Harjumaa võistkondlikud MV kiirmales 2017, Kernu 11.11.

tabel

1. Saue Male-Kabeklubi (Tarvo Piip, Karel Uurits, Taavi Kalvik, Valve Vahar).

2. Keila Maleklubi (Ants Põldoja, Koit Rannas, Elmar Niinepuu, Lea Vahter).

3. Kose Male-Kabeklubi (Jaan Urgas, Tõnu Kalvet, Clint Hunter Purre, Tiina Põlendik).

VII Viimsi valla kiirturniir, Viimsi 28.10.

tabel

1. Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [7p]. 2. Nikolai Kunitsõn (Kaido Külaotsa MK) [6,5p]. 3. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) [6p].

Harjumaa MV kiirmales 2017, Kernu 08.10.

tabel | noored

mehed: 1. Tarmo Tuul (Tõnu Truusi MKK) [6p], 2. Tarvo Piip (Saue MK) [5.5p], 3. Ain-Valdo Müütnik (Kadrioru MK) [5p].

naised: 1. Tiina Põlendik (Kose), 2. Valve Vahar (Saue MK), 3. Enda Lõhmus (Rae vald).

noored: 1. Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja) [6,5p], 2. Karoliina Liiv (MK Areng) [5.5p], 3.-8. Tarmo Kasak (SK Vanad Olümpiaalad), Jakob Luts (Rae Spordikool), Mirko Lainevool (Rae Spordikool), Tuudur Jakob Padari (Rae Spordikool), Joosep Laanela (Laagri Huvialakool) ja Lem-Leonhard Roots (Rae Spordikool) [5p].

Noorte parimad vanusekategooriate arvestuses on toodud allpool:

Read more: Harjumaa MV kiirmales 2017, Kernu 08.10.

I Kose malefestival, Kose 30.09. - 01.10.

individuaalturniir | noorteturniir

1.-4. Ottomar Ladva (Tõnu Truusi MKK), Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Jüri Krupenski (MA Vabaettur) ja Nikolai Kunitsõn (Kaido Külaotsa MK) [6,5p].

noored: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [7p]. 2. Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [6p]. 3. Wilhelm Tomingas (Tõnu Truusi MKK) [5p].

Rae Spordikooli lahtised MV 2017, Jüri 26.08.

tabel

1. Emil Laanemets (SK-Reval-Sport) [6,5p]. 2.-5. Marina Levchenko (MA Vabaettur), Sofia Blokhin (Tallinna MK), Ander Tiisler (Tartu Kalev), Mart Narva (SK Reval-Sport) [6p].

Vanusegruppide parimad on toodud allpool:

Read more: Rae Spordikooli lahtised MV 2017, Jüri 26.08.

Saue-Vanamõisa malefestival, Vanamõisa 01.07.

kiirturniir | välkturniir | koondarvestus

Kiirturniir: 1. Tamber Siemer (Rapla MK) [6p], 2.-8. Kaimar Puusepp (Rapla MK), Anto Remmel (SK Reval-Sport), Tarmo Tuul (Tõnu Truusi MKK), Agu Kipso (Rapla MK), Erkki Lokotar (Harjumaa), Margareth Olde (Tallinna MK), Karel Uurits (Saue MK) [5p].

Välkturniir: 1. Kaimar Puusepp (Rapla MK) [7p], 2.-6. Anto Remmel (SK Reval-Sport), Tarmo Tuul (Tõnu Truusi MKK), Tarvo Piip (Saue MK), Tambet Siemer (Rapla MK), Jüri Ilves (Tallinn) [6,5p].

Koondarvestus: 1. Kaimar Puusepp, 2. Anto Remmel, 3. Tambet Siemer.

Keila linna kiirmaleturniir 2017, Keila 28.05.

chess-results.com

1.Igor Švõrjov [6p], 2.-5. Tarvo Seeman, Andrei Šiškov, Jüri Krupenski, Dmitri Petrov [5,5p].

Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused, Laagri 07.05.

U16 | U10

U16: 1. Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [5p], 2.-7. Robin Liebert (SK Reval-Sport), Mirko Lainevool (Rae Huvialakool), Joosep Laanela (Laagri Huvikool), Viktor Nesterov (Mustamäe Laste Loomingumaja), Marttin Allese (Lahmuse Kool) ja Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [4p].

U10: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [5p], 2.-3. Akira Kivi (Nõmme Noortemaja) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [4,5p].

More Articles...

  1. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 19.03.
  2. Saku MK kiirturniir H.Tomsoni mälestuseks, Saku, 29.01.
  3. Keila linna kiirmaleturniir 2016, 29.05.
  4. Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused, Laagri 15.05.
  5. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 27.03.
  6. Saku MK 2016. a. meistrivõistlused tavamales, 23.11.-01.02.
  7. Saue linna 2016.a. MV kiirmales, 25.01.-01.02.
  8. 2015. aasta Saku meistrivõistlused kiirmales, 12.10.-16.11.
  9. Saku MK kiirturniir Hans Tomsoni karikale, 21.11.
  10. Harjumaa 2015. a võistkondlikud meistrivõistlused, 14.11.
  11. Harjumaa 2015. a meistrivõistlused kiirmales, Saue 10.10.
  12. Rae Huvialakooli suveturniir, 26.08.
  13. Raivo Viidu 65. juubeliturniirid, 27.06.
  14. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniiri võitis Elmar Niinepuu
  15. Saku MK 2015. a. meistrivõistlused tavamales, 15.12.2014-23.02.2015
  16. Saku Maleklubi noorte 2015. a mv tavamales, 19.12.2014-19.01.2015
  17. Saku MK 2014. a. meistrivõistlused kiirmales, 10.11.-22.12.
  18. Saku Maleklubi noorte jõuluturniir kiirmales, 01.-15.12.
  19. VI Saku kiirturniir Hans Tomson`85
  20. Kiirmaleturniir Saue Sügis 2014, 06.-13.10.
  21. IV Viimsi valla kiirmaleturniir, Viimsi 12.10.
  22. Harjumaa 2014. aasta kiirmale meistrivõistlused, Viimsi 11.10.
  23. Keila linna kiirmaleturniir, 25.05.
  24. Saue linna 2014. aasta mv kiirmales, 03.-10.03.
  25. Saku maleklubi noorte mv tavamales, 13.01.-03.03.
  26. Saku maleklubi mv tavamales, 25.11.13-03.02.14
  27. Saue linna 2013. aasta mv tavamales, 25.11.13.-27.01.14.
  28. Saku maleklubi mv kiirmales, 02.-30.12.
  29. V Hans Tomsoni karikaturniir, Saku 23.11.
  30. Harjumaa meistrivõistlused kiirmales, Rae 12.10.
  31. Keila linna kiirmaleturniir, 26.05.
  32. Saue linna meistrivõistlused kiirmales, 01.-08.04.
  33. Saku maleklubi mv-d, 12.11.-28.01.
  34. Saue linna meistrivõistlused, 19.11.-14.01.
  35. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Laagri 11.11.
  36. IV Saku karikavõistlus kiirmales, 24.11.
  37. Saku meistrivõistlused kiirmales, 01.10.-05.11.
  38. Harjumaa meistrivõistlused, Laagri 13.10.
  39. Kiirmaleturniir Saue Sügis 2012, 01.-08.10.
  40. Saku MK kuni 14-aastaste meistrivõistlused, 18.04.-16.05.
  41. Keila linna kiirmaleturniir, 27.05.
  42. Saku-Saue noortematš kiirmales, Saku 19.05.
  43. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 07.04.
  44. Saue linna meistrivõistlused, 05.12.11-13.02.12
  45. Saue linna kiirmale meistrivõistlused, 19.-26.03.
  46. Saku maleklubi meistrivõistlused tavamales, 02.11.11-11.01.12
  47. Jüri II kiirmaleturniir, Rae 11.03.
  48. 2. Saku kiirmale karikaturniir, 26.11.
  49. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, 12.11.
  50. Saku meistrivõistlused kiirmales, 29.09.-19.10.
  51. Harjumaa meistrivõistlused, Tallinn 15.10.
  52. Viimsi valla kiirmaleturniir 2011 „Kõik mängima!“, 08.10.
  53. Vanamõisa kiirturniir, 25.06.
  54. Keila linna kiirmaleturniir, 29.05.
  55. Saku Gümnaasiumi MV kiirmales, 15.05.
  56. Saue - Saku Gümnaasiumide malematš, Saue 21.05.
