Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 13.10.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1.-4. Eva Šadrina (Tallinna MK), Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev), Arseni Poleštšuk (MK Areng), Robert Rodin (Narva SK Maletäht) [6p].

B-turniir: 1. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [6p]. 2.-4. Albert Pedmanson (Tartu Kalev), Rihard Aga (Narva SK Maletäht), Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [5,5p].

C-turniir: 1. Karl Erik Olde (Tallinna MK) [6,5p]. 2. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [6p]. 3. Elizavetta Bitkova (MK Lootus) [4,5p].

 

Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!

Noormehed: U18 | U16 | U14 | U12 | U10 | U8

Neiud: U18 ja U16 | U14 | U12 | U10 | U8

20. mail toimusid Paide Ühisgümnaasiumis Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, millest võttis osa üle 220 noormaletaja. Erinevates vanuseklassides tulid Eesti meistriteks noormeeste arvestuses Aleksei Garanin (U18), Kirill Chukavin (U16), Georg Aleksander Pedoson (U14), Arseni Nikitin (U12), Albert Pedmanson (U10), Oliver Mäesalu (U8) ja neidude arvestuses Lidia Ivanova (U18), Grete Olde (U16), Kristiina Liiv (U14), Arina Poluektova (U12), Lola Hannus (U10) ning Nadežda Pritulina (U8). Kõik medalistid vanuseklasside haaval on toodud allpool.

Aitäh Paide Ühisgümnaasiumi rahvale pakutud ruumide ja ladusa korralduse eest! Maletraditsioonid selles koolis on kestnud kooli algusaastatest alates. Lähiaastatel muudetakse kooli nime ning legendaarse malepedagoogi mälestuseks saab kooli uueks nimeks Hillar Hanssoo nimeline Paide Põhikool.

Suur tänu kohtunikena tegutsenud IA Sten Kaselale, Eiki Lehemetsale, Toomas Mihkelevile, Svetlana Pritulinale, FA Tarmo Tuulele, Aksel Reile ja Monika Tsõganovale – kõik sujus ladusalt ja tõrgeteta.

Read more: Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!

15. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 14.10.

U10 | U14 | U19

U10: 1. Rondo Mikko (Pärnu Mai kool) [6,5p], 2. Viktoria Rudnik (Kohtla-Järve Järve Gümnaasium) [6p], 3. Oskar Saareall (Tartu Kivilinna Kool) [6p].

U14: 1. Vlad Protassov (Narva Keeltelütseum) [6p], 2. Albert Pedmanson (Rakvere Vanalinna Kool) [6p], 3. Karl Erik Olde (Tallinna Tehnikagümnaasium) [6p].

U19: 1. Anton Manukyan (Valga Kutseõppekeskus) [6p], 2. Ilya Filimonov (Tallinna Mustjõe Gümnaasium) [5,5p], 3. Karel Paan (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium) [5p].

Kokku osales 15. H. Hanssoo mälestusturniiril 166 last.

Eesti noorte 2016. a kiirmale meistrivõistlused, Paide 07.05.

juhend | Neiud - U8, U10, U12, U14, U16, U18 | Poisid - U8, U10, U12, U14, U16, U18

Neiud:
U8: 1. Eva Šadrina [6p], 2. Aleksandra Leontjeva (Kohtla-Järve Kalev) [6p], 3. Varvara Rogaten (Narva SK Maletäht) [5p]. Esikohale toimus kahepartiiline järelmatš, mille võitis E. Šadrina tulemusega 2-0.

U10: 1. Viktoria Rudnik (Kohtla-Järve Kalev) [6,5p], 2. Marina Levchenko (MA Vabaettur) [6p], 3. Mariel Aedla (Nõmme Noortemaja) [5p].

U12: 1. Emilin Bondarevskaja (MK Lootus) [5p], 2. Carolina Sade (Tallinna MK) [5p], 3. Karoliina Liiv (Tallinna MK) [4,5p]. Esikohale toimus kahepartiiline järelmatš, mille võitis E. Bondarevskaja tulemusega 2-0.

U14: 1. Kristiina Liiv (Tallinna MK) [6p], 2. Grete Olde (Tallinna MK) [5,5p], 3. Valeria Koloskova (MA Vabaettur) [5p].

U16: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p], 2. Anastassia Andrijaškina (Narva SK Maletäht) [3p], 3. Veronika Nazarova (MK Lootus) [2p].

U18: 1. Mai Narva (SK Reval-Sport) [4p], 2. Anastassia Moiseeva (Narva SK Maletäht) [2p], 3. Liisa Maasik (Tartu Kalev) [0p].

Noormehed:
U8: 1. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [6p], 2. Anton Rõtšagov (Malekool 64) [6p], 3. Artjom Aleksejev (MK Areng) [5p]. Esikohale toimus kahepartiiline järelmatš, mille võitis O. Mäesalu tulemusega 2-0.

U10: 1. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [6,5p], 2. Joonas Aditya Naestema (MK Areng) [6p], 3. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [5,5p].

U12: 1. Rihard Aga (Narva SK Maletäht) [6p], 2. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [6p], 3. Vlad Protassov (Narva SK Maletäht) [6p]. Esikohale toimus ühe ringiline järelturniir, milles R. Aga kogus 1,5 punkti, H. Pedmanson 1 punkti ning V. Protassov 0.5 punkti.

U14: 1. Andrei Timošin (Kohtla-Järve Kalev) [5,5p], 2. Kirill Chukavin (Tallinn MK) [5,5p], 3. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht) [5,5p]. Esikohale toimus ühe ringiline järelturniir, milles A. Timošin kogus 2 punkti, K. Chukavin 1 punkti ning N. Vaino 0 punkti.

U16: 1. Aleksei Garanin (MK Avesta) [6,5p], 2. Platon-Jaan Ivanov (Narva MK Kaissa) [6p], 3. Markus Hansson (Pärnu Linna SK) [4,5p].

U18: 1. Ilja Siroš (Sillamäe SK Kalev) [6p], 2. Dmitri Petrov (Kohtla-Järve Kalev) [5p], 3. Henrik Haavamäe (Tallinna MK) [4p].

Hillar Hanssoo 14. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 09.10.

U10 | U14 | U19

U10: 1. Viktoria Rudnik [7p], 2. Karl Erik Olde [6p], 3. Berke Efe [6p].

U14: 1. Georg Aleksander Pedoson [7p], 2. Markus Hansson [6p], 3. Mathias Robert Uibokant [5,5p].

U19: 1. Liina Tõnso [5p], 2. Liisa Maasik [4p], 3. Kristofer Nilp [2p].

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlustel osales 224 last!

tabelid

23. mail Paides toimunud Eesti noorte kiirmale meistrivõistlustest võttis osa kokku 224 võistlejat. Eesti meistriteks tulid noormeeste arvestuses - U18 Ilja Siroš (Sillamäe Kalev); U16 Kirill Chukavin (Tallinna Maleklubi); U14 Daniil Bondar (Spordiklubi Maletäht); U12 Georg Aleksander Pedoson (MTÜ Vabaettur); U10 Deniss Andrijaškin (SK Maletäht); U8 Albert Pedmanson (Tartu Kalev) ja neidude  arvestuses – U18 Anna Sagadijeva (T.Truusi MKK); U16 Margareth Olde; U14 Grete Olde (mõlemad Tallinna MK); U12 Jelizaveta Bitkova (MK Lootus); U10 Carolina Emilia Sade (Tallinna MK) ja U8 Lola Hannus (Võnnu Spordiklubi).

Suur tänu Paide Ühisgümnaasiumile, kuhu kõik lapsed mängima mahtusid, Toomas Mihkelevile (Paide ÜG maleõpetaja) ning kõigile kohtunikele (Marek Kolk, Peep Narusberg, Margit Brokko, Monika Tsõganova, Svetlana Pritulina, Andres Karba ja Eiki Lehemets).

Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse läbi aegade suurima osalejaskonnaga Eesti noorte meistrivõistluste korraldusse!

Hillar Hanssoo 13. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 10.10.

U10 | U14 | U19

U10: 1.-4. Eva Värton (Tallinna Kesklinna Põhikool), Jürgen Güsson (Tartu Kesklinna Kool), Karl Erik Olde (Tallinna Tehnikagümnaasium), Joonas Aditya Naestema (Vanalinna Hariduskolleegium).

U14: 1. Markus Hansson (Pärnu Kuninga Tänava Põhikool) [6p], 2.-3. Taniel Tokar (Gustav Adolfi Gümnaasium), Grete Olde (Tallinna Inglise Kolledž) [5,5p].

U19: 1.-2. Valentin Dragun (Informaatika ja Arvutustehnika Kool), Eke Tominga (Kilingi-Nõmme Gümnaasium) [6p], 3. Karel Paan (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium) [5p].

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, Paide 24.05.

tabelid | pildid

U8: 1. Kevin Kristjan Uba (Kadrioru MK) [6,5p], 2. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [6p], 3. Vladislav Nazarov (Lootuse Malekool) [5p].

U8 neiud: 1. Arina Poluektova (Narva SK Maletäht) [7p], 2. Viktoria Rudnik (SK Diagonaal) [6p], 3. Mariel Aedla (Nõmme Noortemaja) [4,5p].

U10: 1. Rihard Aga (Narva SK Maletäht) [6,5p], 2. Georg Aleksander Pedoson (Nõmme Noortemaja) [6p], 3. Ralf Aron Rebane (Kadrioru MK) [5,5p].

U10 neiud: 1. Anastassija Sinitsõna (Narva SK Maletäht) [6p], 2. Mari Rubina (MK Avesta) [6p], 3. Marta Pauline Sild (Nõmme Noortemaja) [5p]. Esikoha jagamisel toimus kahepartiiline järelmatš, mille võitis A. Sinitsõna tulemusega 2-0.

U12: 1. Andrei Timošin (SK Diagonaal) [6,5p], 2. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht) [5p], 3. Kirill Kosõhh (Vabaettur) [5p].

U12 neiud: 1. Grete Olde (Kadrioru MK) [6p], 2. Jekaterina Tkachenko (Narva SK Maletäht) [5,5p], 3. Kristiina Liiv (Kadrioru MK) [5p].

U14: Kirill Chukavin (Kadrioru MK) [6p], 2. Aleksei Garanin (MK Avesta) [5,5p], 3. Andrei Skladtsikov (SK Diagonaal) [5p].

U14 neiud: 1. Margareth Olde (Kadrioru MK) [7p], 2. Liina Tõnso (Vabaettur) [6,5p], 3. Anastassia Andrijaškina (Narva SK Maletäht) [3,5p].

U16: 1. Ilja Siroš (Sillamäe SK Kalev) [6p], 2. Dmitri Petrov (Sk Diagonaal) [5,5p], 3. Henrik Haavamäe (Kadrioru MK) [5p].

U16 neiud: 1. Mai Narva (SK Reval-Sport) [5,5p], 2. Anna Sagadijeva (T. Truusi MKK) [4,5p], 3. Anastassia Moisejeva (Narva SK Maletäht) [1,5p].

U18: 1. Ladva Ottomar (T. Truusi MKK) [6,5p], 2. Oleg Nikulin (Narva MK Kaissa) [6p], 3. Eke Tominga (MK Tahk) [4p].

U18 neiud: 1. Katrina Korban (Narva SK Maletäht) [4p], 2. Mirjam Iher (Tartu Kalev) [3p].

Eesti Maleliit tänab kõiki abilisi ning kohtunikke, kes jõu ja nõuga olid abiks Eesti suurima noorteturniiri õnnestumisel. Suur tänu Järva Noorte Maleklubile (Toomas Mihkelev) ja Paide Ühisgümnaasiumile, võistluste läbiviimise eest!