Noorte sari "SÜGIS 2017"

Koondtabelid: A (U8) | B (U10) | C (U12) | D (U14 ja U18)

Tallinna MK üle-eestilise noorte kiirturniiride sarjas on toimunud viis turniiri. Enne viimast etappi juhivad koondarvestuses:

U8: 1. Fredi Karis (Tartu Kalev) [34,5p]. 2. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [31,5p]. 3.-4. Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK) ja Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [26,5p].

U10: 1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [38,5p]. 2. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [28,5p]. 3. Ostap Mertins (Tallinna MK) [27,5p].

U12: 1. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [33p]. 2. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [33p]. 3. Ott-Robert Luik (MA Vabaettur) [27,5p].

U14/U18: 1. Georg Aleksander Pedoson {U14} (MA Vabaettur) [36p]. 2. Margareth Olde {U18} (Tallinna MK) [27,5p]. 3. Igor Snitsarenko {U14} (MA Vabaettur) [23p].

Viimane etapp toimub 17. detsembril Paul Kerese Malemajas.

Tallinna MK üle-eestilist kiirturniiride sarja “SÜGIS 2017” toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuurkapital, Uniprint AS, Proud Engineers OÜ, SK Reval-Sport, Tallinna SNA ja lapsevanemad.

Valga MV noortele 2017, Valka 09.12.

tabel

Noormehed:

A-grupp 1. Benjamins Zareckis (LAT) [7,5p]. 2. Andrejs Zareckis (LAT) [6p]. 3. Roberts Zareckis (LAT) [5,5p].

B–grupp: 1. Arturs Levickis (LAT) [7p]. 2. Gunars Niedre (LAT) [4p]. 3. Mariuss Teteris (LAT) ja Sander Sepp (EST)  [4p].

Neiud:

1.  Lasma Bodniece (LAT) [4p]. 2. Elza Pukite (LAT) [3p]. 3. Anna Smilga (LAT)  [3p].

Grete Olde sai Paul Kerese stipendiumi!

Pühapäeval 10. detsembril toimus Mustpeade Majas traditsiooniline Eesti Rahvuskultuuri Fondi sponsorite ja stipendiaatide austamiskontsert, kus anti üle ERKF-i kahekümne kaheksanda jaotuse stipendiumid. Edukate sportlike tulemuste eest 2016. -2017. aastal sai Paul Kerese nimeline stipendiumi Grete Olde. Grete võitis kahel viimasel aastal erinevate võistlusklasside Eesti meistrivõistlustelt kokku 16 medalit neist seitse meistritiitlit. Lisaks võitis ta 2017. aastal 1. FIDE noorte kiir -ja välkmale maailmameistrivõistlustelt hõbeda ning pronksi ja kuulus Euroopa U18 vanuseastme võistkondlikel meistrivõistlustel III koha saavutanud Eesti neidude võistkonda.

Paul Kerese fond loodi Eesti Rahvuskultuuri Fondi allfondina Paul Keres`90 mälestusfestivalil 2006. aastal. Fondi loomise eestvedajaks oli EML-i president Carmen Kass ja fondi algkapitaliks annetati 100 tuhat Eesti krooni. Fondi on võimalik teha täiendavaid annetusi ERKF-i kaudu ning Paul Kerese fondi eesmärgiks on Eesti andekate noormaletajate toetamine.

Aastate jooksul on Paul Kerese stipendiumi saanud Kirill Chukavin, Henrik Haavamäe, Ottomar Ladva, Mark Lapidus, Mai ja Triin Narva, Margareth Olde, Georg A. Pedoson ning Aleksandr Volodin.

MK Areng lahtised MV kiirmales, Tallinn 03.12.

tabel

1. Deniss Andrijaškin (SK Maletäht) [7p]. 2.-3. Arseni Nikitin (SK Maletäht) ja Marta Pauline Sild (MK Areng) [5,5p].

NOORTE SARI SÜGIS 2017; V etapp - Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused, Tallinn 09.12. - 10.12.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir: 1. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) [6,5p]. 2. Fredi Karis (Tartu Kalev) [5,5p]. 3. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

B-turniir: 1. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [6p]. 2. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [5,5p]. 3.-4. Artjom Aleksejev (MK Areng) ja Andrei Dudakov (MA Vabaettur) [5p].

C-turniir: 1. Dion Krivenko (Malekool 64) [6p]. 2.-3. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) ja Hannes Tõnso (MA Vabaettur) [5p].

D-turniir: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6,5p]. 2. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p]. 3. Grete Olde (Tallinna MK) [5p].

Tallinna noorte meistrid:

U8 noormehed: Vladimir Dukov (MA Vabaettur).

U8 neiud: Sofyia Orlova (Tallinna MK).

U10 noormehed: Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK).

U10 neiud: Darya Orlova (Tallinna MK).

U12 noormehed: Dion Krivenko (Malekool 64).

U12 neiud: Sofia Blokhin (Tallinna MK).

U14 noormehed: Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur).

U14 neiud: Kristiina Liiv (Tallinna MK).

U16 neiud: Grete Olde (Tallinna MK).

U18 neiud: Margareth Olde (Tallinna MK).

XIX Kõo valla jõuluturniir, Pilistvere 03.12.

tabel

1. Andrei Šiškov [7,5p]. 2. Robert Dubrovin [6,5p]. 3.-4. Jaan Narva ja Albert Pedmanson [6p].

Heikki Ots 65!

Põlva Maleklubi kauaaegne juht ja maleorganisaator Heikki Ots tähistab 2. detsembril 65. sünnipäeva. Heikki, palju õnne Sulle meie kõigi poolt!

Eesti Maleliit

Eesti kiirmale meistrivõistlused 2017, Tallinn 02.12.

mehed | naised | seeniorid

Mehed: 1. Rene Lumiste (Tallinna MK) [7p]. 2.-4. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK), Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) ja Dmitri Petrov (SK Diagonaal) [6p].

Naised: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [7p]. 2. Margit Brokko (Eesti MAK) [6p]. 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [4p].

Seeniorid: 1. Sergei Neff (Kadrioru MK) [6,5p]. 2.-4. Anto Remmel (SK Reval-Sport), Oleg Tarakanov (Kadrioru MK) ja Vjatšeslav Garber (Kadrioru MK) [5,5p].

More Articles...

