Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari, Tallinn 17.06.

Chess-results

1. Sander Kukk (SK Reval-Sport) [7,5p]; 2. Robert Dubrovin (Kadrioru MK) [7p]; 3.-9. Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK), Marti Medar (Tõnu Truusi MKK), Anto Remmel (SK Reval-Sport), Eduard Tolmatšov (Narva MK Kaissa), Ilja Vovk (MA Vabaettur), Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) ja Grete Olde (Tallinna MK) [6p].

Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - Palanga, Leedu 14.06. - 20.06.

Chess-results | LIVE | chess24.comTallinna etapp

Balti tsooniturniiri teine osavõistlus toimub 14.-20. juuni Leedus Palangas. Kokku kolmest etapist koosnevas sarjas osaleb igal turniiril 24 võistlejat (8 igast Balti riigist) ning üldarvestuse võitja pääseb 2019. aasta Maailma Karikale. 

Maardu Karikas 2018, Maardu 16.06.

tabel

1. Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja) [6p]; 2. Matvei Savinov (MK Areng) [5,5p]; 3.-5. Ostap Mertinš (Tallinna MK), Aaron Rajandu (Nõmme Noortemaja) ja Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [5p].

Tartu Suvi 2018 kiirturniir - EV 100 sari, Tartu 10.06.

Chess-results pildigalerii (Marek Kolk)

1. Tarvo Seeman (Tallinn) [7p]; 2.-5. Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Ilja Vovk (MA Vabaettur), Maxim Turov (Venemaa) ja Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [6,5p].

Jakob Kiige mälestusturniir 2018 - EV 100 sari, Rakvere 09.06.

A-turniir | B-turniir

A-turniir (täiskasvanud): 1. Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [6,5p]; 2. Aleksander Volodin (MA Vabaettur) [6p]; 3.-5. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK), Kalle Peebo (Tartu Kalev) ja Grete Olde (Tallinna MK) [5,5p].

B-turniir (noored): 1.-3.  Matvei Savinov (MK Areng), Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) ja Hannes Tõnso (MA Vabaettur) [6p].

EV 100 noorte kiirturniiride sarja lõplikud tulemused

koondtabelid: A-grupp | B-grupp | C-grupp

A-grupp (sünniaasta 2010 ja nooremad): 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [46p]; 2. Sofiya Orlova (Tallinna MK) [39p]; 3. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [35,5p] .

B-grupp (sünniaasta 2006 ja nooremad): 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [49p]; 2. Ostap Mertinš (Tallinna MK) [40,5p]; 3. Vladimir Dukov (MA Vabaettur) [40p].

C-grupp (sünniaasta 2000 ja nooremad): 1. Grete Olde (Tallinna MK) [46,5p]; 2. Karl Kristofer Orgse (MA Vabaettur) [43,5p]; 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [32,5p].

Kuni 14-aastaste arvestuses oli parim Karl Erik Olde (Tallinna MK) [31,5p].

Veebimajutus

Eenet Eenet

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore

MALENURK 26.01. 2011

Tallinnas Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses 7.-9. jaanuarini toimunud Eesti Spordiselts Kalevi XX rahvusvahelisel kiirmaleturniiril „Meenutades Paul Kerest“ hoolitses eestlaste parima resultaadi eest rahvusvaheline suurmeister Jaan Ehlvest, kes jagas põhiturniiril teist-kolmandat kohta. Tänases malenurgas vaatleme, kuidas Ehlvest alistas eelturniiri võitnud Venemaa rahvusvahelise meistri Artem Smirnovi.


 

loe tervet artiklit (pdf)

Tags: