Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Kuimetsa 18.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir (täiskasvanud): 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Tõnu Heinmets (Pärnumaa SK) [5p]. 3. Rain Kilumets (Saaremaa MK) [5p].

Naised: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 2. Ülle Laasner (Rapla MK) [4p]. 3. Tiina Põlendik (Kose) [4p].

B-turniir (U18): 1. Ander Tiisler (Tartu Kalev) [5p]. 2. Shrek Tankler (Järva Noorte MK) [3,5p]. 3. Voiteh Karnatsevitš (Järva Noorte MK) [3,5p].

Teise ja kolmanda koha selgitamiseks toimus järelmatš kiirmales, mille võitis Tankler 1,5-0,5.

C-turniir (U14): 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Mihkel Tomson (Tartu Kalev) [5,5p]. 3. Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [5,5p].

Neiud: 1. Sofia Barkaševa (Malekool 64) [6p]. 2. Karoliina Liiv (MK Areng) [4,5p]. 3. Ragne Gromov (Pärnumaa MK) [4p].

D-turniir (U10): 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6,5p]. 2. Ostap Mertins (Tallinna MK) [5,5p]. 3. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p].

Neiud: 1. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]. 2. Eva Šadrina (Talinna MK) [5p]. 3. Linda Maria Pool (Tartu Kalev) [4p].

41. A.Hammeri mälestusturniir, Kohila 28.10.

tabel

1. Hendrik Olde (Rapla MK) [6p]. 2.-3. Agu Kipso (Rapla MK) ja Anatoli Dzjuba (Kohila) [5,5p].

28. Rapla kiirturniir, Rapla 13.05.

tabel

1.-2. Margareth Olde (Tallinna MK) ja  Margus Lehiste (Rapla MK) [5,5p], 3.-6. Kaimar Puusepp (Rapla MK), Hendrik Olde (Rapla MK), Mathias Robert Uibokant (Tallinna MK) ja Lauri Teelem (T. Truusi MKK) [5p].

A. Hammeri 40. mälestusturniir, Kohila 29.10.

tabel | fotod

1. Hendrik Olde (Rapla MK) [5,5p], 2. Tambet Siemer (Rapla MK) [5,5p], 3. Kaimar Puusepp (Rapla MK) [5p].

Paul Keres 100 - Rapla kiirturniir, 08.05.

tabel

1. Tambet Siemer (Rapla MK) [5,5p], 2. Hendrik Olde (Rapla MK) [5p], 3. Kaimar Puusepp (Rapla MK) [5p].

39. A. Hammeri mälestusturniir`2015, 22.11.

tabel

1. Tambet Siemer (Rapla MK) [6p], 2. Hendrik Olde (Rapla MK) [5,5p], 3. Kaimar Puusepp (Rapla MK) [5,5p].

Rapla kiirturniir, 09.05.

tabel

1. Tambet Siemer [5,5p], 2. Kaimar Puusepp [5,5p], 3. Hendrik Olde [5p].

38. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 23.11.

tabel

1.-3. Kaimar Puusepp, Hendrik Olde, Tambet Siemer [5,5p].