  1. Eesti Maleliidu kalenderplaani projekt 2018
  2. Veteranid 50+ sügisvälk sarjaturniirid 2017, Tallinn 25.09 - 18.12.
  3. Ida-Virumaa võistkondlikud MV U8, Kiviõli 25.11.
  4. Noorteturniiride sari "SÜGIS 2017"
  5. Dzintars Sprivulise IX Memoriaal, Luunja 26.11.
  6. Saku Maleklubi IX karikaturniir kiirmales Hans Tomsoni mälestuseks, Saku 25.11.
  7. XVIII Pühajärve kiirmaleturniir, Pühajärve 24.11. - 26.11.
  8. SK Diagonaal - 35, Kohtla Järve 18.11.- 19.11.
  9. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Kuimetsa 18.11.
  10. Karutapja karikas, Valka 11.11.
  11. Valka välkturniir, Valka 28.10.
  12. Harjumaa võistkondlikud MV kiirmales 2017, Kernu 11.11.
  13. NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva noorteturniir, Tallinn 18.11.
  14. Isadepäeva turniir 2017, Kilingi-Nõmme 11.11.
  15. Aksel Rei 75!
  16. Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused toimuvad taas Eestis!
  17. 41. A.Hammeri mälestusturniir, Kohila 28.10.
  18. Läänemere maletähed 2017, Narva 05.11. - 10.11.
  19. AVRO-38​ ​mälestusturniir​ ​kiir​ ​–​ ​ja​ ​välkmales 2017, Tartu 04.11. - 05.11.
  20. NOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniir, Tallinn 29.10.
  21. VII Viimsi valla kiirturniir, Viimsi 28.10.
  22. Valka meistrivõistlused kiirmales, Valka 21.10.
  23. Piers Bohli mälestusturniir, Valka 07.10.
  24. Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.
  25. Jaan Ehlvest - 55!
  26. Tallinna Maleklubi kiirmale lahtised MV-d, Tallinn 15.10.
  27. Maletreenerite ja -kohtunike erialane koolitus, Tallinn 27.10. - 28.10.
  28. Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 13.10.
  29. Maletreenerite kutse taotlemine ning taastaotlemine!
  30. M.Narvale, M. ja G.Oldele määrati spordistipendium!
  31. Harjumaa MV kiirmales 2017, Kernu 08.10.
  32. Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused 2017, Kohtla-Järve 06.10. - 08.10.
  33. In memoriam Larissa Volpert (30.03.1926 - 01.10.2017)
  34. I Kose malefestival, Kose 30.09. - 01.10.
  35. Gunnar Uusi mälestusturniirid 2017, Tartu 29.09. - 01.10.
  36. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 23.09.
  37. Noorte sari "SÜGIS 2017"; I etapp - Septembri kiirturniir, Tallinn 23.09.
  38. Valka välkturniir, Valka 16.09.
  39. Valka kiirturniir, Valka 09.09.
  40. Rae Spordikooli lahtised MV 2017, Jüri 26.08.
  41. Sireli kiirmaleturniir 2017, Tallinn 26.08.
  42. Pärnumaa MK noorte lahtised MV 2017, Kilingi-Nõmme 18.08. - 19.08.
  43. Boriss Rõtovi memoriaal, Tallinn 20.08.
  44. Karksi Ratsu kiirturniir 2017, Karksi-Nuia 13.08.
  45. Pärnu Kutsub 2017 maleturniir
  46. Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused; U20 meistrivõistlused, Tallinn 01.08. - 06.08.
  47. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused 2017, Tallinn 23.07.
  48. Eesti meistrivõistlused välkmales 2017, Tallinn 22.07.
  49. Eesti noorte välkmale meistrivõistlused 2017, Tallinn 21.07.
  50. Eesti noortekoondise treeninglaager Saaremaal!
  51. Paul Keres 101 mälestusturniirid, Pärnu 13.07. - 16.07.
  52. Saaremaa karikaturniiridel osales üle 100 maletaja!
  53. Paikuse maleselts Caissa kiirturniir, Paikuse 08.07.
  54. Saaremaal algas noortekoondise treeninglaager!
  55. Eesti Maleliidu üldkoosolekul täiendati põhikirja!
  56. Saue-Vanamõisa malefestival, Vanamõisa 01.07.
  57. 51. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 01.07. - 02.07
  58. Lilienfeld Cup 2017, Põltsamaa 17.06.
  59. 15. Balti sõjaväespordi mängud, Tartu 20.06. - 21.06.
  60. Paul Keres 101 kiirmaleturniir "Avatud Nõmme", Tallinn 18.06.
  61. "Magnus"
  62. Tartu Suvi 2017, Tartu 03.06. - 04.06.
  63. Tallinna MK noorteturniiride sarjas selgusid võitjad!
  64. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 IX etapp, Tallinn 01.06.
  65. Mõttespordi online olümpiaad koolidele. 2016 / 2017 õppeaasta
  66. 16. Tõrva-Helme maleturniir / Eesti seenioride MV-d 50+ ja 65+ vanuseklassis, Tõrva 26.05. - 28.05.
  67. Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlused, Narva 25.05. - 28.05.
  68. Keila linna kiirmaleturniir 2017, Keila 28.05.
  69. Paul Kerese tänava VII turniir, Tallinn 27.05.
  70. Tallinna Maleklubi vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017
  71. Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 20.05
  72. Valga meistrivõistlused välkmales naistele, Valka 20.05.
  73. Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!
  74. Valka välkturniir, Valka 13.05.
  75. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 VIII etapp, Tallinn 14.05.
  76. 28. Rapla kiirturniir, Rapla 13.05.
  77. Värska Originaal 2017 kiirturniir, Põlva 13.05.
  78. Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused, Laagri 07.05.
  79. Läti Vabariigi taasiseseisvumispäeva kiirturniir, Valka 01.05.
  80. Valka-Valmiera veteranide turniir, Valka 29.04.
  81. Vello Kiiver 80!
  82. Värska Originaal kiirturniir 13. mail Põlvas!
  83. Eesti U18 ja U12 noorte meistrivõistlused, Tallinn 04.05. - 07.05.
  84. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 VII etapp, Tallinn 29.04.
  85. Lembit Olli mälestusturniirid, Kohtla-Järve 23.04.
  86. Noorte kiirturniiride sarjas on mängitud VI etappi
  87. Valga meistrivõistlused välkmales, Valka 22.04.
  88. 18. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 23.04.
  89. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 15.04.
  90. 13. Venevere kiirturniir noortele, Venevere 19.04.
  91. Firmaspordi kevadspartakiaad 2017, Tallinn 17.04.
  92. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 19.03.
  93. Saare maakonna MV males 2017, Kuressaare 14.04. - 16.04.
  94. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 VI etapp, Tallinn 15.04.
  95. EOK esitles järelkasvutiimi „Märka järgnevat põlvkonda“ uut koosseisu
  96. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 08.04 - 09.04.
  97. Riikliku spordistipendiumi saavad Mai Narva ja Margareth Olde!
  98. Kristiine Open 2017 kiirmales, Tallinn 08.04.
  99. X Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males, Tartu 01.04.
  100. Eesti U10 noormeeste ja neidude meistrivõistlused, Pärnu 31.03. - 02.04.
  101. Eesti U16 noormeeste ja neidude meistrivõistlused, Pärnu 30.03. - 02.04.
  102. Tallinna koolide võistkondlikud MV 2017, Tallinn 29.03.
  103. Valgamaa linnade ja valdade talimängud, Valga 25.03.
  104. Valga MV välkmales noortele, Valka 25.03.
  105. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 V etapp, Tallinn 25.03.
  106. Valka meistrivõistlused kiirmales, Valka 18.03.
  107. Eesti U12 ja U14 noorte MV `2017 valikturniir, Kohtla-Järve 18.03. - 20.03.
  108. Eesti maleklubide 2017. aasta meistrivõistlused, Tallinn 24.03. - 26.03.
  109. Eesti Maleliidu presidendi teatepulga võttis Andrei Korobeinikult üle Ken Koort
  110. Valga meistrivõistlused Fischeri males, Valka 11.03.
  111. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 IV etapp, Tallinn 11.03.
  112. Noormaletajate ja treenerite psüühikatreeningu kursus
  113. Malesimultaan Swedbank privaatpanganduse klientidele!
  114. 13. Eestimaa talimängud, Valga 03.02. - 05.02.
  115. "Pärnu Paul 2017", Pärnu 01.05 - 01.12.
  116. Eesti Vabariigi aastapäeva kiirturniir, Valka 25.02.
  117. Valka välkturniir, Valka 11.02.
  118. Maleklubi juhtide ja kohtunike koolitus!
  119. VII Nipernaadi kiirmaleturniir, Võnnu 19.02.
  120. In memoriam Hillar Kärner (27.07.1935 - 19.02.2017)
  121. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 III etapp, Tallinn 18.02.
  122. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir, Valka 04.02.
  123. Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2017, Tallinn 06.02 - 15.05.
  124. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales, Tartu 12.02.
  125. Valka-Valga kiirturniir noortele, Valka, 28.01.
  126. Valka välkturniir, Valka 21.01.
  127. Paul Kerese 101. sünniaastapäeva kiirturniir, Pärnu 04.02.
  128. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 II etapp, Tallinn 05.02.
  129. Paul Keres100 maleülesannete ja etüüdide lahendamise võistlus
  130. Kiirmaleturniir "Vinni Välk 2017", Vinni, 21.01.
  131. Mäetaguse MV males, Mäetaguse, 10.01.
  132. Saku MK kiirturniir H.Tomsoni mälestuseks, Saku, 29.01.
  133. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2017
  134. Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 I etapp, Tallinn 28.01.
  135. Iivo Nei sai Kultuurkapitali elutööpreemia!
  136. Karutapja karika osavõistlus kiirmales, Valka 14.01.
  137. Mai Narva ja Margareth Olde malesimultaan toetajatele!
  138. Eesti Maleliit tunnustas maleaasta parimaid!
  139. 2. SK Valge Ratsu lahtised MV males 2017, Kohtla-Järve, 14.01.
  140. Mälestushetk Paul Kerese mälestusmärgi juures!
  141. 26. rahvusvaheline kiirmale turniir "MEENUTADES PAUL KEREST"
  142. Eesti Maleliidu kalenderplaani projekt!
  143. Rahvusvaheline noorteturniir „Tallinn`2017“, Tallinn 05.01.-08.01.
  144. Dzintars Sprivulise VIII Memoriaal, Tartu 13.11.
  145. In memoriam Kaja Parker (27.07.1965 - 30.12.2016)
  146. Tartu meistrivõistlused 2016, Tartu 27.12.-28.12.
  147. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, Tartu 26.11.
  148. Kiviõli linna lahtised MV males 2016, Kiviõli 10.12.
  149. Valka jõuluvälk, Valka 26.12.
  150. Valka välkturniir, Valka 17.12.
  151. Tartu kiirmale meistrivõistlused, Tartu 20.12.
  152. Valka välkturniir, Valka 11.12.
  153. Valga meistrivõistlused noortele, Valga 10.12.
  154. In memoriam Ülo Pärnits (28.06.1936 – 21.12.2016)
  155. Euroopa meistrivõistlustega sai Paul Keres 100 maleaasta ilusa punkti!
  156. Euroopa kiir-ja välkmale meistrivõistlused, Tallinn 15.-18.12.
  157. MK Areng meistrivõistlused kiirmales, Tallinn 04.12.
  158. FIDE Balti tsooniturniir I etapp, Pärnu 07.-13.12.
  159. Eesti kiirmale meistrivõistlused 2016, Tallinn 03.12.
  160. Valga meistrivõistlused, Valka 26.11.
  161. Valka välkturniir, Valka 19.11.
  162. Tallinna Maleklubi noorte kiirmale MV-d, Tallinn 27.11.
  163. Paul Kerese 100 välkturniiride sarja juhib Sergei Neff
  164. Isadepäeva maleturniir, Kilingi-Nõmme 13.11.
  165. Karutapja karikas kiirmales, Valka 12.11.
  166. Välgukunn 5, Tartu 01.11.
  167. Noor Välguäss 5, Tartu 28.10.
  168. Välgukunn 4, Tartu 25.10.
  169. Noor Välguäss 4, Tartu 21.10.
  170. Välgukunn 3, Tartu 18.10.
  171. Valka kiirturniir, Valka 29.10.
  172. AVRO-38 mälestusturniir kiir– ja välkmales pühendatud Paul Kerese 100. sünniaastapäevale, Tartu 05.-06.11.
  173. Iivo Nei - 85!
  174. A. Hammeri 40. mälestusturniir, Kohila 29.10.
  175. Tallinna Maleklubi noorte sügisturniir, Tallinn 30.10.
  176. Hugo Päären - 70!
  177. Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 22.-23.10.
  178. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 21.-23.10.
  179. Tallinna MK noorte sügisturniir ja kiirmale meistrivõistlused
  180. Piers Bohli mälestusturniir kiirmales, Valka 15.10.
  181. 15. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 14.10.
  182. Välgukunn 2, Tartu 11.10.
  183. Noor Välguäss 2, Tartu 07.10.
  184. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 08.10.
  185. Välgukunn 1, Tartu 04.10.
  186. Noor Välguäss 1, Tartu 30.09.
  187. Noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Kohtla-Järve 07.-09.10.
  188. Tõnu Truus - 70!
  189. Valka välkturniir, Valka 24.09.
  190. Karutapja karika osavõistlus kiirmales, Valka 17.09.
  191. Gunnar Uusi Memoriaal noortele, Tartu 10.-11.09.
  192. Gunnar Uusi Memoriaal, Tartu 09.-11.09.
  193. In memoriam Hans Tomson (27.11.1929 – 02.09.2016)
  194. Leonid Pelešev – 65!
  195. Heino Mirme - 80!
  196. Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused, Kilingi-Nõmme 20.-21.08.
  197. Merike Rõtova - 80!
  198. Tartu Suvi, Tartu 13.-14.08.
  199. Karksi Ratsu kiirmaleturniir, Karksi-Nuia 06.08.
  200. 13.maailmameister Garry Kasparov kohtus haridusminister Jürgen Ligiga!
  201. Herbert Upruse III mälestusturniir, Põlva 27.07.
  202. Eesti välkmale lahtised meistrivõistlused, Tartu 24.07.
  203. Eesti klubide lahtised välkmale meistrivõistlused, Tartu 23.07.
  204. Paul Keres 100 mälestusturniir, Pärnu 14.-17.07.
  205. Paul Kerese mälestusturniir males 2016 noortele, Pärnu 15.-17.07.
  206. Endel Kivioja - 75!
  207. Saaremaa 47. karikaturniir; Eesti seenioride meistrivõistlused ja Saare maakonna meistrivõistlused, Kuressaare 30.06.-03.07.
  208. Saaremaa noorte 37. lahtised meistrivõistlused, Kuressaare 30.06.-02.07.
  209. 50. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 27.06.-03.07.
  210. Juuno Jalakas - 80!
  211. Tõnu Õim - 75!
  212. Paul Keres 100 kiirmale turniir “Avatud Nõmme”, Tallinn 19.06.
  213. Andrei Korobeinik jätkab Eesti Maleliidu presidendina!
  214. Eesti maleklubide 2016. aasta meistrivõistlused, Tallinn 10.-12.06.
  215. Saaremaa malekuninganna 25. karikaturniir; Eesti naisseenioride 2016.a meistrivõistlused ja Saare maakonna naiste meistrivõistlused, Kuressaare 13.-15.05.
  216. Tõrva – Helme XV maleturniir, Tõrva 27.-29.05.
  217. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 28.05.
  218. Keila linna kiirmaleturniir 2016, 29.05.
  219. Paul Kerese tänava VI maleturniir, Tallinn 28.05.
  220. Hugo Hommik - 75!
  221. Eesti noorte meistrid on selgunud!
  222. U10 vanuseastme Eesti noorte meistrivõistlused, Tallinn 20.-22.05.
  223. AVANGUD - Paul Keres 100
  224. Anto Remmel - 70!
  225. U16 vanuseastme Eesti noorte meistrivõistlused, Tallinn 19.-22.05.
  226. Noorte kiirturniiride sarjas osales 236 last!
  227. Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused, Laagri 15.05.
  228. Male koolis noorteturniir Tallinnas
  229. Paul Keres 100 - Rapla kiirturniir, 08.05.
  230. U16 ja U10 vanuseastme Eesti noorte meistrivõistlused
  231. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  232. 6. Paul Kerese tänava maleturniir!
  233. Eesti noorte 2016. a kiirmale meistrivõistlused, Paide 07.05.
  234. Valka välkturniir, 30.04.2016
  235. Projekti “Male koolis” laste malepäev Tartus!
  236. 12. Venevere kiirmale turniir noortele, Venevere 20.04.
  237. U14 ja U8 Eesti meistrivõistlused, Pärnu 28.04-01.05.
  238. Jüripäeva maleturniir 2016, Kilingi-Nõmme 24.04.
  239. Valka ringkonna meistrivõistlused kiirmales, Valka 23.-24.04.
  240. Vabariikliku noorteturniiri 4. etapi tulemused
  241. Matš maleolümpia viienda liikme selgitamiseks
  242. Keres 100 välkturniiride sarja juhib Anto Remmel!
  243. Lembit Oll 50 - mälestusturniir kiirmales, Tallinn 24.04.
  244. U8 ja U14 vanuseastme Eesti noorte meistrivõistlused
  245. U18 ja U12 vanuseastme Eesti meistrivõistlused, Narva 14.-17.04.
  246. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 09.-10.04.
  247. Tartu välkmale 2016, Tartu 05.04.
  248. Paul Keres 100 Kristiine Open, Tallinn 09.04.
  249. EOK järelkasvutiim „ Märka järgnevat põlvkonda“ toetab Mai Narvat!
  250. Eesti Maleliidu juhatus kinnitas 2016.a maleolümpia koondise!
  251. Tallinna MK noortesarjas osaleb üle 200 lapse!
  252. IX Tartu koolide lahtised karikavõistlused males, Tartu 02.04.
  253. Valka kiirmale noortele, 02.04.
  254. Valka meistrivõistlused tavamales, 13.02.-02.04.
  255. Laste kiirmaleturniiri 6. etapp, Kohtla-Järve 27.03.
  256. Kohtla-Järve meeste meistrivõistlused tavamales, 30.01.-28.02.
  257. Tallinna koolide võistkondlikud MV kiirmales 2016, 30.03.
  258. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 27.03.
  259. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 26.03.
  260. Valgamaa valdade ja linnade 2016. a. talimängud, Valga 19.03.
  261. Tallinna MK noorte kiirturniiril osales 114 last!
  262. Valga meistrivõistlused kiirmales, 19.03.
  263. Kersti Kivioja - 75!
  264. X Põlva kevadturniir, 16.04.
  265. Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2016 valikturniir, Kohtla-Järve 18.-20.03.
  266. Valga meistrivõistlused Fischeri males, 12.03.
  267. Eesti noorte 2016.a välkmale mv, Tallinn 12.03.
  268. Valka-Valga kiirturniir, Valka 27.02.
  269. VI Nipernaadi kiirmaleturniir, Võnnu 06.03.
  270. Tallinna MK noorte kiirturniiril osales 167 last!
  271. Kaido Külaots - 40!
  272. 24. Eesti valdade talimängud, Põlva 27.-28.02.
  273. Paul Keres 100 fotonäitus Portreegaleriis
  274. Paul Keres 100 mälestusturniir kiirmales, Pärnu 20.02.
  275. Valka välkturniir, Valka 06.02.
  276. Saku MK 2016. a. meistrivõistlused tavamales, 23.11.-01.02.
  277. Aldur Partasjuk - 60!
  278. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales, Tallinn 13.02.
  279. Saue linna 2016.a. MV kiirmales, 25.01.-01.02.
  280. Kiirmaleturniir „Vinni Välk“, Vinni 23.01.
  281. Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2016 I etapp, Tallinn 23.01.
  282. Valka - Valga noorteturniir kiirmales, Valka 23.01.
  283. Karutapja karika 1. osavõistlus, Valka 16.01.
  284. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir kiirmales, Valka 09.01.
  285. Valka uusaasta välkturniir, 02.01.
  286. Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused; U20 meistrivõistlused, Tallinn 26.-31.01.
  287. Paul Keres 100 pidulikul vastuvõtul autasustati 2015. aasta paremaid maletajaid!
  288. 25th Keres Memorial - ACP Open, Tallinn 07.-10.01.
  289. Malesimultaanid hotellis Meriton!
  290. Paul Keres 100 mälestusfestival sai hoo sisse!
  291. Valka jõuluvälk, Valka 26.12.
  292. Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn´2016", Tallinn 04.-07.01.
  293. Tartu tavamale meistrivõistlused, 27.-28.12.
  294. Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused kiirmales; SK "REVAL SPORT" noorteturniir, Tallinn 20.12.
  295. Tallinna Maleklubi noorte jõuluturniir, Tallinn 19.12.
  296. 25. kiirturniir “Meenutades Paul Kerest”
  297. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 15.12.
  298. Valga välkturniir noortele, Valka 13.11.
  299. Valga meistrivõistlused noortele, Valka 12.12.
  300. Kiviõli linna lahtised mv males 2015, Kiviõli 12.12.
  301. Algas Paul Keres – 100 mälestusfestival!
  302. Baltic Sea Stars 2015, Narva 09.-13.12.
  303. Kõo valla jõuluturniir 2015, 06.12.
  304. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 05.12.
  305. Paul Keres
  306. D. Sprivulise mälestusturniir, 29.11.
  307. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Tartu 29.11.
  308. XVI Pühajärve kiirmaleturniir, 27.-29.11.
  309. SK Diagonaal meistrivõistlused, Kohtla-Järve 27.-28.11.
  310. Valga välkturniir noortele, Valka 28.11.
  311. Tallinna Maleklubi noorte kiirmale mv-d, 28.11.
  312. 2015. aasta Saku meistrivõistlused kiirmales, 12.10.-16.11.
  313. 39. A. Hammeri mälestusturniir`2015, 22.11.
  314. Saku MK kiirturniir Hans Tomsoni karikale, 21.11.
  315. Rahvusvaheline Maleföderatsioon kuulutas 2016. aasta Paul Kerese aastaks
  316. Heldur Valgmäe - 85!
  317. Valga maleturniir, Valka 14.11.
  318. Harjumaa 2015. a võistkondlikud meistrivõistlused, 14.11.
  319. Karutapja karikas kiirmales, Valka 07.11.
  320. Isadepäeva maleturniir, Kilingi-Nõmme 08.11.
  321. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 23.-25.10.
  322. Kohtla-Järve linna noorte MV 2015 (U10), 10.-11.10.
  323. Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev 2015 lahtised esivõistlused, 07.11.
  324. AVRO-38 Memorial, Tartu 07.-08.11.
  325. Valka välkturniir, Valka 31.10.
  326. Valka välkturniir, Valka 24.10.
  327. Piers Bohli mälestusturniir kiirmales, Valka 17.10.
  328. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 10.10.
  329. Tallinna Maleklubi noorte välkturniiride sari
  330. Harjumaa 2015. a meistrivõistlused kiirmales, Saue 10.10.
  331. Kolm noormaletajat said riigi spordistipendiumi!
  332. Hillar Hanssoo 14. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 09.10.
  333. V. Heueri mälestusturniir 2015, Elva 03.10.
  334. P. Grave mälestusturniir välkmales, Valka 19.09.
  335. Laste CUP SK Diagonaal I etapp, Kohtla-Järve 20.09.
  336. Valka meistrivõistlused välkmales, 12.09.
  337. Eesti noorte võistkondlikud MV-d, Kohtla-Järve 11.-13.09.
  338. Gunnar Uusi memoriaal 2015, Tartu 04.-06.09.
  339. Rae Huvialakooli suveturniir, 26.08.
  340. Balti tsooniturniiride traditsioon jätkub!
  341. Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused, Kilingi-Nõmme 31.07.-02.08.
  342. Hillar Kärner - 80!
  343. Eesti 2015. a. välkmale lahtised meistrivõistlused, Tallinn 26.07.
  344. Eesti 2015. a. klubide lahtised välkmale meistrivõistlused, Tallinn 25.07.
  345. Head rahvusvahelist malepäeva!
  346. Ago Marksoo - 85!
  347. Paul Kerese mälestusturniir 2015, Pärnu 10.-12.07.
  348. Raivo Viidu 65. juubeliturniirid, 27.06.
  349. 49. Ilmar Raua memoriaal, Viljandi 29.06.-05.07.
  350. Saaremaa noorte 36. lahtised meistrivõistlused, 25.-27.06.
  351. Saaremaa 46. karikaturniir ja Eesti seenioride mv-d, 25.-28.06.
  352. 39. Lehola-Lembitu ratsu, Suure-Jaani 24.05.
  353. Valka suveturniir välkmales, Valka 06.06.
  354. Tõrva – Helme XIV maleturniir, Tõrva 29.-31.05.
  355. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 30.05.
  356. Ottomar Ladva täitis suurmeistrinormi!
  357. Tartu Suvi kiir- ja välkturniir, 06.-07.06.
  358. Laste kiirmaleturniir, Kohtla-Järve 17.05.
  359. MK Areng meistrivõistlused kiirmales, Tallinn 29.05.
  360. Eesti kuni 8-aastaste meistrivõistlused, Kohtla-Järve 29.-31.05.
  361. Tallinna Maleklubi kiirturniiride sarjas osales kokku 234 last!
  362. Eesti noorte kiirmale meistrivõistlustel osales 224 last!
  363. Paul Kerese tänava maleturniiri võitis Uku Valner
  364. Saaremaa malekuninganna 24. karikaturniir, Saaremaa 15.-17.05.
  365. Igor Švõrjov 60!
  366. Valka kiirturniir, Valka 16.05.
  367. Valka välkturniir, Valka 09.05.
  368. In memoriam Ants Marten Prii (1996–2015)
  369. Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused, Tallinn 12.-17.05.
  370. Rapla kiirturniir, 09.05.
  371. Tallinna MK noorte kiirturniiride sarja paremusjärjestus
  372. Tartu koolimale kiirturniir, Tartu 05.05.
  373. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 27.01.-07.03.
  374. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 26.04.
  375. Läti Vabariigi Taasiseseisvumispäeva kiirturniir, Valka 02.05.
  376. Tartu Kalevi kevadturniir, 30.04.
  377. Eesti maleklubide 2015. aasta meistrivõistlused, Narva 01.-03.05.
  378. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused, Tartu 08.-10.05.
  379. Tallinna MK noorte kiirturniiride sarja 4. osavõistlusel osales 119 last!
  380. Valka kiirturniir, Valka 25.04.
  381. 16. Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, Tallinn 25.04.
  382. Tartu meistrivõistlused välkmales, 22.04.
  383. Eesti Maleliidu üldkoosolek 2015
  384. 11. Venevere kiirmale turniir noortele, 15.04.
  385. Valka ringkonna meistrivõistlused kiirmales, Valka 11.04.
  386. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 04.04.
  387. XVIII traditsiooniline noorte kiirmaleturniir; Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 11.-12.04.
  388. Põlva kevadturniir kiirmales, 11.04.
  389. Ottomar Ladva ja Mai Narva said 2015. a I pa spordistipendiumi
  390. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Narva 16.-19.04.
  391. Tartu Winter Cup, Tartu 17.02.-10.03.
  392. Saare maakonna 2015. a. meistrivõistlused, 03.-05.04.
  393. Valka ringkonna meistrivõistlused, Valka 28.03.
  394. Valgamaa valdade ja linnade 2015. a. talimängud, Ritsu 14.03.
  395. Tallinna koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales, Tallinn 31.03.
  396. Tallinna MK kiirturniiride sarja 3. etapil osales 146 last!
  397. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniiri võitis Elmar Niinepuu
  398. VIII Tartu koolide lahtised karikavõistlused, Tartu 28.03.
  399. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, Pärnu 02.-05.04.
  400. Valga meistrivõistlused Fischeri males, Valka 21.03.
  401. Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 14.03.
  402. Valka välkturniir, Valka 07.03.
  403. Lev Braschinsky 5. mälestusturniir, Viljandi 14.03.
  404. Eesti 14- ja 12- aastaste noorte meistrivõistluste valikturniir, Tallinn 15.-17.03.
  405. Eesti noorte välkmale meistrivõistlused, Tallinn 14.03.
  406. Eesti kuni 18-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 19.-22.03.
  407. EMV eelturniir ja U20 vanuseastme mv-d, Tallinn 05.-08.03.
  408. Saku MK 2015. a. meistrivõistlused tavamales, 15.12.2014-23.02.2015
  409. Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste valikturniir; U20 neidude ja noormeeste Eesti meistrivõistlused
  410. 23. Eesti valdade talimängud, Tahkuranna 28.02.-01.03.
  411. Nipernaadi kiirmaleturniir, Võnnu 22.02.
  412. Valka-Valga meistrivõistlused, Valka 14.02.
  413. Tallinna MK noorte kiirturniiride sarja 2. osavõistlus, Tallinn 22.02.
  414. Mai Narva sai 2100-eurose noore sportlase preemia!
  415. In memoriam Aare Võsu (16.01.1934 – 15.02.2015)
  416. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir, Valka 07.02.
  417. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales, Tallinn 15.02.
  418. Eesti kuni 16-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 21.-24.02.
  419. Tallinna MK noorte kiirturniiride sarja 1. osavõistlus, Tallinn 31.01.
  420. Kõo valla 16. jõuluturniir, Pilistvere 07.12.
  421. Saku Maleklubi noorte 2015. a mv tavamales, 19.12.2014-19.01.2015
  422. Maleturniiride registreerimine FIDE reitingute arvestamiseks
  423. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2015
  424. Balti tsooniturniiri III osavõistlus, Tallinn 12.-19.01.
  425. Eesti Spordiseltsi Kalev XXIV rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST”, Tallinn 09.-11.01.
  426. Rahvusvaheline noorteturniir „Tallinn`2015“, Tallinn 03.-06.01.
  427. Aasta paremad on Kaido Külaots, Mai Narva, Ottomar Ladva ja Ervin Liebert!
  428. Ervin Liebert`75
  429. Tartu meistrivõistlused kiirmales, 28.12.
  430. Tartu meistrivõistlused, 27.-28.12.
  431. Tartu Kalevi noorte jõuluturniir, Tartu 20.10.-20.12.
  432. Saku MK 2014. a. meistrivõistlused kiirmales, 10.11.-22.12.
  433. Kiviõli mv kiirmale, 20.12.
  434. Valga-Valka välkturniir noortele, Valka 14.12.
  435. Valga-Valka meistrivõistlused noortele, Valka 13.12.
  436. Margareth Olde sai Paul Kerese stipendiumi!
  437. Saku Maleklubi noorte jõuluturniir kiirmales, 01.-15.12.
  438. SK Diagonaal mv, Kohtla-Järve 29.-30.11 ja 02.-04.12.
  439. Tallinna noorte mv; SK Reval-Sport noorteturniir, 13.-14.12.
  440. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 06.12.
  441. EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales, Viljandi 29.11.
  442. XV Pühajärve kiirmaleturniir, 28.-30.11.
  443. Kadrioru maleklubi noorte nädalalõputurniir, Tallinn 29.-30.11.
  444. Tallinna linna mv; Kadrioru maleklubi nädalalõputurniir, Tallinn 28.-30.11.
  445. Hans Tomson - 85!
  446. 38. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 23.11.
  447. VI Saku kiirturniir Hans Tomson`85
  448. Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistluste mitteametlik avaüritus
  449. Karutapja karikas kiirmales, Valka 08.11.
  450. Isadepäeva maleturniir, Tihemetsa 08.11.
  451. Mai Narva alistas “Ringvaate” saates antud simultaanil kõik vastased
  452. In memoriam Maria Keres
  453. Tule vabatahtlikuna abiks ja saa osa Euroopa MV-te korraldusest!
  454. AVRO-38 mälestusturniir kiir- ja välkmales, Tartu 01.-02.11.
  455. 2016. aasta Euroopa kiir- ja välkmale MV-d toimuvad Pärnus!
  456. Kiirmaleturniir Saue Sügis 2014, 06.-13.10.
  457. Valga-Valka sügisturniir noortele, Valka 25.10.
  458. Mai Narva tuli Euroopa noorte meistriks ja Anastasia Sinitsõna võitis pronksi!
  459. In memoriam Leino Lember (26.06.1938 - 26. 10. 2014)
  460. IV Viimsi valla kiirmaleturniir, Viimsi 12.10.
  461. Harjumaa 2014. aasta kiirmale meistrivõistlused, Viimsi 11.10.
  462. Valga meistrivõistlused kiirmales noortele, Valka 11.10.
  463. Hillar Hanssoo 13. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 10.10.
  464. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 03.-05.10.
  465. Tõrva linna kiirmaleturniir "Tuld kuningale!", Valgamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales, Tõrva 21.09.
  466. Sulbi küla kiirmaleturniir "Šahh ja matt!", Võrumaa lahtised meistrivõistlused kiirmales, Sulbi 20.09.
  467. U14 Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Narva 12.-14.09.
  468. G. Uusi memoriaal/Eesti seenioride meistrivõistlused, Tartu 05.-07.09.
  469. G. Uusi memoriaal noortele, Tartu 06.-07.09.
  470. Lugupeetud maletreenerid ja maleklubide juhid!
  471. Tatjana Fomina – WGM, Marek Kolk – IA ja Askold Nassar - FA
  472. IV Jõustruktuuride spordimängud, Tartu 23.08.
  473. Põlva suveturniir 2014, Põlva 16.-17.08.
  474. Pärnumaa MK noorte lahtised mv, Kilingi-Nõmme 01.-03.08.
  475. Loodud sai Eesti meistrite andmebaas!
  476. 25.05. - 25.05. Tallinn, Eesti V meistrivõistlused kahevõistluses male-kabe, Tallinn 25.05.
  477. Andres Vooremaa – 70!
  478. Eesti välkmale lahtised meistrivõistlused 2014, Tallinn 20.07.
  479. Eesti klubide lahtised välkmale meistrivõistlused, Tallinn 19.07.
  480. 2. Vanad Turniiriratsud välkturniir, Tallinn 13.07.
  481. Eesti noortekoondise suvelaager Saaremaal
  482. P. Kerese mälestusturniir, Pärnu 11.-13.07.
  483. 48. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 30.06.-06.07.
  484. Mängureeglite muudatused alates 1. juulist 2014
  485. Saaremaa noorte 35. lahtised mv, 25.-27.06.
  486. Saaremaa 45. karikaturniir, 25.-28.06.
  487. Eesti noortekoondise laager Saaremaal
  488. Eurochess, Tallinn 13.-14.06.
  489. Tartu Suvi kiir- ja välkturniir, 07.-08.06.
  490. Vanalinna Hariduskolleegiumis toimusid simultaanid
  491. Eesti noorte malemeistrid selgunud!
  492. XIII Tõrva-Helme turniir, Tõrva 30.05.-01.06.
  493. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 31.05.
  494. Juhatus kinnitas maleolümpia koondised
  495. Kuni 8-aastaste Eesti noorte meistrivõistlused, Jõgeva 30.05.-01.06.
  496. Keila linna kiirmaleturniir, 25.05.
  497. Paul Kerese tänava maleturniir, Tallinn 24.05.
  498. Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, Paide 24.05.
  499. Saaremaa Malekuninganna 23. karikaturniir, Eesti naisseenioride ja Saare maakonna naiste meistrivõistlused, 16.-18.05.
  500. XXX SELLi mängud, Tartu 16.-17.05.
  501. Mõttespordi olümpiaadi paremad selgunud
  502. Narva linna kiirmaleturniir, 10.05.
  503. IN MEMORIAM MALEPEDAGOOG MARI KINSIGO (12.07.1946 – 10.05.2014)
  504. Kuni 12-aastaste Eesti noorte meistrivõistlused, Tallinn 15.-18.05.
  505. Kuni 20-aastaste noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 10.-11.05.
  506. 25. Rapla kiirturniir, 03.05.
  507. Maleturniir „Male koolidesse“ programmi läbinutele, Tartu 28.04.
  508. Eesti noorte välkmale meistrivõistlused, Tallinn 01.05.
  509. Tatjana Fomina 60!
  510. Kadrioru kiirturniiride koondarvestus
  511. Lihavõttepühade välkturniir, Valka 19.04.
  512. Noorte kevadturniir, Valka 12.04.
  513. Valga meistrivõistlused, 29.03.
  514. Valga meistrivõistlused Fischeri males, 22.03.
  515. Kadrioru kiirturniiri 4. etapp, Tallinn 20.04.
  516. 10. Venevere kiirmale turniir noortele, 17.04.
  517. 15. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 19.04.
  518. Tartu välkmale meistrivõistlused, 15.04.
  519. Kuni 14-aastaste noorte meistrivõistlused, Pärnu 24.-27.04.
  520. Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 12.-13.04.
  521. Põlva kevadturniir kiirmales, Põlva 12.04.
  522. Eesti ettevõtete kevadmängud, Tallinn 11.04.
  523. VII Tartu koolide lahtised karikavõistlused, Tartu 05.04.
  524. Ottomar Ladva ja Mai Narva said spordistipendiumi!
  525. Eesti maleklubide meistrivõistlused, Tallinn 04.-06.04.
  526. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 9. osavõistlus ning koondtabel, 23.03.
  527. Eesti meistrivõistluste finaalturniirid, Tallinn 28.04.-04.05.
  528. Eesti Maleliidu presidendina jätkab Andrei Korobeinik!
  529. Kadrioru kiirturniiri 3. etapp, Tallinn 23.03.
  530. Kaido Külaots jätkab tööd noortekoondisega!
  531. Valgamaa valdade ja linnade 2014.a talimängud, Sihva 15.03.
  532. Kuni 10-aastaste noorte meistrivõistlused, Tartu 28.-30.03.
  533. Lev Braschinsky 4. mälestusturniir kiirmales, Viljandi 15.03.
  534. Eesti 14- ja 12-aastaste noorte mv valikturniir, Kohtla-Järve 15.-17.03.
  535. EESTI MALELIIDU ÜLDKOOSOLEK
  536. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 21.01.-09.03.
  537. Taaselustatud Balti tsooniturniiride auhinnafond on 30 tuhat eurot!
  538. Saue linna 2014. aasta mv kiirmales, 03.-10.03.
  539. Eesti meistrivõistlused Fischeri males 2014, Tartu 08.03.
  540. Saku maleklubi noorte mv tavamales, 13.01.-03.03.
  541. Talveturniir, Kohtla-Järve 28.02.-01.03.
  542. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 8. osavõistlus, 02.03.
  543. 30. Eesti linnade talimängud, Rakvere 01.03.
  544. 22. Eesti valdade talimängud, Jõhvi 01.-02.03.
  545. 2014.a Euroopa noorte kiir- ja välkmale MV-d toimuvad Eestis!
  546. Kuni 16-aastaste noorte meistrivõistlused, Narva 06.-09.03.
  547. Valka-Valga meistrivõistlused, Valka 22.02.
  548. Narva - Kohtla-Järve malematš
  549. Heldur Valgmäe saab elutööpreemia male edendamise eest Viljandis!
  550. Kadrioru kiirturniiri 2. etapil osales 130 last!
  551. Helmut Rosenvald 85!
  552. Eesti meistrivõistluste eelturniir, Tallinn 21.-24.02.
  553. EESTI MALE NOORTEKOONDISE REGLEMENT
  554. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 7. osavõistlus, 16.02.
  555. IV “Nipernaadi” kiirmaleturniir, Võnnu 16.02.
  556. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused, Kiviõli 15.02.
  557. Saku maleklubi mv tavamales, 25.11.13-03.02.14
  558. Kuni 18-aastaste noorte meistrivõistlused, Tallinn 06.-09.02.
  559. Rahvusvaheline P. Kerese mälestusturniir, Valka 08.02.
  560. Males on uued medalid ja Eesti meistri T-särgid!
  561. Faalanksi kiirmaleturniir, Tallinn 01.02.
  562. Saue linna 2013. aasta mv tavamales, 25.11.13.-27.01.14.
  563. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 6. osavõistlus, 02.02.
  564. Austatud maletreenerid ja maleklubide juhid!
  565. Mõttespordi olümpiaadil juhivad males G. Abozenko, K. Paan ja J. Bussel
  566. Kardioru Maleklubi kiirturniiril osales 118 last!
  567. 2013. aasta maletajateks valiti Kaido Külaots ja Tatjana Fomina
  568. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 5. osavõistlus, 19.01.
  569. Vinni Välk, Vinni 19.01.
  570. In Memoriam malepedagoog Jakob Kiik
  571. Valga-Valka maleturniir noortele, Valka 18.-19.01.
  572. Tallinnas toimus FIDE treenerite koolitus
  573. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2014
  574. Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir, Tallinn 10.-16.01.
  575. Aare Võsu - 80!
  576. 23. kiirmaleturniiri "Meenutades Paul Kerest" võitis Igor Kovalenko
  577. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 4. osavõistlus, 05.01.
  578. Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn´2014", Tallinn 03.-06.01.
  579. Saku maleklubi mv kiirmales, 02.-30.12.
  580. Tartu SS Kalev jõuluturniir, 30.11.-20.12.
  581. Kaido Külaotsa suur abi meie noorte ettevalmistamisel MM-ks
  582. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 3. osavõistlus, 22.12.
  583. Eestimaa Spordiliidu Jõud mv, Valga 30.11.
  584. SK Diagonaal meistrivõistlused, Kohtla-Järve 13.-14.12.
  585. Tartu mv males, Tartu 14.-15.12.
  586. Kõo valla XV jõuluturniir, Pilistvere 08.12.
  587. 37. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 14.11.
  588. Tallinna noorte meistrivõistlused, 13.-15.12.
  589. Henrik Haavamäe sai Paul Kerese stipendiumi!
  590. Kiviõli linna lahtised meistrivõistlused, 07.12.
  591. Tallinna linna meistrivõistluste finaalturniir, 29.11.-08.12.
  592. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 2. osavõistlus, 08.12.
  593. Tartu meistrivõistlused kiirmales, 05.12.
  594. Pühajärve Puhkekeskus toetab Ottomar Ladva treeninguid
  595. Saare maakonna seenioride kiirmale meistrivõistlused, 16.11.
  596. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 01.12.
  597. XIV Pühajärve kiirmaleturniir, 29.11.-01.12.
  598. Tallinna Kaubamaja kingitus malele!
  599. D. Sprivulise V mälestusturniir, Luunja 17.11.
  600. Aksel Rei`le omistati meistertreeneri nimetus!
  601. V Hans Tomsoni karikaturniir, Saku 23.11.
  602. Kadrioru maleklubi noorte nädalalõputurniir, Tallinn 22.-24.11.
  603. Valga - Valka noorte meistrivõistlused, Valka 16.-17.11.
  604. Karutapja karikas välkmales, Valka 09.11.
  605. Tallinna linna meistrivõistluste eelturniir, 15.-17.11.
  606. Sten Kasela`le omistati tiitel FIDE Arbiter
  607. Järvamaa lahtised meistrivõistlused, Paide 10.11.
  608. Saare maakonna 2014.a. mv kiirmales 1. osavõistlus, 03.11.
  609. Andrei Korobeinik kinnitati 2014. aasta FIDE kongressi valimiskomisjoni liikmeks
  610. Spordiselts "Kalev" lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 01.-02.11.
  611. AVRO-38 mälestusturniir, Tartu 02.-03.11.
  612. Läänemere maletähed, Narva 27.10. - 01.11.
  613. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, Kohtla-Järve 18.-20.10.
  614. T. Truusi MKK juubeli festivali välkturniir, Tallinn 20.10.
  615. T. Truusi MKK juubeli festivali kiirturniir, Tallinn 19.10.
  616. Harjumaa meistrivõistlused kiirmales, Rae 12.10.
  617. H. Hanssoo 12. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 11.10.
  618. Paul Keres Chess House Blitz tournament, 05.10.
  619. Tallinnas algas 84. FIDE kongress
  620. Mai Narva tuli U14 Euroopa kiirmale meistriks, Ottomar Ladva saavutas U16 vanusegrupis pronksmedali
  621. Mai Narva tuli U14 Euroopa välkmale meistriks
  622. Eesti Maleliidu sügisturniir, Tallinn 20.-21.09.
  623. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 14.-15.09.
  624. Gunnar Uusi memoriaal, Tartu 06.-08.09.
  625. Põlli-Pae, Raplamaa 10.08.
  626. ESTONIA TEATRILAADA malesimultaan!
  627. Mõttespordi viievõistluse individuaal, 31.08.-01.09.2013
  628. Põlva suveturniir, Põlva 17.-18.08.
  629. Karksi Ratsu kiirmale, Karksi-Nuia 10.08.
  630. Indrek Turu 25. sünnipäev, Tallinn 30.07.
  631. Pärnumaa MK noorte lahtised mv, Kilingi-Nõmme 02.04.
  632. Eesti klubide lahtised välkmale meistrivõistlused, Tallinn 21.07.
  633. Eesti välkmale lahtised meistrivõistlused, Tallinn 20.07.
  634. Sillamäe linnapäeva maleturniir
  635. P. Kerese mälestusturniir, Pärnu 12.-14.07.
  636. Eesti meistrivõistlused male-kabe, Viljandi 08.06.
  637. Sillamäe meistrivõistlused
  638. 47. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 01.-07.07.
  639. Saaremaa noorte 34. lahtised MV, 28.-30.06.
  640. Saaremaa 44. karikaturniir, 28.-30.06.
  641. Austatud Eesti Maleliidu liikmeskubide esindajad
  642. In memoriam Kalju Värk (17.12.1928 - 10.06.2013)
  643. Kultuuriministeerium tõhustab kontrolli aruandevõlglaste üle
  644. Tartu suvi, 08.-09.06.
  645. Tõrva-Helme XII maleturniir, Tõrva 31.05.-02.06.
  646. Ants Kadaku mälestusturniir välkmales, Tõrva 01.06.
  647. Keila linna kiirmaleturniir, 26.05.
  648. Eesti kuni 10-aastaste noormeeste ja neidude meistrivõistlused, Narva 24.-26.05.
  649. Tartu KrattMeistrid, 08.01-21.05.
  650. Paul Kerese tänava maleturniir, Tallinn 25.05.
  651. Eesti kuni 8-aastaste noormeeste ja neidude meistrivõistlused, Paide 30.05.-02.06.
  652. Saaremaa Malekuninganna 22. karikaturniir, Eesti naisseenioride meistrivõistlused, 17.-19.05.
  653. 37. Lehola-Lembitu Ratsu välkmale turniir, Vanaõue 12.05.
  654. Ottomar Ladva on aegade noorim Eesti meeste meister
  655. Kadrioru Maleklubi laste kiirturniiride sarja 4. etapp, Tallinn 28.04.
  656. XVI traditsiooniline noorte kiirmaleturniir - Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve 27.-28.04.
  657. Eesti noorte välkmale meistrivõistlused, 01.05.
  658. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Tartu 02.-05.05.
  659. Eesti meistrivõistlused, Tallinn 30.04.-06.05.
  660. Põlva kevad, 27.04.
  661. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 12. osavõistlus, 21.04.
  662. Lembit Vahesaar 02.02.1936. - 25.04.2013.
  663. 9. Venevere kiirmale turniir noortele, Venevere 24.04.
  664. Eesti noorte U12 meistrivõistlused Tartus
  665. Eesti meistrivõistluste koosseisud selgunud
  666. Eesti Ettevõtete Kevadmängud, Tallinn 19.04.
  667. 24. Paul Kerese mälestusturniir, Rapla 06.04.
  668. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 11. osavõistlus, 07.04.
  669. 14. Lembit Olli mälestusturniir kiirmales
  670. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, Pärnu 11.-14.04.
  671. Saue linna meistrivõistlused kiirmales, 01.-08.04.
  672. VI Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 06.04.
  673. Eesti maleklubide meister on SK Maletäht
  674. Saare maakonna meistrivõistlused klassikalises males, 29.-31.03.
  675. Kadrioru Maleklubi laste kiirturniiride sarja 3. etapp, Tallinn 31.03.
  676. Eesti meistrivõistluste eelturniir meestele ja naistele, 29.-31.03.
  677. Garry Kasparov annab loengu
  678. Valgamaa valdade-linnade talimängud, Valge 16.03.
  679. Eesti MV-te registreerimise tähtajad saabuvad!
  680. Eesti 14-aastaste noorte meistrivõistluste valikturniir, Tallinn 22.-24.03.
  681. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 10. osavõistlus, 17.03.
  682. Eesti noorte võistkondlikud MV-d, Kohtla-Järve 16.-18.03.
  683. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Tartu 09.03.
  684. Eesti kuni 16-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 07.-10.03.
  685. 12. Eestimaa talimängud, 01.-03.03.
  686. Eesti U16 meistrivõistluste koosseisud
  687. Kadrioru Maleklubi laste kiirturniiride sarja 2. etapp, Tallinn 23.02.
  688. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 9. osavõistlus, 17.02.
  689. Valka - Valga meistrivõistlused, 09.02.
  690. III Nipernaadi kiirmaletunriir, Võnnu 10.02.
  691. Eesti kuni 18-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 07.-10.02.
  692. Rahvusvaheline P. Kerese mälestusturniir, Valka 02.02.
  693. Saku maleklubi mv-d, 12.11.-28.01.
  694. Vahipataljoni meistrivõistlused, Tallinn 24.01.
  695. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 8. osavõistlus, 03.02.
  696. EOK järelkasvuprojekti „Märka järgnevat põlvkonda” stipendium Ottomar Ladvale
  697. Eesti koolide kiirmale meistrid on Kiviõli Vene Gümnaasium ja Narva Humanitaargümnaasium
  698. Eesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
  699. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 7. osavõistlus, 20.01.
  700. Kadrioru Maleklubi laste kiirturniiride sarja 1. etapp, Tallinn 27.01
  701. Stipendiumikonkursi väljakuulutamine
  702. Paul Kerese mälestusturniir, Tallinn 13.-19.01.
  703. Saue linna meistrivõistlused, 19.11.-14.01.
  704. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 6. osavõistlus, 06.01.
  705. Meenutades Paul Kerest, Tallinn 11.-13.01.
  706. Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn´2013", Tallinn 03.-06.01.
  707. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2013
  708. 2012. aasta paremad on selgunud!
  709. Paul Kerese mälestusturniir, Sillamäe 26.12.
  710. Mängi lapsega partii malet
  711. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Laagri 11.11.
  712. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 5. osavõistlus, 16.12.
  713. CUP SK Maletäht 4. etapp, Kiviõli 15.12.
  714. Tartu kiirmale MV, 16.12.
  715. Leo Teemäe - 80!
  716. Tartu Sossmeistrid, Grande Finale!
  717. Tartu Sossmeistrid XIV, Tartu 11.12.
  718. Tartu Sossmeistrid XIII, Tartu 04.12.
  719. Tartu Sossmeistrid XII, Tartu 27.11.
  720. Tartu Sossmeistrid XI, Tartu 20.11.
  721. Tartu Sossmeistrid X, Tartu 13.11.
  722. Tartu Sossmeistrid IX, Tartu 06.11.
  723. Tartu Sossmeistrid VIII, Tartu 30.10.
  724. Tartu Sossmeistrid VII, Tartu 23.10.
  725. Kõo valla jõuluturniir, Pilistvere 09.12.
  726. Jüri Randviir 85. mälestusturniir maleülesannete lahendamine, Tallinn 07.12.
  727. Saare maakonna 2013.a. mv kiirmales 4. osavõistlus, 02.12.
  728. Saare maakonna kuni 18-aastaste mv, 24.-25.11.
  729. Jüri Randviir 85. mälestusturniir, Tallinn 07.-09.12.
  730. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused, Pärnu 01.12.
  731. Heikki Ots - 60!
  732. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 02.12.
  733. Jõgevamaa noorte male meistrivõistlused, 23.11.
  734. IV Saku karikavõistlus kiirmales, 24.11.
  735. Kadrioru maleklubi noorte nädalalõputurniir, Tallinn 24.-25.11.
  736. Tallinna linna MV eeltunriir & Kadrioru MK nädalalõputurniir, Tallinn 23.-25.11.
  737. XIII Pühajärve kiirturniir, 23.-25.11.
  738. Ottomar Ladva jagas 16-a. MM-l kolmandat kohta!
  739. Saare maakonna meistrivõistlused kiirmales 3. osavõistlus, 18.11.
  740. Saare maakonna seenioride mv kiirmales, 11.11.
  741. Saku meistrivõistlused kiirmales, 01.10.-05.11.
  742. SK Diagonaal-30, 17.-18.11.
  743. Valga-Valka kiirmale noortele, Valka 17.11.
  744. 36. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 17.11.
  745. Jõgeva Gümnaasiumi meistrivõistlused, 15.11.
  746. Aksel Rei - 70!
  747. Järvamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales, Paide 11.11.
  748. In memoriam Rein Toomas Etruk 23.03.1938 - 11.11.2012
  749. Karutapja karikas, Valka 10.11.
  750. Ida-Virumaa lahtised lahtised meistrivõistlused, Kohtla-Järve 02.-04.11.
  751. Eesti Politsei meistrivõistlused, Tallinn 02.11.
  752. AVRO-38 mälestusturniir välkmales, Tartu 04.11.
  753. AVRO-38 mälestusturniir kiirmales, Tartu 03.11.
  754. D. Sprivulise IV mälestusturniir, Luunja 28.10.
  755. Mängi lapsega partii malet üks iPad läks loosiga Tiia Peleševile
  756. Koolivaheaja noorte kiirturniir, Tallinn 27.10.
  757. Eesti noorte klubide meister on T. Truusi Malekoolkond!
  758. "Mängi lapsega partii malet" projekti enim matše korraldanud klubi on SK Maletäht Narvast!
  759. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 20.10.
  760. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 13.10.
  761. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 06.10.
  762. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 29.09.
  763. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 22.09.
  764. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 15.09.
  765. Vabaetturi sarjaturniir, Tallinn 08.09.
  766. Tartu Sossmeistrid VI, Tartu 16.10.
  767. Tartu Sossmeistrid V, Tartu 09.10.
  768. Tartu Sossmeistrid IV, Tartu 02.10.
  769. Tartu Sossmeistrid III, Tartu 25.09.
  770. Tartu Sossmeistrid II, Tartu 18.09.
  771. Eesti SVL kiirmale meistrivõislused, Tartu 14.10.
  772. Kohtla-Järve Spordiselts "Kalev" lahtised esivõistlused, 13.-14.10.
  773. Valga-Valka noorteturniir, Valka 13.10.
  774. Valga-Valka sügisturniir noortele, Valka 15.-22.09.
  775. Malesuurmeister Jaan Ehlvest - 50!
  776. Harjumaa meistrivõistlused, Laagri 13.10.
  777. Hillar Hanssoo 11. mälestusvõistlus kiirmales noortele, Paide 12.10.
  778. Kiirmaleturniir Saue Sügis 2012, 01.-08.10.
  779. Lapsed vs lapsevanemad malematši seis on 433 : 356
  780. Mark Lapidus saab 2012.a II poolaasta riikliku spordistipendiumi Kirill Chukavin saab 2012.a III kvartali Kultuurkapitali stipendiumi
  781. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, Tartu 22.-23.09.
  782. XII Lembit Olli Mälestusturniir, Kohtla-Nõmme 22.09.
  783. V traditsiooniline Malepood.ee noorte nädalalõputurniir, Tallinn 15.-16.09.
  784. “Male koolidesse” programmis osaleb sel aastal 650 koolilast
  785. Narva SK Maletäht reitinguturniir, 27.08.-12.09.
  786. Tartu Sossmeistrid I, Tartu 11.09.
  787. Gunnar Uusi memoriaal, Tartu 07.-09.09.
  788. XXXX Maleolümpia, 27.08.-10.09. Türgi
  789. Tatjana Fomina võitis seenioride Euroopa meistrivõistlused
  790. Põlva suveturniir ja Eesti seenioride mv-d, Põlva 17.-19.08.
  791. Valga-Valka suveturniirid, Valka 23.-24.07.
  792. Euroopa noorte meistrivõistlused, Tšehhi 16.-26.08.
  793. Põlli-Pae välkmaleturniir, Põlli 11.08.
  794. Eesti noormaletajad esinesid hästi juunioride maailmameistrivõistlustel Ateenas!
  795. Pärnumaa MK noorte lahtised mv-d, Kilingi-Nõmme 03.-05.08.
  796. Eesti individuaalsed lahtised välkmale meistrivõistlused, Tallinn 22.07.
  797. Rahvusvahelisel malepäeval mängiti malet
  798. Eesti klubide lahtised välkmale meistrivõistlused, Tallinn 21.07.
  799. Eesti noored võitsid kiirmale EM-lt neli individuaalset kulda!
  800. Paul Kerese mälestusturniir, Pärnu 13.-15.07.
  801. Euroopa noorte välkmale meistrivõistlustelt Eestile viis medalit
  802. Mängi lapsega partii malet 14. juulil Pärnus!
  803. Mängi lapsega partii malet rahvusvahelisel malepäeval, 20. juulil!
  804. Noormaletajatel algavad rahvusvahelised tiitlivõistlused
  805. Ilmar Raua 46. mälestusturniir, Viljandi 06.-08.07.
  806. Välkmale lahtised meistrivõistlused, Tallinn 21.-22.07.
  807. Raadi mõisapargis järve kaldal saab nüüdsest mängida ÕUEMALET! Mängi lapsega partii malet 9.juulil Tartus!
  808. EML-i juhatus kinnitas maleolümpiale sõitva delegatsiooni koosseisu
  809. Põltsamaa kiirmaleturniir, 30.06.
  810. Lembit Sankovski (15.03. 1941 – 26.06. 2012)
  811. Mängi lapsega partii malet 29. juunil Tartus !
  812. Narva SK Maletäht reitinguturniir, 18.-21.06.
  813. Narva linna kiirmaleturniir, 16.06.
  814. Saaremaa 43. karikaturniir, noorte lahtised mv-d, 15.-17.06.
  815. XI Tõrva - Helme maleturniir, Tõrva 01.-03.06.
  816. Ants Kadaku mälestusturniir, Tõrva 02.06.
  817. Rakvere linna kiirturniir, 10.06.
  818. Tere, Suvi, Pärnu 10.06.
  819. XVIII malefestival Tartu Suvi, 09.-10.06.
  820. Saku MK kuni 14-aastaste meistrivõistlused, 18.04.-16.05.
  821. Lastekaitsepäeva malefestival, Tallinn 01.-04.06.
  822. Eesti kuni 8-a. meistrivõistlused, Tallinn 01.-03.06.
  823. Mängi lapsega partii malet ja tee seda juba 1. juunil kell 12 P. Kerese Malemajas!
  824. III Eesti male-kabe meistrivõistlustused, Tallinn 20.05.
  825. Keila linna kiirmaleturniir, 27.05.
  826. Raivo Raaliste - 60!
  827. Paul Kerese tänava maleturniir, Tallinn 26.05.
  828. Eesti kuni 10-a. meistrivõistlused, Pärnu 25.-27.05.
  829. Saaremaa malekuninganna 21. karikaturniir/ Eesti naisseenioride mv, 18.-20.05.
  830. Saku-Saue noortematš kiirmales, Saku 19.05.
  831. Noorte kiirmaleturniir Jõgeva Šahh, 19.05.
  832. Eesti koolides algab Garri Kasparovi abiga maleõppe-pilootprojekt
  833. In memoriam Endel Silm (21.01.1936 – 13.05.2012)
  834. Eesti maleklubide meistrivõistlused, Tallinn 11.-13.05.
  835. Mark Lapidus ja Tatjana Fomina tulid Eesti meistriteks
  836. Äripäeva VII Eesti harrastajate MV
  837. Eesti kuni 12-a. meistrivõistlused, 04.-06.05.
  838. Vello Kiiver - 75
  839. Eesti meistrivõistlused meestele ja naistele, Tallinn 01.-07.05.
  840. K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 07.04.
  841. Malesimultaan Garri Kasparoviga, Tallinn 18.05.
  842. Eesti noorte lahtised kiirmale MV-d, Kohtla-Järve 28.-29.04.
  843. Tartu Vussermeistrid 14, 10.04.
  844. In memoriam Lehti Kohala (14.02.1935 - 25. 04. 2012)
  845. Eesti kuni 12-a. meistrivõistlused Põlvas
  846. SK Maletäht Cup 2012, 20.-21.04.
  847. Eesti kiir- ja tavamale reitingute arvestamisest
  848. Kadrioru noorte kiirturniir -4, Tallinn 22.04.
  849. V karikavõistlus, Tartu 22.04.
  850. SK Maletäht Cup 2012
  851. Lahkus maletreener Anastasia Golubenko
  852. 13. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 21.04.
  853. Ottomar Ladva ja Ilja Siroš viigistasid Garri Kasparoviga!
  854. 8. Venevere kiirmale turniir noortele, 18.04.
  855. Saare maakonna 10. osavõistlus, 15.04.
  856. Põlva kevadturniir, 14.04.
  857. Eesti kuni 14-a. meistrivõistlused, Kohtla-Järve 12.-15.04.
  858. Tallinna koolide võistkondlikud meistrivõistlused, 09.-10.04.
  859. SK Maletäht Cup 2012, 25.03.
  860. 58. Sillamäe meistrivõistlused
  861. Eesti Maleliit sõlmis sponsorlepingu noortespordi toetuseks
  862. Saare maakonna meistrivõistlused välkmales, 01.04.
  863. Pärnumaa noorte meistrivõistlused, 05.02.-01.04.
  864. Eesti meeste ja naiste MV-te finaalturniir
  865. Eesti meeste ja naiste MV-te auhinnafond on 3000 eurot.
  866. Eesti meistrivõistluste eelturniirid, 30.03.-01.04.
  867. Ottomar Ladva saab 2012.a I poolaasta riikliku spordistipendiumi
  868. Saue linna meistrivõistlused, 05.12.11-13.02.12
  869. Saue linna kiirmale meistrivõistlused, 19.-26.03.
  870. Saare maakonna 9. osavõistlus, 25.03.
  871. Saku maleklubi meistrivõistlused tavamales, 02.11.11-11.01.12
  872. Tartu meistrivõistlused välkmales, 25.03.
  873. Jõgeva Gümnaasiumi kevadvaheaja maleturniir, 19.03.
  874. Eesti 14- ja 12-aastaste noorte MV-te valikturniir, Tallinn 19.-21.03.
  875. Kadrioru noorte kiirturniir -3, Tallinn 18.03.
  876. Tartu Vussermeistrid 10, 13.03.
  877. Malematš Maidla vs Shevchenko
  878. Saare maakonna 8. osavõistlus, 11.03.
  879. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused, Tallinn 11.03.
  880. Jüri II kiirmaleturniir, Rae 11.03.
  881. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Tartu 10.03.
  882. Eesti kuni 16-a. meistrivõistlused, Tallinn 08.-11.03.
  883. Tartu Vussermeistrid 9, 06.03.
  884. Mikko Markkula (10.VI 1947 - 1. III 2012)
  885. 28. Eesti linnade talimängud, Võru 03.03.
  886. Saare maakonna meistrivõistlused, 24.-26.02.
  887. 20. Eesti valdade talimängud, Kuremaa 03.-04.03.
  888. Tartu Vussermeistrid 8, 28.02.
  889. Kadrioru noorte kiirturniir -2, Tallinn 26.02.
  890. Tartu Vussermeistrid 7, 21.02.
  891. Tartu Vussermeistrid 6, 14.02.
  892. Tartu Vussermeistrid 4, 31.01.
  893. Eesti Maleliit toetab Kaido Külaotsa ja Monika Tsõganova osalemist Euroopa meistrivõistlustel
  894. Nipernaadi kiirturniir, Võnnu 19.02.
  895. 23. Rapla kiirturniir, 19.02.
  896. Pärnumaa XXXII talispordimängud, Paikuse 18.02.
  897. Viive Tutt - 65!
  898. Valka-Valga individuaalsed meistrivõistlused, Valka 11.02.
  899. Paul Kerese mälestusturniir, Valka 28.01.
  900. Saare maakonna 7. osavõistlus, 05.02.
  901. Eesti kuni 18. aastaste noorte meistrivõistlused, 09.-12.02.
  902. Tartu Vussermeistrid 5, 07.02.
  903. Laagri välkmaleturniir, 05.02.
  904. Laagri kiirturniir, 04.02.
  905. Narva meistrivõistlused tüdrukutele, 20.-21.01.
  906. SK Maletäht turniir, Narva 19.-21.01.
  907. Kadrioru noorte kiirturniir -1, Tallinn 29.01.
  908. Tartu Vussermeistrid 3, 24.01.
  909. Saare maakonna 6. osavõistlus, 08.01.
  910. Paul Kerese 96. kiirturniir, Pärnu 08.01.
  911. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused, Paide 21.01.
  912. Aastavahetuse kiirturniir noortele, Valka 03.01.
  913. Tartu Vussermeistrid 2, 17.01.
  914. EML kinnitas meistrivõistluste juhendi ja koondvõistkonna komplekteerimise tingimused
  915. EML kinnitas Eesti noorte MV-te üldjuhendi ja noortespordi toetuste kriteeriumid
  916. Eesti Spordiselts Kalevi XXI rahvusvaheline kiirmaleturniir "MEENUTADES PAUL KEREST", 06.-08.01.
  917. Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn 2012", 03.-06.01.
  918. Valga - Valka noorteturniir, Valka 17.12.
  919. Jõulukuu kiirturniir, Valka 10.12.
  920. SK Maletäht turniir, Narva 24.11.-22.12.
  921. Saare maakonna 5. osavõistlus, 11.12.
  922. Tartu Patsermeistrid 14, 20.12.
  923. Pauli päevad, Jõgeva 16.12., 18.12.
  924. Jõgevamaa meistrivõistlused, Virtus 11.12.
  925. Tere, Talv!, 18.12.
  926. Tartu Patsermeistrid, kuradeid, neid oli detsembris tosin
  927. Jõgeva Gümnaasiumi meistrivõistlused, 12.12.
  928. Kõo valla 13. jõuluturniir
  929. Tallinna linna meistrivõistlused finaal, 09.-18.12.
  930. Tartu Patsermeistrid 12, 06.12.
  931. III taseme üldainete koolitus treeneritele
  932. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 04.12.
  933. EMSL Jõud meistrivõistlused, Paikuse 03.12.
  934. Tartu Patsermeistrid 11, 29.11.
  935. Kadrioru maleklubi nädalalõputurniir, Tallinn 26.-27.11.
  936. Jõgevamaa noorte meistrivõistlused, 25.11.
  937. 2. Saku kiirmale karikaturniir, 26.11.
  938. XII Pühajärve kiirmaleturniir, 25.-27.11.
  939. Tartu Patsermeistrid 10, 22.11.
  940. Saare maakonna 4. osavõistlus, 20.11.
  941. Eesti Maleliit sai endale presidendi!
  942. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 20.11.
  943. Karutapja karikas, Valka 12.11.
  944. 35. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 19.11.
  945. Kaitseliidu lahtised meistrivõistlused, Tallinn 19.11.
  946. Kohtla-Järve SS Kalev esivõistlused, 05.-06.11.
  947. SK Reval-Sport nädalalõputurniir, Tallinn 18.-20.11.
  948. Tartu Patsermeistrid 9, 15.11.
  949. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, 12.11.
  950. Isadepäeva turniir, Kilingi-Nõmme 13.11.
  951. Narva meistrivõistlused, 11.-13.11.
  952. SK Maletäht Cup 3, Narva 11.-12.11.
  953. Järvamaa lahtised meistrivõistlused kiirmales, Paide 12.11.
  954. Tartu Patsermeistrid 8, 08.11.
  955. Saare maakonna seenioride meistrivõistlused, 06.11.
  956. AVRO-38 välkmaleturniir, Tartu 06.11.
  957. AVRO-38 kiirmaleturniir, Tartu 05.11.
  958. Tartu Patsermeistrid 7, 01.11.
  959. Saare maakonna 3. osavõistlus, 30.10.
  960. Iivo Nei - 80!
  961. EML juhatuse otsus (26.10.2011).
  962. SK Maletäht Cup 2, Narva 28.-29.10.
  963. V. Heueri III mälestusturniir, Elva 29.10.
  964. Tallinna linna meistrivõistluste eelturniir, 28.-30.10.
  965. Tartu Patsermeistrid 6, 25.10.
  966. Eesti võitis 5. noorteturniiri "Läänemere maletähed"
  967. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 21.-23.10.
  968. Saare maakonna 2. osavõistlus, 16.10.
  969. Saku meistrivõistlused kiirmales, 29.09.-19.10.
  970. MA Vabaettur 32. sarjaturniir, 15.10.
  971. MA Vabaettur 31. sarjaturniir, 08.10.
  972. MA Vabaettur 30. sarjaturniir, 01.10.
  973. MA Vabaettur 29. sarjaturniir, 24.09.
  974. Tartu Patsermeistrid 5, 18.10.
  975. Dzintars Sprivulise III mälestusturniir, Luunja 16.10.
  976. Kalju Kajaku mälestusturniir, 15.10.
  977. 10. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 14.10.
  978. Harjumaa meistrivõistlused, Tallinn 15.10.
  979. Tartu Patsermeistrid 4, 11.10.
  980. Narva turniir, 26.09.-10.10.
  981. Tere, Sügis!, 09.10.
  982. Viimsi valla kiirmaleturniir 2011 „Kõik mängima!“, 08.10.
  983. Tartu kiirmaleturniir, 08.10.
  984. Noorte võistkondlikud MV, Tallinn 08.-09.10.
  985. Itella Information AS jätkab noormaletaja Ottomar Ladva toetamist.
  986. Mai Narva võitis Euroopa noorte MV-l hõbemedali.
  987. Valentin Dragun võitis Euroopa noorte MV-l hõbemedali.
  988. Ottomar Ladva saab 2011.a II poolaasta riikliku spordistipendiumi.
  989. Tartu Patsermeistrid 3, 04.10.
  990. Eesti võistkond saavutas Euroopa noorte kiirmale MV-l teise koha!
  991. Euroopa noorte kiirmale MV-lt Eestile kolm medalit
  992. Saare maakonna 1. osavõistlus, 01.10.
  993. Pildigaleriid
  994. Tõnu Truus - 65!
  995. Suure-Jaani Gümnaasiumi 5. vilistlasturniir, 17.09.
  996. Tartu Patsermeistrid 2, 27.09.
  997. SK Reval-Sport nädalalõputurniir on edasi lükatud.
  998. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused III etapp, 24.09.
  999. Tõrva kiirmaleturniir, 25.09.
  1000. Rõuge kiirmaleturniir, 24.09.
  1001. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, 24.-25. 09.
  1002. SK Maletäht Cup, Narva 24.09.
  1003. Tartu Patsermeistrid 1, 20.09.
  1004. Malepood.ee nädalalõputurniir, Tallinn 17.-18.09.
  1005. Eesti Maleliidu uus ametlik tööalane telefoninumber
  1006. Kuuldemäng: Jaan Rannap "Malesõprade salajane liit"
  1007. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused II etapp, 11.09.
  1008. Välkturniiride sari seenioridele
  1009. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused I etapp, 03.09.
  1010. Uue kooliaasta algus!
  1011. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused
  1012. Euroopa noorte kiir- ja välkmale MV-le registreerimine
  1013. Haapsalu Valge Daam, 28.08.
  1014. Heino Mirme - 75!
  1015. Kalju Kajak ( 29.03. 1929 - 20.08. 2011 )
  1016. Põlva suveturniir; Eesti seenioride meistrivõistlused, 19.-21.08.
  1017. Jevgeni Kaljundi (13. juuni 1931 - 18. august 2011)
  1018. Leo Tivas (19. jaanuar 1935 - 17. august 2011)
  1019. Merike Rõtova - 75!
  1020. Põlli-Pae 2011, Raplamaa 13.08.
  1021. Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused, Kilingi-Nõmme 05.-07.08.
  1022. 45. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 05.-07.08.
  1023. Karksi ratsu kiirturniir, Karksi-Nuia 13.08.
  1024. Kuiaru küla Silvi maleturniirid, Tori 01.-02.08.
  1025. 2011. aasta maletajate litsentsitasude nõudest
  1026. Eesti meistrivõistlused, Tallinn 20.-25.07.
  1027. P. Kerese mälestusturniir, Pärnu 22.-24.07. 2011
  1028. I. Kullamaa mälestusvõistlus, Tartu 15.07.
  1029. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tallinn 17.07.
  1030. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused, Tallinn 16.07.
  1031. Mari Kinsigo - 65!
  1032. Endel Kivioja - 70!
  1033. Jaanikuu kiirturniir, Valka 28.-29.06.
  1034. Vanamõisa kiirturniir, 25.06.
  1035. 9. Balti Sõjaväemängud, Võru 29.-30.06.
  1036. Vidzeme regiooni meistrivõistlused, Valka 19.06.
  1037. Juuno Jalakas - 75!
  1038. Narva-Jõesuu maleturniir, 17.-19.06.
  1039. 42. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 17.-19.06.
  1040. Tõnu Õim - 70!
  1041. Eesti kuni 8-a noorte meistrivõistlused, Jõgeva 13.-15.06.
  1042. Jevgeni Kaljundi - 80!
  1043. Rakvere linna kiirmaleturniir, 12.06.
  1044. 20.07. - 25.07. Pärnu, Eesti meistrivõistlused meestele ja naistele
  1045. BEKO noorte rahvusvaheline maleturniir, Tallinn 03.-05.06.
  1046. Lastekaitsepäeva malefestival, Tallinn 07.-09.06.
  1047. Eesti II meistrivõistlused males-kabes, Tallinn 05.06.
  1048. Tõrva kiirturniir, 27.-29.05.
  1049. Tõrva - Helme X Maleturniir, Tõrva 26.-29.05.
  1050. Tere, Suvi!, Paikuse 05.06.
  1051. Malefestival Tartu Suvi välkturniir, 05.06.
  1052. Malefestival Tartu Suvi kiirturniir, 04.06.
  1053. Paul Kerese tänava maleturniir, Tallinn 28.05.
  1054. Eesti kuni 8-a noorte meistrivõistlused, Jõgeva 13. - 15.06.
  1055. Keila linna kiirmaleturniir, 29.05.
  1056. Jõgeva linna kiirmaleturniir, 28.05.
  1057. Saku Gümnaasiumi MV kiirmales, 15.05.
  1058. Hugo Hommik - 70!
  1059. Saue - Saku Gümnaasiumide malematš, Saue 21.05.
  1060. Eesti kuni 10-a noorte meistrivõistlused, Paide 20.- 22.05.
  1061. Tallinna Tehnikaülikooli lahtised meistrivõistlused, 19.05.
  1062. Sillamäe meistrivõistlused välkmales, 14.03.-26.04.
  1063. Sillamäe meistrivõistlused kiirmales, 14.03.-26.04.
  1064. Suure-Jaani valla kiirmaleturniir, 22.05.
  1065. Kohtla-Järve linna MV, 15.05.
  1066. Tartu - Viljandi malematš, Viljandi 17.05.
  1067. 21.05. Tallinn, Lahtine laste maleturniir „Siilikesed 2011"
  1068. Anto Remmel - 65!
  1069. Saaremaa Malekuninganna 20. karikaturniir, 13.-15.05.
  1070. SK Vanad Olümpiaalad I MV, Suure-Jaani 23.04.
  1071. Lagedi Põhikooli lahtised meistrivõistlused, 16.04.
  1072. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, Tartu 07.-08.05.
  1073. Tere, Kevad!, Paikuse 08.05.
  1074. Eesti kuni 10-a noorte meistrivõistlused, Paide 20.- 22.05.
  1075. Tallinna koolide võistkondlikud MV, Tallinn 04.14.-05.02.
  1076. IV Suure-Jaani valla kiirkarikaturniir, Suure-Jaani 10.04.
  1077. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, 07.-08.05.
  1078. Tartu vägavägevad 16, 03.05.
  1079. Eesti maleklubide meistrivõistlused, Tallinn 06.-08.05.
  1080. MA Vabaettur 28. sarjaturniir, 30.04.
  1081. MA Vabaettur 26. sarjaturniir, 16.04.
  1082. MA Vabaettur 25. sarjaturniir, 09.04.
  1083. MA Vabaettur 24. sarjaturniir, 02.04.
  1084. Narva Cup 2011, 30.04.
  1085. SK Maletäht turniir, Narva 07.04.-29.04.
  1086. Tartu MV välkmales, 24.04.
  1087. Saku MK noorte MV, 14.02.-11.04.
  1088. Eesti kuni 12-a noorte meistrivõistlused, Põlva 06.- 08.05.
  1089. Tartu vägavägevad 15, 26.04.
  1090. Jüripäeva maleturniir noortele, Kilingi-Nõmme 23.04.
  1091. Pärnumaa 1.-4.klassi MV, Paikuse 20.04.
  1092. Laste Kevad turniir, Kohta-Järve 19.04.-20.04.
  1093. L. Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  1094. Valka meistrivõistlused kiirmales, 09.04.
  1095. 7. Venevere kiirmale turniir noortele, 20.04.
  1096. 12. Lembit Olli Mälestusturniir, Tallinn 23.04.
  1097. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 10, 10.04.
  1098. Tartu vägavägevad 14, 19.04.
  1099. Saue linna kiirmale MV, 11.04.-18.04.
  1100. IV Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 17.04
  1101. Eesti noorte lahtised kiirmale esivõistlused, Kohtla-Järve 16.04-17.04
  1102. V. Tusovi 5. mälestusturniir, Põlva 16.04-17.04
  1103. Läänemaa MV, 28.11-28.12
  1104. Malle Oja - 70!
  1105. Laagri kooli lahtised MV-d, 16.04
  1106. Tartu vägavägevad 13, 12.04.
  1107. Elva kiirmale MV, 09.04.
  1108. Suure-Jaani meistrivõistlused, 02.11. 2010 - 23.03. 2011
  1109. Suure-Jaani kiirmale MV, 03.11. 2010 - 06.04. 2011
  1110. Meenutades Paul Kerest 2011 finaalturniiri partiid
  1111. Eesti kuni 14-aastaste MV-d, 07.04-10.04
  1112. Triin Narvale ja Kirill Chukavinile eraldati spordistipendium
  1113. Pärnu linna noorte MV kiirmales, 04.04.
  1114. Tartu vägavägevad 12, 05.04.
  1115. Valgamaa valdade ja linnade talimängud 2011, 19.03.
  1116. Saku Maleklubi vs Saue Male-kabeklubi, 26.03
  1117. Eesti meeste ja naiste MV-te eelturniir, 01.-03.04.
  1118. Larissa Volperti 85. a. juubeliturniir, Tartu 01.04.
  1119. Tartu MV Finaal 2011, 03.-31.03.
  1120. Eesti kuni 14-a meistrivõistlused, Tallinn 07.-10.04.
  1121. MA Vabaettur 22. sarjaturniir, 19.03
  1122. MA Vabaettur 21. sarjaturniir, 12.03
  1123. MA Vabaettur 20. sarjaturniir, 05.03
  1124. MA Vabaettur 19. sarjaturniir, 26.02
  1125. Tartu vägavägevad 11, 29.03.
  1126. Larissa Volpert - 85!
  1127. 57. Sillamäe meistrivõistlused 2011, 27.01-10.03
  1128. SK Maletaht Cup 2011, Narva 25.-26.03
  1129. Kevadvaheaja turniir, Tartu 25.03
  1130. Eesti Üliõpilaste MV 2011, Tartu 26.03
  1131. Maaja Ranniku karikaturniir 2011, 21.-23.03
  1132. Tartu vägavägevad 10, 22.03.
  1133. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 9, 20.03.
  1134. Eesti kuni 14-a. MV-te valikturniir, 21.-23.03
  1135. Pärnumaa noorte U12 meistrivõistlused, 06.02-05.03
  1136. Pärnumaa meeste MV males, 06.02-19.02
  1137. Kersti Kivioja - 70!
  1138. Leo Braschinsky mälestusturniir, Viljandi 19.03.
  1139. Narva MV U10, 18.-19.03.
  1140. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused 2011, 25.01. - 01.03.
  1141. Tartu vägavägevad 9, 15.03.
  1142. Rae valla kiirmaleturniir, Jüri 12.03
  1143. Eesti kuni 16-a meistrivõistlused, Tallinn 10.-13.03.
  1144. Saare maakonna 2011.a. meistrivõistlused välkmales, 06.03
  1145. Tartu vägavägevad 8, 08.03.
  1146. Lääne-Virumaa kiirmale EV 2011, Väike-Maarja 05.03.
  1147. Saare maakonna 2011.a. meistrivõistlused males, 24.-27.02
  1148. Eesti Meistrivõistlused Fischeri males 2011, Tallinn 05.02
  1149. Eesti Üliõpilaste 2011. a Meistrivõistlused, Tartu 26.03
  1150. Eesti kuni 16-a meistrivõistlused, Tallinn 10.-13.03.
  1151. Tartu vägavägevad 7, 01.03.
  1152. Maleturniir Eesti Vabariik - 93, 19.02
  1153. Valka - Valga individuaalsed meistrivõistlused, 12.-13.02
  1154. 27th International Open of Cappelle-la-Grande, 26.02-05.03
  1155. Eesti valdade XIX talimängud males, Lähte 26.-27.02
  1156. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 8, 20.02
  1157. Eesti linnade talimängud males, Tapa 26.02
  1158. SK Maletaht Cup 6, Narva 25.-26.02
  1159. Tartu vägavägevad 6, 22.02.
  1160. Paul Kerese 22. mälestusturniir, Rapla 19.02
  1161. Nipernaadi kiirturniir, Võnnu 20.02.
  1162. Narva meistrivõistlused poistele U18, 17.-19.02
  1163. Tartu vägavägevad 5, 15.02.
  1164. Eesti Meistrivõistlused mõttemängude mitmevõistluse paarismängus, Tallinn 12.-13
  1165. Eesti kuni 18-a meistrivõistlused, Kohtla-Järve 10.-13.02.
  1166. Eesti Televisioon
  1167. Paul Kerese mälestusturniir kiirmales, Valka 29.01
  1168. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 7, 06.02
  1169. Tartu vägavägevad 4, 08.02.
  1170. Tartu linna meistrivõistluste poolfinaal, 05.02-06.02
  1171. Saku Maleklubi meistrivõistlused tavamales, 29.11.2010-19.01.2011
  1172. Laagri kiirmaleturniir "Male popiks", 05.02.
  1173. Lembit Vahesaar - 75!
  1174. Tartu vägavägevad 3, 02.01.
  1175. Kevadine Malemaja välkturniiride sari seenioridele
  1176. Saue Tammiku kiirturniir, Saue 29.01.
  1177. SK Maletähe turniir, 28.-29.01.
  1178. Narva neidude meistrivõistlused, 28.-29.01.
  1179. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 6, 23.01.
  1180. SK Maletäht Cup 5, 21.-22.01.
  1181. Tartu vägavägevad 2, 25.01.
  1182. Gibraltari malefestival, 24.01.-03.02.
  1183. Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused, Paide 22.01.
  1184. Tartu vägavägevad 1, 18.01.
  1185. Saue meistrivõistlused, Saue 06.12.-17.01.
  1186. Eesti valdade talimängude alagrupid, 15.01.
  1187. Paul Kerese mälestusturniir, Sillamäe 15.11.-20.12. 2010
  1188. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 5, 09.01.
  1189. Paul Keres 95, Paikuse 09.01.
  1190. P. Kerese mälestusturniir, Narva 08.01.
  1191. Remembering Paul Keres, Tallinn January 7th-9th
  1192. ETV spordiuudised
  1193. Meenutades Paul Kerest, Tallinn 07.-09.01.
  1194. Rahvusvaheline noorteturniir, Tallinn 04.-07.01.
  1195. Video GM Paul Keres: The Crown Prince of Chess
  1196. Artiklid postimehes
  1197. Paul Kerese 95. sünniaastale pühendatud maleturniiride sari 2011. a
  1198. Vana-aasta kiirturniir, Valka 31.12.
  1199. Tartu aastalõputurniir, 29.-30.12.
  1200. Lahtine laste maleturniir Siilikesed, Tallinn 28.12.
  1201. Kohtla-Järve Talve maleturniir, 18.-19.12.
  1202. Valka jõuluturniir, 18.12.
  1203. Mustamäe Laste Loomingu Maja turniir, Tallinn 18.-19.12.
  1204. Narva reitinguturniir, 19.-22.12.
  1205. Reaalkooli meistrivõistlused, Tallinn 21.12.
  1206. Pauli päevade kiirturniir, Jõgeva 18.-19.12.
  1207. Eesti Maleliidu 2010. aasta parimad
  1208. Tartu välkmaleturniiride sari 12, 21.12.
  1209. Tere, Talv! Paikuse 19.12.
  1210. Pauli päevade välkturniir, Jõgeva 17.12.
  1211. Jõgeva meistrivõistlused, Virtu 11.12.
  1212. II CSIT World Games, June 3-7 in Tallinn
  1213. Tallinna meistrivõistluste finaalturniir, 10.-19.12.
  1214. Jerevani karikas, Tallinn11.12.
  1215. SK Maletäht Cup 4, 10.-11.12.
  1216. Tartu välkmaleturniiride sari 11, 14.12.
  1217. Kõo valla XII jõuluturniir, Pilistvere 12.12.
  1218. Karutapja karikas kiirmales, Valka 13.11.
  1219. Talvekuu kiirturniir, Valka 28.11.
  1220. Narva meistrivõistlused, 11.11.-05.12.
  1221. Tartu välkmaleturniiride sari
  1222. Kuressaare MV, 21.11.-05.12.
  1223. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 05.12.
  1224. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused, Paide 04.12.
  1225. TTÜ noorteturniir, Tallinn 13.-14.11.
  1226. Kadrioru MK nädalalõputurniir, Tallinn 27.-28.11.
  1227. Eesti noorte klubide MV, Tallinn 08.-10.10.
  1228. Pühajärve kiirturniir, 26.-28.11.
  1229. Pauli Päev, Tallinn 21.11.
  1230. TTÜ sügisturniir, 24.11.
  1231. Narva reitinguturniir, 10.10.-26.11.
  1232. Jõgeva noorte meistrivõistlused, 16.11.
  1233. Karksi Ratsu, Karksi-Nuia 21.11.
  1234. 34. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 20.11.
  1235. Isadepäeva maleturniir Mustamäel, Tallinn 20.11.
  1236. Heldur Valgmäe 80!
  1237. Hans Tomsoni karikaturniir kiirmales, Saku 21.11.
  1238. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 21.11.
  1239. Saaremaa seenioride kiirmale meistrivõistlused, 07.11.
  1240. Jakob Westholmi gümnaasiumis mängiti elavmalet
  1241. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 4, 14.11.
  1242. EML juhatus määras T. Seemanile ühe aastase võistluskeelu
  1243. MA Ðahh & Garde isadepäeva maleturniir
  1244. Läänemaa välkmale meistrivõistlused, 13.11.
  1245. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 13.11.
  1246. SK Maletäht Cup 3, 06.-07.11.
  1247. Kaitseliidu lahtised meistrivõistlused, Tallinn 06.11.
  1248. AVRO-38 välkturniir, Tartu 07.11.
  1249. AVRO-38 kiirturniir, Tartu 06.11.
  1250. Kohtla-Järve SS KALEV esivõistlused, 30.-31.10.
  1251. Kohtla-Järve kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 30.-31.10.
  1252. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 16.10.
  1253. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 3, 31.10.
  1254. Saue Sügis, 26.10.-01.11.
  1255. A. Aljohhini mälestusturniir, Tallinn 31.10.
  1256. Tallinna meistrivõistluste eelturniir, 29.-31.10.
  1257. SK Maletäht Cup 2, 26.-27.10.
  1258. K. Külaotsa MK sarjaturniir, 23.-24.10.
  1259. Tere, Sügis! Paikuse, 24.10.
  1260. Ago Marksoo 80. a. juubeliturniir, Tartu 22.10.
  1261. Saku MK kiirmale meistrivõistlused, 22.09.-13.10.
  1262. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 2, 17.10
  1263. 9. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 15.10.
  1264. Läänemaa kiirmale meistrivõistlused, 10.10.
  1265. SK Reval-Spordi nädalalõputurniir, 01.-02.10.
  1266. G. Uusi mälestusturniir noortele, Tartu 25.-26.09.
  1267. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused 1, 03.10
  1268. Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 24.-26.09.
  1269. Malepood.ee nädalalõputurniir, Tallinn 18.-19.09.
  1270. IV Suure-Jaani Gümnaasiumi Vilistlaste maleturniir, Suure-Jaani 18.09.
  1271. SK Maletäht Cup, 17.-18.09.
  1272. Pärnumaa kiirmale MV, 3. etapp 26.09.
  1273. Viktor Meðkov - 80
  1274. II Dzintars Sprivulise mälestusturniir, Luunja 09.10.
  1275. Ottomar Ladva ja Triin Narva said 2010. aasta riikliku spordistipendiumi
  1276. Aleksandr Volodin täitis järjekordselt suurmeistrinormi
  1277. Juri Fomin - 80!
  1278. Pärnumaa kiirmale MV, 2. etapp 12.09.
  1279. Eesti Maleliidu presidendi sünnipäev
  1280. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 10.-12.09.
  1281. EML JA KULTUURIMINISTEERIUM ALLKIRJASTASID 2010. A TOETUSTE LEPINGUD
  1282. Pärnumaa kiirmale 1. etapp, Pärnu 05.09.
  1283. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 04.-05.09.
  1284. Haapsalu Valge Daami noorteturniir, 28.-29.08.
  1285. Ilusat tarkusepäeva kõigile!
  1286. EML sõlmis sponsorlepingu BALTIC MODELS OÜ-ga
  1287. Haapsalu Valge Daami noorteturniir, 28.-29.08.
  1288. Haapsalu Valge Daam, kiirturniir 29.08.
  1289. Valge Daami välkturniir, Haapsalu 28.08.
  1290. EML sõlmis sponsorlepingu MERKERSON GRUPP OÜ-ga
  1291. EML likvideeris KM-i aruandes esitatud nõudmised ja andis täiendavad selgitused
  1292. KULTUURIMINISTEERIUMI KOKKUVÕTE 2009. A. NOORTESPORDI TOETUSTE ARUANDEST
  1293. Põlva suveturniir
  1294. Pärnumaa noorte lahtised MV, Kilingi-Nõmme 06.-08.08.
  1295. EML-i juhatus pöördus klubide palvel Vabariigi Valitsuse poole
  1296. Oodatud on küsimused Kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seilile
  1297. Itella Information AS jätkab Ottomar Ladva malelise tegevuse toetamist
  1298. Hillar Kärner - 75!
  1299. Nigel Shorti külaskäik Eestis
  1300. Mõttemängude festival noortele, Tallinn 08.07.
  1301. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused, Tallinn 17.07.
  1302. Kas Kultuuriministeerium asus ka maleklubisid revideerima?
  1303. Igor Kullamaa IV mälestusturniir, Tartu 09.07.
  1304. EML juhatus tänab üldkoosolekul osalenud klubisid!
  1305. Hiiumaa Suvi, 09.-11.07.
  1306. Eesti Maleliidu juhatuse pöördumine
  1307. II töölissportlaste maailmamängud,Tallinn 03.-07.07.
  1308. Eesti MV mõttemängude mitmevõistluses, Rakvere 03-04.07.
  1309. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 25.-27.06.
  1310. Raivo Viidu 60. juubeliturniir, 26.06.
  1311. Eesti seenioride meistrivõistlused
  1312. Eesti kuni 8-aastaste meistrivõistlused, Pärnu 11.-13.06.
  1313. 44. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 11.-13.06.
  1314. Eesti kuni 8-aastaste MV-te nimekirjade täiendused
  1315. Tartu Suvi, 05.-06.06.
  1316. Rahvusvaheline noorteturniir, Tallinn 03.-06.06.
  1317. Kuni 8-aastaste meistrivõistlustel osalejate nimekiri
  1318. Lastekaitsepäeva maleturniir [A], Tallinn 01.-03.06.
  1319. Lastekaitsepäeva maleturniir, Tallinn 02.06.
  1320. Eesti kuni 8-aastaste meistrivõistlused, Pärnu 11.-13.06.
  1321. IX Tõrva-Helme turniir, 27.-30.05
  1322. Maleturniir Siilikesed, Tallinn 22.05.
  1323. Narva Cup finaal, 22.05.
  1324. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused, 16.05.
  1325. 34. Lehola-Lembitu Ratsu välkmale turniir, Viljandimaa 23.05.
  1326. Tartu meistrivõistlused, 21.-23.05.
  1327. XXVI SELL'i MÄNGUD, Tartu 21.-22.05.
  1328. Eesti Maleliit likvideeris noortespordi võlgnevused klubide ees
  1329. XXVI SELL GAMES, Tartu 21.-22.05.
  1330. Saaremaa Malekuninganna 19. karikaturniir, 14.-16.05.
  1331. Eesti juunioride meistrivõistlused, Tallinn 13.-16.05.
  1332. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused, Põlva 14.05.-16.05.
  1333. Eesti maleklubide meistrivõistlused, Tallinn 07.-09.05.
  1334. Narva reitinguturniir, 12.04.-05.05.
  1335. Saku kiirmale meistrivõistlused - B, 17.03.-14.04.
  1336. Saaremaa meistrivõistlused, 02.-04.04.
  1337. Saaremaa kiirmale MV 10, 11.04.
  1338. Tere, kevad!
  1339. Eesti maleklubide meistrivõistlused, Tallinn 07.-09.05.
  1340. Ringkonnakohus ei rahuldanud Viljandi MS-i kaebust hagis EML-i vastu
  1341. Eesti naisseenioride 2010. a. meistrivõistlused
  1342. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused, Põlva 14.-16.05.
  1343. Riho Liiva ja Ottomar Ladva malesimultaan
  1344. XI Riigikogu stenogramm VII istungjärk, 03.05.
  1345. Aruanded, võlgnevused ja mittesihipäraselt kasutatud raha
  1346. Tõnismäel laguneb kohtuvaidlustes Kerese monument
  1347. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 29.04.-02.05.
  1348. Lasnamäe noorte lahtised meistrivõistlused, 25.04.
  1349. Tartu välkmale meistrivõistlused, 24.04.
  1350. Tallinna Tehnikaülikooli lahtised meistrivõistlused, Tallinn 14.04.
  1351. Saku meistrivõistlused, 03.02.-21.04.
  1352. Kohtla-Järve noorte kiirturniir, 17.-18.04.
  1353. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 24.04.
  1354. Lydia Barbot de Marny 80. juubelile pühendatud turniir, 24.04.
  1355. Tallinna koolide võistkondlikud meistrivõistlused, 16.-23.04.
  1356. 11. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 24.04.
  1357. Lydia Barbot de Marny - 80!
  1358. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused
  1359. V. Tusovi mälestusturniir, Põlva 17.-18.04.
  1360. Sillamäe kuni 10-aastaste MV, 20.02.-14.04.
  1361. Narva reitinguturniir, 12.02.-16.04.
  1362. Tartu koolide III lahtised karikavõistlused, 18.04.
  1363. Pildid Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlustest Jõgeval
  1364. Eesti meistrivõistlused male-kabe, Rakvere 18.04.
  1365. Venevere kiirturniir, 14.04.
  1366. Suure-Jaani meistrivõistlused
  1367. Suure-Jaani valla III karikaturniir males, 10.04.
  1368. Euroopa Maleliidu võlgnevus on likvideeritud
  1369. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, Jõgeva 08.-11.04.
  1370. Elva kiirmale meistrivõistlused, 10.04.
  1371. Narva Cup 7, 10.04.
  1372. Narva Cup 6, 03.04.
  1373. Firmaspordi meistrivõistlused, Tallinn 09.04.
  1374. Saue kiirmale meistrivõistlused, 22.-29.03.
  1375. SK Maletäht Cup 6, 26.-27.03.
  1376. Magneet 8. aprill
  1377. FIDE reitingud on tagasi
  1378. Seenioride välkmale sari Tallinna Malemajas
  1379. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, Jõgeva 08.-11.04.
  1380. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tartu 03.04.
  1381. Itella Eesti meistrivõistlused, Tartu 27.03.-03.04.
  1382. Eesti välkmale MV-d 3. aprillil Tartus
  1383. Tartu kiirturniir, 28.03.
  1384. VI Maaja Ranniku karikaturniir, Tallinn 22.-24.03.
  1385. Saaremaa kiirmale MV 9, 21.03.
  1386. Laste kevadturniir, Kohtla-Järve 20.-21.03.
  1387. Stepanjan Cup, Tallinn 21.03.
  1388. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 20.-26.02.
  1389. Eesti kuni 12.- ja 14.-aastaste MV-te valikturniir, Tallinn 22.-24.03.
  1390. Sillamäe meistrivõistlused, 14.01.-04.03.
  1391. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, Tartu 19.-21.03.
  1392. Narva kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 19.-20.03.
  1393. KEVADE autokooli lahtine maleturniir, 14.03.
  1394. Eesti Maleliidu teabenõue Kultuuriministeeriumile
  1395. Seil: muutusteks spordis vajan riigikogu abi
  1396. Riigi helded lubadused rahastamisel
  1397. Arupärimine 2016. aasta maleolümpia korraldamisest Eestis
  1398. Pealtnägija 17.03.
  1399. Eesti kuni 16-aastaste meistrivõistlused, Narva 11.-14.03.
  1400. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused, Tallinn 14.03.
  1401. Albert Kariste rändauhinna turniir, Haapsalu 14.03.
  1402. Narva Cup 5, 06.03.
  1403. Lasnamäed noorte lahtised meistrivõistlused, Tallinn 05-07. 03.
  1404. Valga noote meistrivõistlused, 20.02.
  1405. Naistepäeva kiirturniir, Valga 09.03.
  1406. Eesti meistrivõistlused Fischeri males, Holstre-Polli 06.03.
  1407. Eesti välkmale MV-d toimuvad käesoleval aastal Tartus
  1408. SK Maletäht Cup 5, 27.-28.02.
  1409. Tere, kevad! Tallinn 28.02.
  1410. Pärnumaa meistrivõistlused, Pärnu 07.-21.02.
  1411. Saaremaa kiirmale MV 8, 28.02.
  1412. Eesti kuni 16-aastaste meistrivõistlused, Narva 11.-14.03.
  1413. Eesti valdade XVIII talimängud, Väike-Maarja 27.-28.02.
  1414. Eesti valdade XVIII talimängud, Väike-Maarja 27.-28.02.
  1415. Narva Cup 4, 20.02.
  1416. KEVADE autokooli maleturniir, Tallinn 21.02.
  1417. Maleturniir Eesti Vabariik - 92
  1418. Ülo ja Jüri Tuulik - 70!
  1419. Malepedagoog Jakob Kiik'e autasustatakse Lääne-Virumaa vapimärgiga
  1420. MA Vabaettur klubiturniir 22, Tallinn 13.02.
  1421. MA Vabaettur klubiturniir 21, Tallinn 06.02.
  1422. Saaremaa kiirmale MV 7, 14.02.
  1423. Issi, emme ja mina - sportlik pere!
  1424. Eesti kuni 18-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 11.-14.02.
  1425. Saue meistrivõistlused, 07.12. 2009. - 08.02. 2010
  1426. Stepanjan Cup, Tallinn 07.02.
  1427. Eesti meistrivõistlused males kannavad Itella nime
  1428. Narva Cup III, 06.02.
  1429. Eesti meistrivõistluste valikturniir, Tallinn 06.-07.02.
  1430. Fischeri Male Eesti meistrivõistlused ja Vint.ee 3. sünnipäev
  1431. Eesti kuni 18-aastaste noorte meistrivõistlused, Tallinn 11.-14.02.
  1432. Paul Kerese mälestusturniir, Tallinn 28.01.-03.02.
  1433. MA Vabaettur klubiturniir 20, Tallinn 30.01.
  1434. Leili Pärnpuu 60!
  1435. Haapsalu lahtised meistrivõistlused, 30.-31.01.
  1436. Narva noorte meistrivõistlused, 28.-30.01.
  1437. 21. Paul Kerese mälestusturniir, Rapla 30.01.
  1438. MA Vabaettur klubiturniir 19, Tallinn 23.01.
  1439. MA Vabaettur klubiturniir 18, Tallinn 16.01.
  1440. Saaremaa kiirmale MV 5-6, 10.-24.01.
  1441. KEVADE autokooli maleturniir, Tallinn 24.01.
  1442. Eesti koolide võiskondlikud MV, Paide 23.01.
  1443. SK Maletäht Cup 4, 23.-24.01.
  1444. Maletreenerite erialane koolitus, Tallinn 29.-31.01.
  1445. Narva neidude meistrivõistlused, 15.-16.01.
  1446. Paul Kerese 94. sünniaastapäeva turniir, Pärnu 10.01.
  1447. Sõpruse karikas, Tallinn 08.01.
  1448. MA Vabaettur klubiturniir 17, Tallinn 09.01.
  1449. MA Vabaettur klubiturniir 16, Tallinn 02.01.
  1450. MA Vabaettur aastalõputurniir, Tallinn 27.12.
  1451. 12-aastane maletäht Ottomar Ladva
  1452. Narva Cup II, 09.01.
  1453. EASL 18. aastapäeva maleturniir, Tartu 08.01.
  1454. Rahvusvaheline noorteturniir 2010, Tallinn 05.-07.01.
  1455. EESTI RAHA TÄHED - Paul Keres
  1456. Narva Cup I, 06.01.
  1457. Tigran Petrosjani Karikas, Tallinn 04.01.
  1458. Eesti MV mõttemängude mitmevõistluse paarismängus, Tallinn 02.-03.01.
  1459. Haapsalu MK meistrivõistlused
  1460. Kohtla-Järve laste jõuluturniir, 26.-27.12.
  1461. Ervin Liebert - 70!
  1462. EESTI RAHA TÄHED - Paul Keres
  1463. 2009. aasta maletajad on Kaido Külaots ja Tatjana Fomina
  1464. Kagu-Eesti seenioride jõuluturniir, Tartu 11.12.
  1465. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, Narva 19.11.-18.12.
  1466. Lasteturniir Siilikesed, Tallinn 19.12.
  1467. Kuressaare lahtised meistrivõistlused, 22.11.-20.12.
  1468. Tallinna meistrivõistlused, 11.-20.12.
  1469. Pimedate Ööde maleturniir, Tartu 20.12.
  1470. Kohtla-Järve kuni 8-a MV, 7.-8.11.
  1471. SK Diagonaal esivõistlused, 14.-22.11.
  1472. Kohtla-Järve kiirmale MV 2., 3. ja 4. etapp
  1473. Narva Cup finaal, 20.12.
  1474. P. Kerese mälestusturniir, Sillamäe 09.11.-17.12.
  1475. K. Külaotsa MK karikas V, 17.12.
  1476. Viljandimaa kiirmale meistrivõistlused
  1477. MA Vabaettur klubiturniir 15, Tallinn 19.12.
  1478. MA Vabaettur klubiturniir 14, Tallinn 12.12.
  1479. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2010
  1480. Ararat Cup, Tallinn 12.12.
  1481. Haapsalu MK meistrivõistlused
  1482. MA Vabaettur klubiturniirid 1 - 13.
  1483. SK Maletäht Cup 3, 12.-13.12.
  1484. Kõa valla XI jõuluturniir, 13.12.
  1485. Narva reitinguturniir, 10.11.-07.12.
  1486. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 06.12.
  1487. Lehola-Lembitu kiiturniir, Suure-Jaani 31.10.
  1488. X Pühajärve kiirmaleturniir, 27.-29.11.
  1489. Narva meistrivõistlused, 14.-29.11.
  1490. Narva reitinguturniir, 25.09.-27.11.
  1491. Tallinna Tehnikaülikooli sügisturniir, 24.11.
  1492. Kadrioru MK nädalalõputurniir 28.-29.11
  1493. Hans Tomson - 80!
  1494. K. Külaotsa MK karikas IV, 26.11.
  1495. Pauli päev, Tallinn 21.11.
  1496. Narva reitinguturniir, 11.-23.11.
  1497. 33. Aleksander Hammeri mälestusturniir, Kohila 22.11.
  1498. Hans Tomson - 80!
  1499. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 14.11.
  1500. Narva Cup VII, 15.11.
  1501. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, 10.09.-12.11.
  1502. EMSL Jõud meistrivõistlused, Viljandi 15.11.
  1503. Kilingi-Nõmme isadepäeva turniir, 08.11.
  1504. Saaremaa kiirmale MV 4, 08.11.
  1505. SK Maletäht Cup 2, 06.-08.11.
  1506. AVRO-38 välkturniir, Tartu 08.11.
  1507. AVRO-38 kiirturniir, Tartu 07.11.
  1508. Saue sügis, 26.10.-02.11.
  1509. Narva Cup VI, 01.11.
  1510. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 01.11.
  1511. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, 28.-30.10.
  1512. Malenurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  1513. Narva Cup V, 27.10.
  1514. Saaremaa kiirmale MV 3, 25.10.
  1515. Kaitseliidu lahtised MV, Tallinn 24.10.
  1516. Tallinna meistrivõistluste eelturniir, 23.-25.10.
  1517. Ida-Virumaa esivõistlused, Kohtla-Järve 23.-25.10.
  1518. Lahkus matemaatik Elmar Sakkov
  1519. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, 17.10.
  1520. K. Külaotsa MK karikas III, 22.10.
  1521. SK Maletäht Cup, 17.-18.10.
  1522. Narva reitinguturniir, 18.09.-16.10.
  1523. 8. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 16.10.
  1524. Narva reitinguturniir, 04.09.-16.10.
  1525. T. Truusi MKK välkturniir 4, 12.10.
  1526. Algavad Tallinna meeste ja naiste meistrivõistlused
  1527. Saaremaa kiirmale MV 2, 11.10.
  1528. Chess Stars of Baltic Sea, Narva 04.-09.10.
  1529. Läänemere maletähed, Narva 04.-09.10.
  1530. Kohtla-Järve Kalev esivõistlused, 09.-11.10.
  1531. Kohtla-Järve kuni 10-a MV, 10.-11.10.
  1532. Olav Sepp täitis suurmeistrinormi
  1533. Dzintars Sprivulise mälestusturniir, Luunja 10.10.
  1534. T. Truusi MKK välkturniir 3, 05.10.
  1535. SK Reval-Spordi nädalalõputurniir, Tallinn 02.-04.10.
  1536. Viktor Kortðnoi andis Narvas simultaani
  1537. In Memoriam
  1538. Endel Mäekalle mälestusturniir, Pärnu 27.09.
  1539. Kohtla-Järve kiirmale MV 1, 27.09.
  1540. Haapsalu male
  1541. Saaremaa kiirmale MV 1, 27.09.
  1542. Äripäeva juubeli simultaan Ottomar Ladva toetuseks
  1543. Narva Cup III, 27.09.
  1544. T. Truusi MKK välkturniir, 28.09.
  1545. Igor Rõtov võitis simultaani 15 - 5
  1546. Suure-Jaani Gümnaasiumi III vilistlasturniir, 19.09.
  1547. K. Külaotsa MK karikas II, 24.09.
  1548. Gunnar Uusi noorteturniir, Tartu 26.-27.09.
  1549. Aksel Tilk - 65
  1550. Tartus Toomemäel mängiti elavmalet
  1551. Narva Cup II, 20.09.
  1552. Pärnumaa kiirmale MV II etapp, Pärnu 20.09.
  1553. MA Vabaettur noorte nädalalõputurniir, 18.-20.09.
  1554. Startis T. Truusi MKK välkturniiride sari 2009
  1555. Igor Rõtov annab malesimultaani Ottomar Ladva malelise tegevuse toetuseks!
  1556. Paul Kerese nimelises Malemajas algab välkturniiride sari
  1557. Taotle EOK toetust treenerite üldainete koolitusele
  1558. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 11.-13.09.
  1559. Narva Cup I, 13.09.
  1560. Pärnumaa kiirmale MV I etapp, Pärnu 06.09.
  1561. In Memoriam Georg Orehhov
  1562. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 05.-06.09.
  1563. III Igor Kullamaa mälestusturniir, Tartu 17.07.
  1564. Kagu-Eesti seenioride kiirmale karikaturniir, Tartu 28.08.
  1565. Täna algas uus kooli-ja õppeaasta
  1566. Eesti Iseseisvuspäeva maleturniir, Tallinn 21.08.
  1567. Valge Daam, Haapsalu 29.-30.08.
  1568. Narva Suvi, 24.-28.08.
  1569. K. Külaotsa MK karikas, 27.08.
  1570. Eesti Iseseisvuspäeva maleturniir, Tallinn 19.08.
  1571. Põlva suveturniir, 14.-16.08.
  1572. Pärnumaa noorte lahtised MV, Kilingi-Nõmme 07.-09.08.
  1573. Malenurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  1574. Keila linna meistrivõistlused, 25.02.-20.05.
  1575. Eesti malekohtuniku käsiraamat
  1576. Karksi-Ratsu kiirturniir, 01.08.
  1577. Eesti-sisesed mängureeglite muudatused
  1578. Rahvusvahelise malepäeva turniir, Tallinn 20.07.
  1579. Mõttemängude festival, Tallinn 17.07.
  1580. K. Külaotsa MK noorte lahtised meistrivõistlused, Paikuse 24.-26.07.
  1581. Eesti maleklubide MV A-finaal, Tallinn 19.07.
  1582. Eesti maleklubide MV B-finaal, Tallinn 19.07.
  1583. Eesti maleklubide MV C-finaal, Tallinn 19.07.
  1584. Eesti maleklubide MV eelturniir, Tallinn 19.07.
  1585. Hiiumaa Suvi, Kärdla 10.-13.07.
  1586. Eesti Maleliidu üldkoosoleku kokkuvõte
  1587. FIDE malekoodeks
  1588. Itella Information AS hakkab toetama Ottomar Ladva malelist ettevalmistust
  1589. Vanamõisa kiirturniir, 27.06.
  1590. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 19.-21.06.
  1591. Saaremaa 40. karikaturniir, Kuressaare 25.-28.06.
  1592. Kutse Maleliidu üldkoosolekule
  1593. Noortelaagri turniir, Tallinn 04.-17.06.
  1594. Jaanipäeva kiirturniir, Tartu 19.06.
  1595. P. Kerese mälestusturniir, Pärnu 19.-21.06.
  1596. Tigran Petrosjani mälestusturniir, Tallinn 17.-18.06.
  1597. Viimaste aastate tugevaim malepõlvkond lõpetas gümnaasiumi
  1598. Tere, Suvi! Paikuse 10.06.
  1599. Narva reitinguturniir, 11.05.-05.06.
  1600. Keila kiirturniir, 13.06.
  1601. Mõttemängude Eesti meistrivõistlused
  1602. Viljandi Maleselts on kohustatud tagastama 2008. a. noortespordi toetuse
  1603. Tartu Suvi välkturniir, 07.06.
  1604. Tallinna noorte kiirmale meistrivõistlused
  1605. Tartu Suvi kiirturniir, 06.06.
  1606. Lastekaitsepäeva maleturniir, 01.06.
  1607. Lastekaitsepäeva maleturniir, 30.05.-01.06.
  1608. Tõrva-Helme maleturniir, 28.-31.05.
  1609. Jakob Kiige juubeliturniir
  1610. Narva reitinguturniir 4, 28.04.-26.05.
  1611. Pähklimäe Gümnaasiumi turniir, Narva 02.04.- 25.05.
  1612. MA Vabaettur 36. sarjaturniir, 23.05.
  1613. MA Vabaettur 35. sarjaturniir, 16.05.
  1614. 2009. aasta Eesti noorte meistrid on selgunud
  1615. Keila kiirturniir, 24.05.
  1616. Eesti kuni 10-aastaste MV, Otepää 22.-24.05.
  1617. Jakob Kiik - 85 !
  1618. Saaremaa malekuninganna turniir, 15.-17.05.
  1619. Narva reitinguturniir 3, 27.04.-20.05.
  1620. Narva Cup, 17.05.
  1621. Kohtla-Järve kiirmale MV, 17.05.
  1622. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 26.04.
  1623. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistluste osalejad
  1624. Malenurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  1625. Tartu meistrivõistlused, 15.-17.05.
  1626. MA Vabaettur 34. sarjaturniir, 09.05.
  1627. Tere, Kevad! Paikuse 09.05.
  1628. Äripäev firmaspordi meistrivõistlused, Tallinn 09.04.
  1629. Euroopa noorte meistrivõistlused
  1630. Eesti maleklubide MV, Tallinn 08.-10.05.
  1631. Elva lahtised kiirmale meistrivõistlused, 09.05.
  1632. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused
  1633. MA Vabaettur 31.-33. sarjaturniirid
  1634. Narva Cup, 26.04.
  1635. MA Vabaettur ning P. Kerese MK turniir, 19.04.
  1636. 30. Viiratsi maleturniir, Viiratsi 26.04.
  1637. Saku meistrivõistlused, Saku 11.02. - 08.04.
  1638. Saue kiirmale meistrivõistlused, Saue 30.03.-06.04.
  1639. Läänemaa meistrivõistlused, Haapsalu 01.03.-19.04.
  1640. Suure-Jaani II karikaturniir, 04.04.
  1641. In Memoriam
  1642. Tunne Euroopat
  1643. Rapla kiirmale MV, Rapla 04.04.
  1644. Tallinna ja Harjumaa seenioride kevadturniir, 24.03. - 17.04.
  1645. MA Ðahh & Garde karikas, Tallinn 17.04.
  1646. Eesti noorte kiirmale MV, Kohtla-Järve 18.-19.04.
  1647. Lääne-Viru lahtised võistlused males ja kabes
  1648. Pärnumaa meistrivõistlused, Pärnu 08.03.-18.04.
  1649. Tallinna Tehnikaülikooli lahtised MV, 16.04.
  1650. Saaremaa kiirmale 10. etapp, 12.04.
  1651. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused VII-VIII
  1652. MA Vabaettur XXX sarjaturniir, 11.04.
  1653. Eesti kuni 12-aastaste MV, Põlva 30.04.-03.05.
  1654. 10. Lembit Olli mälestusturniir
  1655. Eesti kuni 8-aastaste noorte meistrivõistlused, Pärnu 24.-26.04.
  1656. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused
  1657. III V. Tusovi mälestusturniir, Põlva 18.-19.04.
  1658. Tartu Descartes'i Lütseumi kevadturniir, 04.04.
  1659. Tartu välkmale meistrivõistlused, 12.11.
  1660. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tallinn 11.04.
  1661. Eesti kuni 8-aastaste meistrivõistluste info
  1662. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, Tallinn 02.-05.04.
  1663. Narva reitinguturniir II, 09.-27.03.
  1664. Eesti Maleliidu juhatuse esimehe Hendrik Olde intervjuu
  1665. MA Vabaettur XXVIII sarjaturniir, 28.03.
  1666. Võhma - Suure-Jaani malematð, Võhma 18.03.
  1667. 33. Lehola-Lembitu Ratsu välkturniir, Suure-Jaani 28.03.
  1668. Pähklimäe gümnaasiumi K-12 turniir, Narva 13.02. - 28.03.
  1669. Saaremaa kiirmale 9. etapp, 29.03.
  1670. Kalju Kajak - 80
  1671. II Tartu linna koolide lahtised KV males, 28.03.
  1672. Aleksandr Volodin sai 2009. a. I poolaasta riikliku spordistipendiumi
  1673. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused
  1674. Maleklubide Eesti meistrivõistlused 2009
  1675. Eesti kuni 12- ja 14-aastaste valikturniir, Tallinn 20.-22.03.
  1676. 35. Albert Kariste rändauhinna kiirmaleturniir, Haapsalu 22.03.
  1677. BEKO händikäpturniir, Viljandi 21.-22.03.
  1678. Saaremaa välkmale meistrivõistlused, 15.03.
  1679. Muudatused reeglites 1. juuli 2009
  1680. V Maaja Ranniku karikaturniir – traditsiooniline !
  1681. Narva kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 16.-18.03.
  1682. Eesti kuni 16-aastaste noorte meistrivõistlused, Tallinn 15.-18.03.
  1683. SK Maletäht K-10 noorte reitinguturniir, 27.02.-13.03.
  1684. Saaremaa kiirmale 8. etapp, 08.03.
  1685. MA Vabaettur XXVI sarjaturniir, 14.03.
  1686. Kohtla-Järve kevadturniir, 14.-15.03.
  1687. Elioni meistrivõistlused, Tallinn 14.03.
  1688. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused, Tartu 15.03.
  1689. Suure-Jaani valla kiirmale meistrivõistlused, 05.11.08.-10.02.
  1690. Suure-Jaani valla meistrivõistlused, 04.11.08.-10.03.
  1691. Läänemaa meistrivõistlused
  1692. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, Narva 13.02. - 06.03.
  1693. Narva turniir 2, 17.02.-09.03.
  1694. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 27.01.-10.03.
  1695. Saue meistrivõistlused, 01.12.08.-31.01.
  1696. MA Vabaettur XXV sarjaturniir, 07.03.
  1697. Muudatus EML 2009. a. kalenderplaanis
  1698. MA Ðahh & Garde noorte lahtised esivõistlused, Tallinn 06.-08.03.
  1699. Saku noorte meistrivõistlused, 20.01.-04.03.
  1700. Sillamäe meistrivõistlused, 12.01.-02.03.
  1701. Eesti noorte K-16 meistrivõistlused, Tallinn 15.-18.03.
  1702. MA Vabaettur XXII sarjaturniir, 14.02.
  1703. MA Vabaettur talvelaagriturniir, Kloogaranna 19.-22.02.
  1704. Saaremaa meistrivõistlused, 21.-24.02.
  1705. Eesti XI talimängud males, Põlva 28.02.-01.03.
  1706. Eesti Ekspressi meistrivõistlused, Rakvere 20.-26.02.
  1707. Narva turniir, 16.-25.02.
  1708. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused VI, 22.02.
  1709. Lääne-Virumaa talimängud, Viru-Nigula 07.02.
  1710. Karksi valla talvine kiirturniir, 22.02.
  1711. Narva Cup, 22.02.
  1712. Saaremaa K-20 meistrivõistlused, 14.-15.02.
  1713. Rakvere kiirturniir, 21.02.
  1714. Kohtla-Järve K-18 noorte meistrivõistlused, 14.-15.02.
  1715. Saarmaa kiirmale VII, 08.02.
  1716. Narva kuni 18-aastaste noormeeste MV, 05.-08.02.
  1717. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused V, 25.01.
  1718. Eesti kuni 18-aastaste meistrivõistlused, Haapsalu 12.-15.02.
  1719. Haapsalu lahtised meistrivõistlused, 07.-08.02.
  1720. MA Vabaettur XXI sarjaturniir, 07.02.
  1721. Eesti juunioride meistrivõistlused, Jõhvi 04.-08.02.
  1722. MA Vabaettur XX sarjaturniir, 31.01.
  1723. Eesti K-18 noorte meistrivõistlused, Haapsalu 12.-15.02.
  1724. Eesti Ekspressi meistrivõistluste eelring, 31.01.-01.02.
  1725. Eesti Ekspressi MV-te valikturniiride koosseisud
  1726. Eesti koolide võistkondlikud MV kiirmales, Paide 24.01.
  1727. Lasnamäe NMK meistrivõistlused, 1-2 klassid, 23.-24.01.
  1728. Narva kuni 16-aastaste neidude MV, 22.-25.01.
  1729. Narva reitinguturniir, 06.-23.01.
  1730. Saaremaa kiirmale 6. etapp, 25.01.
  1731. 20. Rapla kiirturniir, 24.01.
  1732. MA Vabaettur XIX sarjaturniir, 24.01.
  1733. Eesti K-18 noorte meistrivõistlused, Haapsalu 12.-15.02.
  1734. Koondvõistkondade komplekteerimise ja tippmaletajate toetamise tingimused
  1735. MA Vabaettur XVIII sarjaturniir, 17.01.
  1736. Aare Võsu 75 !
  1737. Paul Kerese sünnipäeva turniir, Kuressaare 11.01.
  1738. Malenurgad
  1739. Paul Kerese mälestusfestival, 03.-11.01.
  1740. Keila kiirmale meistrivõistlused 2008, 29.11.-13.12.
  1741. Paul Kerese sünnipäeva turniir, Pärnu 11.01.
  1742. MA Vabaettur aastalõputurniir, 27.12.
  1743. MA Vabaettur XVII sarjaturniir, 10.01.
  1744. J. Sammuli ja L. Braschinsky mälestusturniir, Viljandi 17.12.
  1745. ESS Kalev koolide karikavõistlused, Tallinn 08.01.
  1746. Meenutades Paul Kerest
  1747. ESS Kalev firmaspordi MV, Tallinn 08.01.
  1748. Eesti noorte lahtised MV, Tallinn 03.-05.01.
  1749. Mõttemitmevõistlus paarismängus
  1750. Eesti Maleliidu litsentsireeglid 2009
  1751. Kohtla-Järve jõuluturniir noortele, 27.-28.12.
  1752. MALEAASTA PAREMAD SELGUNUD
  1753. Lasnamäe NMK jõuluturniir, 22.-23.12.
  1754. Jõulu maleturniir Siilikesed, Tallinn 20.12.
  1755. Suure-Jaani turniirid
  1756. Saarmaa kiirmale V, 21.12.
  1757. MA Vabaettur XV sarjaturniir, 20.12.
  1758. Paul Kerese mälestusturniir , Sillamäe 13.11. - 15.12.
  1759. Tere, Talv ! Narva 05.-19.12.
  1760. Viljandi jõuluturniir, 21.12.
  1761. Saaremaa turniirid
  1762. Kalju Värk - 80
  1763. LNMK ringturniir, 06.10.-15.12.
  1764. Kalenderplaan 2009
  1765. Eesti Ekspressi meistrivõistlused
  1766. MA Vabaettur XIV sarjaturniir, 13.12.
  1767. K. Külaotsa Malekooli kiirmale meistrivõistlused, 14.12.
  1768. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused III-IV
  1769. SK Diagonaal meistrivõistlused, 08.-16.11.
  1770. Narva Cup 2008 Sügis, 14.12.
  1771. Kõo valla 10. jõuluturniir, Pilistvere 14.12.
  1772. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 14.12.
  1773. Ararat Cup noortele, Tallinn 13.12.
  1774. MA Vabaettur XIII sarjaturniir, 06.12.
  1775. Tund Sporditähega Kuku raadios, 09.12.
  1776. Jõgevamaa noorte meistrivõistlused males ja kabes, 01.12.
  1777. Vremja
  1778. BEKO Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 06.-07.12.
  1779. Paldiski meistrivõistlused, 19.01.-10.05.
  1780. TTÜ sügisturniir, Tallinn 27.11.
  1781. Saku MK meistrivõistlused kiirmales, Saku 22.10. - 03.12.
  1782. Lasnamäe NMK novembriturniir, 29.-30.11.
  1783. Narva meistrivõistluste finaal, 15.-30.11.
  1784. In Memoriam
  1785. IX Pühajärve kiirmaleturniir, 28.-30.11.
  1786. Valter Heueri mälestusturniir, Tartu 30.11.
  1787. Tere, Talv ! Paikuse 30.11.
  1788. MA Vabaettur XII sarjaturniir, 29.11.
  1789. Pauli Päev, Tallinn 21.11.
  1790. Suure-Jaani valla meistrivõistlused
  1791. Meistrite memoriaal, Tartu 14.11.
  1792. Aleksander Halifmani ja Kaido Külaotsa intervjuud
  1793. Eesti olümpiakoondislased Kuku raadios
  1794. Rakvere linn võõrustab veebruaris Eesti malemeistrivõistlusi
  1795. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, Narva 18.09. - 21.11.
  1796. Tallinna seenioride MV, 28.10. - 18.11.
  1797. Suure-Jaani kiirturniirid
  1798. 32. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 22.11.
  1799. Kadrioru MK nädalalõputurniir, 22.-23.11.
  1800. Suure-Jaani valla meistrivõistlused
  1801. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 15.11.
  1802. MA Vabaettur XI sarjaturniir, 15.11.
  1803. Kilingi-Nõmme Isadepäeva maleturniir, 09.11.
  1804. Valga noorte kiirmale meistrivõistlused, 08.11.
  1805. Narva meistrivõistluste poolfinaal, 07.-09.11.
  1806. MA Vabaettur X sarjaturniir, 08.11.
  1807. MA Vabaettur IX sarjaturniir, 01.11.
  1808. AVRO-38 välkmale mälestusturniir, Tartu 02.11.
  1809. AVRO-38 mälestusturniir, Tartu 01.11.
  1810. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn 29.-31.10.
  1811. Ida-Virumaa esivõistlused, Kohtla-Järve 24.-26.10.
  1812. Pärnumaa välkmale meistrivõistlused, Pärnu 25.10.
  1813. MA Vabaettur VIII sarjaturniir, 25.10.
  1814. Saarmaa kiirmale II, 12.10.
  1815. Tallinna meistrivõistlused, 23.09. - 21.10.
  1816. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, 18.10.
  1817. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused II, 19.10.
  1818. MA Vabaettur VII sarjaturniir, 18.10.
  1819. MA Vabaettur VI sarjaturniir, 10.10.
  1820. Hillar Hanssoo 7. mälestusturniir, Paide 17.10.
  1821. Kohtla-Järve kiirmale meistrivõistlused I, 28.09.
  1822. Tere, Sügis ! Pärnu 10.10.
  1823. Paldiski Sügis, 11.10.
  1824. Rootsi Eesti Päevalehe malenurgad
  1825. Valga noorte välkmale meistrivõistlused, 11.10.
  1826. Luunja II karikaturniir kiirmales, 12.10.
  1827. Kohtla-Järve Kalev esivõistlused, 03.-05.10.
  1828. Kohtla-Järve kuni 10-a meistrivõistlused, 04.-05.10.
  1829. SK Reval-Sport nädalalõputurniir, Tallinn 03.-05.10.
  1830. MA Vabaettur V sarjaturniir, 04.10.
  1831. MA Vabaettur IV sarjaturniir, 27.09.
  1832. MA Vabaettur III sarjaturniir, 20.09.
  1833. MA Vabaettur II sarjaturniir, 13.09.
  1834. Pärnumaa kiirmale MV, III etapp
  1835. Pärnumaa kiirmale MV, II etapp
  1836. Saarmaa kiirmale I, 28.09.
  1837. G. Uusi mälestusturniir noortele, 27.-28.09.
  1838. Carmen Kassi artikkel Eesti Päevalehes
  1839. Eesti Sporditähe malenurgad
  1840. Eesti maleolümpia koondise peasponsor on OÜ Novaator Invest
  1841. Narva Sügis, 15.-25.09.
  1842. Malepood.ee noorte nädalalõputurniir, 19.-21.09.
  1843. Malepood.ee nädalalõputurniir, 19.-21.09.
  1844. Narva Cup 2008 Sügis, 14.09.
  1845. MA Vabaettur I sarjaturniir, 06.09.
  1846. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 12.-14.09.
  1847. Eesti reitinguarvestus
  1848. Pärnumaa kiirmale MV, I etapp
  1849. Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, 06.-07.09.
  1850. Kagu-Eesti II kiirmale karikaturniir seenioridele, 29.08.
  1851. Haapsalu Valge Daami noorteturniir, 05.-07.09.
  1852. Valge Daami kiirturniir
  1853. Vaadeldaja.blogspot.com
  1854. Põlva suveturniir, 15.-17.08.
  1855. Malesimultaan Tartus Raekoja platsil
  1856. Pärnumaa noorte lahtised meistrivõistlused, 07.-09.08.
  1857. Karksi Ratsu kiirturniir, Karksi-Nuia 03.08.
  1858. MK Ðahh ja Garde kvalifikatsiooniturniirid, 10.04.-10.07.
  1859. Igor Kullamaa mälestusturniir, Tartu 18.07.
  1860. Paul Kerese mälestusturniir, 25.-27.07.
  1861. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused, Tallinn 20.07.
  1862. Eesti MV individuaalses mõttemitmevõistluses, Tartu 19.07.
  1863. Mõttemängude festival, Tallinn 17.07.
  1864. Tartus esitleti Valter Heueri koostatud maleraamatut
  1865. V. Heueri II mälestusturniir, Tartu 12.07.
  1866. Maleolümpial juhendab Eesti meeskonda eksmaailmameister Aleksandr Halifman
  1867. Jüri Sammuli ärasaatmine
  1868. Hiiumaa Suvi, Kärdla 11.-13.07.
  1869. In Memoriam
  1870. 42. Ilmar Raua memoriaal, 04.-06.07.
  1871. Tartu linna päevade kiirturniir seenioridele, 27.06.
  1872. Eesti juunioride meistrivõistlused, Narva-Jõesuu 26.-30.06.
  1873. Eesti K-16 neidude MV, Narva-Jõesuu 26.-29.06.
  1874. MK Ðahh & Garde maleturniir Tere Suvi, 15.06.
  1875. Saaremaa noorte lahtised MV, 18.-20.06.
  1876. Lasnamäe NMK meistrivõistlused, 17.-25.06.
  1877. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 27.-29.06.
  1878. Michel Zdankevitch - 75 !
  1879. Noortelaagri maleturniir, 03.-16.06.
  1880. Info majutusvõimaluste kohta Narva-Jõesuus juuni lõpus toimuvatel turniiridel
  1881. Jüri Sammul - 65 !
  1882. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 05.06.
  1883. Tere Suvi !, Paikuse 11.06.
  1884. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 30.05.
  1885. Tartu Suvi välkturniir, 09.06.
  1886. Tartu Suvi kiirturniir, 07.-08.06.
  1887. Lastekaitsepäeva malefestival, 31.05.-02.06.
  1888. VII Tõrva-Helme maleturniir, Tõrva 29.05.-01.06.
  1889. Pähklimäe gümnaasiumi turniir III, 30.05.
  1890. MA Vabaettur 16. sarjaturniir, Tallinn 24.05.
  1891. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 23.05.
  1892. Eesti kuni 10-aastaste noorte MV, Põlva 23.-25.05.
  1893. Keila linna kiirturniir, 25.05.
  1894. Lasnamäe Karikas, 17.-18.05.
  1895. Pähklimäe gümnaasiumi turniir II, 23.04.-21.05.
  1896. 10-aastaste noormeeste ja neidude MV-te koosseisud on kinnitatud
  1897. Lasnamäe Karikas, 16.05.
  1898. Narva Cup, 18.05.
  1899. Narva turniir, 28.04.-19.05.
  1900. Malelootused, Tallinn 18.05.
  1901. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 16.05.
  1902. Kohtla-Järve kiirmale MV, 18.05.
  1903. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 16.-18.05.
  1904. Tallinna päevad, 17.05.
  1905. Häädemeeste valla lahtised MV, 17.05.
  1906. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 09.05.
  1907. Narva turniir, 07.04.-12.05.
  1908. Eesti MV-d 10-a. noormeestele ja neidudele
  1909. Eesti maleklubide MV finaal, Tallinn 08.-11.05.
  1910. MA Vabaettur 15. sarjaturniir, Tallinn 10.05.
  1911. Lagedi noorteturniir
  1912. MA Vabaettur 14. sarjaturniir, Tallinn 03.05.
  1913. MA Vabaettur 13. sarjaturniir, Tallinn 26.04.
  1914. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 02.05.
  1915. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 25.04.
  1916. Eesti kuni 12-aastaste noorte MV, Tallinn 01.-04.05.
  1917. Pärnumaa algklasside MV, Paikuse 26.04.
  1918. Kohtla-Järve kiirmale 8. etapp, 27.04.
  1919. Saue kiirmale MV, 17.-30.03.
  1920. Haapsalu kiirmale MV A. Kariste rändauhinnale, 27.04.
  1921. Tartu meistrivõistlused, 25.-27.04.
  1922. Lahtine Kevadene laste maleturniir Siilikesed, 20.04.
  1923. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 18.04.
  1924. Tallinna Tehnikaülikooli meistrivõistlused, 22.04.
  1925. Saaremaa Malekuninganna 17. karikaturniir, 18.-20.04.
  1926. Suure-Jaani karikaturniir, 12.04.
  1927. Elva lahtised meistrivõistlused, 19.04.
  1928. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 20.04.
  1929. Avesta MK K-14 neidude meistrivõistlused, 07.03.-18.04.
  1930. Narva noorteturniir, 28.02.-03.04.
  1931. Pähklimäe gümnaasiumi turniir, 06.03.-16.04.
  1932. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 11.04.
  1933. Saaremaa kiirmale 9. etapp, 13.04.
  1934. Mõttemängude mitmevõistlus, 12.-13.04.
  1935. Tartu SVK lahtised kiirmale meistrivõistlused, 11.04.
  1936. IV Maaja Ranniku karikaturniir – kevadine malepidu
  1937. Tartu välkmale MV, 20.04.
  1938. Kuni 12-aastaste noormeeste ja neidude Eesti MV-d
  1939. 9. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 19.04.
  1940. Tartu koolide lahtised karikavõistlused, 29.03.
  1941. Eesti noorte kiirmale MV, Kohtla-Järve 12.-13.04.
  1942. 2. V. Tusovi mälestusturniir, Põlva 12.-13.04.
  1943. Kaupo Kruusiaugu dokumentaalfilm Mängija
  1944. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 04.04.
  1945. MA Vabaettur 12. sarjaturniir, Tallinn 05.04.
  1946. Äripäeva firmaspordi meistrivõistlused, Tallinn 04.04.
  1947. Eesti kuni 16-aastaste noormeeste MV-d, Haapsalu 03.-06.04.
  1948. Eesti Ekspressi meistrivõistlused, Tallinn 29.03.-05.04.
  1949. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  1950. Saaremaa kiirmale 8. etapp, 30.03.
  1951. Kevade turniir, Tallinn 29.-30. 03.
  1952. Kohtla-Järve kiirmale 7. etapp, 16.03.
  1953. MA Vabaettur 11. sarjaturniir, Tallinn 28.03.
  1954. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 28.03.
  1955. Male-kabe mitmevõistlus AS Võhu Vein auhindadele, Rakvere 30.03.
  1956. Kohtla-Järve kevadturniir, 22.-23.03.
  1957. Elioni SK meistrivõistlused
  1958. Pärnumaa põhikoolide MV, Paikuse 30.03.
  1959. Kevade turniir, Tallinn 28.03.
  1960. Spordinurgad
  1961. Eesti Maleliidu kalenderplaani muudatused
  1962. Jüri Ilves - 70 !
  1963. Shahhimatikud, Tallinn 20.03.
  1964. Shahhimatikud, Tallinn 18.-19.03.
  1965. LNMK kiirturniir, Tallinn 22.03.
  1966. Saku meistrivõistlused, 23.01. - 12.03.
  1967. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 20.03.
  1968. Tere, Kevad ! Paikuse 23.03.
  1969. Eesti maleklubide meistrivõistluste eelring, Tallinn 22.-23.03.
  1970. Rein Toomas Etruk - 70 !
  1971. Eesti kuni 16-aastaste noormeeste MV-d
  1972. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 23.01. - 03.03.
  1973. Kohtla-Järve kiirmale, 17.02.
  1974. Eesti valdade XVI talimängude finaal, Põlva 01.-02.03.
  1975. Narva kuni 10-a meistrivõistlused, 13.-16.03.
  1976. Eesti kuni 14-aastaste noorte MV, Narva 17.-20.03.
  1977. Eesti maleklubide meistrivõistluste eelring, Tallinn 22.-23.03.
  1978. MA Vabaettur 9. sarjaturniir, Tallinn 15.03.
  1979. MSL Jõud meistrivõistlused, Viljandi 15.03.
  1980. Sillamäe naiste MV, 17.01.-10.03.
  1981. Läänemaa meistrivõistlused, 20.01.-12.03.
  1982. Malenurk Rootsi Eesti Päevalehes
  1983. Suure-Jaani turniirid
  1984. Narva talve turniir
  1985. K. Külaotsa MK lahtised esivõistlused, Tallinn 07.-09.03.
  1986. K. Külaotsa MK algajate turniir, Tallinn 09.03.
  1987. Pärnumaa MV, 03.02. - 09.03.
  1988. Eesti kuni 8-aastaste MV, Tallinn 07.-09.03.
  1989. Eesti üliõpilaste MV, Tallinn 08.03.
  1990. Sillamäe meeste MV, 08.01.-27.02.
  1991. ARVED.EE NÄDALALÕPUTURNIIRIDE SARI 2008
  1992. MA Vabaettur - SK Maletäht, Tallinn 02.03.
  1993. Saaremaa MV, 27.01.-02.03.
  1994. MA Vabaettur 8. sarjaturniir, Tallinn 01.03.
  1995. Kuni 14-aastaste noormeeste ja neidude Eesti MV-d
  1996. Eesti maleklubide MV-d 2008
  1997. Kohtla-Järve kuni 16-a MV, 16.-17.02.
  1998. MA Vabaettur 7. sarjaturniir, Tallinn 23.02.
  1999. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tallinn 23.02.
  2000. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tallinn 23.02.
  2001. MA Vabaettur 6. sarjaturniir, Tallinn 16.03.
  2002. Kuni 8-aastaste neidude ja noormeeste Eesti meistrivõistlused
  2003. Eesti kuni 18-aastaste noorte MV, 14.-17.02.
  2004. Tartu SVK karikaturniir, 15.02.
  2005. Paul Kerese mälestusturniir veteranidele, 22.01.-12.02.
  2006. Haapsalu noorte lahtised MV, 09.-10.02.
  2007. MA Vabaettur 5. sarjaturniir, Tallinn 09.02.
  2008. Narva kuni 18-a noorte MV, 08.-10.02.
  2009. Suure-Jaani V kiirturniir
  2010. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  2011. Narva neidude kuni 18-a MV, 26.-27.01.
  2012. Eesti Ekspressi MV-d males, eelturniir Tallinnas, 2.-3.veebruar
  2013. MA Vabaettur 4. sarjaturniir, Tallinn 02.02.
  2014. Kuni 18-aastaste noormeeste ja neidude Eesti MV-d
  2015. EMSL Jõud noorte võistkondlikud MV, Paide 26.01.
  2016. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  2017. Eesti Ekspressi MV-te valikturniiride osavõtjad
  2018. Rahvusvaheline maleprobleemide lahendamise võistlus
  2019. Tartu SVK uue aasta kiirturniir, 25.01.
  2020. MA Vabaettur 3. sarjaturniir, Tallinn 26.01.
  2021. P. Kerese mälestusturniir, Rapla 26.01.
  2022. Kiirturniiride reitingute arvestamise registreerimismaks
  2023. Tallinna Juudi kooli MV, 23.01.
  2024. Foorum on taas avatud
  2025. MA Vabaettur 2008. aasta 2. sarjaturniir, 19.01.
  2026. MA Vabaettur 2008. aasta 1. sarjaturniir, 12.01.
  2027. Saaremaa kiirturniirid, 13.-20.01.
  2028. Kohtla-Järve kiirmale 6. etapp, 20.01.
  2029. Paul Kerese 92. aasta sünnipäeva turniir, Pärnu 20.01.
  2030. Eesti - Soome maavõistlus 100 laual, Tallinn 13.01.
  2031. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  2032. Pärnumaa XXIX talimängud, 12.01.
  2033. Läänemaa välkmale MV, 12.01.
  2034. Kuressaare MV, 20.10. - 11.11. 2007
  2035. MA Vabaettur aastalõputurniir, Tallinn 29.12. 2007
  2036. Pärnumaa välkmale MV, 29.12. 2007
  2037. Keila linna MV 2007, 30.04.-10.12.
  2038. Noorte meistrivõistluste finalistid
  2039. Turniiride juhendid
  2040. Eesti Maleliidu litsentsireeglid
  2041. Estonia - Finland 100 board match, Tallinn 13.01.
  2042. Eesti - Soome maavõistlus 100 laual, Tallinn 13.01.
  2043. Estonian Open Youth Championship, Tallinn 03.-06.01.
  2044. Paul Keres Memorial, Tallinn 06.-12.01.
  2045. Paul Kerese malefestival, Tallinn 06.-12.01.
  2046. Suure-Jaani turniirid
  2047. Hendrik Olde intervjuu Kuku raadios
  2048. Meenutades Paul Kerest, eelturniir
  2049. Eesti noorte lahtised MV, Tallinn 03.-06.01.
  2050. Rahvusvahelise kiirmaleturniiri Meenutades Paul Kerest võitis Vladimir Malahhov
  2051. 2011. a. male Maailma Karikaturniir toimub Tallinnas
  2052. Paul Kerese mälestusfestival 2008
  2053. Eesti Maleliidu parimad aastal 2007
  2054. Kohtla-Järve jõuluturniir, 22.-23.12.
  2055. Kohtla-Järve kiirmale, 16.12.
  2056. Jõuluturniir, 27.-28.12.
  2057. MA Vabaettur 14. - 15. sarjaturniir, Tallinn 15.-22.12.
  2058. Pärnu linna meistrivõistlused, 17.11. - 22.12.
  2059. Siilikesed
  2060. Narva Cup finaal, 16.12.
  2061. Narva meistrivõistlused
  2062. Suure-Jaani maletðempionaat 2007-2008
  2063. Paldiski jõuluturniir, 15.12.
  2064. Sillamäe Paul Kerese mälestusturniir, 22.10 - 10.12.
  2065. Haapsalu kiirmale 4-5, 18.-25.11.
  2066. Eesti Olümpiakomitee jõulukingitus maletreeneritele
  2067. 2007. a Paul Kerese stipendiumi sai MARK LAPIDUS
  2068. Ararat Cup, Tallinn 15.12.
  2069. Viljandi jõuluturniir, 16.12.
  2070. Suure-Jaani turniirid
  2071. Paul Kerese Youth Chessfestival, Narva 07.-13.10.
  2072. Šahimatiki, 07.-08.12.
  2073. Tallinna ja Harjumaa seenioride turniir, 19.11. - 06.12.
  2074. Kõo valla 9. jõuluturniir, Pilistvere 09.12.
  2075. Kadrioru maleklubi Jõulukiirturniir, 09.12.
  2076. Haapsalu MK kiirmale
  2077. MA Vabaettur 13. sarjaturniir, Tallinn 08.12.
  2078. TTÜ 90. aastapäevale pühendatud maleturniir, 05.12.
  2079. Tartu kiirmale MV, 09.12.
  2080. Tere, Talv !, Pärnu 08.12.
  2081. LNMK ringturniir, Tallinn 13.11. - 04.12.
  2082. Tartu SVK jõuluturniir, 05.12.
  2083. Kohtla-Järve kiirmale 3. etapp, 25.11.
  2084. Eesti politsei MV, Tallinn 30.11.
  2085. MA Vabaettur 11. sarjaturniir, Tallinn 24.11.
  2086. Noorte maailmameistrivõistlused, Türgi 17.-29.11.
  2087. Suure-Jaani turniirid
  2088. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 01.-02.12.
  2089. Pauli päev, Tallinn 21.11.
  2090. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 30.11.
  2091. Pühajärve kiirturniir, 23.-25.11.
  2092. Aarne Hermlini ärasaatmine
  2093. Harjumaa võistkondlikud kiirmale MV, Tallinn 17.11.
  2094. In Memoriam
  2095. Juhendid
  2096. Eesti Maleliidu kiri ACP-le
  2097. EMSL Jõud noorte kiirmale MV, Pilistvere 17.11.
  2098. MA Vabaettur 10. sarjaturniir, Tallinn 17.11.
  2099. 2008. a. KALENDERPLAANI PROJEKT
  2100. Saku Maleklubi meistrivõistlused kiirmales, 10.10. - 07.11.
  2101. Aksel Rei - 65 !
  2102. Korduskiri FIDE-le Eesti noormaletajate lastevanematelt
  2103. Kadrioru MK NLT, 09.-11.11.
  2104. 31. A. Hammeri mälestusturniir, Kohila 11.11.
  2105. Luunja karikaturniir, 10.11.
  2106. MA Vabaettur 7. sarjaturniir
  2107. PEATAGE SÕDA MEIE LASTE VASTU,
  2108. Paldiski sügis, 03.11.
  2109. MA Vabaettur 8. sarjaturniir, Tallinn 27.10.
  2110. Artikkel Jakob Kiigest
  2111. MA Vabaetturi koolivaheajaturniir, 03.-04.11.
  2112. Audru noorteturniir, 02.11.
  2113. 50. WCCC: Aasta etüüd ja Avatud lahendamisvõistluse materjalid
  2114. Narva Sügis, 10.-20.10.
  2115. Harjumaa kiirmale MV, Tallinn 20.10.
  2116. Narva Cup, 23.09., 30.09., 21.10.
  2117. Haapsalu kiirmale 1, 28.10.
  2118. Vint.ee - Mõtelda on mõnus !
  2119. Kohtla-Järve kuni 10-a MV, 13.-14.10.
  2120. Kohtla-Järve kiirmale 2. etapp, 21.10.
  2121. Tallinna meistrivõistlused, 24.09.-22.10.
  2122. Tartu SVK karikaturniir, 19.10.
  2123. Läänemaa kiirmale meistrivõistlused, 21.10.
  2124. MA Vabaettur 6. sarjaturniir, Tallinn 13.10.
  2125. Tallinna Ranniku Gümnaasiumi MV, 18.10.
  2126. MA Vabaettur 5. sarjaturniir, Tallinn 06.10.
  2127. Tere, Sügis !, Paikuse 14.10.
  2128. Riho Liiva täitis kolmanda suurmeistri normi
  2129. Eesti noorte klubide meistrivõistlused
  2130. AVRO - 38 välkturniir, Tartu 04.11.
  2131. AVRO - 38 kiirturniir, Tartu 03.11.
  2132. Ida-Virumaa esivõistlused, 26.-28.10.
  2133. Paul Kerese malefestival, Narva 07.-13.10.
  2134. Intervjuu Aleksander Halifmaniga
  2135. SK Reval-Spordi NLT, 05.-07.10.
  2136. SK Reval-Spordi noorte NLT, 06.-07.10.
  2137. Austatud maletajad ja malehuvilised,
  2138. FIDE ja Eesti Maleliidu vahelistest suhetest
  2139. SS Kalev lahtised esivõistlused, 29.-30.09.
  2140. Läänemaa kiirmale meistrivõistlused
  2141. LNMK kiirturniiride sari Shahimatiki
  2142. Rakvere Maleklubi - 95, 30.09.
  2143. Saaremaa kiirmale 1, 30.09.
  2144. MA Vabaettur 4. sarjaturniir, Tallinn 29.09.
  2145. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused
  2146. Malemängu semiootika
  2147. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, Tartu 29.-30.09.
  2148. Tartus mängiti elavmalet
  2149. Noorte Euroopa meistrivõistlused, Horvaatia 13.-24.09.
  2150. MA Vabaetturi nädalalõputurniir, 21.-23.09.
  2151. Epitar - 85, Tartu 23.09.
  2152. MA Vabaettur 3. sarjaturniir, Tallinn 22.09.
  2153. Malenurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  2154. Uuskülas mälestati väärikalt suurmeister Lembit Olli
  2155. Lääne-Virumaa turniirid
  2156. MA Vabaettur 2. sarjaturniir, Tallinn 15.09.
  2157. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 14.-16.09.
  2158. Pärnumaa kiirmale II etapp, Pärnu 15.09.
  2159. Eesti malekohtunike ajaveeb
  2160. Kohtla-Järve kiirmale 1. etapp, 09.09.
  2161. Sporditähe malenurk
  2162. Haapsalu Valge Daam noortele, 08.-09.09.
  2163. MA Vabaettur 1. sarjaturniir, Tallinn 08.09.
  2164. Igor Kullamaa mälestusturniir, Tartu 05.09.
  2165. Valentina Golubenkost sai Horvaatia maletaja
  2166. Märkmeid kohtunike eksamist 26.08. 2007
  2167. Eesti malekohtunike litsentsid
  2168. Pärnumaa kiirmale I etapp, Pärnu 02.09.
  2169. VII L. Olli mälestusturniir, Uusküla 01.-02.09.
  2170. Turniiritabelite saatmine reitinguarvestuseks
  2171. Haapsalu Valge Daam
  2172. Pärnumaa lahtised MV, Kilingi-Nõmme 23.-25.08.
  2173. Põlva suveturniir, 17.-19.08.
  2174. Kagu-Eesti kiirmale karikaturniir veteranidele, Tartu 15.08.
  2175. Murecki pildid
  2176. Karksi Ratsu kiirturniir
  2177. Eesti juunioride meistrivõistlused, Tallinn 01.-05.08.
  2178. Pärnumaa algklasside MV, Paikuse 21.04.
  2179. Paul Kerese mälestusturniir, Pärnu 27.-29.07.
  2180. Paul Kerese mälestusturniir noortele, Paikuse 27.-29.07.
  2181. Mõttemängude festivali maleturniir, Tallinn 26.07.
  2182. Artikkel Hiiumaa Suve kohta
  2183. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused, Tallinn 21.07.
  2184. Naiste suvetuniir, Pärnu 13.-15.07.
  2185. Hiiumaa Suvi, Kärdla 13.-16.07.
  2186. Nädalalõputurniiride üldtabel
  2187. Eesti mõttemängude meistrivõistlused
  2188. Nädalalõputurniiride üldtabel
  2189. 41. Ilmar Raua mälestusturniir, Viljandi 06.-08.07.
  2190. Lasnamäe karikas, U12
  2191. Tere, Suvi !
  2192. Male - treenerite tasemekoolitus õpik
  2193. Lasnamäe karikas, U-9
  2194. Nädalalõputurniiride tabelid
  2195. FIDE presidendinõukogu, Tallinn 23.-24. juuni
  2196. Lasnamäe NMK kiirturniir, 05.-15.06.
  2197. Saaremaa noorte lahtised MV, Kuressaare 18.-20.06.
  2198. Narva Suvi, juuni
  2199. Narva kiirturniir, juuni
  2200. Narva-Jõesuu NLT turniirid, 16.-17.06.
  2201. Kuni 8-aastaste EM- ja MM-valikturniir, Paide 15.-17.06.
  2202. Paide nädalalõputurniir, 15.-17.06.
  2203. Jõgeva AVRO, 14.-15.06.
  2204. Albert Kariste karikaturniir, Haapsalu 03.06.
  2205. Nädalalõputurniiride üldtabel
  2206. Rakvere kevadturniir, 10.06.
  2207. Paide nädalalõputurniiri juhend täiendatud
  2208. Tartu Suvi välkturniir, 11.06.
  2209. Tartu Suvi, 09.-10.06.
  2210. ROKOKi rändkarikas, 20.01. - 31.05
  2211. Tõrva-Helme maleturniir, 31.05.-01.06.
  2212. Keila kiirturniir
  2213. Nädalalõputurniiride tabelid
  2214. MA Vabaetturi nädalalõputurniirid, Tallinn 20.05.
  2215. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 18.-20.05.
  2216. Sakala mängud, Viljandi 19.05.
  2217. T. Truusi MKK noorteturniirid, 12.-13.05.
  2218. Viiratsi maleturniir, 06.05.
  2219. Narva Cup 8 ja 9
  2220. Saaremaa karikaturniir
  2221. Eesti meistrivõistluste eelring
  2222. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused, Tallinn 05.05.
  2223. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused, Viljandi 04.-06.05.
  2224. Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, 28.-29.04.
  2225. Vello Kiiver - 70 !
  2226. Haapsalu lahtised meistrivõistlused, 28.-29.04.
  2227. Tartu välkmale meistrivõistlused, 29.04.
  2228. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 22.04.
  2229. Saaremaa malekuninganna, 20.-22.04.
  2230. 8. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 22.04.
  2231. Eesti välkmale meistrivõistlused, 21.04.
  2232. Sillamäe meistrivõistlused, 11.01.-19.03.
  2233. Venevere kiirturniir
  2234. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Tartu 12.-15.04.
  2235. V. Tusovi I mälestusturniir, Põlva 14.-15.04.
  2236. Saaremaa kiirmale MV 9. etapp
  2237. Tere, Kevad !
  2238. Suure-Jaani meistrivõistlused, 22.11.06. - 10.04.07.
  2239. Viljandimaa noorte meistrivõistlused, 09.04.
  2240. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, 12.-15.04.
  2241. Kohtla-Järve kuni 16-a. noorte MV
  2242. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, 29.03.-01.04.
  2243. Tartu meistrivõistlused, 30.03.-04.01.
  2244. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, 29.03.-01.04.
  2245. MA Vabaetturi koolivaheajaturniir, 21.-22.03.
  2246. Kohtla-Järve meistrivõistlused, 26.01.-07.03.
  2247. Läänemaa Malemeister
  2248. Saaremaa kiirmale MV 8. etapp
  2249. 31. Lehola-Lembitu Ratsu välkturniir, 24.03.
  2250. Tallinna Tehnikaülikooli meistrivõistlused, 29.03.
  2251. Narva Cup 7
  2252. Lääne-Virumaa 2006. aasta meistrivõistlused, 22.10.-02.12.
  2253. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, 29.03.-01.04.
  2254. Eesti maleklubide meistrivõistlused
  2255. Eesti välkmale meistrivõistlused
  2256. III Maaja Ranniku Karikaturniir – ehk uute tähtede taimelava
  2257. Eesti kuni 14-aastaste meistrivõistlused, 29.03.-01.04.
  2258. Eesti kuni 16-aastaste noorte meistrivõistlused, Narva 18.-21.03.
  2259. EMSL Jõud esivõistlused, Viljandi 17.03.
  2260. K. Külaotsa Malekooli lahtised meistrivõistlused
  2261. Pärnumaa põhikoolide meistrivõistlused, 11.03.
  2262. Nädalalõputurniiride kalender
  2263. Saku meistrivõistlused, 06.12.-14.03.
  2264. Eesti kuni 16-aastaste noorte meistrivõistlused, Narva 18.-21.03.
  2265. MA Vabaetturi III järgu turniir
  2266. Läänemaa meistrivõistlused
  2267. Elioni meistrivõistlused, 03.03.
  2268. Saaremaa meistrivõistlused, 28.01. - 04.03.
  2269. Eesti kuni 18-aastaste noorte meistrivõistlused, Tallinn 22.-25.02.
  2270. Eesti maleklubide meistrivõistluste loosimine
  2271. Anna-Maria Galojani Karikas, Tallinn 17.02.
  2272. Eesti 15. valdade talimängud, Lähte 09.-11.02.
  2273. Eesti maleklubide meistrivõistluste eelring, 02.-03.02.
  2274. Rapla Paul Kerese 18. mälestusturniir
  2275. Rahvusvahelise maleprobleemide lahendamise võistluse materjalid
  2276. Saaremaa kiirmale VI etapp, 21.01.
  2277. Haapsalu noorte lahtised meistrivõistlused, 20-21.01.
  2278. Narva Cup I, 14.01.
  2279. Eesti Ekspressi meistrivõistlused, Tallinn 20.-27.01.
  2280. Paul Kerese 91. sünniaastapäeva kiirturniir, 07.01.
  2281. Paul Kerese mälestusfestival, Tallinn 06.-13.01.
  2282. Eesti Ekspressi meistrivõistluste valikturniir, Tallinn 13.-14.01.
  2283. Paul Kerese mälestusfestivali välkturniir, Tallinn 12.01.
  2284. P. Kerese 91. sünniaastapäeva kiirturniir, Pärnu 07.01.
  2285. P. Kerese 91. sünniaastapäeva kiirtuniir, Haapsalu 07.01.
  2286. P. Kerese 91. sünniaastapäeva kiirturniir, Kuressaare 07.01.
  2287. Aastavahetuse kiirturniir, Tallinn 27.12. - 02.01.
  2288. Eesti noorte lahtised meistrivõistlused, 03.-06.01.
  2289. Vaadeldaja blog
  2290. Rahvusvaheline maleprobleemide lahendamisvõistlus
  2291. Eesti Spordiseltsi Kalev Firmaspordi meistrivõistlused, Tallinn 04.01.
  2292. MA Vabaetturi aastalõputurniirid, 29.12.
  2293. Eesti Maleliidu parimad aastal 2006
  2294. Eesti Maleliidu ja Tallinna Linnavalitsuse vaheline kohtumine
  2295. Eesti Maleliidu president allkirjastas koostöölepingu Eesti Ekspressiga
  2296. Turniirid Narvas
  2297. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused
  2298. Eesti Maleliidu 2006. a. parimate küsitlus
  2299. Rootsi Eesti Päevalehe malenurgad
  2300. 16. Viljandi jõuluturniir, 17.12.
  2301. Ararat Cup, Tallinn 16.12.
  2302. SS Kalev esivõistlused, 09.-10.12.
  2303. Haapsalu Maleklubi kiirmale, 5. etapp
  2304. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused, 4. etapp
  2305. Tere Talv !
  2306. Kõo valla jõuluturniir, Pilistvere 10.12.
  2307. Eesti Maleliidu presidendi ja juhatuse valimised
  2308. Keila kiirmale meistrivõistlused
  2309. Haapsalu Maleklubi kiirmale III ja IV etapp
  2310. Saaremaa seenioride kiirmale meistrivõistlused
  2311. Narva Cup V
  2312. MK Ðahh & Garde kiirturniir, Tallinn 01.12.
  2313. Turniirid Lääne-Virumaal
  2314. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2007 ja meistrivõistluste juhendid
  2315. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 02.-03.12. 2006
  2316. Tallinna meistrivõistlused, okt - nov
  2317. Tallinna Sügisturniir, 03.-05.11.
  2318. Artiklid Eesti meedias
  2319. MK Ðahh & Garde kiirturniir, Tallinn 24.11.
  2320. Nädalalõputurniiride sari
  2321. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused, 18.11.
  2322. Läänemaa välkmaleturniid
  2323. Haapsalu MK kiirmale II etapp
  2324. Kohtla-Järve noorte sügisturniir
  2325. Turniirid Saaremaal
  2326. A. Hammeri mälestusturniir
  2327. Eesti noorte klubide meistrivõistlused, Tallinn 02.-04.11.
  2328. Pühajärve kiirturniir, 24.-26.11.
  2329. Reitingunimekiri seisuga 22 november
  2330. Pauli päev, Tallinn 21.11.
  2331. Kadrioru MK nädalalõputurniir, Tallinn 11.-12.11.
  2332. EMSL Jõud noorte esivõistlused, Pilistvere 18.11.
  2333. Läänemere Maletähed, Narva 08.-12.11.
  2334. Pildigalerii Läänemere Maletähed
  2335. AVRO-38 välkturniir
  2336. AVRO-38 mälestusturniiri välkturniir, Tartu 05.11.
  2337. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, 02.-04.11.
  2338. AVRO-38 mälestusturniiri kiirturniir, Tartu 04.11.
  2339. Iivo Nei - 75 !
  2340. T. Truusi MKK nädalalõputurniir, Tallinn 28.-29.10.
  2341. Tartu kiirmale meistrivõistlused, 29.10.
  2342. H. Hanssoo mälestusturniir (kuni 12-a), Paide 20.10.
  2343. Haapsalu MK kiirturniiride sarja I etapp
  2344. Reedene MK Ðahh & Garde kiirturniir, Tallinn 20.10.
  2345. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, 21.10.
  2346. Hillar Hanssoo 5. mälestusturniir, Paide 20.10.
  2347. Paldiski kiirturniir, 07.10.
  2348. Narva Cup 2, 08.10.
  2349. Läänemaa ja Haapsalu turniirikava
  2350. Artikkel Lembit Ollist
  2351. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused
  2352. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, 13.-15.10.
  2353. Saaremaa kiirmale II etapp, Kuressaare 15.10.
  2354. Reedene MK Ðahh & Garde kiirturniir, Tallinn 13.10.
  2355. Lembit Kahu mälestusturniir, Viljandi 14.10.
  2356. MA Vabaetturi turniir Malelootused, Tallinn 08.10.
  2357. Saaremaa kiirmale meistrivõistlused
  2358. Haapsalu välkturniir Kuldne Sügis, 08.10.
  2359. Läänemaa kiirmale meistrivõistlused
  2360. Artikkel Tõnu Truusist
  2361. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, Tallinn 06.10
  2362. Malenurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  2363. Maleteemalised artiklid Eesti meedias
  2364. SK Reval-Spordi nädalalõputurniir, Tallinn 29.09.-01.10.
  2365. MK Ðahh & Garde maleturniir, 29.09.
  2366. MM-matði saatus ikka lahtine
  2367. Tõnu Truus - 60 !
  2368. In Memoriam
  2369. Reedene MK Ðahh & Garde maleturniir, 22.09.
  2370. Narva Cup
  2371. Tere, Sügis ! 23.09.
  2372. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 22.-24.09.
  2373. Postimehe malenurk 20.09.
  2374. Narva Sügis
  2375. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, 16.-17.09.
  2376. Maletreenerite kutsekvalifikatsiooni eksam
  2377. MA Vabaetturi nädalalõputurniir, 08.-10.09.
  2378. MA Vabaetturi noorte nädalalõputurniir
  2379. Merike Rõtova-70 välkturniir
  2380. Treenerite koolitus
  2381. Tallinna turniir, 01.-03.09.
  2382. Klooga kiirturniir, 02.09.
  2383. VI Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 02.-03.09.
  2384. Valge Daami noorteturniir, Haapsalu 02.-03.09.
  2385. Valge Daami kiirturniir, 27.08.
  2386. Pärnumaa noorte lahtised meistrivõistlused, 24.-26.08.
  2387. Põlva Suvi, 18.-20.08.
  2388. Heategevusturniir Inga Pogodina toetuseks, 18.08.
  2389. Estonian Juniors Championship, August 15th - 20th
  2390. Eesti juunioride meistrivõistlused, Narva-Jõesuu 15.-20.08.
  2391. Pärnumaa noorte lahtised meistrivõistlused
  2392. Merike Rõtova - 70 !
  2393. Mõttemängude festival noortele
  2394. Karksi ratsu kiirturniiri parim oli Riho Liiva
  2395. Karksi Ratsu, Karksi-Nuia 06.08.
  2396. Nädalalõputurniiride sari
  2397. Paul Kerese mälestusturniir, 28.-30.07.
  2398. Kuni 8-aastaste noormeeste MM-valikturniir, Paikuse 28.-30.07.
  2399. Paul Kerese mälestusturniir noortele, Paikuse 28.-30.07.
  2400. IN MEMORIAM Igor Kullamaa (21.05. 1924 - 26.07. 2006)
  2401. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused
  2402. Kuni 8-aastaste noormeeste MM-valikturniiri koosseis
  2403. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused, Tallinn 22.07.
  2404. Valter Heueri 78. sünniaastapäev
  2405. Naiste Suveturniir, Pärnu 14.-16.07.
  2406. Mari Kinsigo juubeliturniir, 12.07.
  2407. Ilmar Raua memoriaali pildigalerii
  2408. Baltimere saarte meistrivõistlused
  2409. Lembit Olli mälestusturniir juunioridele
  2410. Mari Kinsigo - 60 !
  2411. Baltimere saarte meistrivõistlused, Salinõmme 13.-16.07.
  2412. Hiiumaa Suvi, 10.-12.07.
  2413. Kuni 8-aastaste noormeeste MM-võistluste valikturniiri
  2414. Paul Kerese fond
  2415. 40. Ilmar Raua memoriaal, Viljandi 07.-09.07.
  2416. Spordinurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  2417. Artikkel SL Õhtulehes
  2418. Saaremaa 37. karikaturniir, 30.06.-02.07.
  2419. Tere, Suvi !
  2420. Mertensi karikas, Haapsalu 04.06.
  2421. Juuno Jalakas 70 !
  2422. Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, 16.-18.06.
  2423. Artikkel Eesti Ekspressis (08.06.)
  2424. Jõgeva AVRO maleturniir, 16.-17.06.
  2425. Artikkel Eesti Päevalehes
  2426. Kiirturniir PAIKUSE LIONS CLUB auhindadele, 10.06.
  2427. Saaremaa noorte lahtised MV, 12.-14.06.
  2428. Artikkel Riho Liivast
  2429. Rakvere kevad, 12.06.
  2430. Tartu Suvi, välkturniir 12.06.
  2431. Tartu Suvi kiirturniir, 10.-11.06.
  2432. V Tõrva-Helme maleturniir, 01.-04.06.
  2433. Malenurgad Rootsi Eesti Päevalehes
  2434. Postimehe malenurk 02.06.
  2435. Jõgeva Ðahh, 28.05.
  2436. Rokoki rändkarikas males, 01.-13.05.
  2437. Eesti seenioride meistrivõistlused, 18.-22.05.
  2438. Häädemeeste lahtised meistrivõistlused, 20.05.
  2439. Keila kiirturniir, 28.05.
  2440. Maleolümpia, 8. voor 29.05.
  2441. In Memoriam ENN ÜKSTI (03.06. 1936 - 24.05. 2006)
  2442. Postimehe malenurgad 12.05. ja 19.05.
