SK Diagonaal - 35, Kohtla Järve 18.11.- 19.11.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1.-2. Andrei Timošin (Kohtla-Järve SK Kalev) ja Rihard Aga (SK Maletäht) [5p]. 3.-4. Juri Firstov (SK Maletäht) ja Vlad Protassov (SK Maletäht) [4,5p].

B-turniir: 1. Aleksei Ganjukov (SK Maletäht) [5p]. 2.-4. Deniss Mõskovski (Narva SK Maletäht), Robert Rodin (SK Maletäht) ja Gleb Makarov (Kohtla-Järve SK Kalev) [4,5p].

C-turniir: 1.-3. Marek East (Kohtla-Järve SK Kalev), Aleksandr Seržant (SK Maletäht) ja Ivan Kuzmits (Sillamäe SK Kalev) [5p].

 

Läänemere maletähed 2017, Narva 05.11. - 10.11.

chess-results.com | välkturniir | SK Maletäht | programm

5.-11. novembril toimus Narvas Narva Laste Loomemajas  kaheksandat korda rahvusvaheline võistkondlik noorteturniir "Läänemere maletähed". Turniiril osalesid võistkonnad Leedust, Lätist, Soomest, Venemaalt ja kaks Eesti võistkonda.

1. Venemaa (Sankt-Peterburg); 2. Leedu; 3. Eesti-1; 4. Läti; 5. Soome; 6. Eesti-2

Lisaks võistkonnavõistlusele toimus 7.novembril välkturniir:

1. Lukas Stauskas (LTU) 8p; 2.-4 . Daniil Golikov (RUS), Kirill Chukavin (Eesti-1) ja Dmitrijs Tokranovs (LAT) 7p.

Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.

tabel | U14 | U12 | U10 noormehed | U10 neiud

1. Sten Kasela (SK-Reval-Sport) [5p], 2. Andrei Skladtšikov (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) [4,5p]. 3. Tõnu Rauk (Kadrioru MK) [4,5p].

Noorteturniiride parimad on toodud allpool:

Read more: Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.

Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused 2017, Kohtla-Järve 06.10. - 08.10.

chess-results.com

1. Tallinna MK 1 (Kirill Chukavin, Mathias Robert Uibokant, Karl Erik Olde, Grete Olde, Kristiina Liiv) [10p].

2. Tallinna MK 2 (Rene Lumiste, Karl Aleksander Sirp, Karl Oskar Uibokant, Margareth Olde, Sofia Blokhin) [7p].

3. SK Maletäht 2 (Deniss Andrijaškin, Rihard Aga, Vlad Protassov, Anastassia Moissejeva, Arina Poluektova) [6p].

Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlused, Narva 25.05. - 28.05.

U14 noormehed | U14 neiud | U8 noormehed | U8 neiud

U14 noormehed: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6p], 2. Rihard Aga [Narva SK Maletäht) [5,5p], 3. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht) [5,5p].

U14 neiud: 1. Elizavetta Bitkova (MK Lootus) [5,5p], 2. Emilin Bondarevskaja (MK Lootus) [5p], 3. Marta Pauliine Sild (MK Areng) [4,5p].

U8 noormehed: 1. Ostap Mertins (Tallinna MK) [6p], 2. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) [5,5p], 3. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [5,5p].

U8 neiud: 1. Sofiya Orlova (Tallinna MK) [7p], 2. Nadežda Pritulina (Kohtla-Järve Kalev) [6p], 3. Maria Ioanna Haapsal (Eesti MAK) [4p].

Lembit Olli mälestusturniirid, Kohtla-Järve 23.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Juri Firstov (SK Maletäht) 2. Rihard Aga (SK Maletäht) 3. Andrei Skladtsikov (Kohtla-Järve Kalev).

B-turniir: 1. Aleksandra Leontjeva (Kohtla-Järve Kalev), 2. Karina Karpetsenkova (SK Maletäht), 3. Ksenia Ivanova (SK Maletäht).

C-turniir: 1. Milena Müürsepp (MK Lootus), 2. Maksim Sevchenko (Kohtla-Järve Kalev), 3. Andrei Pepeljaev (MK Lootus).

 

Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 08.04 - 09.04.

A-turniir | B-turniir | neiud | artikkel ja fotogalerii (sekundomer.ee)


A-turniir: 1. Kirill Chukavin (Tallinna MK), 2. Andrei Timošin (Kohtla-Järve Kalev), 3. Vlad Protassov (Narva SK Maletäht).

Neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK), 2.Grete Olde (Tallinna MK), 3. Varvara Vorobieva (RUS).

B-turniir: 1.Aleksei Zubehhin (Narva SK Maletäht), 2. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht), 3. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht).

Eesti U12 ja U14 noorte MV `2017 valikturniir, Kohtla-Järve 18.03. - 20.03.

A-turniir | B-turniir

A-turniir: 1. Vlad Protassov (Narva SK Maletäht) [6,5p], 2.-6. Karl Erik Olde (Tallinna MK), Ott-Robert Luik (MA Vabaettur), Sofia Blokhin (Tallinna MK), Vladislav Nazarov (MK Lootus) ja Nikita Mihhailov (Narva SK Maletäht) [5,5p].

B-turniir: 1.-2. Eva Šadrina (Tallinna MK) ja Jelizaveta Bušujeva (MA Vabaettur) [6p], 3. Anastassia Krivitskaja (Narva SK Maletäht) [5p].

More Articles...

