Ametlikud teated

Grete Olde sai Paul Kerese stipendiumi!

Pühapäeval 10. detsembril toimus Mustpeade Majas traditsiooniline Eesti Rahvuskultuuri Fondi sponsorite ja stipendiaatide austamiskontsert, kus anti üle ERKF-i kahekümne kaheksanda jaotuse stipendiumid. Edukate sportlike tulemuste eest 2016. -2017. aastal sai Paul Kerese nimeline stipendiumi Grete Olde. Grete võitis kahel viimasel aastal erinevate võistlusklasside Eesti meistrivõistlustelt kokku 16 medalit neist seitse meistritiitlit. Lisaks võitis ta 2017. aastal 1. FIDE noorte kiir -ja välkmale maailmameistrivõistlustelt hõbeda ning pronksi ja kuulus Euroopa U18 vanuseastme võistkondlikel meistrivõistlustel III koha saavutanud Eesti neidude võistkonda.

Paul Kerese fond loodi Eesti Rahvuskultuuri Fondi allfondina Paul Keres`90 mälestusfestivalil 2006. aastal. Fondi loomise eestvedajaks oli EML-i president Carmen Kass ja fondi algkapitaliks annetati 100 tuhat Eesti krooni. Fondi on võimalik teha täiendavaid annetusi ERKF-i kaudu ning Paul Kerese fondi eesmärgiks on Eesti andekate noormaletajate toetamine.

Aastate jooksul on Paul Kerese stipendiumi saanud Kirill Chukavin, Henrik Haavamäe, Ottomar Ladva, Mark Lapidus, Mai ja Triin Narva, Margareth Olde, Georg A. Pedoson ning Aleksandr Volodin.

Heikki Ots 65!

Põlva Maleklubi kauaaegne juht ja maleorganisaator Heikki Ots tähistab 2. detsembril 65. sünnipäeva. Heikki, palju õnne Sulle meie kõigi poolt!

Eesti Maleliit

Eesti Maleliidu kalenderplaani projekt 2018

2018. aasta kalenderplaani projekt

Head klubide juhid, treenerid ja võistluste korraldajad!

Valminud on EML-i 2018. aasta kalenderplaani projekt, kuhu on lisatud võistluste toimumiste võimalikud ajad, kohad ja korraldajad. EV 100 maleturniiride sarjas osalevate võistluste ette on lisatud roheline märge.

Palun vaadake üle kalenderplaani projekt ning tehke oma ettepanekud kalendri täiendamiseks/muutmiseks hiljemalt 7. detsembriks e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Kuna järgmise aasta kalenderplaan saab olema elektrooniline, siis peale täienduste lisamist ja lõpliku versiooni valmimist, sisestame kõikide võistluste ajad ja kohad elektroonilisse kalenderplaani, mida saavad jooksvalt võistluste korraldajad täiendada täpsete andmetega (osavõtutasud, kellaajad, registreerimise kuupäevad, võistluskohad, juhendid, reitingute arvestused, jne).

Hetkel on EV 100 maleturniiride sarjas 36 võistlust, kuid võimalik on sarja lisada veel kuni 4 võistlust, et turniiride koondarv oleks max 40. Palun andke ka selle kohta tagasisidet. On oluline, et saaksime sarja üldjuhendisse paika kõikide turniiride täpsed ajad ja kohad. See annab võimaluse malehuvilistel planeerida kogu aasta tegevus ja võistlustel osalemine.

Aksel Rei 75!

Täna tähistab 75. sünnipäeva teenekas maletreener, alati abivalmis ja ettevõtlik Aksel Rei.

 

Aksel, palju õnne sulle kogu malerahva poolt!