  57. Lagedi Põhikooli lahtised meistrivõistlused, 16.04.
  58. Saku MK noorte MV, 14.02.-11.04.
  59. Saue linna kiirmale MV, 11.04.-18.04.
  60. Laagri kooli lahtised MV-d, 16.04
  61. Saku Maleklubi vs Saue Male-kabeklubi, 26.03
  62. Rae valla kiirmaleturniir, Jüri 12.03
  63. Laagri kiirmaleturniir "Male popiks", 05.02.
  64. Saue Tammiku kiirturniir, Saue 29.01.
  65. Saue meistrivõistlused, Saue 06.12.-17.01.
  66. Hans Tomsoni karikaturniir kiirmales, Saku 21.11.
  67. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 13.11.
  68. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 16.10.
  69. Saue Sügis, 26.10.-01.11.
  70. Saku MK kiirmale meistrivõistlused, 22.09.-13.10.
  71. Raivo Viidu 60. juubeliturniir, 26.06.
  72. Saku kiirmale meistrivõistlused - B, 17.03.-14.04.
  73. Saku meistrivõistlused, 03.02.-21.04.
  74. Saue kiirmale meistrivõistlused, 22.-29.03.
  75. Saue meistrivõistlused, 07.12. 2009. - 08.02. 2010
  76. Hans Tomson - 80!
  77. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 14.11.
  78. Saue sügis, 26.10.-02.11.
  79. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, 17.10.
  80. Keila linna meistrivõistlused, 25.02.-20.05.
  81. Vanamõisa kiirturniir, 27.06.
  82. Keila kiirturniir, 13.06.
  83. Keila kiirturniir, 24.05.
  84. Saku meistrivõistlused, Saku 11.02. - 08.04.
  85. Saue kiirmale meistrivõistlused, Saue 30.03.-06.04.
  86. Tallinna ja Harjumaa seenioride kevadturniir, 24.03. - 17.04.
  87. Saue meistrivõistlused, 01.12.08.-31.01.
  88. Saku noorte meistrivõistlused, 20.01.-04.03.
  89. MA Vabaettur talvelaagriturniir, Kloogaranna 19.-22.02.
  90. Keila kiirmale meistrivõistlused 2008, 29.11.-13.12.
  91. Paldiski meistrivõistlused, 19.01.-10.05.
  92. Saku MK meistrivõistlused kiirmales, Saku 22.10. - 03.12.
  93. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 15.11.
  94. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, 18.10.
  95. Paldiski Sügis, 11.10.
  96. Keila linna kiirturniir, 25.05.
  97. Lagedi noorteturniir
  98. Saue kiirmale MV, 17.-30.03.
  99. Saku meistrivõistlused, 23.01. - 12.03.
  100. Keila linna MV 2007, 30.04.-10.12.
  101. Paldiski jõuluturniir, 15.12.
  102. Harjumaa võistkondlikud kiirmale MV, Tallinn 17.11.
  103. Saku Maleklubi meistrivõistlused kiirmales, 10.10. - 07.11.
  104. Paldiski sügis, 03.11.
  105. Harjumaa kiirmale MV, Tallinn 20.10.
  106. ROKOKi rändkarikas, 20.01. - 31.05
  107. Keila kiirturniir
  108. Saku meistrivõistlused, 06.12.-14.03.
  109. Keila kiirmale meistrivõistlused
  110. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, 18.11.
  111. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, 21.10.
  112. Paldiski kiirturniir, 07.10.
  113. Klooga kiirturniir, 02.09.
  114. Rokoki rändkarikas males, 01.-13.05.
  115. Keila kiirturniir, 28.05.
  116. Keila kiirturniir, 18.04.
  117. Saku meistrivõistlused
  118. Haapsalu kiirmale 4. etapp
  119. Harjumaa võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused, 19.11.
  120. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused
  121. Maardu karikaturniir noortele
  122. Maardu karikaturniir noortele
  123. Keila linna kiirturniir
  124. Keila linna meistrivõistlused
  125. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused
  126. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, Keila 23.10.