III Maaja Ranniku Karikaturniir – ehk uute tähtede taimelava

Tabel

Kevadise koolivaheaja traditsiooniline maleturniir väikestele tüdrukutele toimus sellel aastal juba kolmandat korda 19. - 21. märtsil, Mustamäe Laste Loomingu Majas. Osavõtjaid oli rohkem, kui eelmine kord – 37 tüdrukut vanuses 5 - 11 aastat. Võistlusest tulid osa võtma mängijad erinevatest Tallinna klubidest kui ka kaugemast Eesti otsast – Põlvamaalt.

Kokku mängiti 9 vooru ning lisaks malemängule tantsiti line-tantsu, toimus väljasõit Juku Mängumaale ning viimasel võistluspäeval harjutati käeosavust ehete valmistamisel. Turniiri aitasid sisse juhatada MLLM tantsuansambel "Pääsuke" ja kostüümiteater "Yes". Lõpetamisel esinesid muusikastuudio "Nika" lauljad.

Lõpparvestuses tuli võitjaks Darja Daalia Mihheljus 9-punktiga 9-st! Teisele kohale tuli Anna Mihhailova 8 punktiga ning kolmandaks Marie Heleen Lisette Kikkas. Neljandaks ning ühtlasi parimaks kuni 8-aastaste võistlejate seas tuli Riina Jakobson. Esimesele neljale kohale tulnud tüdrukud said turniiri karikad ja auhinnad. Lisaks auhinnalistele kohtadele said osalejadiplomi ja meened ka kõik teised mängijad.

Turniiri läbiviimist toetas Tallinna Haridusamet, Mustamäe Linnaosa Valitsus, AS Rekato,Eesti Maaspordiliit Jõud ning esmakordselt Ðveitsi kellabränd SWATCH.

Turniiri korraldaja tänab kõiki osalejaid ning toredaid abilisi !

Turniiri peakohtunik, Tatjana Fomina