Valga meistrivõistlused kiirmales, Valka 20.05

tabel

Mehed: 1. Guntars Bondars (Valga MK) [5,5p], Kalle Peebo (Tartu Kalev) [5,5p], 3. Gundars Šmits (LAT) [5p].

Naised: 1. Silvi Salupere (Tartu) [4p], 2. Jevgenija Briede (LAT) [4p], 3. Vera Mikijanska (LAT)[4p].

Valga meistrivõistlused välkmales naistele, Valka 20.05.

tabel

1. Silvi Salupere (Tartu) [4p], 2. Jevgenija Briede (LAT) [3,5p], 3. Vera Mikijanska (LAT) [3p].

 

Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!

Noormehed: U18 | U16 | U14 | U12 | U10 | U8

Neiud: U18 ja U16 | U14 | U12 | U10 | U8

20. mail toimusid Paide Ühisgümnaasiumis Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused, millest võttis osa üle 220 noormaletaja. Erinevates vanuseklassides tulid Eesti meistriteks noormeeste arvestuses Aleksei Garanin (U18), Kirill Chukavin (U16), Georg Aleksander Pedoson (U14), Arseni Nikitin (U12), Albert Pedmanson (U10), Oliver Mäesalu (U8) ja neidude arvestuses Lidia Ivanova (U18), Grete Olde (U16), Kristiina Liiv (U14), Arina Poluektova (U12), Lola Hannus (U10) ning Nadežda Pritulina (U8). Kõik medalistid vanuseklasside haaval on toodud allpool.

Aitäh Paide Ühisgümnaasiumi rahvale pakutud ruumide ja ladusa korralduse eest! Maletraditsioonid selles koolis on kestnud kooli algusaastatest alates. Lähiaastatel muudetakse kooli nime ning legendaarse malepedagoogi mälestuseks saab kooli uueks nimeks Hillar Hanssoo nimeline Paide Põhikool.

Suur tänu kohtunikena tegutsenud IA Sten Kaselale, Eiki Lehemetsale, Toomas Mihkelevile, Svetlana Pritulinale, FA Tarmo Tuulele, Aksel Reile ja Monika Tsõganovale – kõik sujus ladusalt ja tõrgeteta.

Read more: Paides selgusid Eesti noorte kiirmale meistrid!

Valka välkturniir, Valka 13.05.

tabel

1. Anton Manukyan (Valga MK) [9p], 2.Aivar Koemets (Valgamaa) [7p], 3. Viesturs Hemmelis (LAT) [6,5p].

Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 VIII etapp, Tallinn 14.05.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [6p], 3. Hans Georg Köösel (Pärnu Linna SK) [5,5p].

B-turniir: 1.-2. Arseni Pronin (MA Vabaettur) ja Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [5,5p], 3.-5. Artur Mihhailov (MA Vabaettur), Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) ja Marina Levchenko (MA Vabaettur) [5p].

C-turniir: 1.-2. Grete Olde (Tallinna MK) ja Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6p], 3.-4. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) ja Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5,5p].

Sarja viimane etapp toimub 1. juunil.

28. Rapla kiirturniir, Rapla 13.05.

tabel

1.-2. Margareth Olde (Tallinna MK) ja  Margus Lehiste (Rapla MK) [5,5p], 3.-6. Kaimar Puusepp (Rapla MK), Hendrik Olde (Rapla MK), Mathias Robert Uibokant (Tallinna MK) ja Lauri Teelem (T. Truusi MKK) [5p].

Värska Originaal 2017 kiirturniir, Põlva 13.05.

chess-results.com

1. Kaido Külaots (K. Külaotsa MK) [7,5p], 2. Toms Kantans (LAT) [7p], 3.-6. Igor Švõrjov (T. Truusi MKK), Pavel Vorobjov (Tartu Kalev), Ottomar Ladva (T. Truusi MKK) ja Grigory Sharankov (RUS) [6p].

Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused, Laagri 07.05.

U16 | U10

U16: 1. Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [5p], 2.-7. Robin Liebert (SK Reval-Sport), Mirko Lainevool (Rae Huvialakool), Joosep Laanela (Laagri Huvikool), Viktor Nesterov (Mustamäe Laste Loomingumaja), Marttin Allese (Lahmuse Kool) ja Martti Tarsalainen (Surju valla SK) [4p].

U10: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [5p], 2.-3. Akira Kivi (Nõmme Noortemaja) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [4,5p].