Lihavõttepühade välkturniir, Valka 15.04.

tabel

1. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) [12p], 2.-3. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) ja Kalle Peebo (Tartu Kalev) [11p].

13. Venevere kiirturniir noortele, Venevere 19.04.

U10 | U14 | U18

U10: 1.-3. Lev Sizov (SK Valge Ratsu), Janis Kaldmaa (Tartu Kalev) ja Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [6p].

U14: 1. Vladislav Nazarov (Lootuse Malekool) [6,5p], 2. Emilin Bondarevskaja (Lootuse Malekool) [6p], 3. Diana Beljajeva (Lootuse Malekool) [5p].

U18: 1.-2. Herman Pedmanson (Tartu Kalev) ja Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [5p], 3. Dmitri Derevjanko (Lootuse Malekool) [4,5p].

U18 turniiril toimus esikoha selgitamiseks järelmatš välkmales, mis lõppes 1:1 viigiga. Seejärel toimunud armageddon-partii võitis Herman Pedmanson.

Firmaspordi kevadspartakiaad 2017, Tallinn 17.04.

tabel

1. Lauri Teelem (Elisa Spordiklubi) [6,5p]. 2.-3. Georg Abozenko (Cinamon Operations) ja Roman Abramov (Eesti Energia SK) [6p].

 

K. Kajaku ja M. Kaljase mälestusturniir, Keila 19.03.

tabel

1. Agu Kipso (Rapla MK) [6p], 2.-5. Madis Staub (MK Faalanks), Ants Põldoja (Keila MK), Aleksei Lõgun (Saku MK), Jaan Sander (Nõmme Paul Kerese MK) [5p].

 

Saare maakonna MV males 2017, Kuressaare 14.04. - 16.04.

tabel

1. Martin Kallas [4p], 2.-3. Marko Siil ja Andres Kuusk [3,5p].

Vabariiklik noorte kiirturniiride sari 2017 VI etapp, Tallinn 15.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [6p], 2. Ostap Mertins (Tallinna MK) [5,5p], 3.-4. Hans Georg Köösel (Pärnu Linna SK) ja Oliver Mäesalu (Tartu MK) [5p].

B-turniir: 1. Rondo Mikko (Pärnu Linna SK) [6,5p], 2. Artur Mihhailov (MA Vabaettur) [5,5p], 3.-5. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev), Uku Schneider (Talliinna MK) ja Janis Kaldmaa (Tartu Kalev) [5p].

C-turniir: 1.-5. Grete Olde (Tallinna MK), Nikita Rõtšagov (Malekool 64), Markus Hansson (Pärnu Linna SK), Kristiina Liiv (Tallinna MK) ja Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5,5p].

EOK esitles järelkasvutiimi „Märka järgnevat põlvkonda“ uut koosseisu

Uudis EOK kodulehel | Fotod (Oleg Harchenko)

Eesti Olümpiakomitee (EOK) kuulutas 12.04 välja „Märka järgnevat põlvkonda“ järelkasvutiimi uue koosseisu, kuhu valiti 32 noorsportlast ja 29 treenerit 25 alalt.

Tiimi kuuluvad sportlased ja nende treenerid nii suve- kui ka taliolümpiaaladelt, kaasatud on ka mitteolümpia-, pallimängude ja paraspordialad. Eraldi stipendiumid määratakse andekamale üliõpilas- ja kaitseväesportlasele ning nende treeneritele

Maletajatest said stipendiumi Ottomar Ladva, Mai Narva ning mõlema juhendaja Kaido Külaots.

Euroopa naiste meistrivõistlused, Läti 11.04 - 22.04.

võistluste koduleht | chess-results.comarvutianalüüsidega mängud (chess24.com)

1. Nana Dzagnidze (GEO) [8,5p/11], 2. Aleksandra Goryachkina (RUS) [8p], 3. Alisa Galliamova (RUS) [8p],... 63. Mai Narva (EST) [6p],... 82. Margareth Olde (EST) [5,5p],... 104. Monika Tsõganova (EST) [5p],... 108. Anastassija Sinitsõna (EST) [5p],... 124. Regina Narva (EST) [4p].