  1. Mäetaguse MV males, Mäetaguse, 10.01.
  2. 2. SK Valge Ratsu lahtised MV males 2017, Kohtla-Järve, 14.01.
  3. Kiviõli linna lahtised MV males 2016, Kiviõli 10.12.
  4. Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 22.-23.10.
  5. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 21.-23.10.
  6. Noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Kohtla-Järve 07.-09.10.
  7. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  8. U18 ja U12 vanuseastme Eesti meistrivõistlused, Narva 14.-17.04.
  9. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 09.-10.04.
  10. Laste kiirmaleturniiri 6. etapp, Kohtla-Järve 27.03.
  11. Kohtla-Järve meeste meistrivõistlused tavamales, 30.01.-28.02.
  12. Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2016 valikturniir, Kohtla-Järve 18.-20.03.
  13. Kiviõli linna lahtised mv males 2015, Kiviõli 12.12.
  14. Baltic Sea Stars 2015, Narva 09.-13.12.
  15. SK Diagonaal meistrivõistlused, Kohtla-Järve 27.-28.11.
  16. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 23.-25.10.
  17. Kohtla-Järve linna noorte MV 2015 (U10), 10.-11.10.
  18. Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev 2015 lahtised esivõistlused, 07.11.
  19. Laste CUP SK Diagonaal I etapp, Kohtla-Järve 20.09.
  20. Eesti noorte võistkondlikud MV-d, Kohtla-Järve 11.-13.09.
  21. Laste kiirmaleturniir, Kohtla-Järve 17.05.
  22. Eesti kuni 8-aastaste meistrivõistlused, Kohtla-Järve 29.-31.05.
  23. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 27.01.-07.03.
  24. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 26.04.
  25. Eesti maleklubide 2015. aasta meistrivõistlused, Narva 01.-03.05.
  26. XVIII traditsiooniline noorte kiirmaleturniir; Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 11.-12.04.
  27. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Narva 16.-19.04.
  28. Kiviõli mv kiirmale, 20.12.
  29. SK Diagonaal mv, Kohtla-Järve 29.-30.11 ja 02.-04.12.
  30. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 03.-05.10.
  31. U14 Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Narva 12.-14.09.
  32. Narva linna kiirmaleturniir, 10.05.
  33. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 12.-13.04.
  34. Eesti 14- ja 12-aastaste noorte mv valikturniir, Kohtla-Järve 15.-17.03.
  35. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 21.01.-09.03.
  36. Talveturniir, Kohtla-Järve 28.02.-01.03.
  37. 22. Eesti valdade talimängud, Jõhvi 01.-02.03.
  38. Kuni 16-aastaste noorte meistrivõistlused, Narva 06.-09.03.
  39. Narva - Kohtla-Järve malematš
  40. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused, Kiviõli 15.02.
  41. SK Diagonaal meistrivõistlused, Kohtla-Järve 13.-14.12.
  42. Kiviõli linna lahtised meistrivõistlused, 07.12.
  43. Spordiselts "Kalev" lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 01.-02.11.
  44. Läänemere maletähed, Narva 27.10. - 01.11.
  45. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 18.-20.10.
  46. Sillamäe linnapäeva maleturniir
  47. Sillamäe meistrivõistlused
  48. Eesti kuni 10-aastaste noormeeste ja neidude meistrivõistlused, Narva 24.-26.05.
  49. XVI traditsiooniline noorte kiirmaleturniir - Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 27.-28.04.
  50. Eesti maleklubide meister on SK Maletäht
  51. Eesti noorte võistkondlikud MV-d, Kohtla-Järve 16.-18.03.
  52. Paul Kerese mälestusturniir, Sillamäe 26.12.
  53. CUP SK Maletäht 4. etapp, Kiviõli 15.12.
  54. SK Diagonaal-30, 17.-18.11.
  55. Ida-Virumaa lahtised lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 02.-04.11.
  56. Eesti noorte klubide meister on T. Truusi Malekoolkond!
  57. Kohtla-Järve Spordiselts "Kalev" lahtised esivõistlused, 13.-14.10.
  58. XII Lembit Olli Mälestusturniir, Kohtla-Nõmme 22.09.
  59. Narva SK Maletäht reitinguturniir, 27.08.-12.09.
  60. Narva SK Maletäht reitinguturniir, 18.-21.06.
  61. Narva linna kiirmaleturniir, 16.06.
  62. Eesti noorte lahtised kiirmale MV-d, Kohtla-Järve 28.-29.04.
  63. SK Maletäht Cup 2012, 20.-21.04.
  64. SK Maletäht Cup 2012
  65. Eesti kuni 14-a. meistrivõistlused, Kohtla-Järve 12.-15.04.
  66. SK Maletäht Cup 2012, 25.03.
  67. 58. Sillamäe meistrivõistlused
  68. Narva meistrivõistlused tüdrukutele, 20.-21.01.
  69. SK Maletäht turniir, Narva 19.-21.01.
  70. SK Maletäht turniir, Narva 24.11.-22.12.
  71. Kohtla-Järve SS Kalev esivõistlused, 05.-06.11.
  72. Narva meistrivõistlused, 11.-13.11.
  73. SK Maletäht Cup 3, Narva 11.-12.11.
  74. SK Maletäht Cup 2, Narva 28.-29.10.
  75. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 21.-23.10.
  76. Narva turniir, 26.09.-10.10.
  77. SK Maletäht Cup, Narva 24.09.
  78. Narva-Jõesuu maleturniir, 17.-19.06.
  79. Sillamäe meistrivõistlused välkmales, 14.03.-26.04.
  80. Sillamäe meistrivõistlused kiirmales, 14.03.-26.04.
  81. Kohtla-Järve linna MV, 15.05.
  82. Narva Cup 2011, 30.04.
  83. SK Maletäht turniir, Narva 07.04.-29.04.
  84. Laste Kevad turniir, Kohta-Järve 19.04.-20.04.
  85. L. Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  86. Eesti noorte lahtised kiirmale esivõistlused, Kohtla-Järve 16.04-17.04
  87. 57. Sillamäe meistrivõistlused 2011, 27.01-10.03
  88. SK Maletaht Cup 2011, Narva 25.-26.03
  89. Narva MV U10, 18.-19.03.
  90. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused 2011, 25.01. - 01.03.
  91. Eesti kuni 18-a meistrivõistlused, Kohtla-Järve 10.-13.02.
  92. SK Maletähe turniir, 28.-29.01.
  93. Narva neidude meistrivõistlused, 28.-29.01.
  94. SK Maletäht Cup 5, 21.-22.01.
  95. Paul Kerese mälestusturniir, Sillamäe 15.11.-20.12. 2010
  96. P. Kerese mälestusturniir, Narva 08.01.
  97. Kohtla-Järve Talve maleturniir, 18.-19.12.
  98. Narva reitinguturniir, 19.-22.12.
  99. Jerevani karikas, Tallinn11.12.
  100. SK Maletäht Cup 4, 10.-11.12.
  101. Narva meistrivõistlused, 11.11.-05.12.
  102. Narva reitinguturniir, 10.10.-26.11.
  103. SK Maletäht Cup 3, 06.-07.11.
  104. Kohtla-Järve SS KALEV esivõistlused, 30.-31.10.
  105. Kohtla-Järve kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 30.-31.10.
  106. SK Maletäht Cup 2, 26.-27.10.
  107. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 24.-26.09.
  108. SK Maletäht Cup, 17.-18.09.
  109. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 04.-05.09.
  110. Narva Cup finaal, 22.05.
  111. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused, 16.05.
  112. Narva reitinguturniir, 12.04.-05.05.
  113. Kohtla-Järve noorte kiirturniir, 17.-18.04.
  114. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  115. Sillamäe kuni 10-aastaste MV, 20.02.-14.04.
  116. Narva reitinguturniir, 12.02.-16.04.
  117. Narva Cup 7, 10.04.
  118. Narva Cup 6, 03.04.
  119. SK Maletäht Cup 6, 26.-27.03.
  120. Laste kevadturniir, Kohtla-Järve 20.-21.03.
  121. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 20.-26.02.
  122. Sillamäe meistrivõistlused, 14.01.-04.03.
  123. Narva kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 19.-20.03.
  124. Narva Cup 5, 06.03.
  125. SK Maletäht Cup 5, 27.-28.02.
  126. Narva Cup 4, 20.02.
  127. Narva Cup III, 06.02.
  128. Narva noorte meistrivõistlused, 28.-30.01.
  129. SK Maletäht Cup 4, 23.-24.01.
  130. Narva neidude meistrivõistlused, 15.-16.01.
  131. Narva Cup II, 09.01.
  132. Narva Cup I, 06.01.
  133. Kohtla-Järve laste jõuluturniir, 26.-27.12.
  134. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, Narva 19.11.-18.12.
  135. Kohtla-Järve kuni 8-a MV, 7.-8.11.
  136. SK Diagonaal esivõistlused, 14.-22.11.
  137. Kohtla-Järve kiirmale MV 2., 3. ja 4. etapp
  138. Narva Cup finaal, 20.12.
  139. P. Kerese mälestusturniir, Sillamäe 09.11.-17.12.
  140. SK Maletäht Cup 3, 12.-13.12.
  141. Narva reitinguturniir, 10.11.-07.12.
  142. Narva meistrivõistlused, 14.-29.11.
  143. Narva reitinguturniir, 25.09.-27.11.
  144. Narva reitinguturniir, 11.-23.11.
  145. Narva Cup VII, 15.11.
  146. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, 10.09.-12.11.
  147. SK Maletäht Cup 2, 06.-08.11.
  148. Narva Cup VI, 01.11.
  149. Narva Cup V, 27.10.
  150. Ida-Virumaa esivõistlused, Kohtla-Järve 23.-25.10.
  151. SK Maletäht Cup, 17.-18.10.
  152. Narva reitinguturniir, 18.09.-16.10.
  153. Narva reitinguturniir, 04.09.-16.10.
  154. Läänemere maletähed, Narva 04.-09.10.
  155. Kohtla-Järve Kalev esivõistlused, 09.-11.10.
  156. Kohtla-Järve kuni 10-a MV, 10.-11.10.
  157. Viktor Kortðnoi andis Narvas simultaani
  158. Kohtla-Järve kiirmale MV 1, 27.09.
  159. Narva Cup III, 27.09.
  160. Narva Cup II, 20.09.
  161. Narva Cup I, 13.09.
  162. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 05.-06.09.
  163. Narva Suvi, 24.-28.08.
  164. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 19.-21.06.
  165. Narva reitinguturniir, 11.05.-05.06.
  166. Narva reitinguturniir 4, 28.04.-26.05.
  167. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, Narva 02.04.- 25.05.
  168. Narva reitinguturniir 3, 27.04.-20.05.
  169. Narva Cup, 17.05.
  170. Kohtla-Järve kiirmale MV, 17.05.
  171. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 26.04.
  172. Narva Cup, 26.04.
  173. Eesti noorte kiirmale MV, Kohtla-Järve 18.-19.04.
  174. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused VII-VIII
  175. Narva reitinguturniir II, 09.-27.03.
  176. Pähklimäe gümnaasiumi K-12 turniir, Narva 13.02. - 28.03.
  177. Narva kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 16.-18.03.
  178. SK Maletäht K-10 noorte reitinguturniir, 27.02.-13.03.
  179. Kohtla-Järve kevadturniir, 14.-15.03.
  180. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, Narva 13.02. - 06.03.
  181. Narva turniir 2, 17.02.-09.03.
  182. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 27.01.-10.03.
  183. Sillamäe meistrivõistlused, 12.01.-02.03.
  184. Narva turniir, 16.-25.02.
  185. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused VI, 22.02.
  186. Narva Cup, 22.02.
  187. Kohtla-Järve K-18 noorte meistrivõistlused, 14.-15.02.
  188. Narva kuni 18-aastaste noormeeste MV, 05.-08.02.
  189. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused V, 25.01.
  190. Narva kuni 16-aastaste neidude MV, 22.-25.01.
  191. Narva reitinguturniir, 06.-23.01.
  192. Kohtla-Järve jõuluturniir noortele, 27.-28.12.
  193. Paul Kerese mälestusturniir , Sillamäe 13.11. - 15.12.
  194. Tere, Talv ! Narva 05.-19.12.
  195. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused III-IV
  196. SK Diagonaal meistrivõistlused, 08.-16.11.
  197. Narva Cup 2008 Sügis, 14.12.
  198. Narva meistrivõistluste finaal, 15.-30.11.
  199. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, Narva 18.09. - 21.11.
  200. Narva meistrivõistluste poolfinaal, 07.-09.11.
  201. Ida-Virumaa esivõistlused, Kohtla-Järve 24.-26.10.
  202. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused II, 19.10.
  203. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused I, 28.09.
  204. Kohtla-Järve Kalev esivõistlused, 03.-05.10.
  205. Kohtla-Järve kuni 10-a meistrivõistlused, 04.-05.10.
  206. Narva Sügis, 15.-25.09.
  207. Narva Cup 2008 Sügis, 14.09.
  208. Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, 06.-07.09.
  209. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 27.-29.06.
  210. Pähklimäe gümnaasiumi turniir III, 30.05.
  211. Narva Cup, 18.05.
  212. Narva turniir, 28.04.-19.05.
  213. Kohtla-Järve kiirmale MV, 18.05.
  214. Narva turniir, 07.04.-12.05.
  215. Kohtla-Järve kiirmale 8. etapp, 27.04.
  216. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 20.04.
  217. Avesta MK K-14 neidude meistrivõistlused, 07.03.-18.04.
  218. Narva noorteturniir, 28.02.-03.04.
  219. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, 06.03.-16.04.
  220. Kohtla-Järve kiirmale 7. etapp, 16.03.
  221. Kohtla-Järve kevadturniir, 22.-23.03.
  222. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 23.01. - 03.03.
  223. Kohtla-Järve kiirmale, 17.02.
  224. Narva kuni 10-a meistrivõistlused, 13.-16.03.
  225. Sillamäe naiste MV, 17.01.-10.03.
  226. Narva talve turniir
  227. Sillamäe meeste MV, 08.01.-27.02.
  228. Kohtla-Järve kuni 16-a MV, 16.-17.02.
  229. Narva kuni 18-a noorte MV, 08.-10.02.
  230. Narva neidude kuni 18-a MV, 26.-27.01.
  231. Kohtla-Järve kiirmale 6. etapp, 20.01.
  232. Kohtla-Järve jõuluturniir, 22.-23.12.
  233. Kohtla-Järve kiirmale, 16.12.
  234. Narva Cup finaal, 16.12.
  235. Narva meistrivõistlused
  236. Kohtla-Järve kiirmale 3. etapp, 25.11.
  237. Narva Sügis, 10.-20.10.
  238. Narva Cup, 23.09., 30.09., 21.10.
  239. Kohtla-Järve kuni 10-a MV, 13.-14.10.
  240. Kohtla-Järve kiirmale 2. etapp, 21.10.
  241. Ida-Virumaa esivõistlused, 26.-28.10.
  242. Paul Kerese malefestival, Narva 07.-13.10.
  243. SS Kalev lahtised esivõistlused, 29.-30.09.
  244. Kohtla-Järve kiirmale 1. etapp, 09.09.
  245. VII L. Olli mälestusturniir, Uusküla 01.-02.09.
  246. Narva Suvi, juuni
  247. Narva kiirturniir, juuni
  248. Narva-Jõesuu NLT turniirid, 16.-17.06.
  249. Narva Cup 8 ja 9
  250. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 22.04.
  251. Sillamäe meistrivõistlused, 11.01.-19.03.
  252. Kohtla-Järve kuni 16-a. noorte MV
  253. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 26.01.-07.03.
  254. Narva Cup 7
  255. Narva Cup I, 14.01.
  256. SS Kalev esivõistlused, 09.-10.12.
  257. Narva Cup V
  258. Kohtla-Järve noorte sügisturniir
  259. Läänemere Maletähed, Narva 08.-12.11.
  260. Narva Cup 2, 08.10.
  261. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, 13.-15.10.
  262. Narva Cup
  263. Narva Sügis
  264. VI Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 02.-03.09.
  265. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 16.-18.06.
  266. Narva-Jõesuu noorte meistrivõistlused
  267. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 23.04.
  268. Kohtla-Järve kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 08.-09.04.
  269. MK Avesta meistrivõistlused, 08.-09.04.
  270. Narva kuni 18-a. noorte meistrivõistlused
  271. Kohtla-Järve noorte kevadturniir, 23.-24.03.
  272. Kohtla-Järve meistrivõistlused
  273. Narva kuni 10. a. meistrivõistlused
  274. Sillamäe meistrivõistlused 2006
  275. Narva Grand Prix 6
  276. Narva kuni 14-a. noorte meistrivõistlused
  277. Narva kuni 14-a. neidude meistrivõistlused
  278. Narva Grand Prix 5
  279. 4. Narva Grand Prix
  280. Narva linna meistrivõistlused, 05.-27.11.
  281. Narva Grand Prix 3, 19.-20.11.
  282. Narva Grand Prix 2, 22.-23.10.
  283. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, 14.-16.10.
  284. Läänemere maletähed, Narva 06.-09.10.
  285. Turniirid Narvas
  286. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 03.-04.09.
  287. Narva-Jõesuu esivõistlused, 17.-19.06.
  288. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
  289. Narva noorte meistrivõistlused
  290. Male-lauatennise turniir, Narva 20.02.
  291. Narva neidude meistrivõistlused
  292. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused