Noorte kiir- ja välkmale MM-lt Eestile 6 medalit!

kiirmale: U14 | U16 | U18 välkmale: U14 | U16 | U18

Kreekas toimuvatel 1. noorte maailmameistrivõistlustel kiirmales võitis WIM Mai Narva (SK Reval-Sport) G18 vanuseklassis esimese koha ning WFM Margareth Olde (Tallinna MK) võitis samas kategoorias III koha. G16 vanuseklassis saavutas Grete Olde (Tallinna MK) II koha ning G14 arvestuses saavutas Kristiina Liiv (Tallinna MK) 4. koha.

Noorte maailmameistrivõistlustel välkmales võitis Mai Narva G18 vanuseklassis esimese koha ja Margareth Olde võitis samas kategoorias III koha. G16 vanuseklassis saavutas Grete Olde III koha.

 

 

 

 

Read more: Noorte kiir- ja välkmale MM-lt Eestile 6 medalit!

Valka meistrivõistlused kiirmales, Valka 21.10.

tabel

1. Maris Koops (LAT) [9p]. 2. Viktors Markuss (LAT) [7,5p]. 3.-4. Aivar Koemets (Valgamaa) ja Guntars Bondars (Valga MK) [6p].

Piers Bohli mälestusturniir, Valka 07.10.

tabel

1. Andis Strumpe (LAT) [4p]. 2. Guntars Bondars (Valga MK) [4p]. 3. Gundars Šmits (LAT) [4p].

Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.

tabel | U14 | U12 | U10 noormehed | U10 neiud

1. Sten Kasela (SK-Reval-Sport) [5p], 2. Andrei Skladtšikov (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) [4,5p]. 3. Tõnu Rauk (Kadrioru MK) [4,5p].

Noorteturniiride parimad on toodud allpool:

Read more: Ida-Virumaa lahtised MV 2017, Kohtla-Järve 21.10. - 22.10.

Euroopa naiste meistrivõistlused kiir- ja välkmales 2017, Monaco 21.10. - 23.10.

kiirmale | välkmale

Võistlused toimusid 21.-23. oktoobril Monacos.

Kiirmale: Kokku osales 91 mängijat. 1. Anna Muzychuk (UKR) [9p 11-st]. 2. Kateryna Lagno (RUS) [8,5p]. 3. Aleksandra Goryachkina (RUS) [8p]... 20. Mai Narva (EST) [7p]... 48. Regina Narva (EST) [5,5p]... 49. Triin Narva (EST) [5,5p]... 69. Merike Rõtova (EST) [4,5p].

Välkmale: Kokku osales 78 mängijat. 1. Alexandra Kosteniuk (RUS) [10,5p 13-st]. 2. Kateryna Lagno (RUS) [10p]. 3. Valentina Gunina (RUS) [9,5p]... 24. Mai Narva (EST) [7,5p]... 31. Triin Narva (EST) [7p]... 56. Regina Narva (EST) [5,5p].

Kiir- ja välkmale koondarvestuses sai Mai Narva parima noore (U18) auhinna ja Triin Narva reitinguauhinna (kuni 2000).

Järvenpää 45. lahtised MV, Soome 14.10. - 15.10.

tabel

A-turniiril tuli võitjaks Mai Narva 6,5p 7-st. Lisaks osalesid Eestist Merika Rõtova (A-turniir) ja Robin Liebert (C-turniir).

Jaan Ehlvest - 55!

ESBL

Eesti Maleliit õnnitleb suurmeistrit 55. sünnipäeva puhul!

Tallinna Maleklubi kiirmale lahtised MV-d, Tallinn 15.10.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | D-turniir

A-turniir: 1. Oliver Mäesalu (Tartu Kalev) [7p]. 2.-4. Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool), Maria Ioanna Haapsal (Tallinna MK) ja Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5p].

B-turniir: 1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [7p]. 2. Eva Šadrina (Tallinna MK) [5,5p]. 3.-4. Alfred Kidron (Nõmme Noortemaja) ja Ostap Mertins (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Karl Erik Olde (Tallinna MK) [6,5p]. 2. Nikita Rõtšagov (Malekool 64) [6p]. 3. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [5,5p].

D-turniir: 1. Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur) [6p]. 2. Rene Lumiste (Tallinna MK) [5.5p]. 3.-5. Margareth Olde (Tallinna MK), Kirill Chukavin (Tallinna MK) ja Grete Olde (Tallinna MK) [5p].

Tallinna Maleklubi kiirmale meistrid 2017: Rene Lumiste ja WFM Margareth Olde (U18), Mathias Robert Uibokant ja Grete Olde (U16), Karl Oskar Uibokant ja Kristiina Liiv (U14), Karl Erik Olde ja Sofia Blokhin (U12), Ostap Mertins ja Eva Šadrina (U10), Maria Ioanna Haapsal ja Sofya Orlova (U8).

Tallinna MK üle-eestilist SÜGIS`2017 noorteturniiride sarja toetavad Tallinna SNA, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Kultuurkapital, Proud Engineers OÜ, Uniprint AS ja lapsevanemad

Sarja järgmine etapp toimub 29. oktoobril.