Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - II etapp, Tallinn 16.02.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | Fotogalerii (Rainer Raud) | Facebook

A-turniir: 1.-2. Andrei Akulistõi (MK Areng) ja Lennart Reintam (Eesti MAK) [6p 7-st]; 3.-4. Laura-Valeria Dmitrijeva (MK Lootus) ja Matvei Mekler (MK Areng) [5p].

B-turniir: 1. Anton Rõtšagov (Malekool 64) [6,5p 7-st]; 2. Eva Šadrina (Tallinna MK) [6p]; 3.-6. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev), Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK), Rasmus Pallum (Rae Huvialakool) ja Arseni Pronin (MA Vabaettur) [5,5p].

C-turniir: 1.-2. Liina Tõnso (MA Vabaettur) ja Grete Olde (Tallinna MK) [6p 7-st]; 3.-4. Sofia Blokhin (Tallinna MK) ja Daniil Šnurov (MA Vabaettur) [5,5p].

2018. aasta parimate tunnustamine

täistekst ja fotogalerii (Facebook)

Eesti Maleliit korraldas 9. veebruaril kohvikus Wabadus maleaasta 2018 piduliku lõpetamise, kus autasustati eelmise aasta parimaid.

2018. aasta parimad males on Ottomar Ladva (mees), Mai Narva (naine), Kirill Chukavin (noormees), Margareth Olde (neiu) ja Hendrik Olde (treener). Aasta malesündmuseks valiti suure ülekaaluga EV 100 maleturniiride sari, milles korraldati 44 võistlust, osales 946 maletajat ning kokku oli aastas osalemiskordi üle 3100

Eesti Maleliidu kalenderplaan 2019

kalenderplaan (pdf)

2019. aasta maleürituste kalenderplaan on kättesaadav ülaltoodud viitest.

Robert Dubrovin täitis rahvusvahelise meistri normi!

chess-results

26.01 kuni 03.02. toimunud Moscow Openi turniiril osales Eestist A-turniiril Robert Dubrovin, kes täitis võistlusel rahvusvahelise meistri normi.

1. GM Boris Savchenko (Venemaa) [7,5p 9-st]; 2. GM Pavel Ponkratov (Venemaa) [7p]; 3. GM Sanan Sjugirov (Venemaa) [7p]; ...; 64. Robert Dubrovin (Eesti) [5p]. Kokku osales võistlusel 198 mängijat.

Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - I etapp, Tallinn 26.01.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | Pildigalerii (Rainer Raud) | Facebook

A-turniir: 1.-2. Laura-Valeria Dmitrijeva (MK Lootus) ja Alex Mölderkivi (MK Areng) [4,5p 6-st]; 3.-4. Denis Ivanov (MK Areng) ja Sofia Dukova (MA Vabaettur) [4p].

B-turniir: 1. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [6p 7-st]; 2.-4. Andrei Dudakov (MA Vabaettur), Artur Mihhailov (MA Vabaettur) ja Rasmus Pallum (Rae Huvialakool) [5,5p].

C-turniir: 1.-2. Sofia Blokhin (Tallinna MK) ja Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [6p 7-st]; 3.-4. Matvei Savinov (MK Areng) ja Ardi Raag (MA Vabaettur) [5p].

KALEV firmaspordi MV-d males Äripäev auhindadele 2019, Tallinn 24.01.

chess-results ¦ Eesti Spordiselts Kalev

1.-2. Kaimar Puusepp (Raxoest OÜ) ja Ivan Moltšanov (ABB Spordiklubi) [6p 7-st]; 3.-4. Kirill Makin (Norman SK) ja Tambet Siemer (OÜ Trigon Experts) [5,5p].

Võistkondlik arvestus:

1. Eesti Energia (Roman Abramov, Sergei Novikov, Georgi Pitsevitš, Einar Vaino ja Oleg Karmazin);

2. ABB Spordiklubi (Ivan Moltšanov, Dimitri Gomon, Igor Pantšenko, Taavi Kalvik ja Jevgeni Denissov);

3. Eesti Pank (Mart Metsalu, Väino Jürgenson ja Innar Vainre).

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore

Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 14.03.

tabel

Mehed: 1. Aivar Koemets (Valgamaa) [4,5p], 2. Arturs Levickis (LAT) [2,5p], 3. Juris Jancevskis (LAT) [2,5p].

Naised: 1. Jelizaveta Krivonkina (Valga MK) [8p], 2. Lili Mariin Behrsin (EST) [5,5p], 3. Katrina Silina (LAT) [1p].

Parim noor oli Sivert Raide (EST) [9p].

Meeste arvestuses selgitati teise ja kolmanda koha omanik välja järelmatšiga välkmales.

Tags: