Värska Originaal 2017 kiirturniir, Põlva 13.05.

chess-results.com

1. Kaido Külaots (K. Külaotsa MK) [7,5p], 2. Toms Kantans (LAT) [7p], 3.-6. Igor Švõrjov (T. Truusi MKK), Pavel Vorobjov (Tartu Kalev), Ottomar Ladva (T. Truusi MKK) ja Grigory Sharankov (RUS) [6p].

Värska Originaal kiirturniir 13. mail Põlvas!

juhend

Kümme aastat korraldati igal kevadel Põlvas kiirturniir, mida toetas peasponsorina Mati Tusov. On hea meel, et Põlva kevadturniiride traditsioon jätkub ka 2017. aastal ning võistlus kannab uue peasponsori AS Värska Vesi järgi nime “Värska Originaal kiirturniir”. Võistlus viiakse läbi 13. mail Põlva Kultuurikeskuses ning eelregistreerimine toimub kuni 11. maini EML-i veebipõhises kalenderplaanis: http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-126 ja/või peakorraldaja e-posti aadressil: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Lisainfo telefonil 50 54308 (Heikki Ots). Turniiri auhinnafond on üle 1000 euro, sh. I koht 250 eurot.

Kõik maletajad on taas oodatud 13. mail Põlvasse!

Herbert Upruse III mälestusturniir, Põlva 27.07.

chess-results.com

1. Kalle Peebo (Tartu Kalev) [6,5p], 2. Karl Aleksander Sirp (Tartu Kalev) [5,5p], 3. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [5,5p].

U12: 1. Herman Pedmanson [5,5p], 2. Artur Prangel [3p], 3. Alger Avi [2,5p].

U10: 1. Albert Pedmanson [4,5p], 2. Oskar Saareall [4p], 3. Lola Hannus [3p].

U8: 1. Oliver Mäesalu [4p], 2. Janis Kaldmaa [3,5p], 3. Roland Braschinsky [3p].

X Põlva kevadturniir, 16.04.

chess-results.com

1. Toms Kantans (LAT) [7p], 2. Normunds Miezis (LAT) [6,5p], 3. Arturs Neiksans (LAT) [6,5p].

24. Eesti valdade talimängud, Põlva 27.-28.02.

tabel

1. Tartu vald (P. Vorobjov, T. Metsalu, K. Kõrge, H. Pedmanson, M. Olde) [44,5p], 2. Rae vald (T. Tuul, A. Hommik, M. Brokko, T. Kasak, L. Tammepõld) [38,5p], 3. Tähtvere vald (A. Rei, U. Tartes, L. Pani, A. Pedmanson, G. Olde) [36p].

Põlva kevadturniir kiirmales, 11.04.

tabel

1. Tarvo Seeman [7p], 2. Meelis Kanep [7p], 3. Aleksander Volodin [6,5p].

Põlva suveturniir 2014, Põlva 16.-17.08.

tabel

1. Arvo Reiman (Põlva MK) [4,5p], 2. Tõnu Rauk (Kadrioru MK) [4,5p], 3. Pavel Vorobjov (Tartu Kalev) [4p].

Põlva kevadturniir kiirmales, Põlva 12.04.

tabel

1. Kaido Külaots [7p], 2. Jüri Krupenski [6,5p], 3. Igor Švõrjov [6,5p].