Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Eesti meistrivõistlused males 2018, Tallinn 25.04. - 01.05.

ajakava | mehed | naised | LIVE

Meeste arvestuses võistleb 29 mängijat (kes on tasunud osavõtumaksu) ning võistlused toimuvad šveitsi süsteemis, mängitakse 9 vooru ja turniir algab 25. aprillil kell 16:00. Nimeliseks registreerimiseks peavad mängijad kohal olema 25. aprillil hiljemalt kell 15:30. Paarimise aluseks on FIDE reiting.

Naiste arvestuses võistleb 6 maletajat ning naised mängivad kaks ringi, so 10 partiid. Naiste turniir algab 26. aprillil ning I vooru algus on kell 16:00, nimeline registreerimine ja loosimine kell 15:30.

Joosep Grents: "Pole geeniust ilma hulluseta"

artikkel (pdf)

23. aprillil oleks suurmeister Lembit Oll saanud 52-aastaseks. Artikkel annab ülevaate varalahkunud andeka maletaja eluloost ja loomingust.

Estonian and U20 championships 2018
algjärjestus
1
Ladva Ottomar
EST
2517
2522
2
Volodin Aleksandr
EST
2462
2461
3
Seeman Tarvo
EST
2426
2384
4
Krupenski Juri
EST
2405
2393
5
Shvyrjov Igor
EST
2393
2359
voor: 1
1
Valner Uku 2210
0
0
Ladva Ottomar 2517
2
Volodin Aleksandr 2462
0
0
Kukk Sander 2188
3
Garanin Aleksei 2167
0
0
Seeman Tarvo 2426
4
Krupenski Juri 2405
0
0
Pedoson Georg Alek 2163
5
Narva Jaan 2140
0
0
Shvyrjov Igor 2393
Estonian Women and U20 Girls Championships 2018
algjärjestus
Budapest Spring Festival 2018
voor: 7
1
Kulaots Kaido 2578
1 - 0
Savchenko Boris 2563
2
Boruchovsky Avital 2559
5
0 - 1
5
Gupta Abhijeet 2617
3
Banusz Tamas 2617
0 - 1
5
Abdumalik Zhansaya 2443
4
Gledura Benjamin 2616
½ - ½
Kotronias Vasilios 2509
5
Repka Christopher 2521
½ - ½
Zhigalko Sergei 2608
voor: 8
1
Gupta Abhijeet 2617
6
Kulaots Kaido 2578
2
Ivanisevic Ivan 2562
6
Abdumalik Zhansaya 2443
3
Galyas Miklos 2495
Savchenko Boris 2563
4
Gledura Benjamin 2616
5
Aryan Chopra 2523
5
Gonda Laszlo 2510
5
5
Papp Gabor 2614

 

 

19. Lembit Olli mälestusturniir - EV 100 sari, Tallinn 21.04.

chess-results

1.-2. Jaan Ehlvest (Võru MK) ja Tarvo Seeman [7,5p]; 3.-6. Ilja Vovk (MA Vabaettur), Arturs Neikšans (LAT), Robert Dubrovin (Kadrioru MK) ja Grigori Sharankov (Tallinna MK) [7p].

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (V etapp), Tallinn 14.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [7p]; 2. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5,5p]; 3.-4. Matvei Balabonin (MK Areng) ja Sofiya Orlova (Tallinna MK) [5p].

B-turniir:  1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]; 2. Tuudur Jakob Padari (Rae Huvialakool) [6p.]; 3.-7. Mariel Aedla (Nõmme Noortemaja), Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool), Vladimir Dukov (MA Vabaettur), Karl Eric Ott (Tartu Kalev) ja Eva Šadrina (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [7p]; 2.-3. Kristiina Liiv (Tallinna MK) ja Karl Erik Olde (Tallinna MK) [5p].

Kristiine Open 2018 kiirmales, Tallinn 07.04.

tabel

1.-2. Tarvo Seeman (Laagri MAEKK) ja Kirill Chukavin (Tallinna MK) [6p.]; 3.-12. Roman Jezov (Narva SK Maletäht), Robert Dubrovin (Kadrioru MK), Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK), Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur), Kaarel Nestor (SK Reval-Sport), Grigori Sharankov (Tallinna MK), Sander Kukk (SK Reval-Sport), Jüri Krupenski (MA Vabaettur) ja Dmitri Petrov (SK Diagonaal) [5,5p].

Eesti U18 ja U12 noorte meistrivõistlused 2018, Tallinn 29.03. - 01.04

U18 noormehed | U18 neiud | U12 noormehed | U12 neiud 

U18 noormehed: 1. Kirill Chukavin (Tallinna MK) [6p]; 2. Aleksei Garanin (MK Avesta) [5,5p]; 3. Platon-Jaan Ivanov (Narva MK Kaissa) [4,5p].

U18 neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [6p]; 2. Grete Olde (Tallinna MK) [6p]; 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5p].

U12 noormehed: 1. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [6p]; 2. Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) [5,5p]. 3. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [5,5].

U12 neiud: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]; 2. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]; 3. Marina Levchenko (MA Vabaettur) [5p].

 

Veebimajutus

Eenet Eenet

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore