Eesti noortekoondise treeninglaager Saaremaal!

handicap-turniir | teatevõistlused | rahvastepall | jalgpall | pildid (Monika malemaailm)

4.-9. juulil korraldas EML Kuressaares juba neljandat aastat noortekoondise suvelaagri, millest seekord võttis osa 32 noormaletajat. Noortega töötasid laagris FIDE treenerid Monika Tsõganova ja Rainer Raud. Neid abistasid Aleksandr Dusman ning mitmed lapsevanemad/treenerid. Koondise laagris osalesid paljud 2017. aasta Eesti MV-te medalistid, sh. Eesti meistrid Grete Olde, Georg A Pedoson, Elizavetta Bitkova, Herman Pedmanson ja Ostap Mertins.

Lisaks malelistele tegevustele (treeningud, maleülesannete lahendamine, välkturniir, partiianalüüs, võistlused) toimusid laagris mitmed spordi- ja teatevõistlused. Koondarvestuses tuli sportlikes tegevustes (jalg- ja rahvastepall, teatevõistlused) parimaks võistkond “Kõrsikud” koosseisus G.Olde (kapten), E.Bitkova, A.Pedmanson, K.Liiv, A.Poleštšuk, E.J.Lehes, C.Hein ja T.J.Padari.

Aitäh kõigile laagris osalejatele ning kohtumiseni juba järgmisel suvel!

Saaremaa karikaturniiridel osales üle 100 maletaja!

Saaremaa karikaturniir | U14 noorteturniir | U10 noorteturniir

Juba 48. korda toimusid Saaremaa karikaturniir ning 38. korda Saaremaa noorteturniirid. Seekord osales kolmel võistlusel kokku 104 maletajat.

Võistluste parimad olid:

Saaremaa 48. karikaturniir:

1. Andres Kuusk (Tartu Kalev) [5p], 2. Margareth Olde (Tallinna MK) [4,5p], 3.-6. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur), Ants Põldoja (Keila MK), Karl Kristofer Orgse (MA Vabaettur), Grete Olde (Tallinna MK) [4p]

Saaremaa 38. noorte lahtised meistrivõistlused:

A-turniir (U14): 1.-2. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht), Ardi Raag (SK Reval-Sport) [6p], 3. Dion Krivenko (Malekool 64) [5,5p].

B-turniir (U10): 1. Ostap Mertins (Tallinna MK) [6p], 2.-3. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) , Uku Schneider (Tallinna MK) [5,5p].

Saaremaal algas noortekoondise treeninglaager!

Pildigaleriid (Monika malemaailm)

Juba neljandat aastat korraldab Eesti Maleliit suvel meie noortekoondise treeninglaagri, mis on mõeldud eelkõige jooksval aastal Eesti noorte MV-l kõrgeid kohti võitnud noortele. Seekord toimub laager 4.-9. juulil Kuressaares ning laagrist võtab osa kokku 33 noort, sh Eesti meistrid Grete Olde, Georg A.Pedoson, Elizavetta Bitkova, Herman Pedmanson ja Ostap Mertins. Treeneritena töötavad laagris FT Rainer Raud ja FT Monika Tsõganova ning neid abistavad A.Dusman ja S.Pritulina. R.Raud ja M.Tsõganova on Eesti koondise treenerid noorte rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.

Saare maakonna MV males 2017, Kuressaare 14.04. - 16.04.

tabel

1. Martin Kallas [4p], 2.-3. Marko Siil ja Andres Kuusk [3,5p].

Saaremaa 47. karikaturniir; Eesti seenioride meistrivõistlused ja Saare maakonna meistrivõistlused, Kuressaare 30.06.-03.07.

chess-results.com

1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [5p], 2. Andres Kuusk (Saaremaa MK) [4,5p], 3. Margareth Olde (Tallinna MK) [4p].

Seenioride arvestus: 1. Leo Teemäe (MK Chess Continent) [4p], 2. Boris Zaitsev (SK Diagonaal) [3,5p], 3. Georgi Orlov (SK Diagonaal) [3,5p].

Saaremaa noorte 37. lahtised meistrivõistlused, Kuressaare 30.06.-02.07.

A-turniir | B-turniir

A-turniir: 1. Oliver Wartiovaara (FIN) [7p], 2. Ardi Raag (SK Reval-Sport) [5p], 3. Jürgen Güsson (Tartu Kalev) [5p].

B-turniir: 1. Arseni Pronin (MA Vabaettur) [6p], 2. Aditya Joonas Naestema (MK Areng) [6p], 3. Marina Levchenko (MA Vabaettur) [5,5p].

Saaremaa malekuninganna 25. karikaturniir; Eesti naisseenioride 2016.a meistrivõistlused ja Saare maakonna naiste meistrivõistlused, Kuressaare 13.-15.05.

tabel

1. Merike Rõtova [4p], 2. Milde Burkova [3,5p], 3. Heda Kruusiauk [3p].

Saaremaa noorte 36. lahtised meistrivõistlused, 25.-27.06.

U10 | U12/U16

U10: 1. Karl Erik Olde (Tallinna MK) [6,5p], 2. Jürgen Güsson (Tartu Kalev) [6p], 3. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [5,5p].

U12: 1. Aleksei Šilkin (SK Maletäht) [6,5p], 2. Ardi Raag (SK Reval-Sport) [4,5p], 3. Kristiina Liiv (Tallinna MK) [4,5p].

U16: 1. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [6p], 2. Vladimir Pritulin (SK Valge Ratsu) [5p], 3. Kullar Olmann (MK Areng) [4p].

More Articles...

  1. Saaremaa 46. karikaturniir ja Eesti seenioride mv-d, 25.-28.06.
  2. Saaremaa malekuninganna 24. karikaturniir, Saaremaa 15.-17.05.
  3. Saare maakonna 2015. a. meistrivõistlused, 03.-05.04.
  4. Saaremaa noorte 35. lahtised mv, 25.-27.06.
  5. Saaremaa 45. karikaturniir, 25.-28.06.
  6. Saaremaa Malekuninganna 23. karikaturniir, Eesti naisseenioride ja Saare maakonna naiste meistrivõistlused, 16.-18.05.
  7. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 9. osavõistlus ning koondtabel, 23.03.
  8. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 8. osavõistlus, 02.03.
  9. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 7. osavõistlus, 16.02.
  10. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 6. osavõistlus, 02.02.
  11. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 5. osavõistlus, 19.01.
  12. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 4. osavõistlus, 05.01.
  13. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 3. osavõistlus, 22.12.
  14. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 2. osavõistlus, 08.12.
  15. Saare maakonna seenioride kiirmale meistrivõistlused, 16.11.
  16. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 1. osavõistlus, 03.11.
  17. Saaremaa noorte 34. lahtised MV, 28.-30.06.
  18. Saaremaa 44. karikaturniir, 28.-30.06.
  19. Saaremaa Malekuninganna 22. karikaturniir, Eesti naisseenioride meistrivõistlused, 17.-19.05.
  20. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 12. osavõistlus, 21.04.
  21. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 11. osavõistlus, 07.04.
  22. Saare maakonna meistrivõistlused klassikalises males, 29.-31.03.
  23. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 10. osavõistlus, 17.03.
  24. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 9. osavõistlus, 17.02.
  25. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 8. osavõistlus, 03.02.
  26. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 7. osavõistlus, 20.01.
  27. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 6. osavõistlus, 06.01.
  28. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 5. osavõistlus, 16.12.
  29. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 4. osavõistlus, 02.12.
  30. Saare maakonna kuni 18-aastaste mv, 24.-25.11.
  31. Saare maakonna meistrivõistlused kiirmales 3. osavõistlus, 18.11.
  32. Saare maakonna seenioride mv kiirmales, 11.11.
  33. Saaremaa 43. karikaturniir, noorte lahtised mv-d, 15.-17.06.
  34. Saaremaa malekuninganna 21. karikaturniir/ Eesti naisseenioride mv, 18.-20.05.
  35. Saare maakonna 10. osavõistlus, 15.04.
  36. Saare maakonna meistrivõistlused välkmales, 01.04.
  37. Saare maakonna 9. osavõistlus, 25.03.
  38. Saare maakonna 8. osavõistlus, 11.03.
  39. Saare maakonna meistrivõistlused, 24.-26.02.
  40. Saare maakonna 7. osavõistlus, 05.02.
  41. Saare maakonna 6. osavõistlus, 08.01.
  42. Saare maakonna 5. osavõistlus, 11.12.
  43. Saare maakonna 4. osavõistlus, 20.11.
  44. Saare maakonna seenioride meistrivõistlused, 06.11.
  45. Saare maakonna 3. osavõistlus, 30.10.
  46. Saare maakonna 2. osavõistlus, 16.10.
  47. Saare maakonna 1. osavõistlus, 01.10.
  48. Juuno Jalakas - 75!
  49. 42. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 17.-19.06.
  50. Saaremaa Malekuninganna 20. karikaturniir, 13.-15.05.
  51. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 10, 10.04.
  52. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 9, 20.03.
  53. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 6, 23.01.
  54. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 5, 09.01.
  55. Kuressaare MV, 21.11.-05.12.
  56. Saaremaa seenioride kiirmale meistrivõistlused, 07.11.
  57. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 4, 14.11.
  58. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 3, 31.10.
  59. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 2, 17.10
  60. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 1, 03.10
  61. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 25.-27.06.
  62. Saaremaa Malekuninganna 19. karikaturniir, 14.-16.05.
  63. Saaremaa meistrivõistlused, 02.-04.04.
  64. Saaremaa kiirmale MV 10, 11.04.
  65. Saaremaa kiirmale MV 9, 21.03.
  66. Saaremaa kiirmale MV 8, 28.02.
  67. Saaremaa kiirmale MV 7, 14.02.
  68. Saaremaa kiirmale MV 5-6, 10.-24.01.
  69. Kuressaare lahtised meistrivõistlused, 22.11.-20.12.
  70. Saaremaa kiirmale MV 4, 08.11.
  71. Saaremaa kiirmale MV 3, 25.10.
  72. Saaremaa kiirmale MV 2, 11.10.
  73. Saaremaa kiirmale MV 1, 27.09.
  74. Saaremaa 40. karikaturniir, Kuressaare 25.-28.06.
  75. Saaremaa malekuninganna turniir, 15.-17.05.
  76. Saaremaa kiirmale 10. etapp, 12.04.
  77. Saaremaa kiirmale 9. etapp, 29.03.
  78. Saaremaa välkmale meistrivõistlused, 15.03.
  79. Saaremaa kiirmale 8. etapp, 08.03.
  80. Saaremaa meistrivõistlused, 21.-24.02.
  81. Saaremaa K-20 meistrivõistlused, 14.-15.02.
  82. Saarmaa kiirmale VII, 08.02.
  83. Saaremaa kiirmale 6. etapp, 25.01.
  84. Paul Kerese sünnipäeva turniir, Kuressaare 11.01.
  85. Saarmaa kiirmale V, 21.12.
  86. Saaremaa turniirid
  87. Saarmaa kiirmale II, 12.10.
  88. Saarmaa kiirmale I, 28.09.
  89. Saaremaa noorte lahtised MV, 18.-20.06.
  90. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 16.-18.05.
  91. Saaremaa Malekuninganna 17. karikaturniir, 18.-20.04.
  92. Saaremaa kiirmale 9. etapp, 13.04.
  93. Saaremaa kiirmale 8. etapp, 30.03.
  94. Saaremaa MV, 27.01.-02.03.
  95. Saaremaa kiirturniirid, 13.-20.01.
  96. Kuressaare MV, 20.10. - 11.11. 2007
  97. Saaremaa kiirmale 1, 30.09.
  98. Saaremaa noorte lahtised MV, Kuressaare 18.-20.06.
  99. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 18.-20.05.
  100. Saaremaa malekuninganna, 20.-22.04.
  101. Saaremaa kiirmale MV 9. etapp
  102. Saaremaa kiirmale MV 8. etapp
  103. Saaremaa meistrivõistlused, 28.01. - 04.03.
  104. Saaremaa kiirmale VI etapp, 21.01.
  105. P. Kerese 91. sünniaastapäeva kiirturniir, Kuressaare 07.01.
  106. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused
  107. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused, 4. etapp
  108. Saaremaa seenioride kiirmale meistrivõistlused
  109. Turniirid Saaremaal
  110. Saaremaa kiirmale II etapp, Kuressaare 15.10.
  111. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused
  112. Saaremaa 37. karikaturniir, 30.06.-02.07.
  113. Saaremaa noorte lahtised MV, 12.-14.06.
  114. 15. Saaremaa Malekuninganna turniir, 21.-23.04.
  115. Saaremaa meister on Indrek Kuusk
  116. Saaremaa meistrivõistlused
  117. Kuressaare meistrivõistlused, 23.10. - 13.11.
  118. Saaremaa 36. karikaturniir, 23.-25.06.
  119. Saaremaa noorte lahtised meistrivõistlused, 13.-15.06.
  120. Saaremaa malekuninganna turniir, 15.-17.04.
  121. Saaremaa meistriks tuli Indrek Kuusk
  122. Saaremaa meistrivõistlused
  123. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 25.-27.06.