Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Heart of Finland 2018, Soome 16.07. - 22.07.

Chess-results | LIVE

28. Heart of Finlandi turniir toimub 16.-22. juuli Soomes Jyväskyläs. Eestist osalevad Kaido Külaots, Mai Narva, Jaan Narva ja Triin Narva.

Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K.Ilyumzhinov Cup’s Liepaja Stage 2018, Läti 09.07. - 15.07.

Läti Maleföderatsioon | Chess-resultsLIVE (chess24.com) Tallinna etapp | Palanga etapp

Balti tsooniturniiri viimane, kolmas etapp mängiti 9.-15. juuli Lätis Liepajas. Võitja - Läti suurmeister Igor Kovalenko oli ka üldarvestuses esimene ning tagas sellega endale õiguse osaleda 2019. aasta Maailma Karikal.

Üldarvestus: 1. Igor Kovalenko (Läti) [52p]; 2. Arturs Neikšans (Läti) [38p]; 3. Šarunas Šulskis (Leedu) [34p].

Liepaja etapp: 1. Igor Kovalenko (Läti) [7p]; 2. Šarunas Šulskis (Leedu) [6,5p]; 3.-9. Ottomar Ladva (Eesti), Kaido Külaots (Eesti), Paulius Pultinevičius (Leedu), Vitalijs Samolinš (Läti), Arturs Neikšans (Läti), Tomas Laurusas (Leedu) ja Vidmantas Mališauskas (Leedu) [5,5p].

Eesti maletajatest täitis Ilja Siroš Liepajas IM-normi.

Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K.Ilyumzhinov Cup’s Liepaja Stage 2018
voor: 8
1
Kulaots Kaido 2555
5
½ - ½
Sulskis Sarunas 2507
2
Kovalenko Igor 2624
1 - 0
Samolins Vitalijs 2400
3
Kantans Toms 2529
4
0 - 1
Pultinevicius Paul 2422
4
Neiksans Arturs 2567
4
1 - 0
4
Kanep Meelis 2440
5
Berzinsh Roland 2410
4
0 - 1
4
Laurusas Tomas 2465
voor: 9
1
Neiksans Arturs 2567
5
½ - ½
Kovalenko Igor 2624
2
Sulskis Sarunas 2507
6
½ - ½
5
Laurusas Tomas 2465
3
Malisauskas Vidman 2432
1 - 0
Kulaots Kaido 2555
4
Pultinevicius Paul 2422
0 - 1
Ladva Ottomar 2498
5
Samolins Vitalijs 2400
1 - 0
4
Seeman Tarvo 2414
Paul Keres 102 mälestusturniir males - EV 100 sari
voor: 6
1
Shvyrjov Igor 2372
1 - 0
4
Petrov Dmitri 2239
2
Sharankov Grigori 2213
4
1 - 0
4
Lumiste Rene 2111
3
Olde Margareth 2110
4
1 - 0
4
Kivioja Endel 2207
4
Uibokant Mathias R 1824
0 - 1
4
Abozenko Georg 2042
5
Volodin Aleksandr 2459
1 - 0
Rychagov Nikita 1526
voor: 7
1
Sharankov Grigori 2213
5
½ - ½
Shvyrjov Igor 2372
2
Abozenko Georg 2042
5
1 - 0
5
Olde Margareth 2110
3
Lumiste Rene 2111
4
0 - 1
Volodin Aleksandr 2459
4
Petrov Dmitri 2239
4
1 - 0
4
Kivioja Endel 2207
5
Olde Grete 1914
4
1 - 0
4
Medar Marti 2023

 

 

Paul Keres 102 mälestusturniir males - EV 100 sari, Pärnu 12.07. - 15.07.

põhiturniir | U16/U12 | U10

Põhiturniir: 1.-2. Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK) ja Georg Abozenko (Tõnu Truusi MKK) [6p]; 3.-4. Grigori Šarankov (Tallinna MK) ja Aleksandr Volodin (MA Vabaettur) [5,5p].

U16/U12: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]; 2. Tanel Kuldmaa (Kohtla-Järve Kalev) [5,5p]; 3. Joonas Aditya Naestema (MK Areng) [5p].

U10: 1. Aleksandra Leontjeva (Kohtla-Järve Kalev) [6p]; 2. Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK) [5,5p]; 3.-4. Aleksei Pomaznev (MK Avesta) ja Karl Eric Ott (Tartu Kalev) [5p].

Saaremaa 49. karikaturniir males - EV 100 sari, Kuressaare 28.06. - 01.07.

karikaturniir | A-turniir (U14) | B-turniir (U12) | C-turniir (U10)

Saaremaa 49. karikaturniir:  1.-2. Kirill Chukavin (Tallinna MK) ja Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK) [5p]; 3.-4. Margareth Olde (Tallinna MK) ja Grete Olde (Tallinna MK) [4,5p].

Saaremaa noorte 39. lahtised malevõistlused

A-turniir: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [6p]; 2. Matvei Savinov (MK Areng) [5p]; 3.-5. Sofia Blokhin (Tallinna MK), Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja) ja Dion Krivenko (Malekool 64) [4,5p]. 

B-turniir: 1. Uku Schneider (Tallinna MK) [6p]; 2. Ostap Mertinš (Tallinna MK) [5,5p]; 3. Anton Rõtšagov (Malekool 64) [5p].

C-turniir: 1. Siimeon Vahter (Saaremaa MK) [6p]; 2. Ott Oskar Lehes (Tartu Kalev) [5,5p]; 3. Aaron Rajandu (Nõmme Noortemaja) [5p].

Saue-Vanamõisa malefestival 2018, Vanamõisa 30.06.

kiirturniir | välkturniir | koondtabel

Koondarvestus: 1. Tambet Siemer (Rapla MK); 2. Indrek Turu (Kaido Külaotsa MK); 3. Kaimar Puusepp (Rapla MK).

Kiirturniir: 1. Kaimar Puusepp (Rapla MK) [6p]; 2.-3. Tambet Siemer (Rapla MK) ja Indrek Turu (Kaido Külaotsa MK) [5,5p].

Välkturniir: 1. Tambet Siemer (Rapla MK) [7p]; 2.-3. Indrek Turu (Kaido Külaotsa MK) ja Jaan Sander (Nõmme Paul Kerese MK) [6,5p].

 

2nd FIDE World Cadet Rapid & Blitz Chess Championships 2018 (U8-U12), Valgevene 21.06. - 25.06.

ametlik koduleht | Eesti mängijate tulemusedLIVE (chess24)

Kadettide (vanusekategooriad U8, U10 ja U12) kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused toimuvad 21.-25. juuni Valgevenes Minskis. Eestist osales 11 noormaletajat.

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore