XIX Kõo valla jõuluturniir, Pilistvere 03.12.

tabel

1. Andrei Šiškov [7,5p]. 2. Robert Dubrovin [6,5p]. 3.-4. Jaan Narva ja Albert Pedmanson [6p].

Karksi Ratsu kiirturniir 2017, Karksi-Nuia 13.08.

Tabel

1. Igor Švõrjov [7p], 2. Eke Tominga [6p], 3.-8. Tarvo Seeman, Maris Koops, Andis Strumpe, Kalle Peebo, Ago Tominga ja Janis Koops [5p].

 

51. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 01.07. - 02.07

chess-results.com | olümpiasüsteemis turniirLIVE

1. Alexey Shirov (LAT), 2. Kaido Külaots (EST), 3. Toms Kantans (LAT), 4. Ottomar Ladva (EST).

Šveitsi süsteemis turniir: 1. Aloyzas Kveinys (LTU), 2. Kirill Chukavin (EST), 3. Olav Sepp (EST).

Karksi Ratsu kiirmaleturniir, Karksi-Nuia 06.08.

tabel

1. Igor Švõrjov [6p], 2. Hendrik Olde [5,5p], 3. Kalle Peebo [5,5p].

50. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 27.06.-03.07.

tavamale | välkmale

Tavamale: 1. Aleksej Aleksandrov (BLR) [6,5p], 2. Arturs Neiksans (LAT) [6,5p], 3. Nikita Meskovs (LAT) [6,5p].

Välkmale: 1. Ottomar Ladva [10,5p], 2. Nikita Meskovs (LAT) [10,5p], 3. Aleksej Aleksandrov (BLR) [10p].

Kõo valla jõuluturniir 2015, 06.12.

tabel

1. Igor Švõrjov [6,5p], 2. Ilja Vovk [6p], 3. Aleksander Volodin [6p].

49. Ilmar Raua memoriaal, Viljandi 29.06.-05.07.

ametlik koduleht | tavamale | välkmale

Tavamale: 1. Arturs Neiksans (LAT) [7p], 2. Aleksej Aleksandrov (BLR) [6,5p], 3. Normunds Miezis (LAT) [6,5p].

Välkmale: 1. Ottomar Ladva [10,5p], 2. Aleksej Aleksandrov (BLR) [10,5p], 3.-4. Jaan Ehlvest (USA), Meelis Kanep [9p].

39. Lehola-Lembitu ratsu, Suure-Jaani 24.05.

tabel

1. Ion Mõndresku [10,5p], 2. Aivo Hommik [10p], 3. Marek Kolk [10p].

More Articles...

  1. Lev Braschinsky 5. mälestusturniir, Viljandi 14.03.
  2. Kõo valla 16. jõuluturniir, Pilistvere 07.12.
  3. EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales, Viljandi 29.11.
  4. 48. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 30.06.-06.07.
  5. Lev Braschinsky 4. mälestusturniir kiirmales, Viljandi 15.03.
  6. Kõo valla XV jõuluturniir, Pilistvere 08.12.
  7. Karksi Ratsu kiirmale, Karksi-Nuia 10.08.
  8. Eesti meistrivõistlused male-kabe, Viljandi 08.06.
  9. 47. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 01.-07.07.
  10. 37. Lehola-Lembitu Ratsu välkmale turniir, Vanaõue 12.05.
  11. Kõo valla jõuluturniir, Pilistvere 09.12.
  12. Ilmar Raua 46. mälestusturniir, Viljandi 06.-08.07.
  13. Kõo valla 13. jõuluturniir
  14. Suure-Jaani Gümnaasiumi 5. vilistlasturniir, 17.09.
  15. 45. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 05.-07.08.
  16. Karksi ratsu kiirturniir, Karksi-Nuia 13.08.
  17. Hugo Hommik - 70!
  18. Suure-Jaani valla kiirmaleturniir, 22.05.
  19. Tartu - Viljandi malematš, Viljandi 17.05.
  20. SK Vanad Olümpiaalad I MV, Suure-Jaani 23.04.
  21. IV Suure-Jaani valla kiirkarikaturniir, Suure-Jaani 10.04.
  22. Suure-Jaani meistrivõistlused, 02.11. 2010 - 23.03. 2011
  23. Suure-Jaani kiirmale MV, 03.11. 2010 - 06.04. 2011
  24. Leo Braschinsky mälestusturniir, Viljandi 19.03.
  25. Kõo valla XII jõuluturniir, Pilistvere 12.12.
  26. Karksi Ratsu, Karksi-Nuia 21.11.
  27. Heldur Valgmäe 80!
  28. IV Suure-Jaani Gümnaasiumi Vilistlaste maleturniir, Suure-Jaani 18.09.
  29. 44. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 11.-13.06.
  30. 34. Lehola-Lembitu Ratsu välkmale turniir, Viljandimaa 23.05.
  31. Suure-Jaani meistrivõistlused
  32. Suure-Jaani valla III karikaturniir males, 10.04.
  33. Viljandimaa kiirmale meistrivõistlused
  34. Kõa valla XI jõuluturniir, 13.12.
  35. Lehola-Lembitu kiiturniir, Suure-Jaani 31.10.
  36. EMSL Jõud meistrivõistlused, Viljandi 15.11.
  37. Suure-Jaani Gümnaasiumi III vilistlasturniir, 19.09.
  38. Karksi-Ratsu kiirturniir, 01.08.
  39. 30. Viiratsi maleturniir, Viiratsi 26.04.
  40. Suure-Jaani II karikaturniir, 04.04.
  41. Võhma - Suure-Jaani malematð, Võhma 18.03.
  42. 33. Lehola-Lembitu Ratsu välkturniir, Suure-Jaani 28.03.
  43. BEKO händikäpturniir, Viljandi 21.-22.03.
  44. Suure-Jaani valla kiirmale meistrivõistlused, 05.11.08.-10.02.
  45. Suure-Jaani valla meistrivõistlused, 04.11.08.-10.03.
  46. Karksi valla talvine kiirturniir, 22.02.
  47. J. Sammuli ja L. Braschinsky mälestusturniir, Viljandi 17.12.
  48. Suure-Jaani turniirid
  49. Viljandi jõuluturniir, 21.12.
  50. Kõo valla 10. jõuluturniir, Pilistvere 14.12.
  51. Suure-Jaani valla meistrivõistlused
  52. Suure-Jaani kiirturniirid
  53. Suure-Jaani valla meistrivõistlused
  54. Karksi Ratsu kiirturniir, Karksi-Nuia 03.08.
  55. Jüri Sammuli ärasaatmine
  56. 42. Ilmar Raua memoriaal, 04.-06.07.
  57. Suure-Jaani karikaturniir, 12.04.
  58. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  59. MSL Jõud meistrivõistlused, Viljandi 15.03.
  60. Suure-Jaani turniirid
  61. Suure-Jaani V kiirturniir
  62. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  63. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  64. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  65. Suure-Jaani turniirid
  66. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  67. Viljandi jõuluturniir, 16.12.
  68. Suure-Jaani turniirid
  69. Kõo valla 9. jõuluturniir, Pilistvere 09.12.
  70. Suure-Jaani turniirid
  71. Karksi Ratsu kiirturniir
  72. 41. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 06.-08.07.
  73. Sakala mängud, Viljandi 19.05.
  74. Viiratsi maleturniir, 06.05.
  75. Suure-Jaani meistrivõistlused, 22.11.06. - 10.04.07.
  76. Viljandimaa noorte meistrivõistlused, 09.04.
  77. 31. Lehola-Lembitu Ratsu välkturniir, 24.03.
  78. 16. Viljandi jõuluturniir, 17.12.
  79. Kõo valla jõuluturniir, Pilistvere 10.12.
  80. EMSL Jõud noorte esivõistlused, Pilistvere 18.11.
  81. Lembit Kahu mälestusturniir, Viljandi 14.10.
  82. Karksi Ratsu, Karksi-Nuia 06.08.
  83. 40. Ilmar Raua memoriaal, Viljandi 07.-09.07.
  84. 28. Viiratsi maleturniir, 06.-07.05.
  85. Viljandi - 80 üritused
  86. XXX Lehola-Lembitu Ratsu välkturniir, 25.03.
  87. Viljandimaa välkmale meistrivõistlused
  88. Turniirid jaanuaris
  89. Viljandi 15. jõuluturniir
  90. Kõo valla 7. jõuluturniir, Pilistvere 11.12.
  91. Viljandimaa meistrivõistlused
  92. Viljandimaa meistrivõistlused
  93. Viljandimaa meistrivõistlused
  94. Ülesannete lahendamise võistlus
  95. Turniirid maakondades
  96. Karksi Ratsu kiirturniir, 06.08.
  97. 39. Ilmar Raua mälestusturniir
  98. 27. Viiratsi maleturniir
  99. Viljandimaa kiirmale meistrivõistlused
  100. Viljandi välkmale meistrivõistlused
  101. Karksi-Nuia uusaastaturniir, 02.01.
  102. Viljandi jõuluturniir
  103. Kõo valla 6. jõuluturniir
  104. Viljandimaa meistriks tuli Gert Elmaste
  105. Viljandimaa meistrivõistlused
  106. Karksi Ratsi kiirturniir, Karksi-Nuia 07.08.
  107. 38. Ilmar Raua memoriaal, Vana-Võidu 09.-11.07.
  108. 26. Viiratsi maleturniir, Viiratsi 01.-02.05.