Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Lembit Olli mälestusturniir kiirmales - EV 100 sari, Kohtla-Järve 22.04.

tabelid

A-turniir: 1. Aleksander Volodin (MA Vabaettur) [6p]; 2.-5. Tõnu Rauk (Kadrioru MK), Robert Dubrovin (Kadrioru MK), Roman Ježov (SK Maletäht) ja David Rozenblit (Tõnu Truusi MKK) [5,5p].

B-turniir: 1. Maksim Bondartšuk; 2.-5. Miroslav Gasanbekov, Marek East, Diana Danilina ja Aleksei Pomaznev.

C-turniir: 1. Evelina Protassova; 2.-3. Anna Nikitina, Aivar Silland.

 

19. Lembit Olli mälestusturniir - EV 100 sari, Tallinn 21.04.

chess-results

1.-2. Jaan Ehlvest (Võru MK) ja Tarvo Seeman [7,5p]; 3.-6. Ilja Vovk (MA Vabaettur), Arturs Neikšans (LAT), Robert Dubrovin (Kadrioru MK) ja Grigori Sharankov (Tallinna MK) [7p].

Budapest Spring Festival 2018
voor: 4
1
Repka Christopher 2521
3
1 - 0
3
Sedlak Nikola 2604
2
Kulaots Kaido 2578
3
1 - 0
3
Christiansen Johan 2498
3
Veinberg Nimrod 2368
3
½ - ½
3
Boruchovsky Avital 2559
4
Banusz Tamas 2617
½ - ½
3
Grinberg Eyal 2452
5
Korpa Bence 2499
½ - ½
Onischuk Vladimir 2630
voor: 5
1
Repka Christopher 2521
4
4
Kulaots Kaido 2578
2
Savchenko Boris 2563
Veinberg Nimrod 2368
3
Boruchovsky Avital 2559
Horvath Dominik 2383
4
Grinberg Eyal 2452
Gonda Laszlo 2510
5
Abdumalik Zhansaya 2443
Kotronias Vasilios 2509

 

 

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (V etapp), Tallinn 14.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [7p]; 2. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5,5p]; 3.-4. Matvei Balabonin (MK Areng) ja Sofiya Orlova (Tallinna MK) [5p].

B-turniir:  1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]; 2. Tuudur Jakob Padari (Rae Huvialakool) [6p.]; 3.-7. Mariel Aedla (Nõmme Noortemaja), Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool), Vladimir Dukov (MA Vabaettur), Karl Eric Ott (Tartu Kalev) ja Eva Šadrina (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [7p]; 2.-3. Kristiina Liiv (Tallinna MK) ja Karl Erik Olde (Tallinna MK) [5p].

XI Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males, Tartu 07.04.

tabel

1.-4. Ander Tiisler (Hugo Treffneri Gümnaasium) , Lola Hannus (Kivilinna Kool), Janis Kaldmaa (Tamme Kool), Erik Johannes Lehes (Tartu Erakool).

Koolid: 1. Kiviõli Vene Kool; 2. Kivilinna Kool; 3. Tartu Erakool.

Eesti U18 ja U12 noorte meistrivõistlused 2018, Tallinn 29.03. - 01.04

U18 noormehed | U18 neiud | U12 noormehed | U12 neiud 

U18 noormehed: 1. Kirill Chukavin (Tallinna MK) [6p]; 2. Aleksei Garanin (MK Avesta) [5,5p]; 3. Platon-Jaan Ivanov (Narva MK Kaissa) [4,5p].

U18 neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [6p]; 2. Grete Olde (Tallinna MK) [6p]; 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5p].

U12 noormehed: 1. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [6p]; 2. Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) [5,5p]. 3. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [5,5].

U12 neiud: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]; 2. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]; 3. Marina Levchenko (MA Vabaettur) [5p].

 

Joosep Grents: "Ajalugu ei kordu"

artikkel (pdf)

Kokkuvõte Berliinis toimunud kandidaatide turniirist. Novembris mängitakse tiitlimatš maailmameister Magnus Carlseni ning väljakutsuja Fabiano Caruana vahel.

Veebimajutus

Eenet Eenet

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore