13. Venevere kiirturniir noortele, Venevere 19.04.

U10 | U14 | U18

U10: 1.-3. Lev Sizov (SK Valge Ratsu), Janis Kaldmaa (Tartu Kalev) ja Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [6p].

U14: 1. Vladislav Nazarov (Lootuse Malekool) [6,5p], 2. Emilin Bondarevskaja (Lootuse Malekool) [6p], 3. Diana Beljajeva (Lootuse Malekool) [5p].

U18: 1.-2. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) ja Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [5p], 3. Dmitri Derevjanko (Lootuse Malekool) [4,5p].

U18 turniiril toimus esikoha selgitamiseks järelmatš välkmales, mis lõppes 1:1 viigiga. Seejärel toimunud armageddon-partii võitis Herman Pedmanson.

Kiirmaleturniir "Vinni Välk 2017", Vinni, 21.01.

tabel

1. Henrik Haavamäe (Tallinna MK) [7p], 2. Tõnu Rauk (Kadrioru MK) [6.5p], 3.-7. Kalle Kiik (Rakvere), Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur), Filipp Obolonin (MA Vabaettur), Oleg Tarakanov (Kadrioru MK) ja Nikolai Dunajev (MK Lootus) [6p].

Kiirmaleturniir „Vinni Välk“, Vinni 23.01.

tabel

1. Aleksandr Volodin [7p], 2. Juri Krupenski [7p], 3. Tõnu Rauk [6p].

11. Venevere kiirmale turniir noortele, 15.04.

U10 | U14/U18

U10: 1. Viktoria Rudnik [6,5p], 2. Janis Kaldma [6p], 3. Jekaterina Smirnova [5,5p].

U14: 1. Tanel Kuldmaa [5,5p], 2.-3. Andrei Svedov, Diana Beljajeva [4,5p].

U18: 1. Dmitri Derevjanko [6p], 2. Jelizaveta Bitkova [5p], 3. Iljas Abubakarov [3,5p].

10. Venevere kiirmale turniir noortele, 17.04.

K10 | K14 | K18

K10: 1. Herman Pedmanson [6,5p], 2. Albert Pedmanson [6p], 3. Leonid Nikitin [5p].

K14: 1. Tanel Kuldmaa [6p], 2. Aleksandr Kurotškin [5,5p], 3. Diana Beljajeva [5,5p].

K18: 1. Tanel Tiisler [8p], 2. Dmitri Derevjanko [6p], 3. Liisa Maasik [5,5p].

30. Eesti linnade talimängud, Rakvere 01.03.

tabel | www.joud.ee

1. Rapla (T. Siemer, K. Puusepp, M. Brokko, H. Haavamäe) [20,5p], 2. Viljandi (S. Kanep, T. Kuldsepp, R. Vare, E. Liebert, E. Merendi) [19p], 3. Rakvere (K. Kiik, E. Vaher, M. Nõgu, P.-J. Priks, A. Sagadijeva) [16,5p].

Vinni Välk, Vinni 19.01.

tabel

1. Aleksander Volodin [15,5p], 2. Siim Kanep [15,5p], 3. Andrei Šiškov [14,5p].

9. Venevere kiirmale turniir noortele, Venevere 24.04.

K-10 | K-14 | K-18

K-10: 1. Allan Lip (Kiviõli I Keskkool) [6p], 2. Kärolin Kerem (Kadrioru MK) [5,5p], 3.-5. Diana Beljajeva (Kiviõli Vene Gümnaasium), Ralf Aron Rebane (Kadrioru MK), Emilin Bondarevskaja (Kiviõli Vene Gümnaasium) [5p].

K-14: 1. Dmitri Derevjanko (Kiviõli Vene Gümnaasium) [6,5p], 2. Andrei Švedov (Kiviõli Vene Gümnaasium) [6p], 3.-4. Jelizaveta Tihhomirova (Kiviõli Vene Gümnaasium), Tanel Kuldmaa (SK Diagonaal) [5p].

K-18: 1. Aleksander Aid (Rakvere Reaalgümnaasium) [6p], 2. Andrus Jaanus (Kiviõli Vene Gümnaasium) [4,5p], 3. Peeter Johannes Priks (Rakvere Vanalinna Kool) [4p].