AVRO-38​ ​mälestusturniir​ ​kiir​ ​–​ ​ja​ ​välkmales 2017, Tartu 04.11. - 05.11.

kiirturniir | välkturniir

Kiirturniir: 1. Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]. 2. Aleksander Volodin (MA Vabaettur) [6p]. 3.-4. Kaarel Nestor (SK Reval-Sport) ja Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) [5,5p].

Välkturniir: 1. Sander Kukk (SK Reval-Sport) [17,5p]. 2. Aleksander Volodin (MA Vabaettur) [16,5p]. 3. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) [15,5p].

21. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee, Saksamaa 28.10. - 05.11.

chess-results.com

1.-4. Ahmed Adly (EGY), Kaido Külaots (EST), Chanda Sandipan (IND) ja Bartlomiej Heberla (POL) [7,5p 9-st].

NOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniir, Tallinn 29.10.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir: 1. Fredi Karis (Tartu Kalev) [6p]. 2.-4. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev), Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool) ja Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK) [5p].

B-turniir: 1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]. 2. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [5,5p]. 3.-4. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]. 2.-3. Matvei Savinov (MK Areng) ja Ott Robert Luik (MA Vabaettur) [5,5p].

D-turniir: 1.-2. Karl Aleksander Sirp (Tallinna MK) ja Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6p]. 3. Igor Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

Sarja järgmine etapp toimub 18. novembril.

VII Viimsi valla kiirturniir, Viimsi 28.10.

tabel

1. Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [7p]. 2. Nikolai Kunitsõn (Kaido Külaotsa MK) [6,5p]. 3. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) [6p].

Noorte kiir- ja välkmale MM-lt Eestile 6 medalit!

kiirmale: U14 | U16 | U18 välkmale: U14 | U16 | U18

Kreekas toimuvatel 1. noorte maailmameistrivõistlustel kiirmales võitis WIM Mai Narva (SK Reval-Sport) G18 vanuseklassis esimese koha ning WFM Margareth Olde (Tallinna MK) võitis samas kategoorias III koha. G16 vanuseklassis saavutas Grete Olde (Tallinna MK) II koha ning G14 arvestuses saavutas Kristiina Liiv (Tallinna MK) 4. koha.

Noorte maailmameistrivõistlustel välkmales võitis Mai Narva G18 vanuseklassis esimese koha ja Margareth Olde võitis samas kategoorias III koha. G16 vanuseklassis saavutas Grete Olde III koha.

 

 

 

 

Read more: Noorte kiir- ja välkmale MM-lt Eestile 6 medalit!

Valka meistrivõistlused kiirmales, Valka 21.10.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [9p]. 2. Viktors Markuss (LAT) [7,5p]. 3.-4. Aivar Koemets (Valgamaa) ja Guntars Bondars (Valga MK) [6p].

Piers Bohli mälestusturniir, Valka 07.10.

tabel

1. Andis Strumpe (LAT) [4p]. 2. Guntars Bondars (Valga MK) [4p]. 3. Gundars Šmits (LAT) [4p].

Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.

tabel | U14 | U12 | U10 noormehed | U10 neiud

1. Sten Kasela (SK-Reval-Sport) [5p], 2. Andrei Skladtšikov (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) [4,5p]. 3. Tõnu Rauk (Kadrioru MK) [4,5p].

Noorteturniiride parimad on toodud allpool:

Read more: Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.