- Tarmo Tuul
- Eesti uudised
Delfi: "Таллиннка преподает шахматы в Нарве – в „лучшей шахматной школе Эстонии“ и в обычном детском саду"
Delfis ilmus artikkel Monika Tsõganovast.
Delfis ilmus artikkel Monika Tsõganovast.
7.-12. klassi poisid: 1. Daniel Kikkas (Rakvere Vabaduse Kool) [6,5 punkti 7-st]; 2. Johannes-Peeter Kuddi (Rakvere Ametikool) [6p]; 3. Karl-Eerik Leht (Rakvere Riigigümnaasium) [5p].
1.-6. klassi poisid: 1. Villem Kundla (Rakvere Põhikool) [4p]; 2. Tõnis Laane (Kadrina Keskkool) [4p]; 3. Oliver Aavoja (Rakvere Reaalkool) [4p].
7.-12. klassi tüdrukud: 1. Karin Laks (Rakvere Vabaduse Kool) [4p]
1.-6. klassi tüdrukud: 1. Yeva Petrenko (Tamsalu Gümnaasium) [3p]; 2. Miia Marii Lamp (Rakvere Waldorfkool) [1p].
Absoluutarvestus: 1. Daniel Kikkas; 2. Johannes Peeter Kuddi; 3. Karl-Eerik Leht; 4. Kristoffer Poljakov (Rakvere Waldorfkool); 5. Marten Klement (Väike-Maarja Gümnaasium). Parim tüdruk oli Karin Laks.
1. Sander Lain (Tartu Kalev) [6p 8-st]; 2. Andres Karba (Tartu Kalev) [5,5p]; 3. Aron Sild (Tartu Kalev) [4p].
ajakavad (pdf): EKR3 | EKR4 | täiendkoolitus
Koolitused toimuvad 28. kuni 31. märtsil 2024 virtuaalselt MS Teamsi keskkonnas (EKR3 koolitus ja täiendkoolitus toimuvad 30.-31.03, EKR4 koolitus 28.03 ja 30.-31.03) Koolituste üldinfo ning ajakavad on toodud ülalolevates failides.
Registreerimine (kuni 25.03) ja lisainfo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
juhend (pdf) | Chess-Results | LIVE (Tornelo.com)
17. jaanuarist 13. märtsini 2024 korraldas Euroopa Maleliit (ECU) koos Inglismaa Maleliiduga Euroopa noorte online-liiga European Youth Online Nations League. Võistlusel osales 10 võistkonda, võitjateks tulid 1. Ukraina; 2. Inglismaa A; 3. Inglismaa B.
Eesti võistkond koosseisus Daniil Šnurov (U18), Kirill Gorkov (U14), Kaarel Roht (U10), WFM Sofia Blokhin (G18), Nadežda Pritulina (G14), Leelo Mia Thimm (G10) ja varumängijad Albert Pedmanson, Egert Pedak, Ramon Mägi ning Sofia Dukova tuli kuuendale kohale.
Täname Eesti võistkonna kaptenit Henry Jõgi korraldusliku töö eest.
tabel (pdf) | koondtabel (pdf)
eelmiste osavõistluste tulemused:
[1] | [2] | [3] | [4]
5. osavõistlus: 1. Timo Tamm (Saaremaa MK) [8p 10-st]; 2. Rain Kilumets (Saaremaa MK) [7,5p]; 3. Hugo Tõrs (Saaremaa MK) [6,5p].
Koondarvestus: 1. Rain Kilumets [45 kohapunkti]; 2. Timo Tamm [38,5kp]; 3. Hugo Tõrs [30kp].
Pildil on medalistid: vasakult Timo Tamm, Rain Kilumets ja Hugo Tõrs.
17. märtsil lõppenud Soome kõrgliiga 2023/2024 hooajal osalesid Eestist GM Kaido Külaots (SalSK), IM Tarvo Seeman (Aatos), GM Aleksandr Volodin (TammerSh), IM Olav Sepp (EtVas), IM Kalle Kiik (SalSK) ja IM Mai Narva (TuTS).
1.-2. Georg Aleksander Pedoson (MK Kaksikodad) ja Juri Timošin (Tallinn) [5,5p 7-st]; 3. Daniil Šnurov (MA Vabaettur) [4,5p].
tabelid ja pgn-formaadis partiid (Vint.ee):
algkoolid | põhikoolid | gümnaasiumid
juhend, ajakava ja kõik tulemused (Vint.ee)
eelmiste etappide tulemused: [I] | [II] | [III]
Mõttespordi olümpiaadi viimase, neljanda etapi maleturniirid toimusid 18. märtsil 2024 portaalis Vint.ee. Ülaltoodud linkidel leiab esialgsed tulemused.
NB! Tulemused ei ole lõplikud enne, kui need ei ole avaldatud Vint.ee foorumis (ja Vint.ee Facebooki lehel). Kõrvalise abi kasutajate tuvastamine võib võtta mõned nädalad. Nimelised medalid ja karikad ning toimetatakse koolidesse hiljemalt mai esimesel nädalal.