TURNIIRIDE TULEMUSED

... tagasi algusesse ...    |    ... tagasi nimekirja juurde ...

 

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused (A-grupp) ( id = 157 )

2016 osalejaid : 32  Kohtla-Järve 2016-04-09 ... 2016-04-10 [ tabel ]

1. Kirill Chukavin (Tallinna MK), 2. Aleksei Garanin (MK Avesta), 3. Margareth Olde (Tallinna MK), 4. Andrei Skladtsikov (SK Diagonaal)

2015 osalejaid : 32  Kohtla-Järve 2015-04-11 ... 2015-04-12 [ tabel ]

A-turniir: 1. Artemy Grinblat, 2. Aleksei Zubehhin, 3. Roman Orlov, 4. Daniil Bondar

2014 osalejaid : 0  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24

1.

2014 osalejaid : 0  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24

1.

2014 osalejaid : 0  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24

1.

2014 osalejaid : 22  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24 [ tabel ]

K-8: 1. Kevin Kristjan Uba (Kadrioru MK) [6,5p], 2. Albert Pedmanson (Tartu Kalev) [6p], 3. Vladislav Nazarov (Lootuse Malekool) [5p]

2014 osalejaid : 37  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24 [ tabel ]

K-10: 1. Rihard Aga (Narva SK Maletäht) [6,5p], 2. Georg Aleksander Pedoson (Nõmme Noortemaja) [6p], 3. Ralf Aron Rebane (Kadrioru MK) [5,5p]

2014 osalejaid : 19  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24 [ tabel ]

K-12: 1. Andrei Timošin (SK Diagonaal) [6,5p], 2. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht) [5p], 3. Kirill Kosõhh (Vabaettur) [5p]

2014 osalejaid : 23  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24 [ tabel ]

K-14: 1. Kirill Chukavin (Kadrioru MK) [6p], 2. Aleksei Garanin (MK Avesta) [5,5p], 3. Andrei Skladtsikov (SK Diagonaal) [5p]

2014 osalejaid : 10  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24 [ tabel ]

K-16: 1. Ilja Siroš (Sillamäe SK Kalev) [6p], 2. Dmitri Petrov (Sk Diagonaal) [5,5p], 3. Henrik Haavamäe (Kadrioru MK) [5p]

2014 osalejaid : 12  Paide 2014-05-24 ... 2014-05-24 [ tabel ]

K-18: 1. Ladva Ottomar (T. Truusi MKK) [6,5p], 2. Oleg Nikulin (Narva MK Kaissa) [6p], 3. Eke Tominga (MK Tahk) [4p]

2014 osalejaid : 32  Kohtla-Järve 2014-04-12 ... 2014-04-13 [ tabel ]

1. Ilja Siroš (Sillamäe SK Kalev), 2. Kirill Chukavin (T. Truusi MKK), 3. Artemii Grinblat (Venemaa), 4. Katrina Korban (Narva SK Maletäht)

2013 osalejaid : 38  Kohtla-Järve 2013-04-27 ... 2013-04-28 [ tabel ]

1. Ilja Siroš (Sillamäe SK Kalev), 2. Artemy Grinblat (RUS), 3. Danila Puzko (RUS)

2012 osalejaid : 32  Kohtla-Järve 2012-04-28 ... 2012-04-29 [ tabel ]

1. Ivan Andrianov (Sankt-Peterburg), 2. Henrik Haavamäe (T. Truusi MKK), 3. Georg Abozenko (T. Truusi MKK)

2011 osalejaid : 16  Kohtla-Järve 16.04. ... 17.04. [ tabel ]

1. Aleksander Orava, 2. Roman Smoljar, 3. Andrei Virgus

2009 osalejaid : 32  Kohtla-Järve 18.04. ... 19.04. [ tabel ]

1. Viktorija Ni, 2. Oleg Nikulin, 3. Daniil Nedostup, 4. Aleksander Orava

2008 osalejaid : 41  Kohtla-Järve 12.04. ... 13.04. [ tabel ] [ tabel 2 ]

1. Aleksander Volodin [I], 2. Valentina Golubenko, 3. Sten Kasela [II], 4. Dmitri Popov, 5. Roman Jezov [III]

2005 osalejaid : 70  Kohtla-Järve 05-14 ... 05-15 [ tabel ]

1. Vitali Šlõkov (Maardu MK), 2. Aleksander Volodin (SK Diagonaal), 3. Vjatšeslav Sõskov (SK Maletäht) 4. Nikolai Kunitsõni (MK Šahh & Garde)

2004 osalejaid : 57  Kohtla-Järve 05-15 ... 05-16 [ tabel ]

1. Aleksander Volodin (SK Diagonaal), 2. Vitali Šlõkov (Maardu MK), 3. Vjatšeslav Sõskov (SK Maletäht) 4. Nikolai Kunitsõn (MK Šahh & Garde)