia Sinitsõna võitis pronksi!

Batumis lõppenud Euroopa noorte meistrivõistlused, mis toimusid ajavahemikul 19.-28.10.2014, olid meie delegatsioonile väga edukad. U16 neidude vanuseklassis tuli Euroopa meistriks SK Reval-Sport noormaletaja Mai Narva, kes kogus 7,5 punkti 9st partiist. SK Maletäht noormaletaja Anastassija Sinitsõna mängis samuti väga edukalt, saavutades U10 neidude vanuseklassis 3. koha. Anastassija oli enne viimast vooru turniiri liider, kuid viimase vooru kaotus ei lubanud seekord saavutada enamat kolmandast kohast. Tema tulemuseks jäi 7 punkti 9st partiist.

Eesti Maleliit tänab Mai ja Anastassija treenereid Ervin Lieberti ning Leonid Peleševi ning noormaletajate perekondi, abilisi ja kõiki toetajaid!

Euroopa meistrivõistlustel mängisid hästi ka kõik ülejäänud Eesti noormaletajad.  Meie noorte tulemused asuvad aadressil: http://chess-results.com/tnr144973.aspx?lan=1&art=25&fedb=EST&turdet=YES&flag=30&wi=984. Eesti noortekoondisega olid treeneritena Euroopa meistrivõistlustel kaasas suurmeister Kaido Külaots ja rahvusvaheline meister Monika Tsõganova, kes juba üle aasta juhendavad meie noortekoondist.

Aitäh treeneritele tubli töö eest noortekondise ettevalmistamisel ja osalemisel Euroopa meistrivõistlustel.