  2443. Albert Kariste 32. rändauhinna maleturniir, Haapsalu 21.05.
  2444. Läänemaa meistrivõistlused
  2445. XXII Students SELL Games, Tartu 19.05.
  2446. XXII SELLi mängud, Tartu 19.05.
  2447. Nädalalõputurniiride sari
  2448. Narva-Jõesuu noorte meistrivõistlused
  2449. Tallinna Avatud Noorte Maleklubi
  2450. Eesti kuni 10-a. noorte meistrivõistlused, 12.-15.05.
  2451. Igavene Tuli
  2452. Nädalalõputurniiride sarja üldjuhend
  2453. Läänemaa meistrivõistlused
  2454. 28. Viiratsi maleturniir, 06.-07.05.
  2455. Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, 29.-30.04.
  2456. Postimehe malenurk 05.05.
  2457. Tere, Kevad !
  2458. Tallinna seenioride meistrivõistlused
  2459. Tartu Descartes'i Lütseumi kevadturniir, 22.04.
  2460. Eesti kuni 10-a. noorte meistrivõistlused
  2461. Haapsalu kiirturniir, 30.04.
  2462. Postimehe malenurk 28.04.
  2463. Eesti klubide meistrivõistluste partiid
  2464. Lembit Olli mälestusturniir, Kohtla-Järve 23.04.
  2465. Lembit Olli mälestusturniir, Tallinn 23.04.
  2466. 15. Saaremaa Malekuninganna turniir, 21.-23.04.
  2467. Saaremaa meister on Indrek Kuusk
  2468. Postimehe malenurk 21.04.
  2469. Venevere kiirturniir
  2470. Pärnumaa turniirimale meistrivõistlused
  2471. Keila kiirturniir, 18.04.
  2472. Eesti kuni 12-a. meistrivõistlused, Tartu 14.-17.04.
  2473. Postimehe malenurk 13.04.
  2474. Pärnumaa 1.-4. klasside meistrivõistlused
  2475. Kohtla-Järve kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 08.-09.04.
  2476. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tallinn 08.-09.04.
  2477. MK Avesta meistrivõistlused, 08.-09.04.
  2478. Postimehe malenurk 07.04.
  2479. Turniirid Lääne-Virumaal
  2480. Läänemaa meistrivõistlused
  2481. Eesti kuni 18-a. noorte meistrivõistlused
  2482. Larissa Volperti juubeliturniir
  2483. Ilmus Postimehe malenurk
  2484. Larissa Volpert - 80
  2485. Narva kuni 18-a. noorte meistrivõistlused
  2486. II Maaja Ranniku Karikaturniir
  2487. Viljandi - 80 üritused
  2488. XXX Lehola-Lembitu Ratsu välkturniir, 25.03.
  2489. Kohtla-Järve noorte kevadturniir, 23.-24.03.
  2490. Kohtla-Järve meistrivõistlused
  2491. Saku meistrivõistlused
  2492. Eesti maleklubide meistrivõistlused
  2493. Tartu meistrivõistlused, 24.-26.03.
  2494. Narva kuni 10. a. meistrivõistlused
  2495. MA Vabaettur koolivaheajaturniir
  2496. Eesti kuni 16-a. noorte meistrivõistlused
  2497. EMSL Jõud meistrivõistlused, Viljandi 19.03.
  2498. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused
  2499. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused, Tartu 18.03.
  2500. Sillamäe meistrivõistlused 2006
  2501. Selgus Eesti olümpiakoondis
  2502. Estonian Men and Women Championships
  2503. SELLi mängud
  2504. Selgusid Eesti meistrid 2006
  2505. Internetipood Baltchess.com
  2506. Pärnumaa põhikoolide meistrivõistlused
  2507. Narva Grand Prix 6
  2508. K. Külaotsa Malekooli lahtised esivõistlused
  2509. Valter Heuer (14.07. 1928 - 2.03. 2006)
  2510. Eesti kuni 16-a. noorte meistrivõistlused
  2511. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused
  2512. Eesti meistrivõistlused
  2513. Saaremaa meistrivõistlused
  2514. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused
  2515. Eesti meistrivõistluste valikturniir, Tallinn 25.-26.02.
  2516. Eesti kuni 14-a. noorte meistrivõistlused
  2517. FIDE paarimisprogramm PROTOS täiendatud
  2518. Pärnumaa kiirmale III etapp
  2519. MA Vabaettur Eesti iseseisvuspäeva maleturniir, 18.-19.02.
  2520. Narva kuni 14-a. noorte meistrivõistlused
  2521. Haapsalu MK kiirmale 5. etapp
  2522. MSL Jõud maakoolide võistkondlikud meistrivõistlused
  2523. Eesti valdade talimängude finaal, Tamsalu 11.-12.02.
  2524. Narva kuni 14-a. neidude meistrivõistlused
  2525. Kalevi firmaspordi meistrivõistlused males, Tallinn 27.01.
  2526. Eesti kuni 14-a. noorte meistrivõistlused
  2527. Viljandimaa välkmale meistrivõistlused
  2528. Eesti maleklubide meistrivõistlused
  2529. Rahvusvaheline maleprobleemide lahendamise võistlus
  2530. Tallinna kiirmale meistrivõistlused
  2531. Pärnumaa naiste kiirmale meistrivõistlused
  2532. Pärnumaa kiirmale meistrivõistlused
  2533. Lembit Vahesaar - 70
  2534. Haapsalu noorte lahtised meistrivõistlused, 28.-29.01.
  2535. Narva Grand Prix 5
  2536. Turniirid jaanuaris
  2537. Eesti meistrivõistlused
  2538. Rapla kiirturniir, 28.01. 2006
  2539. Läänemaa meistrivõistlused
  2540. Eesti valdade XIV talimängud
  2541. Reedel 27.01. selguvad parimad firmasportlased lauatennises ja males
  2542. Paul Kerese mälestusfestival, Tallinn 08.-13.01.
  2543. ESS Kalevi kiirturniir, 06.-08.01.
  2544. Eesti noorte lahtised meistrivõistlused, 03.-06.01.
  2545. Rahvusvaheline maleprobleemide lahendamise võistlus
  2546. ERKFi juurde loodi Paul Kerese fond
  2547. MA Vabaettur jõuluturniir, Tallinn 28.-29.12.
  2548. Eesti noorte meistrivõistluste üldjuhend 2006
  2549. 2005. aasta parimad selgunud
  2550. Nädalalõputurniiride sari
  2551. 4. Narva Grand Prix
  2552. Teade
  2553. Ararat Cup noortele, Tallinn 17.12.
  2554. Noorte aastaaegade turniirisari
  2555. Tartu välkmale meistrivõistlused, Tartu 10.12.
  2556. Baltic Sea Games, Narva 06.-09.10.
  2557. Viljandi 15. jõuluturniir
  2558. Nädalalõputurniiride sari
  2559. Tere, Talv! 11.12.
  2560. Eesti juunioride meistrivõistlused, 08.-11.12.
  2561. Kõo valla 7. jõuluturniir, Pilistvere 11.12.
  2562. Konkurs Eesti noorte- ja naistekoondise vanemtreeneri ühise ametikoha täitmiseks
  2563. Tallinna meistrivõistlused
  2564. Eesti Maleliidu kalenderplaan 2006
  2565. Narva linna meistrivõistlused, 05.-27.11.
  2566. Nädalalõputurniiride sari
  2567. Lisa Eesti kiirmale meistrivõistlustele
  2568. Eesti juunioride meistrivõistlused
  2569. Eesti kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 03.-04.12.
  2570. Viljandimaa meistrivõistlused
  2571. Haapsalu kiirmale 4. etapp
  2572. Pühajärve kiirturniir, 25.-27.11.
  2573. Heldur Valgmäe - 75 !
  2574. Kiirmale reitingud
  2575. P. Kerese Malemaja 30. aastapäeva turniirid, 21.11.
  2576. Turniirid Raplamaal
  2577. Harjumaa võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused, 19.11.
  2578. Eesti naiste kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 20.11.
  2579. Paul Kerese malemaja 30. sünnipäev
  2580. Narva Grand Prix 3, 19.-20.11.
  2581. Kuressaare meistrivõistlused, 23.10. - 13.11.
  2582. Eesti naiste kiirmale meistrivõistlused, Tallinn 20.11.
  2583. Tartu kiirmale meistrivõistlused, Tartu 20.11.
  2584. EMSL Jõud noorte meistrivõistlused, Viljandi 19.11.
  2585. Viljandimaa meistrivõistlused
  2586. Ararat Cup noortele
  2587. Nädalalõputurniiride sari
  2588. Kadrioru nädalalõputurniir, 11.-13.11.
  2589. Nädalalõputurniiride sari
  2590. Kaks turniiri Mustamäel
  2591. Haapsalu kiirmale 3. etapp
  2592. AVRO-38 memoriaalturniir, Tartu 05.-06.11.
  2593. Viljandimaa meistrivõistlused
  2594. Läänemaa kiirmale võistlused
  2595. Noorte koolivaheaja turniir
  2596. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused, 26.-28.10.
  2597. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused
  2598. Läänemaa kiirmale meistrivõistlused
  2599. Nädalalõputurniiride sari
  2600. Noorte koolivaheaja turniir, Tallinn 23.10.
  2601. Narva Grand Prix 2, 22.-23.10.
  2602. Hillar Hanssoo mälestusturniir, Paide 20.10.
  2603. Ülesannete lahendamise võistlus
  2604. Tere Sügis, Paikuse 15.10.
  2605. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused, 14.-16.10.
  2606. Läänemere maletähed, Narva 06.-09.10.
  2607. Turniirid maakondades
  2608. Nädalalõputurniiride sari
  2609. SK Reval-Sport sügisturniir, 30.09.-02.10.
  2610. Turniirid Narvas
  2611. Endel Mäekalle mälestusvõistlus, 24.09.
  2612. Nädalalõputurniiride sari
  2613. Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused
  2614. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 23.-25.09.
  2615. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 17.-18.09.
  2616. MA Vabaettur nädalalõputurniir, 09.-11.09.
  2617. Nädalalõputurniiride sari
  2618. MA Vabaettur nädalalõputurniir, 09.-11.09.
  2619. Noorte nädalalõputurniiride sari
  2620. Lembit Olli mälestusturniir, Uusküla 03.-04.09.
  2621. Endel Mäekalle mälestusvõistlus
  2622. Paul Keres Memorial Festival, Tallinn 28.08.-04.09.
  2623. Aleksander Hildebrandi ülesannete kogu
  2624. Noorte nädalalõputurniiride sari
  2625. 30. Valge Daami kiirturniir, 27.08.
  2626. Valge Daami noorteturniir, Haapsalu 04.09. 2005
  2627. Paul Kerese mälestusfestival, Tallinn 28.08.-04.09.
  2628. FIDE kinnitas ametlikult Igor Švõrjovi suurmeistri tiitli
  2629. RIIGIKOHUS EI VÕTNUD MENETLUSSE SK DIAGONAAL KASSATSIOONKAEBUSI
  2630. 30. Valge Daami kiirturniir, 27.08.
  2631. Pärnumaa noorte lahtised meistrivõistlused, 25.-27.08.
  2632. Nädalalõputurniiride sari
  2633. KALEVi päevad Pärnus, 13.-14.08.
  2634. Põlva suveturniir ja Jüri Vetemaa mälestusturniir, 19.-22.08.
  2635. IN MEMORIAM
  2636. Karksi Ratsu kiirturniir, 06.08.
  2637. Nädalalõputurniiride sari
  2638. Paul Kerese mälestusturniir, 29.-31.07.
  2639. Mõttemängude festival noortele, 26.-29.07.
  2640. Paul Kerese mälestusturniir noortele
  2641. Paul Kerese mälestusturniir, 29.-31.07.
  2642. Paul Kerese mälestusturniir noortele, 29.-31.07.
  2643. Hillar Kärner - 70 !
  2644. Naiste suveturniir, Pärnu 08.-10.07.
  2645. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused
  2646. Eesti klubide välkmale meistrivõistlused
  2647. Eesti maleklubide meistriks välkmales tuli Reval-Sport I
  2648. Nädalalõputurniiride sari
  2649. Võitja lauas, Haapsalu 10.07.
  2650. Hiiumaa suveturniir, 15.-17.07.
  2651. Mõttemängude festival noortele, 26.-29.07.
  2652. Kaido Külaots andis Kilingi-Nõmmes simultaani
  2653. Pildid
  2654. Eesti reitingute arvutamine
  2655. 39. Ilmar Raua mälestusturniir
  2656. Pärnumaa laste võistlussari ''Tere suvi!'', 25.-26. juuni
  2657. Eesti reitingud seisuga 1. juuli
  2658. Nädalalõputurniiride sari
  2659. Saaremaa 36. karikaturniir, 23.-25.06.
  2660. Narva-Jõesuu esivõistlused, 17.-19.06.
  2661. Jõgeva AVRO mälestusturniir
  2662. Lääne-Virumaa turniirid
  2663. Noorte nädalalõpusari
  2664. Saaremaa noorte lahtised meistrivõistlused, 13.-15.06.
  2665. Uus ülevaadete ja kommentaaride koduleht
  2666. Nädalalõputurniiride sari
  2667. Tartu Suve välkturniir, 13.06.
  2668. Tartu Suve kiirturniir, 11.-12.06.
  2669. Maardu karikaturniir noortele
  2670. Maardu karikaturniir noortele
  2671. Nädalalõputurniiride sari
  2672. Tõrva - Helme 4. maleturniir
  2673. Teuvo Mertensi 3. rändauhinna turniir, Haapsalu 29.05.
  2674. Eesti seenioride meistrivõistlused
  2675. Aarne Hermlin - 65
  2676. Estonia lost to Finland 45.5 - 54.5
  2677. Estonian men and women championships
  2678. Eesti seenioride meister on Hillar Kärner
  2679. Haapsalu noorte meistrivõistlused
  2680. Pärnumaa meistrivõistlused
  2681. Keila linna kiirturniir
  2682. Jõgeva Šahh
  2683. Katrina Korban - palju õnne sünnipäevaks !
  2684. Keila linna meistrivõistlused
  2685. Turniirid Haapsalus
  2686. Haapsalu välkmale meistrivõistlused
  2687. Eesti kaotas Soomele 45.5 - 54.5
  2688. Haapsalu välkmale meistrivõistlused
  2689. Pildid
  2690. Partiid
  2691. Eesti meister on Meelis Kanep
  2692. Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, 14.-15.05.
  2693. Eesti naiste meistriks tuli Monika Tsõganova
  2694. Eesti - Soome maavõistlus 100 laual
  2695. Eesti meeste meistrivõistlustluste valikturniir
  2696. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused, 06.-08.05.
  2697. Selgusid Eesti meistrivõistluste finalistid
  2698. Eesti kuni 10-aastaste meistrivõistlused
  2699. Eesti naiste meistrivõistlused
  2700. 31. Albert Kariste rändauhinna turniir
  2701. Eesti meeste meistrivõistlused
  2702. 27. Viiratsi maleturniir
  2703. ChessBase writes about match between Estonia and Latvia
  2704. ChessBase artikkel Eesti - Läti maavõistlustest
  2705. Haapsalu välkmale meistrivõistlused
  2706. Lääne-Virumaa välkmale meistrivõistlused
  2707. Eesti - Läti maavõistluse materjalid
  2708. Estonia won Latvia 59 : 41
  2709. Eesti alistas Läti 59 : 41
  2710. Eesti klubide järelmatš MSK Kasmar - MK Vabaettur
  2711. Lembit Olli mälestusturniir, 23.04.
  2712. Viljandimaa kiirmale meistrivõistlused
  2713. Lydia Barbot de Marny - 75 !
  2714. Saaremaa malekuninganna turniir, 15.-17.04.
  2715. Eesti - Läti maavõistlus sajal laual
  2716. Eesti reitingud seisuga 1. aprill
  2717. Saaremaa meistriks tuli Indrek Kuusk
  2718. Eesti noorte välkmale meistrivõistlused, Tallinn 10.04.
  2719. Eesti välkmale meistrivõistlused, Tallinn 09.04.
  2720. Nädalalõputurniiride üldjuhend
  2721. Eesti maleklubide meister 2005 selgitatakse lisamatšis
  2722. Läänemaa meistriks tuli Oskar Pahk
  2723. Ilmus Jaan Ehlvesti ingliskeelne biograafia
  2724. Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Tartu 01.-04.04.
  2725. Eesti meistrivõistluste juhendid
  2726. Maaja Ranniku Karikaturniir
  2727. Skandinaavia lahtised võistlused
  2728. MSL Jõud meistrivõistlused, Viljandi 27.03.
  2729. Partiid PGN-formaadis
  2730. Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
  2731. MK Vabaetturi ja T. Truusi MKK koolivaheajaturniir
  2732. Eesti kuni 18-a. noorte meistrivõistlused, 21.-24.03.
  2733. Tartu linna meistrivõistlused, 18.-20.03.
  2734. Kodulehe pildigalerii
  2735. Eesti maleklubide 2005.a. meistrivõistlused, 17.-20.03.
  2736. Estonian Clubs Championship, Tallinn 17.-20.03.
  2737. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused, Tallinn 13.03.
  2738. Eesti maleklubide 2005.a. meistrivõistlused, 17.-20.03.
  2739. Eesti maatalimängude finaal, Põlva 04.-06.03.
  2740. Eesti kuni 14-a noorte MV, Tallinn 25.-28.02.
  2741. Uus maleteemaline koduleht
  2742. Viljandi välkmale meistrivõistlused
  2743. Narva noorte meistrivõistlused
  2744. Male-lauatennise turniir, Narva 20.02.
  2745. Estonian CF and SC Diagonaal relationship
  2746. Eesti Maleliidu ja SK Diagonaali vahelised suhted
  2747. Eesti maleklubide meistrivõistluste eelring, 12.-13.02.
  2748. Läänemaa meistrivõistlused
  2749. Saaremaa meistrivõistlused
  2750. Eesti kuni 16-a noorte MV, Viljandi 04.-07.02.
  2751. Narva neidude meistrivõistlused
  2752. Maletreenerite kutsekvalifikatsioonikomisjoni kinnitamine
  2753. Rapla kiirturniir
  2754. Haapsalu kiirmale meistrivõistlused
  2755. ESS KALEV kiirturniiri partiid
  2756. ESS KALEV Rapid Paul Keres Memorial, 07.-09.01.
  2757. ESS KALEVi kiirturniir Meenutades Paul Kerest
  2758. Estonian Youth Open Championship
  2759. Eesti noorte lahtised meistrivõistlused, 04.-07.01.
  2760. Anatoli Karpov saabus Paul Kerese mälestusturniirile
  2761. Eesti noorte lahtised meistrivõistlused
  2762. Kadrioru nädalalõputurniiri tabelid
  2763. Eesti reitingud 2005
  2764. Eesti reitingutabel 1. jaanuar 2005
  2765. Ehlvesti ja Baškite partiid
  2766. SK Gapsal Jõuluvälk, 19. 12.
  2767. Jõgevamaa meistrivõistlused 2004
  2768. Lääne-Virumaa meistrivõistlused 2004
  2769. Karksi-Nuia uusaastaturniir, 02.01.
  2770. Kalenderplaan 2005
  2771. Nädalalõputurniiride sari
  2772. Noortespordi toetuse jagamise kriteeriumid 2005
  2773. Eesti parimad maletajad 2004
  2774. Eesti maletajatele rahvusvahelised tiitilid
  2775. Peeter Pahkla (19.08. 1954 - 22.12. 2004)
  2776. Inter Cup Šahh & Garde noortele, 18.12.
  2777. Viljandi jõuluturniir
  2778. Eesti naiste kiirmale meister on Tatjana Fomina
  2779. Lembit Vahesaare kolm uut artiklit
  2780. Noorte aastaaegade sarivõistlus lõppes viimase turniiriga
  2781. Nädalalõputurniiride sari
  2782. Nikolai Danilov tuli Eesti juunioride meistriks
  2783. Kadrioru nädalalõputurniir, Tallinn 11.-12.12.
  2784. Kõo valla 6. jõuluturniir
  2785. Eesti 2004 a. parimate maletajate valimised
  2786. Austatud maletreenerid
  2787. Tartu Ülikooli meistrivõistlused, 10.-12.12.
  2788. SK Diagonaal vs EML 0 : 2
  2789. Vitali Shlokov is Estonian rapid chess champion 2004
  2790. Nädalalõputurniiride sari
  2791. Lisatud pildigalerii
  2792. Lembit Olli mälestusturniir noortele, 11.10.-03.12.
  2793. Eesti meeste kiirmale meistrivõistlused, 04.-05.12.
  2794. Paul Kerese mälestusfestival, lahtine kiirturniir, Tallinn 27.11.
  2795. Tallinna meistrivõistlused
  2796. Paul Keres Memorial, Tallinn 26.-27.11.
  2797. Tartu kiirmale meistrivõistlused
  2798. Paul Kerese mälestusfestival, Tallinn 26.-27.11.
  2799. Paul Kerese mälestusfestival
  2800. Harjumaa võistkondlikud meistrivõistlused
  2801. Noorteturniiride kalenderplaan 2005
  2802. MSL Jõud noorte esivõistlused, Viljandi 20.11.
  2803. Viljandimaa meistriks tuli Gert Elmaste
  2804. IM Riho Liiva won Puhajarve Rapid Tournament
  2805. Pühajärve kiirturniiri võitis Riho Liiva
  2806. Eesti Maleliidu kalenderplaani projekt 2005
  2807. Kilingi-Nõmme isadepäeva turniir, 14.11.
  2808. Nädalalõputurniiride sari
  2809. Tallinna nädalalõputurniir, 12.-14.11.
  2810. AVRO-38 memoriaalturniir, Tartu 06.-07.11.
  2811. Nädalalõputurniiride sari
  2812. Intervjuu ühise maailmameistri selgitamise kohta
  2813. Läänemaa välkmale meistrivõistlused, 31.10.
  2814. MK Vabaettur ja T. Truusi MKK kiirturniir noortele
  2815. Viljandimaa meistrivõistlused
  2816. Maaja Ranniku (01.03. 1941 – 24.10. 2004)
  2817. Harjumaa kiirmale meistrivõistlused, Keila 23.10.
  2818. Pärnu kiirmale meistriks tuli Raul Kukk
  2819. 3. Hillar Hanssoo mälestusvõistlus, 22.10.
  2820. Eesti võistkonnad maleolümpial
  2821. Läänemaa kiirmale meistrivõistlused, 16.10.
  2822. Tartu välkmale meistrivõistlused, 17.10.
  2823. Ida-Virumaa lahtised esivõistlused
  2824. Pärnu linna kiirmale MV I etapp, Pärnu 09.10.
  2825. Eesti noorte meistriks tuli maleklubi Vabaettur
  2826. Noorte aastaegadeturniir Tere sügis
  2827. Muudatus noorte nädalalõputurniiride sarjas
  2828. Nädalalõputurniiride sari
  2829. SK Reval-Spordi nädalalõputurniir, 01.-03.10.
  2830. Maailmameistrimatš Kramnik-Leko ja 13. Monarch Assurance turniir
  2831. Noorte nädalalõpu sari pärast 8. etappi
  2832. Gunnar Uusi mälestusturniir, Tartu 24.-26.09.
  2833. Nädalalõputurniiride sari
  2834. Noortespordi toetused 2004
  2835. E. Mäekalle mälestusturniir lükkub edasi
  2836. Eesti noorte võistkondlikud MV
  2837. Välkturniir Tere Sügis, Pärnu, 19.09. 2004
  2838. Gunnar Uusi mälestusturniir noortele, 17.-19.09.
  2839. Tallinna nädalalõputurniiri tabel (10.-12. 09.)
  2840. Kohus kinnitas EML juhatuse otsuse õiguspärasust
  2841. Tallinna nädalalõputurniir, 10.-12. 09.
  2842. Malering algajaile ja edasijõudnuile Haapsalus
  2843. Pärnumaa noorte lahtised meistrivõistlused
  2844. 29. Valge Daami kiiruturniir
  2845. Lääne-Virumaal viimati toimunud võistlused
  2846. Parandused turniiride tulemuste lehel
  2847. Kilingi-Nõmme noorte nädalalõputurniiri leht
  2848. Pärnumaa noorte lahtised meistrivõistlused
  2849. Muudatused meie kodulehel
  2850. Eesti - Läti 100 laua matš jääb ära
  2851. Põlva suveturniir ja J. Vetemaa mälestusturniir
  2852. Matšile Eesti - Läti registreerimine
  2853. Selgus Eesti olümpiakoondis
  2854. Euroopa noorte MV, 28.07. - 08.08.
  2855. Pärnumaa maleuudised
  2856. Nädalalõpusarja kokkuvõte pärast 8 vooru
  2857. Vändra turniir lükkub edasi
  2858. Karksi Ratsi kiirturniir, Karksi-Nuia 07.08.
  2859. Paul Kerese mälestusturniir, Pärnu 30.07. - 01.08.
  2860. Eesti võistkondlikud MV välkmales, Tallinn 24.-25.07.
  2861. Paul Kerese mälestusfestival, 14. - 20. juuli
  2862. Paul Keres Chess Festival, July 14 th - 20 th
  2863. Eesti alistas Soome 64,5:30,5
  2864. 38. Ilmar Raua memoriaal, Vana-Võidu 09.-11.07.
  2865. Uued kohtunike materjalid Lembit Vahesaarelt
  2866. Saaremaa karikaturniir, Kuressaare 25.-27.06.
  2867. Malefestival Tartu Suvi, Tartu 12.-14.06.
  2868. 7. Jõgeva AVRO mälestusturniir, 11. - 12.06.
  2869. Jüri Randviiru mälestusturniir, Tallinn 31.05. - 10.06.
  2870. Eesti seenioride meister 2004 on Hillar Kärner
  2871. Tõrva-Helme maleturniir, 03.-06. 06.
  2872. Täna kirjutati alla koostöölepe Eesti Maleliidu ja Tolaram-grupi vahel
  2873. Noorte kiirturniir Jõgeva Šahh 2004, Jõgeva 29.05.
  2874. Keila kiirturniir, 30.05.
  2875. Maardu karikaturniir, Maardu 21.-23.05.
  2876. Eesti naiste meister 2004 on Monika Tsõganova
  2877. Eesti noorte kiirmale MV, Kohtla-Järve 15.-16.05.
  2878. Pildid Eesti Maleliidu üldkoosolekust
  2879. Eesti noorte kuni 10. a. MV, Paide 07.-09.05.
  2880. 26. Viiratsi maleturniir, Viiratsi 01.-02.05.
  2881. Eesti meister 2004 on Meelis Kanep
  2882. Eesti noorte reitingutabel on saanud uue ilme
  2883. Eesti Maleliidul uus president ja juhatus
  2884. 5. Lembit Olli memoriaal, Tallinn 24.04.
  2885. I Jüri Vetemaa memoriaali välkturniiri võitis Meelis Kanep
  2886. I Jüri Vetemaa memoriaali võitis Edvins Kengis
  2887. IM Meelis Kanep won I Jyri Vetemaa Memorial blitz event
  2888. GM Edvins Kengis won I Jyri Vetemaa Memorial tournament
  2889. Estonian Blitz Championship
  2890. Eesti noorte välkmale MV, Tallinn 11.04.
  2891. Eesti välkmale MV, Tallinn 10.04.
  2892. Eesti maleklubide finaal
  2893. Eesti kuni 12-aastaste MV, Kuressaare 01.- 04.04.
  2894. Eesti üliõpilaste MV, Tartu 21.03.2004
  2895. Eesti kuni 18-aastaste MV, Tallinn 12.- 15.03.
  2896. Eesti kuni 14-aastaste MV, Tallinn 27.02.-01.03.
  2897. Eesti malekirjandus
  2898. Eesti valdade talimängude finaal, Väike-Maarja 14.-15.02.
  2899. Eesti kuni 16-aastaste MV, Tartu 06.-09.02.
  2900. Eesti maleklubide MV-te valikturniir
  2901. 15. Rapla kiirturniir, 24.01.
  2902. Eesti maakoolide võistkondlikud MV, Paide 17.01.
  2903. Estonian Youth Open Championship 2004
  2904. Eesti noorte lahtised esivõistlused, Tallinn 03.-06.01.
  2905. Rapid Tournament 'Paul Keres Memorial'
  2906. Kiirturniir 'Meenutades Paul Kerest'
  2907. 2003. a. nädalalõputurniiride sarja võitis Meelis Kanep
  2908. Estonian best chess players 2003
  2909. Estonian Women Rapid Championship 2003, Tallinn 27.12.
  2910. Estonian Men Rapid Championship 2003, Tallinn 06.-07.12.